17/04
17:15 |
Lučko
Dinamo OO |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
Kurilovec
Gaj |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
Ponikve
Vrapče Zagreb |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
Mladost Petrinja
Maksimir Zagreb |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
Tondach
Zagorec |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
Trešnjevka
Segesta Sisak |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
HAŠK
Zelina |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
Sava Strmec
NK Lukavec |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
17:15 |
Samobor
Bistra |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
Zagora
Hrvatski vitez |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
GOŠK Dubrovnik
HNK Zadar |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
Zmaj Makarska
Omiš |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
Primorac Biograd
RNK Split |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
Junak
Vodice |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
Neretvanac Opuzen
Uskok Klis |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
GOŠK Kaštel Gomilica
Kamen Ivanbegovina |
-
- |
- - |
-
- |
17/04
16:30 |
Sloga Mravince
Neretva Metković |
-
- |
- - |
-
- |
14/04
11:00 |
Gaj
Ponikve |
6
3 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Dinamo OO
Bistra |
5
0 |
- - |
-
- |
13/04
15:30 |
NK Lukavec
Samobor |
0
0 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Zelina
Sava Strmec |
2
2 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Segesta Sisak
HAŠK |
5
1 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Zagorec
Trešnjevka |
2
1 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Tondach
Maksimir Zagreb |
1
1 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Vrapče Zagreb
Mladost Petrinja |
2
2 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Lučko
Kurilovec |
3
0 |
- - |
-
- |
14/04
17:00 |
Tomislav Cerna
Valpovka |
4
1 |
- - |
-
- |
14/04
17:00 |
Svačić
Borac Kneževi Vinogradi |
4
0 |
- - |
-
- |
14/04
17:00 |
Bedem Ivankovo
NAŠK Našice |
1
1 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Slavonija Požega
Kutjevo |
2
0 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Sloga Nova Gradiška
Tomislav |
5
0 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Čepin
Graničar Županja |
1
2 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Đakovo-Croatia
Vuteks-Sloga |
5
1 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Oriolik Oriovac
Slavija Pleternica |
0
1 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
GOŠK Dubrovnik
Hrvatski vitez |
3
0 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Neretva Metković
Zagora |
1
3 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Kamen Ivanbegovina
Sloga Mravince |
2
0 |
- - |
-
- |
12/04
18:00 |
Uskok Klis
GOŠK Kaštel Gomilica |
1
0 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Vodice
Neretvanac Opuzen |
3
2 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
RNK Split
Junak |
2
1 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Omiš
Primorac Biograd |
3
1 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
HNK Zadar
Zmaj Makarska |
6
0 |
- - |
-
- |
07/04
17:00 |
Sava Strmec
Segesta Sisak |
2
6 |
- - |
-
- |
07/04
17:00 |
Bistra
NK Lukavec |
0
1 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Kurilovec
Dinamo OO |
3
1 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Ponikve
Lučko |
3
2 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Mladost Petrinja
Gaj |
3
0 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Tondach
Vrapče Zagreb |
0
0 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Trešnjevka
Maksimir Zagreb |
1
3 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
HAŠK
Zagorec |
1
0 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Samobor
Zelina |
3
0 |
- - |
-
- |
11/04
17:30 |
Pomorac Kostrena
Crikvenica |
2
1 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Pazinka
Naprijed Hreljin |
2
0 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Uljanik
Buje |
2
1 |
- - |
-
- |
13/04
16:00 |
Cres
Kraljevica |
3
1 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Nehaj
Rudar Labin |
1
0 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Rovinj
Medulin |
3
2 |
- - |
-
- |
13/04
17:00 |
Vinodol
Halubjan Viškovo |
1
1 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Podravina Ludbreg
Virovitica |
0
1 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Polet
Rudar Mursko Središće |
1
1 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Međimurje Čakovec
Pitomača |
0
0 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Koprivnica
Dinamo Domašinec |
2
2 |
- - |
-
- |
13/04
16:30 |
Graničar Kotoriba
Varteks Varaždin |
1
3 |
- - |
-
- |
24/03
15:30 |
Graničar Županja
Oriolik Oriovac |
1
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:30 |
Tomislav
Svačić |
2
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:30 |
Kutjevo
Đakovo-Croatia |
1
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:30 |
Tomislav Cerna
Čepin |
3
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Neretvanac Opuzen
HNK Zadar |
1
4 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Sloga Mravince
RNK Split |
3
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Valpovka
Slavija Pleternica |
2
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Borac Kneževi Vinogradi
NAŠK Našice |
2
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Vuteks-Sloga
Bedem Ivankovo |
2
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Slavonija Požega
Sloga Nova Gradiška |
2
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Zagora
Zmaj Makarska |
3
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Primorac Biograd
GOŠK Dubrovnik |
0
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Junak
Hrvatski vitez |
2
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
GOŠK Kaštel Gomilica
Omiš |
1
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Neretva Metković
Vodice |
2
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Kamen Ivanbegovina
Uskok Klis |
2
0 |
- - |
-
- |
17/03
11:00 |
Gaj
HAŠK |
0
1 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Dinamo OO
Zelina |
1
1 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Segesta Sisak
NK Lukavec |
4
1 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Zagorec
Bistra |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Maksimir Zagreb
Samobor |
3
0 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Vrapče Zagreb
Sava Strmec |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Lučko
Trešnjevka |
3
0 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Tondach
Kurilovec |
1
1 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Ponikve
Mladost Petrinja |
4
0 |
- - |
-
- |
07/04
16:30 |
Neretvanac Opuzen
RNK Split |
2
0 |
- - |
-
- |
06/04
18:00 |
Sloga Mravince
Uskok Klis |
0
2 |
- - |
-
- |
07/04
16:30 |
Graničar Županja
Đakovo-Croatia |
1
0 |
- - |
-
- |
07/04
16:30 |
Tomislav
Čepin |
2
0 |
- - |
-
- |
07/04
16:30 |
Kutjevo
Sloga Nova Gradiška |
3
1 |
- - |
-
- |
07/04
16:30 |
Tomislav Cerna
Slavonija Požega |
2
1 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Zagora
GOŠK Dubrovnik |
3
0 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Zmaj Makarska
Hrvatski vitez |
3
3 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Primorac Biograd
HNK Zadar |
2
2 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Junak
Omiš |
3
0 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
GOŠK Kaštel Gomilica
Vodice |
3
2 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Neretva Metković
Kamen Ivanbegovina |
5
0 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Valpovka
NAŠK Našice |
2
2 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Slavija Pleternica
Bedem Ivankovo |
2
0 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Borac Kneževi Vinogradi
Oriolik Oriovac |
3
0 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Vuteks-Sloga
Svačić |
1
1 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Dinamo OO
NK Lukavec |
1
3 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Zelina
Bistra |
2
3 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Segesta Sisak
Samobor |
6
1 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Zagorec
Sava Strmec |
2
0 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Vrapče Zagreb
Trešnjevka |
5
0 |
- - |
-
- |
30/03
11:00 |
Lučko
Mladost Petrinja |
2
4 |
- - |
-
- |
30/03
11:00 |
Gaj
Tondach |
3
2 |
- - |
-
- |
29/03
16:00 |
Kurilovec
Ponikve |
0
3 |
- - |
-
- |
28/03
16:00 |
Maksimir Zagreb
HAŠK |
0
1 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Halubjan Viškovo
Pomorac Kostrena |
3
3 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Medulin
Vinodol |
3
1 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Rudar Labin
Rovinj |
2
0 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Kraljevica
Nehaj |
3
3 |
- - |
-
- |
06/04
16:00 |
Buje
Cres |
2
2 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Naprijed Hreljin
Uljanik |
2
0 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Crikvenica
Pazinka |
2
1 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Polet
Virovitica |
-
- |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Podravina Ludbreg
Dinamo Domašinec |
-
- |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Rudar Mursko Središće
Koprivnica |
-
- |
- - |
-
- |
06/04
15:30 |
Pitomača
Graničar Kotoriba |
3
1 |
- - |
-
- |
20/04
17:00 |
Varteks Varaždin
Međimurje Čakovec |
-
- |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Polet
Podravina Ludbreg |
5
0 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Varteks Varaždin
Koprivnica |
2
0 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Dinamo Domašinec
Virovitica |
2
1 |
- - |
-
- |
06/04
16:30 |
Rudar Mursko Središće
Međimurje Čakovec |
3
1 |
- - |
-
- |
17/03
15:30 |
Svačić
Kutjevo |
3
0 |
- - |
-
- |
17/03
15:30 |
Bedem Ivankovo
Graničar Županja |
1
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Sloga Nova Gradiška
Valpovka |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Čepin
Slavonija Požega |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Đakovo-Croatia
Tomislav Cerna |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Oriolik Oriovac
Tomislav |
0
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
NAŠK Našice
Vuteks-Sloga |
0
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Slavija Pleternica
Borac Kneževi Vinogradi |
2
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Uskok Klis
Zagora |
1
5 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Vodice
Kamen Ivanbegovina |
2
0 |
- - |
-
- |
26/03
15:00 |
RNK Split
Neretva Metković |
0
4 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Omiš
Sloga Mravince |
1
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
HNK Zadar
GOŠK Kaštel Gomilica |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Hrvatski vitez
Neretvanac Opuzen |
0
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
GOŠK Dubrovnik
Junak |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Zmaj Makarska
Primorac Biograd |
1
0 |
- - |
-
- |
10/03
15:45 |
Sava Strmec
Gaj |
0
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
Mladost Petrinja
Dinamo OO |
2
1 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
Tondach
Ponikve |
0
6 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
Trešnjevka
Kurilovec |
3
3 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
HAŠK
Lučko |
0
3 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
Samobor
Vrapče Zagreb |
4
4 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
Maksimir Zagreb
Bistra |
2
3 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
NK Lukavec
Zagorec |
2
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:45 |
Zelina
Segesta Sisak |
1
5 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Slavonija Požega
Valpovka |
5
0 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Sloga Nova Gradiška
Tomislav Cerna |
2
0 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Čepin
Kutjevo |
3
2 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Đakovo-Croatia
Tomislav |
1
2 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Svačić
Graničar Županja |
1
2 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Oriolik Oriovac
Vuteks-Sloga |
1
1 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Bedem Ivankovo
Borac Kneževi Vinogradi |
3
0 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
NAŠK Našice
Slavija Pleternica |
0
1 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
Kamen Ivanbegovina
Zagora |
0
3 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
Uskok Klis
Neretva Metković |
0
1 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
Vodice
Sloga Mravince |
1
0 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
RNK Split
GOŠK Kaštel Gomilica |
1
1 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
Omiš
Neretvanac Opuzen |
3
1 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
HNK Zadar
Junak |
2
2 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
Hrvatski vitez
Primorac Biograd |
1
0 |
- - |
-
- |
30/03
15:00 |
GOŠK Dubrovnik
Zmaj Makarska |
1
0 |
- - |
-
- |
24/03
16:00 |
Sava Strmec
Maksimir Zagreb |
1
1 |
- - |
-
- |
24/03
16:00 |
Bistra
Segesta Sisak |
1
2 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
Ponikve
Dinamo OO |
4
1 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
Mladost Petrinja
Kurilovec |
3
0 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
Tondach
Lučko |
0
3 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
Trešnjevka
Gaj |
1
2 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
HAŠK
Vrapče Zagreb |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
Samobor
Zagorec |
1
2 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
NK Lukavec
Zelina |
0
2 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Pomorac Kostrena
Pazinka |
2
0 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Uljanik
Crikvenica |
2
0 |
- - |
-
- |
30/03
16:00 |
Cres
Naprijed Hreljin |
2
2 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Nehaj
Buje |
2
2 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Rovinj
Kraljevica |
0
1 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Vinodol
Rudar Labin |
1
0 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Halubjan Viškovo
Medulin |
4
1 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Virovitica
Varteks Varaždin |
1
0 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Graničar Kotoriba
Međimurje Čakovec |
0
2 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Rudar Mursko Središće
Pitomača |
3
1 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Podravina Ludbreg
Koprivnica |
0
2 |
- - |
-
- |
30/03
15:30 |
Polet
Dinamo Domašinec |
1
0 |
- - |
-
- |
10/03
15:30 |
Graničar Županja
NAŠK Našice |
1
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Tomislav
Bedem Ivankovo |
1
0 |
- - |
-
- |
10/03
15:30 |
Kutjevo
Oriolik Oriovac |
3
0 |
- - |
-
- |
10/03
15:30 |
Tomislav Cerna
Svačić |
2
0 |
- - |
-
- |
10/03
15:00 |
Neretvanac Opuzen
GOŠK Dubrovnik |
1
0 |
- - |
-
- |
10/03
15:00 |
Sloga Mravince
HNK Zadar |
0
4 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Valpovka
Borac Kneževi Vinogradi |
1
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Vuteks-Sloga
Slavija Pleternica |
2
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Slavonija Požega
Đakovo-Croatia |
2
1 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Sloga Nova Gradiška
Čepin |
1
2 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Zagora
Primorac Biograd |
3
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Junak
Zmaj Makarska |
3
1 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
GOŠK Kaštel Gomilica
Hrvatski vitez |
1
2 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Neretva Metković
Omiš |
2
2 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Kamen Ivanbegovina
RNK Split |
3
1 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Uskok Klis
Vodice |
2
2 |
- - |
-
- |
03/03
11:00 |
Gaj
Samobor |
3
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Dinamo OO
Segesta Sisak |
4
3 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Zagorec
Zelina |
3
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Maksimir Zagreb
NK Lukavec |
2
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Vrapče Zagreb
Bistra |
1
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Lučko
Sava Strmec |
2
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Kurilovec
HAŠK |
0
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Ponikve
Trešnjevka |
0
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:30 |
Mladost Petrinja
Tondach |
1
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Medulin
Pomorac Kostrena |
0
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Rudar Labin
Halubjan Viškovo |
0
4 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Kraljevica
Vinodol |
0
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Buje
Rovinj |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Naprijed Hreljin
Nehaj |
2
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Crikvenica
Cres |
0
1 |
- - |
-
- |
23/03
16:30 |
Pazinka
Uljanik |
0
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Dinamo Domašinec
Virovitica |
1
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:30 |
Koprivnica
Polet |
3
4 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Pitomača
Podravina Ludbreg |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Međimurje Čakovec
Rudar Mursko Središće |
0
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:30 |
Varteks Varaždin
Graničar Kotoriba |
5
2 |
- - |
-
- |
03/03
15:00 |
Bedem Ivankovo
Kutjevo |
2
1 |
- - |
-
- |
03/03
15:00 |
Svačić
Slavonija Požega |
0
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Vodice
Zagora |
0
2 |
- - |
-
- |
02/03
16:30 |
RNK Split
Uskok Klis |
1
1 |
- - |
-
- |
20/03
15:00 |
Omiš
Kamen Ivanbegovina |
2
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
HNK Zadar
Neretva Metković |
3
2 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Hrvatski vitez
Sloga Mravince |
3
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
GOŠK Dubrovnik
GOŠK Kaštel Gomilica |
0
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Zmaj Makarska
Neretvanac Opuzen |
0
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Primorac Biograd
Junak |
1
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Čepin
Valpovka |
3
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Đakovo-Croatia
Sloga Nova Gradiška |
4
2 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Oriolik Oriovac
Tomislav Cerna |
1
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
NAŠK Našice
Tomislav |
3
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Slavija Pleternica
Graničar Županja |
1
1 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Borac Kneževi Vinogradi
Vuteks-Sloga |
2
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Pomorac Kostrena
Uljanik |
1
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Cres
Pazinka |
3
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Nehaj
Crikvenica |
3
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Rovinj
Naprijed Hreljin |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Vinodol
Buje |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Halubjan Viškovo
Kraljevica |
0
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Medulin
Rudar Labin |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Virovitica
Graničar Kotoriba |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Rudar Mursko Središće
Varteks Varaždin |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Podravina Ludbreg
Međimurje Čakovec |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Polet
Pitomača |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:30 |
Dinamo Domašinec
Koprivnica |
2
0 |
- - |
-
- |
28/02
14:30 |
Neretvanac Opuzen
Primorac Biograd |
0
0 |
- - |
-
- |
25/02
14:30 |
Sloga Mravince
GOŠK Dubrovnik |
4
0 |
- - |
-
- |
25/02
14:30 |
Graničar Županja
Borac Kneževi Vinogradi |
2
1 |
- - |
-
- |
25/02
14:30 |
Tomislav
Slavija Pleternica |
2
0 |
- - |
-
- |
25/02
14:30 |
Kutjevo
NAŠK Našice |
2
3 |
- - |
-
- |
25/02
14:30 |
Tomislav Cerna
Bedem Ivankovo |
1
0 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Valpovka
Vuteks-Sloga |
4
2 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Čepin
Đakovo-Croatia |
1
0 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Sloga Nova Gradiška
Svačić |
1
2 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Slavonija Požega
Oriolik Oriovac |
2
0 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Zagora
Junak |
3
1 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
GOŠK Kaštel Gomilica
Zmaj Makarska |
3
0 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Neretva Metković
Hrvatski vitez |
2
1 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Kamen Ivanbegovina
HNK Zadar |
1
3 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Uskok Klis
Omiš |
2
1 |
- - |
-
- |
24/02
14:30 |
Vodice
RNK Split |
6
0 |
- - |
-
- |
09/03
18:00 |
Međimurje Čakovec
Polet |
2
2 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Koprivnica
Virovitica |
0
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Pitomača
Dinamo Domašinec |
1
0 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Varteks Varaždin
Podravina Ludbreg |
3
2 |
- - |
-
- |
09/03
15:30 |
Graničar Kotoriba
Rudar Mursko Središće |
0
3 |
- - |
-
- |
19/03
16:30 |
Rudar Labin
Pomorac Kostrena |
0
0 |
- - |
-
- |
13/03
16:30 |
Kraljevica
Medulin |
3
1 |
- - |
-
- |
19/03
16:30 |
Buje
Halubjan Viškovo |
0
5 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Naprijed Hreljin
Vinodol |
2
3 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Crikvenica
Rovinj |
1
2 |
- - |
-
- |
09/03
15:00 |
Pazinka
Nehaj |
3
1 |
- - |
-
- |
09/03
14:45 |
Uljanik
Cres |
3
0 |
- - |
-
- |
02/03
14:00 |
Pomorac Kostrena
Cres |
3
2 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Nehaj
Uljanik |
2
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Rovinj
Pazinka |
1
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Vinodol
Crikvenica |
0
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Halubjan Viškovo
Naprijed Hreljin |
1
0 |
- - |
-
- |
03/03
14:00 |
Medulin
Buje |
1
0 |
- - |
-
- |
02/03
15:00 |
Rudar Labin
Kraljevica |
4
0 |
- - |
-
- |