29/03
16:30 |
Klatovy
Petrin Plzen |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
16:00 |
Hlinsko
Turnov |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
14:00 |
Marianske Lazne
Cesky Krumlov |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
14:00 |
Cesky Brod
Ostrov |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:30 |
Spoje Prague
Velke Hamry |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:30 |
Dobrovice
Caslav |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:15 |
Meteor Prague
Slany |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:15 |
Neratovice
Chomutov |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:15 |
Ujezd Prague
Steti |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:15 |
Brandys n. Labem
Louny |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:00 |
Olympie Brezova
Hrebec |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
15:00 |
Lisen B
Velke Mezirici |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
15:00 |
Lanzhot
Zdar na Sazavou |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
15:00 |
Slavoj Polna
Pelhrimov |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
15:00 |
Skastice
HFK Olomouc |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
15:00 |
Prerov
Novy Jicin |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
15:00 |
Holesov
Vsetin |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
14:00 |
Bridlicna
Valasske Mezirici |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
11:00 |
Zdirec n. D.
Velka Bites |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:30 |
Slavicin
Batov |
-
- |
- - |
-
- |
29/03
10:15 |
Vratimov
Havirov |
-
- |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Jindřichův Hradec
Rokycany |
1
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Louny
Admira Praha II |
2
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Turnov
Kosmonosy |
1
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Benátky nad Jizerou
Hlinsko |
4
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Trutnov
Cidlina Novy Bydzov |
0
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Čáslav
Ústí nad Orlicí |
0
3 |
- - |
-
- |
24/03
10:30 |
Jiskra Domažlice II
Doubravka |
-
- |
- - |
-
- |
23/03
16:00 |
Hvězda Cheb
Brandýs nad Labem |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Tachov
Otava Katovice |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Příbram II
Spartak Soběslav |
3
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
SK Hořovice
Komárov |
1
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Slaný
Olympie Březová |
0
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Ostrov
Újezd Praha 4 |
2
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Vysoké Mýto
Dobrovice |
2
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:30 |
Velké Hamry
Slavia Hradec Králové |
3
2 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Slavoj Český Krumlov
Klatovy |
4
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Petřín Plzeň
Aritma Praha |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Baník Sokolov
Mariánské Lázně |
2
1 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Štětí
Sokol Nespeky |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Hřebeč
Neratovice-Byškovice |
1
3 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Chomutov
Český Brod |
2
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Kladno
Meteor Praha |
4
1 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Benešov
Letohrad |
3
0 |
- - |
-
- |
23/03
10:15 |
Chrudim II
Spoje Praha |
0
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Humpolec
Havlíčkův Brod |
1
2 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Sokol Lanžhot
Líšeň II |
2
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Žďár nad Sázavou
Pelhřimov |
4
2 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Stará Říše
Ždírec nad Doubravou |
1
3 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
HFK Olomouc
Kostelec na Hané |
0
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Kozlovice
Viktorie Přerov |
5
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Bílovec
Vratimov |
1
4 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Bospor Bohumín
Slavoj Olympia Bruntál |
4
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Beskyd Frenštát
Břidličná |
1
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Krnov
Valašské Meziříčí |
1
1 |
- - |
-
- |
24/03
10:15 |
Velké Meziříčí
Sokol Tasovice |
1
1 |
- - |
-
- |
24/03
10:15 |
Zbrojovka Brno II
Dálnice Speřice |
2
0 |
- - |
-
- |
24/03
10:15 |
Havířov
Opava II |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Velká Bíteš
Břeclav |
2
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Vrchovina NM
Slavoj Polná |
1
4 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Bzenec
Strání |
4
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Nový Jičín
Šternberk |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Jiskra Rýmařov
Holešov |
1
3 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Vsetín
Tatran Všechovice |
4
3 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Skaštice
Slavičín |
1
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Jeseník
Vítkovice |
0
2 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Unie Hlubina
Polanka nad Odrou |
1
1 |
- - |
-
- |
23/03
15:00 |
Řepiště
Šumperk |
1
0 |
- - |
-
- |
22/03
18:30 |
Baťov
Nové Sady |
3
3 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Hlinsko
Velké Hamry |
1
2 |
- - |
-
- |
17/03
11:00 |
Spoje Praha
Slavia Hradec Králové |
1
3 |
- - |
-
- |
16/03
16:00 |
Hvězda Cheb
Štětí |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Spartak Soběslav
Jindřichův Hradec |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Rokycany
SK Hořovice |
4
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Doubravka
Petřín Plzeň |
2
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Klatovy
Baník Sokolov |
1
3 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Tachov
Příbram II |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Otava Katovice
Mariánské Lázně |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Olympie Březová
Kladno |
0
3 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Sokol Nespeky
Ostrov |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Český Brod
Hřebeč |
4
2 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Chrudim II
Trutnov |
6
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Dobrovice
Benešov |
1
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Cidlina Novy Bydzov
Čáslav |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
14:00 |
Brandýs nad Labem
Admira Praha II |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
10:30 |
Komárov
Jiskra Domažlice II |
3
1 |
- - |
-
- |
16/03
10:30 |
Kosmonosy
Benátky nad Jizerou |
3
0 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Aritma Praha
Slavoj Český Krumlov |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Neratovice-Byškovice
Slaný |
0
2 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Újezd Praha 4
Chomutov |
0
1 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Letohrad
Turnov |
0
2 |
- - |
-
- |
17/03
10:15 |
Meteor Praha
Louny |
5
0 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Líšeň II
Žďár nad Sázavou |
1
0 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Dálnice Speřice
Velké Meziříčí |
0
2 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Sokol Tasovice
Sokol Lanžhot |
1
3 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Pelhřimov
Vrchovina NM |
1
1 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Ždírec nad Doubravou
Zbrojovka Brno II |
1
4 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Slavoj Polná
Humpolec |
2
1 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Strání
Nový Jičín |
3
0 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Tatran Všechovice
Jiskra Rýmařov |
2
1 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Kostelec na Hané
Vsetín |
4
3 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Polanka nad Odrou
Havířov |
0
0 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Šumperk
Unie Hlubina |
1
4 |
- - |
-
- |
17/03
15:00 |
Slavoj Olympia Bruntál
Jeseník |
2
2 |
- - |
-
- |
17/03
10:15 |
Opava II
Bílovec |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
16:30 |
Vítkovice
Krnov |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Šternberk
Kozlovice |
0
3 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Viktorie Přerov
Baťov |
2
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Holešov
Bzenec |
-
- |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Nové Sady
Skaštice |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
15:00 |
Valašské Meziříčí
Beskyd Frenštát |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
14:30 |
Břidličná
Řepiště |
2
1 |
- - |
-
- |
16/03
10:30 |
Slavičín
HFK Olomouc |
3
2 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Břeclav
Stará Říše |
0
2 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Havlíčkův Brod
Velká Bíteš |
0
0 |
- - |
-
- |
16/03
10:15 |
Vratimov
Bospor Bohumín |
2
4 |
- - |
-
- |
10/03
14:30 |
Jindřichův Hradec
Tachov |
3
2 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Louny
Olympie Březová |
0
3 |
(0) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Čáslav
Chrudim II |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Turnov
Dobrovice |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Benátky nad Jizerou
Letohrad |
4
1 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Trutnov
Spoje Praha |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
14:00 |
Admira Praha II
Meteor Praha |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
10:30 |
Jiskra Domažlice II
Rokycany |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
SK Hořovice
Spartak Soběslav |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
14:30 |
Příbram II
Otava Katovice |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Ostrov
Hvězda Cheb |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Slaný
Český Brod |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Vysoké Mýto
Cidlina Novy Bydzov |
4
1 |
(3) (1) |
-
- |
09/03
10:30 |
Velké Hamry
Kosmonosy |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
10:15 |
Slavoj Český Krumlov
Doubravka |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
10:15 |
Petřín Plzeň
Komárov |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
10:15 |
Mariánské Lázně
Klatovy |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
10:15 |
Baník Sokolov
Aritma Praha |
3
3 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
10:15 |
Štětí
Brandýs nad Labem |
0
2 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
10:15 |
Hřebeč
Újezd Praha 4 |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
10:15 |
Chomutov
Sokol Nespeky |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
10:15 |
Kladno
Neratovice-Byškovice |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
10:15 |
Benešov
Ústí nad Orlicí |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
09/03
10:15 |
Slavia Hradec Králové
Hlinsko |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Velká Bíteš
Slavoj Polná |
2
2 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Sokol Lanžhot
Dálnice Speřice |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Humpolec
Pelhřimov |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Žďár nad Sázavou
Vrchovina NM |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Kozlovice
Strání |
-
- |
- - |
-
- |
10/03
14:30 |
HFK Olomouc
Vsetín |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Bospor Bohumín
Opava II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Bílovec
Polanka nad Odrou |
1
4 |
(1) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Krnov
Beskyd Frenštát |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
10:15 |
Velké Meziříčí
Ždírec nad Doubravou |
1
3 |
(1) (2) |
-
- |
10/03
10:15 |
Zbrojovka Brno II
Břeclav |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
10:15 |
Havířov
Šumperk |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
15:30 |
Vítkovice
Slavoj Olympia Bruntál |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
15:00 |
Líšeň II
Sokol Tasovice |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Bzenec
Tatran Všechovice |
3
2 |
(2) (1) |
-
- |
09/03
14:30 |
Nový Jičín
Holešov |
0
4 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
14:30 |
Baťov
Šternberk |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
14:30 |
Jiskra Rýmařov
Kostelec na Hané |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
14:30 |
Jeseník
Vratimov |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
09/03
14:30 |
Řepiště
Valašské Meziříčí |
2
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
14:30 |
Unie Hlubina
Břidličná |
4
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
14:00 |
Stará Říše
Havlíčkův Brod |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
10:30 |
Slavičín
Nové Sady |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
10:15 |
Skaštice
Viktorie Přerov |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |