25/09
15:00
Andorra
Latvia
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Moldova
Liechtenstein
-
-
-
-
-
-
25/09
18:00
Azerbaijan
Kazakhstan
-
-
-
-
-
-
25/09
18:00
Slovakia
Belarus
-
-
-
-
-
-
25/09
20:45
Austria
Croatia
-
-
-
-
-
-
25/09
20:45
Denmark
France
-
-
-
-
-
-
25/09
20:45
Netherlands
Belgium
-
-
-
-
-
-
25/09
20:45
Wales
Poland
-
-
-
-
-
-
25/09
20:45
Faroe Islands
Turkey
-
-
-
-
-
-
25/09
20:45
Luxembourg
Lithuania
-
-
-
-
-
-

25/09
12:30
Pomigliano W
Como W
-
-
-
-
-
-
25/09
14:30
Sampdoria W
Inter W
-
-
-
-
-
-

25/09
12:00
UE Santa Coloma II
Ranger's
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Pas de la Casa
Esperança d'Andorra
-
-
-
-
-
-
25/09
18:00
Ordino II
Engordany II
-
-
-
-
-
-

25/09
16:30
Sporting de Benguela
Santa Rita
-
-
-
-
-
-
28/09
17:30
Primeiro de Agosto
Cuando Cubango
-
-
-
-
-
-

28/09
00:00
Atletico Atlanta
Chaco For Ever
-
-
-
-
-
-
F
20:30
CA Estudiantes
San Telmo  
2
0
(2)
(0)
-
-
27/09
01:30
Santamarina
Gimnasia Mendoza
-
-
-
-
-
-
F
20:30
Chacarita Juniors      
Dep. Riestra   
1
1
(1)
(1)
-
-
F
21:00
San Martin T.  
Almirante Brown    
2
0
(0)
(0)
-
-
F
20:30
Agropecuario   
Flandria    
0
0
(0)
(0)
-
-
27/09
02:10
Ferro
Estudiantes Rio Cuarto
-
-
-
-
-
-
F
22:00
Quilmes  
Almagro  
1
1
(1)
(1)
-
-

26/09
00:30
Atl. Rafaela
All Boys
-
-
-
-
-
-
26/09
01:30
Instituto
Temperley
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Tristan Suarez
Gimnasia Jujuy
-
-
-
-
-
-
26/09
20:00
Sacachispas
Deportivo Moron
-
-
-
-
-
-
25/09
20:00
Guillermo Brown
Club A. Guemes
-
-
-
-
-
-
25/09
18:40
Brown Adrogue
Belgrano
-
-
-
-
-
-
25/09
21:00
CA Mitre
Deportivo Madryn
-
-
-
-
-
-
25/09
22:00
Ind. Rivadavia
Alvarado
-
-
-
-
-
-
25/09
22:00
Deportivo Maipu
Nueva Chicago
-
-
-
-
-
-
25/09
23:00
Def. de Belgrano
Villa Dalmine
-
-
-
-
-
-

F
01:30
Independiente   
Newells Old Boys    
1
0
(0)
(0)
47%
53%
25/09
20:30
Rosario Central
Platense
-
-
-
-
-
-
25/09
20:30
Gimnasia L.P.
Tigre
-
-
-
-
-
-
25/09
23:00
Racing Club
Union de Santa Fe
-
-
-
-
-
-

F
16:00
Union de Santa Fe 2
Racing Club 2
0
2
(0)
(0)
-
-
F
15:00
Platense 2
Rosario Central 2
2
2
(0)
(2)
-
-
F
15:00
Patronato 2
Defensa y Justicia 2
0
4
(0)
(3)
-
-
F
16:00
Estudiantes L.P. 2
Atl. Tucuman 2  
5
2
(3)
(2)
-
-
25/09
16:00
Argentinos Jrs 2
Colon Santa Fe 2
-
-
-
-
-
-
F
15:00
Talleres Cordoba 2
River Plate 2    
5
0
(3)
(0)
-
-
25/09
16:00
San Lorenzo 2
Lanus 2
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Banfield 2
Huracan 2
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Boca Juniors 2
Godoy Cruz 2
-
-
-
-
-
-
F
15:00
Barracas Central 2
Velez Sarsfield 2  
3
2
(2)
(2)
-
-
F
15:00
Tigre 2
Gimnasia L.P. 2  
2
2
(0)
(1)
-
-
F
15:00
Central Cordoba 2
Aldosivi 2
3
0
(1)
(0)
-
-
F
16:00
Arsenal Sarandi 2  
Sarmiento Junin 2
2
0
(2)
(0)
-
-
F
16:00
Newells Old Boys 2
Independiente 2
2
1
(1)
(1)
-
-

25/09
20:30
Yupanqui
Lugano
-
-
-
-
-
-
25/09
20:30
CSR Espanol
Def. de Cambaceres
-
-
-
-
-
-

F
00:30
Dakota
Britannia
1
4
(1)
(3)
-
-
25/09
02:30
La Fama
Santa Fe
-
-
-
-
-
-

6'
06:00
Broadmeadow
Lambton J.
0
0
(0)
(0)
-
-

25/09
10:30
WAF Brigittenau
Post
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Koblach
Nenzing
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Oberperfuss
Wacker Innsbruck
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Austria Klagenfurt II
Landskron
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Köttmannsdorf
ASK Klagenfurt
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Andau
Horitschon
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Ebbs
Union Innsbruck
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Münster
Mils
-
-
-
-
-
-

25/09
11:00
Wacker Innsbruck W
Neulengbach W
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Altenmarkt W
Altach/Vorderland W
-
-
-
-
-
-
25/09
14:30
Sturm Graz W
Austria Vienna W
-
-
-
-
-
-

25/09
16:00
Dornbirner SV
Brauerei Egg
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Telfs
SC Imst
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Slonim City
Neman Belkard
-
-
-
-
-
-
25/09
12:00
Mosty
FSK Dyatlovo
-
-
-
-
-
-
25/09
12:00
Postavy
Gazovik Vitebsk
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
DYuSSh Orsha
Veles 2020
-
-
-
-
-
-
C
00:00
Novaya Pripyat
Pogranichnaya
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
Viktoriya Maryina Horka
Zhodino Yuzhnoe
-
-
-
-
-
-
25/09
14:30
BGU Minsk
Traktor Minsk
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Energosbyt-BSATU
Tarpeda
-
-
-
-
-
-
25/09
18:00
Uni Minsk
Serebryanka
-
-
-
-
-
-

25/09
14:30
Herk
Park Houthalen
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Mélen-Micheroux
Hombourg
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
FC Eupen
Ster-Francorchamps
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Ougrée
FC Du Geer
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Aubel
Etoile de Faimes
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Hannut
Sprimont II
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Malmundaria
JS Fizoise
-
-
-
-
-
-
24/09
20:00
Wanze / Bas-Oha
Elsautoise
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
UCE Liège
Beaufays
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Nismes
Evelette-Jallet
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Andennais
Arquet
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
US Dinantaise
Grand-Leez
-
-
-
-
-
-
24/09
20:00
Loyers
Beauraing
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Spy
Meux II
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Biesme
St-Hadelin-Haversin
-
-
-
-
-
-
23/09
20:00
Fernelmont-Hemptinne
Flavion-Morialmé
-
-
-
-
-
-
24/09
19:30
Condruzien
Chevetogne
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Courcelles
Belœil
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
PAC Buzet
Luingnois
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Le Roeulx
Flénu
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Antoing
Montignies
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Hornu
Molenbaix
-
-
-
-
-
-
24/09
20:00
Gilly
Ransart
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Péruwelz
Solre-sur-Sambre
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
RAEC Mons II
Soignies Sports
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Saint-Michel
Sporting Bruxelles
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Saint-Josse
Stade Everois
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Etterbeek
Kosova Schaerbeek
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
NSeth Berchem
Genappe
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
BX Brussels
Grez-Doiceau
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Tubize II
Union Lasne-Ohain
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Arlon
Vaux-Noville
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Deerlijk Sport
Varsenare
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Jabbeke
Blankenberge
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Lauwe
Oostnieuwkerke
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Racing Waregem
Moen
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Kleit Maldegem
Berlare
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
SK Sint-Niklaas
Sottegem
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Heikant Zele
Excelsior Mariakerke
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Veltem
Wambeek-Ternat
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Elewijt
Rhodienne-De Hoek
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Hoegaarden-Outgaarden
Liedekerke
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
's Gravenwezel-Schilde
Eendracht Zoersel
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Mariekerke Branst
Vosselaar
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Sporting Tisselt
De Kempen
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
KBSK Retie
Ranst
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Ethe Belmont
Chaumont
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Wetteren
Westhoek
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Petegem
Olsa Brakel
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Londerzeel
Diegem
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
FC Lebbeke
Belisia Bilzen
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Lille
KFC Turnhout
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Pepingen-Halle
Bocholter
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Stade Disonais
Seraing Utd 2
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Waremme
Binche
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Jette
Tubize
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Stockay-Warfusee
Royal Union SG 2
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Solieres Sport
Warnant
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Verlaine
Namur
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Ganshoren
Acren
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Aywaille
Sprimont
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
US Givry
Wallonne Ciney
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Habay-la-Neuve
Marloie Sport
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Richelle United
Raeren-Eynatten
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Herstal
Mormont
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Léopold
Gosselies Sports
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Crossing Schaerbeek
Rapid Symphorinois
-
-
-
-
-
-
24/09
20:00
Couvin-Mariembourg
Jodoigne
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Eendracht Termien
Olympia Wijgmaal
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Anzegem
VW Hamme
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Elene-Grotenberge
Eendracht Wervik
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Eppegem
Voorde Appelterre
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Jong Lede
Tempo Overijse
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Wielsbeke
Eendracht Aalter
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Drongen
Avanti
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Meix-Devant-Virton
RES Durbuy
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Tienen
Saint Eloois
-
-
-
-
-
-

25/09
03:30
Bandits
Wagiya
-
-
-
-
-
-
25/09
03:30
Altitude
San Pedro Pirates
-
-
-
-
-
-

F
18:00
Sutjeska Foca
Modrica
3
0
(1)
(0)
-
-

F
02:00
Cuiaba U23
Bragantino U23
3
2
(1)
(2)
-
-

25/09
16:00
Corinthians U20
Palmeiras U20
-
-
-
-
-
-

25/09
20:00
Sao Caetano
Piracicaba
-
-
-
-
-
-

25/09
21:00
Pouso Alegre
America RN
-
-
-
-
-
-

25/09
22:00
Mirassol
Aparecidense
-
-
-
-
-
-
25/09
22:00
Volta Redonda
Botafogo SP
-
-
-
-
-
-

25/09
23:30
Criciuma
Chapecoense-SC
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Cherno more II
Spartak Varna II
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Ludogorets III
Volov Shumen
-
-
-
-
-
-
24/09
15:00
Lokomotiv Ruse
Dunav ot Ruse II
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Ustrem Donchevo
Dorostol Silistra
-
-
-
-
-
-
P
16:00
Sayana Haskovo
Rozova dolina
-
-
-
-
-
-

25/09
18:00
Kadiogo
Bobo-Dioulasso
-
-
-
-
-
-
25/09
18:00
ASF Dioulasso
AS Douanes
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Rukinzo
Musongati
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
TOP Junior
Aigle Noir
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Magara Young Boys
Vital'O
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Flambeau du Centre
Le Messager Ngozi
-
-
-
-
-
-

25/09
23:00
Edmonton
Forge
-
-
-
-
-
-

F
01:00
Huachipato      
Nublense   
1
0
(0)
(0)
-
-
25/09
22:30
U. De Chile
U. Catolica
-
-
-
-
-
-

25/09
17:30
Deportes Iquique
U. De Concepcion
-
-
-
-
-
-
25/09
20:00
Arturo Fernandez Vial
Copiapo
-
-
-
-
-
-

25/09
17:00
Limache
San Marcos de Arica
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Valdivia
San Antonio Unido
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Rodelindo
Real San Joaquin
-
-
-
-
-
-
F
21:00
Trasandino
General Velasquez  
0
0
(0)
(0)
-
-
25/09
17:00
Iberia
Ind. Cauquenes
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Lautaro
D. Concepcion
-
-
-
-
-
-

25/09
09:30
Shijiazhuang Gongfu
Sichuan Jiuniu
-
-
-
-
-
-
25/09
09:30
Nanjing City
Zibo Cuju
-
-
-
-
-
-
25/09
09:30
Shenyang Urban FC
Shaanxi Changan
-
-
-
-
-
-

P
13:30
Wuhan Three Towns
Chengdu Rongcheng
-
-
-
-
-
-
P
13:30
Guangzhou City
Hebei
-
-
-
-
-
-
P
14:00
Cangzhou
Shanghai Shenhua
-
-
-
-
-
-

F
00:00
Barranquilla
Cartagena
2
3
(1)
(2)
-
-

25/09
21:00
Envigado
Ind. Medellin
-
-
-
-
-
-
25/09
23:05
U. Magdalena
Santa Fe
-
-
-
-
-
-

F
00:00
AD Sarchí
Jicaral
2
2
-
-
-
-
25/09
22:00
Quepos Cambute
Municipal Garabito
-
-
-
-
-
-
25/09
19:15
Puerto Golfito FC
Cofutpa
-
-
-
-
-
-
F
04:00
Carmelita
Liberia
0
1
(0)
(0)
-
-
25/09
21:00
Santa Ana
Ad Aserri
-
-
-
-
-
-
F
02:00
Escorpiones
Limon Black Star
1
1
(0)
(0)
-
-
F
00:00
San José FC
Turrialba
6
0
(0)
(0)
-
-
25/09
22:00
Cariari Pococi
CS Uruguay
-
-
-
-
-
-

F
01:00
Guadalupe
Grecia
0
1
(0)
(0)
-
-
F
04:00
San Carlos  
Alajuelense      
0
0
(0)
(0)
-
-
F
04:00
Zeledon      
Herediano     
1
3
(1)
(0)
-
-
25/09
19:00
Cartagines
AD Santos
-
-
-
-
-
-
26/09
01:15
Saprissa
Sporting San Jose
-
-
-
-
-
-
25/09
23:00
Guanacasteca
Puntarenas FC
-
-
-
-
-
-

25/09
11:00
Dinamo OO
Samobor
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Gaj
Tekstilac Ravnice
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Sloga Mravince
Zagora
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Urania Baška Voda
GOŠK Dubrovnik
-
-
-
-
-
-
25/09
16:15
Sava Strmec
Vrapče Zagreb
-
-
-
-
-
-
24/09
16:30
Kutjevo
Valpovka
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Omladinac Gornja Vrba
Svačić
-
-
-
-
-
-

25/09
16:00
Croatia Zmijavci
Orijent
-
-
-
-
-
-

25/09
10:00
Pribram B
FK Komarov
-
-
-
-
-
-
25/09
14:30
Admira Prague B
Chomutov
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Krnov
Opava B
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Beskyd Frenštát
Polanka nad Odrou
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Bilovec
Bridlicna
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Stara Rise
Jihlava B
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Zdar na Sazavou
Breclav
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Sperice
Bohunice
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Sumperk
Batov
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
FK Kozlovice
Bzenec
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Louny
Hvezda Cheb
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Benatky n. Jiz.
Turnov
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Novy Bydzov
Chrudim B
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Caslav
Brandys n. Labem
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Dvur Kralove
Liberec B
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Hlinsko
Nachod
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Sokol Lom
Sobeslav
-
-
-
-
-
-

25/09
10:15
Slovacko B
Kromeriz
-
-
-
-
-
-
25/09
10:15
Unicov
Uhersky Brod
-
-
-
-
-
-
25/09
10:15
Velke Mezirici
Rosice
-
-
-
-
-
-
25/09
10:15
Dukla Prague B
Bohemians 1905 B
-
-
-
-
-
-
25/09
10:15
Admira Prague
Prestice
-
-
-
-
-
-
25/09
10:15
Zizkov
Velvary
-
-
-
-
-
-
25/09
10:30
Zlin B
Znojmo
-
-
-
-
-
-
25/09
10:30
Plzen B
Pisek
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Hostoun
Kraluv Dvur
-
-
-
-
-
-
25/09
16:30
Zapy
Teplice B
-
-
-
-
-
-

25/09
10:30
Plzen W
Sparta Prague W
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Slovácko
Slavia Praha
-
-
-
-
-
-

25/09
13:00
AB Copenhagen
B.93
-
-
-
-
-
-

25/09
13:00
Holstebro
SfB-Oure
-
-
-
-
-
-

25/09
13:00
Thisted FC W
Sundby W
-
-
-
-
-
-
25/09
14:45
Aarhus W
Brondby W
-
-
-
-
-
-

