24/03
15:00 |
Sokol Brozany
Přepeře |
2
0 |
- - |
-
- |
24/03
11:00 |
Teplice II
Sparta Kolín |
2
1 |
- - |
-
- |
24/03
10:30 |
Viktoria Plzeň II
Táborsko II |
3
3 |
- - |
-
- |
24/03
10:15 |
Dukla Praha II
Bohemians 1905 II |
3
0 |
- - |
-
- |
24/03
10:15 |
Chlumec nad Cidlinou
Zápy |
2
0 |
- - |
-
- |
23/03
18:00 |
Slavia Karlovy Vary
Písek |
0
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Králův Dvůr
Admira Praha |
3
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Arsenal Česká Lípa
Slovan Velvary |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
14:30 |
Přeštice
Jiskra Domažlice |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Loko Vltavín
Sokol Hostouň |
1
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Motorlet Praha
České Budějovice II |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Mladá Boleslav II
Sokol Živanice |
3
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Jablonec II
Baník Souš |
1
3 |
- - |
-
- |
22/03
18:00 |
Ústí nad Labem
Slovan Liberec II |
2
0 |
- - |
-
- |
22/03
14:00 |
Hradec Králové II
Pardubice II |
2
4 |
- - |
-
- |
17/03
14:00 |
Znojmo
Slovan Rosice |
2
0 |
- - |
-
- |
17/03
10:15 |
Baník Ostrava II
Uničov |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Frýdek-Místek
Zlínsko |
1
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Uherský Brod
Slovácko II |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Frýdlant
Hodonín |
1
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Blansko
Zlín II |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Třinec
Karviná II |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Tatran Bohunice
Start Brno |
3
0 |
- - |
-
- |
15/03
18:00 |
Hranice
Hlučín |
0
0 |
- - |
-
- |
24/03
10:30 |
Zlín II
Znojmo |
1
0 |
- - |
-
- |
24/03
10:15 |
Karviná II
Frýdlant |
2
1 |
- - |
-
- |
24/03
10:15 |
Uničov
Třinec |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
Slovan Rosice
Uherský Brod |
4
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Start Brno
Hranice |
0
3 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Hodonín
Frýdek-Místek |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Slovácko II
Baník Ostrava II |
1
1 |
- - |
-
- |
22/03
17:00 |
Hlučín
Blansko |
1
4 |
- - |
-
- |
22/03
16:00 |
Zlínsko
Tatran Bohunice |
0
1 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Zápy
Slovan Liberec II |
3
0 |
- - |
-
- |
17/03
11:00 |
Teplice II
Arsenal Česká Lípa |
3
0 |
- - |
-
- |
17/03
10:15 |
Bohemians 1905 II
Slavia Karlovy Vary |
0
0 |
- - |
-
- |
17/03
10:15 |
Slavia Praha II
Loko Vltavín |
3
0 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Táborsko II
Přeštice |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Jiskra Domažlice
Povltava FA |
4
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Sokol Živanice
Jablonec II |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Slovan Velvary
Sokol Brozany |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
10:30 |
České Budějovice II
Admira Praha |
0
1 |
- - |
-
- |
16/03
10:30 |
Přepeře
Chlumec nad Cidlinou |
3
2 |
- - |
-
- |
16/03
10:30 |
Sparta Kolín
Baník Souš |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Motorlet Praha
Dukla Praha II |
1
4 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Pardubice II
Mladá Boleslav II |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
10:00 |
Sokol Hostouň
Králův Dvůr |
2
1 |
- - |
-
- |
15/03
18:00 |
Písek
Viktoria Plzeň II |
2
1 |
- - |
-
- |
15/03
18:00 |
Ústí nad Labem
Hradec Králové II |
2
1 |
- - |
-
- |
10/03
11:00 |
Zlínsko
Start Brno |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
10/03
10:30 |
Zlín II
Hranice |
4
0 |
(2) (0) |
-
- |
10/03
10:15 |
Slovácko II
Znojmo |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
10:15 |
Karviná II
Baník Ostrava II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
10:15 |
Uničov
Uherský Brod |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Slovan Rosice
Blansko |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Hodonín
Třinec |
0
4 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
14:30 |
Frýdek-Místek
Frýdlant |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
08/03
17:00 |
Hlučín
Tatran Bohunice |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Sokol Brozany
Teplice II |
3
2 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Povltava FA
Táborsko II |
2
4 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
10:30 |
Viktoria Plzeň II
Bohemians 1905 II |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
10/03
10:15 |
Chlumec nad Cidlinou
Slovan Velvary |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
10:15 |
Hradec Králové II
Zápy |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
10:15 |
Slovan Liberec II
Přepeře |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
10/03
10:15 |
Dukla Praha II
České Budějovice II |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
10/03
10:15 |
Admira Praha
Sokol Hostouň |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Slavia Karlovy Vary
Motorlet Praha |
3
2 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Baník Souš
Sokol Živanice |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Arsenal Česká Lípa
Sparta Kolín |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Přeštice
Písek |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Králův Dvůr
Slavia Praha II |
0
4 |
(0) (2) |
-
- |
09/03
10:15 |
Loko Vltavín
Jiskra Domažlice |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
10:00 |
Jablonec II
Pardubice II |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
08/03
18:00 |
Ústí nad Labem
Mladá Boleslav II |
2
2 |
(1) (2) |
-
- |
03/04
17:00 |
Zapy
Mlada Boleslav B |
-
- |
- - |
-
- |
03/03
10:15 |
Bohemians 1905 II
Přeštice |
3
1 |
(1) (1) |
-
- |
03/03
10:15 |
Slavia Praha II
Admira Praha |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
03/03
10:15 |
Táborsko II
Loko Vltavín |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/03
10:15 |
Dukla Praha II
Slavia Karlovy Vary |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
02/03
14:30 |
Arsenal Česká Lípa
Sokol Brozany |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
02/03
14:30 |
Slovan Velvary
Slovan Liberec II |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
02/03
14:30 |
Jiskra Domažlice
Králův Dvůr |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
02/03
11:00 |
Teplice II
Chlumec nad Cidlinou |
2
2 |
(0) (1) |
-
- |
02/03
10:30 |
Přepeře
Hradec Králové II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
02/03
10:30 |
Sparta Kolín
Sokol Živanice |
1
4 |
(0) (3) |
-
- |
02/03
10:30 |
České Budějovice II
Sokol Hostouň |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
02/03
10:15 |
Pardubice II
Baník Souš |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
02/03
10:15 |
Písek
Povltava FA |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
02/03
10:15 |
Motorlet Praha
Viktoria Plzeň II |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
01/03
18:00 |
Ústí nad Labem
Jablonec II |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |