« Livescore

Spain  Tercera División RFEF

23/06
19:00
Toledo  
Almería II
1
4
(1)
(0)
-
-
23/06
18:00
Cuarte
Laredo
0
1
(0)
(0)
-
-
23/06
18:00
Salamanca UDS
Celta de Vigo III
0
0
(0)
(0)
-
-
23/06
17:30
Anguiano  
Ardoi
1
1
(0)
(0)
-
-
23/06
12:00
Mallorca II
L'Entregu
1
0
(1)
(0)
-
-
23/06
12:00
Portugalete
Unión Sur Yaiza   
1
1
(0)
(0)
-
-
23/06
12:00
Colonia Moscardó
L'Hospitalet
3
1
(1)
(0)
-
-
22/06
20:00
CD Coria
Real Murcia II
4
1
(2)
(0)
-
-
22/06
19:00
Jove Español
Xerez Deportivo
0
1
(0)
(0)
-
-
16/06
19:00
Xerez Deportivo
Jove Español  
0
1
(0)
(1)
-
-
16/06
18:00
Real Murcia II
CD Coria
1
1
(0)
(1)
-
-
16/06
12:30
L'Hospitalet
Colonia Moscardó
1
1
(1)
(1)
-
-
16/06
12:00
Almería II
Toledo
1
1
(0)
(1)
-
-
16/06
12:00
L'Entregu
Mallorca II  
1
2
(0)
(0)
-
-
15/06
20:00
Ardoi  
Anguiano
0
3
(0)
(0)
-
-
16/06
12:30
Unión Sur Yaiza
Portugalete
1
1
(1)
(0)
-
-
16/06
18:00
Laredo
Cuarte
1
1
(0)
(0)
-
-
16/06
18:00
Celta de Vigo III  
Salamanca UDS
0
1
(0)
(0)
-
-

09/06
17:30
Anguiano
Oyonesa
2
1
(0)
(0)
-
-
09/06
18:00
Celta de Vigo III    
UD Ourense   
2
1
(2)
(1)
-
-
08/06
17:00
Leganés II
Colonia Moscardó
0
1
(0)
(0)
-
-
08/06
19:00
Xerez Deportivo
Ceuta II
3
2
(1)
(0)
-
-
09/06
19:00
Toledo
Quintanar del Rey
2
1
(1)
(1)
-
-
08/06
17:30
Ardoi
Huarte
4
3
(2)
(0)
-
-
09/06
17:00
Lealtad
L'Entregu
2
0
(0)
(0)
-
-
08/06
19:00
Beasain
Portugalete  
1
2
(0)
(0)
-
-
08/06
18:00
Unión Sur Yaiza
Panadería Pulido
3
0
(2)
(0)
-
-
02/06
19:30
Azuaga
CD Coria
0
0
(0)
(0)
-
-
02/06
19:00
Poblense
Mallorca II
1
0
(1)
(0)
-
-
02/06
19:00
Cieza
Real Murcia II
1
1
(0)
(1)
-
-
08/06
18:30
Laredo
Torina  
2
0
(2)
(0)
-
-
01/06
17:00
Huarte
Ardoi
1
1
(1)
(1)
-
-
02/06
12:00
Almería II
Real Jaén
2
2
(0)
(0)
-
-
02/06
12:00
UD Ourense
Celta de Vigo III
3
3
(1)
(0)
-
-
02/06
12:00
L'Entregu
Lealtad
3
0
(1)
(0)
-
-
01/06
18:30
Portugalete
Beasain
0
0
(0)
(0)
-
-
09/06
12:30
L'Hospitalet
Badalona II
1
0
(0)
(0)
-
-
08/06
19:00
Jove Español
Atzeneta
1
0
(0)
(0)
-
-
02/06
12:00
Colonia Moscardó
Leganés II
1
1
(1)
(1)
-
-
09/06
17:00
Salamanca UDS
Atlético Tordesillas
2
0
(1)
(0)
-
-
08/06
19:00
Real Jaén
Almería II
1
2
(1)
(2)
-
-
01/06
18:30
Ceuta II
Xerez Deportivo
0
0
(0)
(0)
-
-
09/06
12:00
Mallorca II
Poblense
1
0
(1)
(0)
-
-
02/06
11:45
Panadería Pulido
Unión Sur Yaiza
1
1
(0)
(0)
-
-
09/06
11:00
Real Murcia II
Cieza
1
1
(0)
(1)
-
-
08/06
20:00
CD Coria
Azuaga
1
1
(1)
(0)
-
-
02/06
18:00
Oyonesa
Anguiano
0
0
(0)
(0)
-
-
09/06
12:00
Cuarte  
Ebro
1
1
(0)
(0)
-
-
02/06
19:00
Quintanar del Rey
Toledo
1
0
(0)
(0)
-
-
01/06
19:00
Torina
Laredo
1
0
(0)
(0)
-
-
02/06
19:00
Badalona II
L'Hospitalet
1
1
(1)
(0)
-
-
01/06
18:30
Atzeneta
Jove Español
1
1
(0)
(0)
-
-
01/06
18:00
Atlético Tordesillas
Salamanca UDS
0
2
(0)
(1)
-
-
01/06
18:00
Ebro
Cuarte
1
1
(1)
(1)
-
-

26/05
19:00
Real Jaén
Torre del Mar    
0
0
(0)
(0)
-
-
26/05
18:30
Cieza
UD Caravaca
2
2
(1)
(2)
-
-
26/05
18:30
Poblense
Platges Calvià
2
1
(0)
(0)
-
-
26/05
18:00
Alfaro  
Oyonesa
2
2
(1)
(1)
-
-
26/05
17:00
Anguiano
Varea
2
1
(1)
(1)
-
-
25/05
19:30
Beasain
Deusto
2
0
(0)
(0)
-
-
26/05
11:30
Basconia
Portugalete
0
3
(0)
(2)
-
-
26/05
21:00
Arosa
UD Ourense
1
2
(0)
(1)
-
-
26/05
12:00
Celta de Vigo III
Sarriana
4
1
(1)
(0)
-
-
26/05
17:00
Lealtad
Ceares      
3
1
(0)
(1)
-
-
26/05
19:00
Vilassar Mar
Badalona II
2
1
(1)
(1)
-
-
26/05
19:00
Jove Español
Utiel  
1
0
(1)
(0)
-
-
26/05
19:00
Ontinyent 1931
Atzeneta
0
1
(0)
(0)
-
-
25/05
17:00
Leganés II
Las Rozas  
4
1
(0)
(0)
-
-
26/05
17:00
Salamanca UDS
Atlético Astorga
0
0
(0)
(0)
-
-
26/05
17:00
Atlético Tordesillas
Cultural Leonesa II
1
2
(0)
(1)
-
-
26/05
19:30
Málaga II
Almería II
1
2
(1)
(0)
-
-
26/05
17:00
Ciudad de Lucena
Ceuta II
0
4
(0)
(1)
-
-
26/05
18:30
Xerez Deportivo
Pozoblanco
1
1
(0)
(1)
-
-
26/05
12:00
Mallorca II
Manacor
5
1
(1)
(1)
-
-
26/05
11:00
Real Murcia II
Lorca Deportiva
3
2
(1)
(2)
-
-
26/05
18:00
CD Coria
Moralo  
4
1
(2)
(0)
-
-
26/05
19:00
Azuaga    
Villafranca      
4
0
(2)
(0)
-
-
25/05
18:00
Ardoi    
Peña Sport
1
1
(1)
(1)
-
-
26/05
12:00
Cuarte    
Caspe
1
0
(0)
(0)
-
-
25/05
19:00
Cazalegas  
Quintanar del Rey
1
2
(1)
(1)
-
-
26/05
19:00
Toledo
Socuéllamos
2
0
(1)
(0)
-
-
26/05
12:30
L'Hospitalet
Prat
2
1
(0)
(1)
-
-
26/05
12:30
Lanzarote
Panadería Pulido
0
1
(0)
(0)
-
-
26/05
12:00
Sporting Gijón II
L'Entregu
2
3
(2)
(1)
-
-
26/05
12:00
Móstoles
Colonia Moscardó
1
3
(1)
(0)
-
-
25/05
18:00
Laredo  
Vimenor
1
1
(1)
(1)
-
-
25/05
18:00
Unión Sur Yaiza
Las Palmas II  
1
1
(0)
(0)
-
-
25/05
18:00
Ebro
Épila
2
0
(0)
(0)
-
-
25/05
17:30
Torina
Atlético Albericia  
1
1
(1)
(0)
-
-
25/05
17:30
Cortes  
Huarte  
1
1
(0)
(0)
-
-
19/05
18:00
L'Entregu
Sporting Gijón II
0
0
(0)
(0)
-
-
18/05
16:30
Sarriana
Celta de Vigo III
0
0
(0)
(0)
-
-
19/05
20:00
UD Ourense
Arosa
2
2
(1)
(0)
-
-
19/05
17:00
Ceares
Lealtad
0
1
(0)
(0)
-
-
19/05
18:00
Vimenor
Laredo
0
1
(0)
(1)
-
-
18/05
18:30
Atlético Albericia
Torina
1
2
(0)
(1)
-
-
19/05
12:30
Prat
L'Hospitalet
0
1
(0)
(1)
-
-
19/05
19:00
Badalona II
Vilassar Mar
3
0
(1)
(0)
-
-
19/05
18:00
Utiel    
Jove Español
0
0
(0)
(0)
-
-
18/05
18:30
Atzeneta
Ontinyent 1931  
1
1
(1)
(0)
-
-
19/05
12:00
Colonia Moscardó
Móstoles
0
0
(0)
(0)
-
-
19/05
12:00
Las Rozas
Leganés II
1
1
(0)
(0)
-
-
18/05
18:00
Atlético Astorga
Salamanca UDS
0
1
(0)
(0)
-
-
19/05
18:00
Cultural Leonesa II
Atlético Tordesillas
0
4
(0)
(0)
-
-
19/05
19:00
Torre del Mar
Real Jaén
1
1
(0)
(1)
-
-
19/05
12:00
Almería II
Málaga II
3
1
(0)
(0)
-
-
19/05
17:00
Ceuta II
Ciudad de Lucena
1
1
(0)
(0)
-
-
19/05
18:30
Pozoblanco
Xerez Deportivo
0
1
(0)
(1)
-
-
18/05
19:15
Manacor
Mallorca II
1
0
(0)
(0)
-
-
18/05
18:00
Platges Calvià
Poblense
0
0
(0)
(0)
-
-
18/05
12:30
Panadería Pulido
Lanzarote
1
1
(0)
(1)
-
-
19/05
13:00
Las Palmas II
Unión Sur Yaiza
0
1
(0)
(1)
-
-
18/05
20:00
Lorca Deportiva
Real Murcia II
0
1
(0)
(0)
-
-
19/05
19:00
UD Caravaca
Cieza
0
0
(0)
(0)
-
-
19/05
19:00
Moralo
CD Coria
0
2
(0)
(0)
-
-
19/05
18:30
Villafranca
Azuaga
1
1
(1)
(0)
-
-
18/05
18:00
Peña Sport
Ardoi
0
1
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Huarte
Cortes
1
0
(1)
(0)
-
-
19/05
18:00
Caspe
Cuarte
1
1
(1)
(0)
-
-
19/05
18:00
Épila
Ebro
0
2
(0)
(0)
-
-
19/05
19:00
Quintanar del Rey
Cazalegas
2
0
(0)
(0)
-
-
19/05
19:00
Socuéllamos
Toledo
1
2
(1)
(0)
-
-
19/05
18:00
Oyonesa
Alfaro
4
1
(1)
(1)
-
-
19/05
12:00
Varea
Anguiano
1
1
(1)
(1)
-
-
18/05
18:30
Portugalete
Basconia
2
1
(1)
(1)
-
-
18/05
18:00
Deusto
Beasain
1
0
(0)
(0)
-
-

12/05
17:00
Alondras
UD Ourense
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
17:00
Somozas
Pontevedra II
4
0
(3)
(0)
-
-
11/05
17:30
Atlético Arteixo
Bergantiños
0
2
(0)
(0)
-
-
12/05
17:00
Viveiro
Arosa
1
1
(1)
(0)
-
-
12/05
17:00
Rápido Bouzas
Sarriana
5
1
(3)
(1)
-
-
12/05
17:00
Celta de Vigo III
Betanzos
0
0
(0)
(0)
-
-
11/05
17:00
Arzúa
Silva
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
17:00
Barbadás
Estradense
2
0
(0)
(0)
-
-
12/05
17:00
Paiosaco
Polvorín
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Moralo
Arroyo
2
0
(2)
(0)
-
-
12/05
18:00
Castuera
Olivenza
3
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Diocesano
Jerez
3
0
(2)
(0)
-
-
12/05
11:30
Don Benito
Montehermoso
9
0
(3)
(0)
-
-
12/05
12:30
Fuente Cantos
Jaraíz
3
3
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Villafranca
Trujillo  
2
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:15
Azuaga
CD Coria
1
0
(0)
(0)
-
-
12/05
11:00
RCP Valverdeño
Calamonte
6
2
(4)
(0)
-
-
10/05
20:00
Atlético Pueblonuevo
Don Álvaro
2
2
(0)
(0)
-
-
12/05
17:30
Illueca
Ejea
0
4
(0)
(1)
-
-
12/05
17:30
Fuentes
Cuarte
0
2
(0)
(1)
-
-
12/05
17:30
Almudévar
Borja
3
1
(1)
(0)
-
-
12/05
17:30
Fraga
Caspe
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Durango
Touring
2
3
(0)
(2)
-
-
11/05
17:00
Leioa
San Ignacio
3
3
(3)
(1)
-
-
11/05
18:00
Deusto
Beasain
1
0
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Deportivo Alavés III
Portugalete
1
1
(1)
(1)
-
-
11/05
18:00
Basconia
Anaitasuna
3
2
(1)
(0)
-
-
11/05
18:00
Vilassar Mar
Tona
2
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
CF Gandía
Utiel
1
2
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Atlético Tordesillas
Palencia CF
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Atlético Astorga
Burgos Promesas
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
UD Santa Marta
Salamanca UDS
1
3
(0)
(1)
-
-
12/05
18:00
Mirandés II
Real Ávila
1
1
(1)
(1)
-
-
12/05
18:00
Becerril Campos
Bembibre
0
1
(0)
(0)
-
-
12/05
12:00
Bollullos
Puente Genil
4
4
(1)
(2)
-
-
12/05
12:00
Xerez Deportivo
Pozoblanco
2
1
(2)
(0)
-
-
12/05
12:00
La Palma
Utrera
4
2
(3)
(2)
-
-
12/05
12:00
Ayamonte
Cartaya
3
0
(2)
(0)
-
-
12/05
12:00
Atlético Espeleño
Xerez
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Atlético Tomelloso
Calvo Sotelo
1
3
(1)
(2)
-
-
12/05
18:00
Torrijos
San Clemente
3
0
(1)
(0)
-
-
10/05
20:00
Tarancón
Albacete II
2
2
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Quintanar del Rey
Marchamalo
1
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Azuqueca
Huracán Balazote
1
1
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Villarrobledo
Conquense
1
1
(0)
(1)
-
-
12/05
18:00
Villarrubia
Toledo
0
1
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Villacañas
Cazalegas
3
0
(1)
(0)
-
-
12/05
11:30
Leganés II
Torrejón    
3
1
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Polideportivo Almería
Mancha Real
1
2
(0)
(2)
-
-
12/05
17:00
Ciudad de Torredonjimeno
Atlético Melilla
10
0
(4)
(0)
-
-
12/05
12:00
Juventud Torremolinos
Málaga City
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Maracena
Torreperogil
1
1
(0)
(0)
-
-
10/05
19:30
Rincón
Motril  
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Arenas Armilla
Huétor Vega
1
1
(0)
(0)
-
-
12/05
12:00
Málaga II
Huétor Tájar
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
12:00
El Ejido
Real Jaén
1
2
(0)
(1)
-
-
11/05
18:30
Balsicas Atlético  
Racing Murcia
2
1
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Lorca Deportiva    
Alcantarilla
1
1
(0)
(1)
-
-
10/05
20:00
Algar
Plus Ultra
4
3
(2)
(1)
-
-
12/05
18:00
Unión Molinense
El Palmar
2
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
UCAM Murcia II
Bullense
2
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
UD Caravaca
Cieza
1
2
(1)
(2)
-
-
12/05
18:00
CAP Ciudad de Murcia
Montecasillas
0
1
(0)
(0)
-
-
11/05
10:00
Real Murcia II
Deportiva Minera
2
4
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Alfaro
Anguiano
3
1
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Haro Deportivo
Arnedo
3
0
(2)
(0)
-
-
12/05
18:00
Varea
Alberite
2
1
(2)
(1)
-
-
12/05
18:00
Racing Rioja      
UD Logroñés II
0
1
-
-
-
-
12/05
18:00
Vianés
Oyonesa
0
1
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Peña Balsamaiso
Comillas
5
4
(2)
(2)
-
-
12/05
18:00
Tedeón
Berceo
2
0
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Calahorra II
Casalarreina
2
1
(0)
(1)
-
-
12/05
19:00
La Calzada
River Ebro
2
1
(0)
(0)
-
-
12/05
12:00
Gerena
Ceuta II
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
17:30
CDJ Tamarite
Calamocha
4
1
(2)
(1)
-
-
12/05
17:30
Ebro
Épila
1
2
(0)
(0)
-
-
12/05
17:30
Huesca II
Belchite 97
2
2
(1)
(0)
-
-
11/05
18:00
Badalona II
San Cristóbal
4
2
(1)
(1)
-
-
12/05
17:00
Condal
Colunga      
2
0
(0)
(0)
-
-
12/05
17:00
Sporting Gijón II
Real Titánico
3
1
(3)
(0)
-
-
12/05
17:00
Lenense
Caudal
1
1
(0)
(1)
-
-
12/05
17:00
Lealtad
Luarca
4
0
(1)
(0)
-
-
12/05
17:00
Gijón Industrial
Llanes
3
2
(0)
(1)
-
-
12/05
17:00
Praviano
Avilés Stadium
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
17:00
Ceares
Llanera
2
4
(1)
(0)
-
-
12/05
17:00
Urraca
L'Entregu
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Olot
Montañesa
3
0
(1)
(0)
-
-
11/05
18:00
Reddis
Girona II
0
0
(0)
(0)
-
-
11/05
19:15
Castellonense
Atzeneta
1
4
(1)
(3)
-
-
11/05
18:00
Cirbonero
Burladés
0
1
(0)
(1)
-
-
11/05
18:00
Cantolagua
Oberena
5
1
(3)
(0)
-
-
12/05
11:00
Alaior
Portmany
1
1
(0)
(0)
-
-
12/05
12:00
Manacor
Mallorca II
0
4
(0)
(3)
-
-
12/05
12:00
Santanyí
Poblense
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
17:30
Sóller
Constància
0
4
(0)
(2)
-
-
11/05
17:30
Alcúdia
Collerense
5
1
(2)
(1)
-
-
11/05
17:30
Llosetense
Arenal
3
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Platges Calvià
Binissalem
1
2
(0)
(0)
-
-
12/05
11:00
Felanitx
Inter Manacor
5
0
(3)
(0)
-
-
11/05
12:00
Ibiza Islas Pitiusas
Mercadal
3
0
(2)
(0)
-
-
12/05
12:00
L'Hospitalet
Pobla Mafumet
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
16:00
Rapitenca
L'Escala
1
2
(1)
(0)
-
-
11/05
18:00
Castelldefels
Grama
1
2
(1)
(1)
-
-
11/05
18:00
Prat
Vilafranca
3
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:30
Mollerussa
Peralada
1
1
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Castellón II
Ontinyent 1931
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
12:00
Villarreal III
Torrellano
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Coria CF
Conil
0
1
(0)
(1)
-
-
12/05
12:00
Ciudad de Lucena
Cabecense
3
0
(2)
(0)
-
-
12/05
12:00
Sevilla III
Córdoba II
1
0
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Socuéllamos
La Solana
2
1
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Almería II
Torre del Mar
1
0
(0)
(0)
-
-
12/05
12:00
Atlético Victoria
San Bartolomé
2
1
(2)
(0)
-
-
12/05
12:00
Ibarra
Gran Tarajal
4
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Tenerife II
Teror
4
0
(1)
(0)
-
-
12/05
12:00
Lanzarote
Unión Sur Yaiza
0
0
(0)
(0)
-
-
10/05
22:00
Villa Santa Brígida
Tamaraceite
3
3
(1)
(2)
-
-
12/05
12:00
Las Palmas II
Herbania
2
0
(0)
(0)
-
-
12/05
12:00
Panadería Pulido
Buzanada
0
1
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Arucas
Marino
2
0
(1)
(0)
-
-
12/05
11:30
AD Parla  
RSD Alcalá  
0
1
(0)
(0)
-
-
12/05
11:30
Galapagar
Alcorcón II
2
4
(1)
(4)
-
-
12/05
11:30
Collado Villalba
Real Madrid III
2
1
(0)
(0)
-
-
12/05
11:30
Las Rozas
Móstoles
3
1
(2)
(0)
-
-
12/05
11:30
Trival Valderas
Pozuelo Alarcón
1
1
(0)
(1)
-
-
12/05
11:30
Colonia Moscardó
Paracuellos Antamira
1
0
(0)
(0)
-
-
12/05
11:30
Villanueva Pardillo
Tres Cantos
1
2
(1)
(1)
-
-
12/05
11:30
Rayo Vallecano II
Canillas    
2
1
(2)
(0)
-
-
12/05
18:00
Cristo Atlético
Laguna de Duero
2
0
(0)
(0)
-
-
11/05
18:30
Añorga
Derio
2
3
(2)
(1)
-
-
11/05
18:00
Utrillas
Cariñena
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
18:45
Atlético Monzón
Binéfar
2
0
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Cartes
Tropezón
1
1
(0)
(1)
-
-
11/05
18:00
Guarnizo
Solares
4
2
(0)
(0)
-
-
11/05
17:00
Sámano
Escobedo
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Velarde
Vimenor
0
3
(0)
(1)
-
-
11/05
18:00
Atlético Albericia
Torina
0
0
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Castro
Siete Villas
3
1
(1)
(0)
-
-
11/05
18:00
Naval
Atlético Mineros
1
1
(1)
(0)
-
-
11/05
18:00
Bezana
Colindres
1
0
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Laredo
Revilla
1
2
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Vitoria
Pasaia KE
2
2
(1)
(1)
-
-
11/05
18:00
Lagun Onak
Padura
2
1
(1)
(1)
-
-
11/05
18:00
Urduliz
Aurrerá Ondarroa
1
3
(1)
(0)
-
-
12/05
18:00
Roda
Rayo Ibense
0
1
(0)
(0)
-
-
12/05
18:00
Acero
Silla  
2
3
(0)
(3)
-
-
11/05
18:00
Ardoi
Txantrea
0
1
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Lagunak
Huarte
2
0
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Peña Sport
Avance Ezcabarte
3
1
(0)
(1)
-
-
11/05
18:00
Beti Kozkor
Alesves
2
1
(1)
(0)
-
-
11/05
17:45
La Cuadra
Santa Úrsula
2
1
(0)
(1)
-
-
12/05
12:15
Jove Español
Levante II
0
2
(0)
(2)
-
-
11/05
17:00
La Virgen del Camino
Villaralbo
1
1
(1)
(1)
-
-
10/05
19:15
Soneja
Elche II
2
2
(1)
(1)
-
-
11/05
18:00
Bidezarra
Subiza
2
0
(2)
(0)
-
-
11/05
16:30
Lerinés
Beti Onak
1
1
(0)
(1)
-
-
11/05
16:15
Tuilla
Barcia
2
2
(0)
(1)
-
-
11/05
16:00
Patacona  
Burriana
1
2
(1)
(1)
-
-
11/05
16:00
Colegios Diocesanos
Cultural Leonesa II
0
2
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
Cortes
Pamplona
1
0
(0)
(0)
-
-
11/05
15:40
Ponferradina II
Almazán
1
3
(0)
(2)
-
-
07/05
20:30
Muleño
Atlético Pulpileño
0
1
(0)
(1)
-
-

05/05
19:30
Llanera
Praviano
4
1
(1)
(0)
-
-
05/05
19:00
Colunga
Ceares
1
2
(1)
(0)
-
-
05/05
19:00
Calvo Sotelo
Socuéllamos
1
1
(1)
(1)
-
-
05/05
18:30
Collerense
Sóller
4
1
(2)
(1)
-
-
05/05
18:30
Real Titánico
Condal
1
0
(0)
(0)
-
-
05/05
17:00
UD Ourense
Paiosaco
3
0
(2)
(0)
-
-
05/05
17:00
Pontevedra II
Alondras
2
0
(1)
(0)
-
-
05/05
17:00
Bergantiños
Somozas
0
1
(0)
(1)
-
-
05/05
17:00
Arosa
Atlético Arteixo  
2
1
(1)
(0)
-
-
05/05
17:00
Sarriana
Viveiro
0
1
(0)
(1)
-
-
05/05
17:00
Betanzos
Rápido Bouzas
1
0
(1)
(0)
-
-
05/05
17:00
Silva  
Celta de Vigo III
0
2
(0)
(1)
-
-
05/05
17:00
Estradense
Arzúa
2
0
(0)
(0)
-
-
05/05
17:00
Polvorín
Barbadás
0
1
(0)
(0)
-
-
05/05
18:00
Inter Manacor
Platges Calvià
0
2
(0)
(1)
-
-
05/05
12:00
Arroyo
Atlético Pueblonuevo
0
2
(0)
(0)
-
-
05/05
12:00
Olivenza
Moralo
1
4
(1)
(3)
-
-
05/05
18:00
Jerez
Castuera     
2
1
(0)
(0)
-
-
05/05
19:00
Montehermoso    
Diocesano
0
0
(0)
(0)
-
-
05/05
18:00
Jaraíz   
Don Benito  
0
2
(0)
(0)
-
-
05/05
17:00
Trujillo
Fuente Cantos  
1
0
(0)
(0)
-
-
05/05
12:00
CD Coria
Villafranca
1
0
(0)
(0)
-
-
05/05
12:30
Calamonte
Azuaga
0
0
(0)
(0)
-
-
05/05
13:00
Don Álvaro
RCP Valverdeño
0
1
(0)
(1)
-
-
05/05
17:30
Ejea
Huesca II
3
3
(1)
(1)
-
-
05/05
17:30
Borja
Atlético Monzón
1
2
(1)
(1)
-
-
05/05
18:00
L'Entregu
Tuilla
1
2
(0)
(1)
-
-
05/05
18:00
Caudal
Urraca
2
1
(0)
(0)
-
-
05/05
18:00
Tropezón    
Laredo    
2
1
(1)
(1)
-
-
05/05
18:00
Solares
Cartes  
3
2
(2)
(1)
-
-
05/05
18:00
Escobedo
Guarnizo
2
1
(0)
(0)
-
-
05/05
18:00
Vimenor
Sámano
2
0
(1)
(0)
-
-
05/05
18:00
Torina
Velarde
0
0
(0)
(0)
-
-
05/05
18:00
Siete Villas
Atlético Albericia
0
2
(0)
(0)
-
-
05/05
18:00
Atlético Mineros    
Castro
1
1
(1)
(0)
-
-
05/05
18:00
Revilla
Bezana
1
3
(1)
(2)
-
-
04/05
17:00
Padura
Vitoria
0
1
(0)
(1)
-
-