25/09
14:00
Ringkøbing
Marienlyst
-
-
-
-
-
-

25/09
00:15
Mushuc Runa
Nueve de Octubre
-
-
-
-
-
-
25/09
02:30
EL Nacional
Ind. del Valle
-
-
-
-
-
-

F
02:00
Ind. del Valle  
Macara   
1
0
(0)
(0)
-
-

25/09
12:30
Sunderland W
Charlton W
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
Lewes W
Sheffield Utd W
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
London City Lionesses W
Durham W
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Birmingham W
Coventry United W
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Blackburn W
Crystal Palace W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Bristol City W
Southampton W
-
-
-
-
-
-

25/09
13:30
Plymouth
Ipswich
-
-
-
-
-
-

25/09
14:00
Grays
Merstham
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Brighton W
Reading W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Leicester W
Aston Villa W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
West Ham W
Manchester Utd W
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Chelsea W
Manchester City W
-
-
-
-
-
-
25/09
19:45
Liverpool W
Everton W
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Kyzyltash
TSK Simferopol
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
FC Sevastopol
Ocean Kerch
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
Alushta
Sparta-KT
-
-
-
-
-
-

25/09
13:00
OTP
Komeetat
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
Narpes Kraft
Kajaanin Haka
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Hercules
OLS Oulu
-
-
-
-
-
-

25/09
16:00
PK-35
PIF Pargas
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Ekenas
JaPS
-
-
-
-
-
-

25/09
12:45
Paris SG W
Fleury 91 W
-
-
-
-
-
-

25/09
11:00
Geestemunde
Aumund-Vegesack
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
Schwachhausen
Surheide
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Niendorfer TSV
Sasel
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Grossaspach
Offenburger FV
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Landsberg
Garching
-
-
-
-
-
-
25/09
14:30
SG 2000 Mulheim-Karlich
Gonsenheim
-
-
-
-
-
-
P
14:30
Rugenbergen
Suderelbe
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
DJK Bamberg
Cham
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Schonnebeck
Kleve
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Sonsbeck
FC Monheim
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Cronenberger SC
Kray
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Baumberg
SW Essen
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
TVD Velbert
Hilden
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Garching
Landsberg
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Rotenburger
Ramlingen-Ehlershausen
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Tornesch
Paloma
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
TSV Buchholz 08
Hamm United
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Bergisch Gladbach
Hurth
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
FC Viktoria 08
Pesch
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Siegburger
Freialdenhoven
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Glesch-Paffendorf
Wegberg-Beeck
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Vreden
Eintracht Rheine
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Clarholz
Ennepetal
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Preussen Munster 2
Finnentrop/Bamenohl
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Schermbeck 2020
FC Gutersloh
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
ASC 09 Dortmund
Gievenbeck
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Siegen
Westfalia Rhynern
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Heeslinger
Bersenbruck
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Hannoverscher SC
Lupo-Martini Wolfsburg
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Luneburger Hansa
Arminia Hannover
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
VfL Oldenburg
Ahlerstedt/Ottendorf
-
-
-
-
-
-
F
20:00
Pattensen
Egestorf-Langreder
1
3
(0)
(3)
-
-
25/09
15:00
Spelle-Venhaus
Gifhorn
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Steinbach Haiger II
Baunatal
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Unter-Flockenbach
Eintracht Frankfurt II
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Oldenburger
Neumunster
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Eckernforder SV
Todesfelde
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Kray
Cronenberger
-
-
-
-
-
-
25/09
15:15
Union Nettetal
Homberg
-
-
-
-
-
-
25/09
15:15
Frechen
Hennef
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
FSV Duisburg
TuRU Dusseldorf
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
SC St.Tonis
Meerbusch
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Fortuna Koln II
Eintracht Hohkeppel
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
VfL Vichttal
Bonner
-
-
-
-
-
-
25/09
15:30
Friesdorf
Konigsdorf
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Erndtebruck
Lotte
-
-
-
-
-
-

25/09
13:00
Potsdam W
Duisburg W
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
Bayern Munich W
Werder Bremen W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
SGS Essen W
Meppen W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Freiburg W
Eintracht Frankfurt W
-
-
-
-
-
-

25/09
14:00
Teutonia Ottensen
BSV Rehden
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Phonix Lubeck
Hamburger SV II
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Holstein Kiel II
Emden
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Hildesheim
Bremer
-
-
-
-
-
-

25/09
17:00
Real Tamale
Legon Cities
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Kotoku Royals
Nsoatreman
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Aduana
Samartex
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Karela
Dreams
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Bibiani Gold Stars
Bechem United
-
-
-
-
-
-
25/09
17:00
Asante Kotoko
Hearts of Oak
-
-
-
-
-
-

P
02:00
CERFA
Red Star
-
-
-
-
-
-
25/09
02:00
Capesterre Bell
Jeunesse Evolution
-
-
-
-
-
-
P
02:00
Phare du Canal
USBM
-
-
-
-
-
-
P
02:00
Solidarité Scolaire
Dynamo Le Moule
-
-
-
-
-
-
P
21:30
Gourbeyre
Siroco Les Abymes
-
-
-
-
-
-

25/09
02:00
Comunicaciones
Xinabajul
-
-
-
-
-
-
25/09
04:00
Antigua
Deportivo Mixco
-
-
-
-
-
-
25/09
18:00
Deportivo Achuapa
Santa Lucia
-
-
-
-
-
-
26/09
20:00
Iztapa
Xelajú
-
-
-
-
-
-
25/09
20:15
Malacateco
Guastatoya
-
-
-
-
-
-

25/09
04:00
Marquense
Nueva Concepción
-
-
-
-
-
-
25/09
04:00
Quiché
Catarina
-
-
-
-
-
-
25/09
19:00
San Juan
Suchitepéquez
-
-
-
-
-
-
25/09
19:00
Deportivo Sanarate
Deportivo Barberena
-
-
-
-
-
-
25/09
19:00
Aurora
Comunicaciones II
-
-
-
-
-
-
25/09
20:00
Coatepeque
San Pedro
-
-
-
-
-
-

25/09
11:00
Kecskemeti TE II
Majosi
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Zalaegerszegi II
MOL Fehervar II
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Puskas Academy II
Erdi
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Gyor II
Nagykanizsa
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
DVTK II
Tiszaujvaros
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Vasas II
Kisvarda II
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Debrecen II
Hatvan
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
FC Dabas
Dunaujvaros PASE
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Hodmezovasarhely FC
Honved II
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Bank
Monori
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Szolnoki MAV
Ujpest II
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
ESMTK Budapest
MTK Budapest II
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Szekszardi
Ferencvaros II
-
-
-
-
-
-
C
16:00
BSE
Ceglédi
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Ivancsa
PTE-PEAC
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Makoi
Paks II
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Csornai
Mori SE
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Budaorsi SC
Bicskei
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Balatonfuredi
Tatabanya
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Zsambek
VLS Veszprem
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Kelen
Teskand
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
III. Keruleti TVE
Gyirmot II
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Senyo Carnifex
Eger SE
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Tiszafuredi
Penzugyor
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Fuzesgyarmati SK
Bekescsaba 1912 II
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Jaszberenyi
Debreceni EAC
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
BKV Elore
BVSC-Zuglo
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Karcagi
Hajduszoboszloi SE
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Putnok
Korosladany MSK
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Teskand
Kelen
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Kaposvar
Komaromi VSE
-
-
-
-
-
-

25/09
18:00
Thor/KA W
Stjarnan W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Throttur W
KR Reykjavik W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Selfoss W
Breidablik W
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Keflavik W
IBV Vestmannaeyjar W
-
-
-
-
-
-

F
00:00
Philadelphia Union
Pachuca
1
0
(0)
(0)
-
-
25/09
00:00
Zorya
Kolos Kovalivka
-
-
-
-
-
-
25/09
00:00
CSKA Sofia
Septemvri Sofia
-
-
-
-
-
-
F
00:00
FC Dallas
U.A.N.L.- Tigres
0
3
(0)
(1)
-
-
25/09
14:00
Verona
Koper
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Minsk
Osipovichy
-
-
-
-
-
-
25/09
13:00
Konyaspor
Adanaspor
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Levski Karlovo
Levski Sofia
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Sloga Doboj
Tuzla City
-
-
-
-
-
-
25/09
22:30
Guadalajara Chivas
Club America
-
-
-
-
-
-

F
01:00
Mexico U20
USA U20
2
1
(2)
(1)
-
-
25/09
01:30
Colombia
Guatemala
-
-
-
-
-
-
F
01:30
Martinique
Guinea Bissau
1
1
(1)
(0)
-
-
25/09
03:00
Mexico
Peru
-
-
-
-
-
-
F
03:00
Peru   
Mexico  
0
1
(0)
(0)
-
-
53'
05:00
New Zealand
Australia
0
0
(0)
(0)
-
-
F
04:00
Paraguay U20
Peru U20
1
1
(0)
(0)
-
-
25/09
11:00
Czech Republic U18
USA U18
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Finland U18
Slovakia U18
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Mexico U18
Germany U18
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Malta U19
Croatia U19
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Romania U17
Czech Republic U17
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Mexico U17
Uzbekistan U17
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Vlasim
Czech Republic U20
-
-
-
-
-
-
25/09
14:00
Niger
Liberia
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Scotland U21
Northern Ireland U21
-
-
-
-
-
-
25/09
15:15
France U18
Poland U18
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Norway U17
England U17
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Portugal U17
Poland U17
-
-
-
-
-
-
25/09
16:00
Poland U17
Portugal U17
-
-
-
-
-
-
25/09
18:15
Scotland U18
Estonia U18
-
-
-
-
-
-

25/09
17:30
Korhogo
Sporting Gagnoa
-
-
-
-
-
-
25/09
20:00
ES Bafing
ASEC Mimosas
-
-
-
-
-
-

25/09
06:00
Kagura Shimane
Honda Lock
-
-
-
-
-
-
25/09
06:00
Reinmeer Aomori
Maruyasu Okazaki
-
-
-
-
-
-
25/09
06:00
Veertien Mie
Honda
-
-
-
-
-
-
25/09
06:00
Biwako Shiga
Criacao Shinjuku
-
-
-
-
-
-
25/09
07:00
Suzuka Point Getters
Tokyo Musashino United
-
-
-
-
-
-

9'
06:00
Okayama
Vegalta Sendai  
0
0
(0)
(0)
-
-
25/09
07:00
Grulla Morioka
Kanazawa
-
-
-
-
-
-
25/09
07:00
Blaublitz
Machida
-
-
-
-
-
-
25/09
07:00
Chiba
Kumamoto
-
-
-
-
-
-
25/09
07:00
Albirex Niigata
Omiya Ardija
-
-
-
-
-
-
25/09
10:00
Tokushima
Mito
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Tochigi SC
Ryukyu
-
-
-
-
-
-

9'
06:00
Iwaki
Gifu
0
0
(0)
(0)
-
-
25/09
07:00
Sagamihara
Vanraure
-
-
-
-
-
-
25/09
07:00
Kamatamare
Toyama
-
-
-
-
-
-
25/09
07:00
Tegevajaro Miyazaki
Imabari
-
-
-
-
-
-
25/09
08:00
Fukushima Utd
Giravanz Kitakyushu
-
-
-
-
-
-
25/09
08:00
Yamaga
YSCC
-
-
-
-
-
-
25/09
11:00
Nagano
Azul Claro Numazu
-
-
-
-
-
-

25/09
10:00
Urawa Reds
Cerezo Osaka
-
-
-
-
-
-
25/09
10:00
Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka
-
-
-
-
-
-

25/09
06:30
Daejeon
Gyeongnam
-
-
-
-
-
-
25/09
09:00
Seoul E.
Anyang
-
-
-
-
-
-

25/09
08:00
Hwaseong
Cheongju
-
-
-
-
-
-
25/09
08:00
Dangjin Citizen
Siheung Citizen
-
-
-
-
-
-
25/09
10:00
Gyeongju KHNP
Paju Citizen
-
-
-
-
-
-
25/09
12:00
Gimhae
Yangju
-
-
-
-
-
-

25/09
15:00
Bantu
LCS
-
-
-
-
-
-
25/09
15:00
Linare
Matlama
-
-
-
-
-
-

25/09
17:30
Heaven Eleven
LPRC Oiler
-
-
-
-
-
-
25/09
17:30
Sandi
Mighty Barrolle
-
-
-
-
-
-