« Livescore

Romania  Liga III

15/06
16:30
Focşani
CS Dinamo București
2
0
-
-
-
-

12/06
16:30
Focşani
SCM Râmnicu Vâlcea
3
2
(0)
(0)
-
-
25/05
16:30
Afumaţi
Popești-Leordeni
3
1
(1)
(0)
-
-
25/05
16:30
Bucovina Rădăuţi  
Focşani
1
1
(1)
(0)
-
-
25/05
16:30
Muscelul Câmpulung Elite
Vediţa Coloneşti
2
1
(0)
(0)
-
-
25/05
16:30
SCM Zalău
Unirea Ungheni
1
1
(0)
(1)
-
-
25/05
16:30
Bihor Oradea
Filiaşi
1
0
(0)
(0)
-
-
25/05
16:30
Ghiroda şi Giarmata Vii
SSU Poli Timişoara
0
1
(0)
(1)
-
-
25/05
16:30
Metalul Buzău
FC Bacău
2
1
(0)
(0)
-
-
25/05
16:30
SCM Râmnicu Vâlcea
Olimpic Zărneşti
6
0
(1)
(0)
-
-
22/05
17:00
Focşani
Bucovina Rădăuţi
2
0
(1)
(0)
-
-
22/05
17:00
Filiaşi
Bihor Oradea
1
1
(0)
(0)
-
-
22/05
17:00
FC Bacău
Metalul Buzău
1
0
(1)
(0)
-
-
22/05
17:00
Olimpic Zărneşti    
SCM Râmnicu Vâlcea
0
1
(0)
(0)
-
-
22/05
17:00
SSU Poli Timişoara
Ghiroda şi Giarmata Vii
0
2
(0)
(0)
-
-
22/05
17:00
Popești-Leordeni
Afumaţi
0
1
(0)
(1)
-
-
22/05
17:00
Unirea Ungheni
SCM Zalău
3
0
(0)
(0)
-
-
22/05
17:00
Vediţa Coloneşti    
Muscelul Câmpulung Elite
0
0
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Bucovina Rădăuţi
FC Bacău
1
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
CSM Bacău
Ştiinţa Miroslava
0
0
(0)
(0)
-
-
29/03
14:00
Aerostar Bacău
Rapid Brodoc
2
0
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Focşani
Sporting Lieşti
5
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Metalul Buzău
Unirea Braniştea
4
2
(2)
(1)
-
-
30/03
14:00
Dacia Unirea Brăila
Viitorul Ianca
1
1
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Hamangia Baia
Voința Limpeziș
3
2
(0)
(1)
-
-
30/03
14:00
Afumaţi
LPS HD Clinceni
4
0
(2)
(0)
-
-
29/03
14:00
Dunărea Călăraşi
Agricola Borcea
0
2
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Axiopolis
Înainte Modelu
3
1
(2)
(0)
-
-
30/03
14:00
Gloria Băneasa
Progresul Fundulea
1
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Recolta Gheorghe Doja
Voluntari II
4
0
(1)
(0)
-
-
29/03
14:00
Popești-Leordeni
Blejoi
0
2
(0)
(0)
-
-
29/03
14:00
Pucioasa
Păuleşti
1
0
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Flacăra Moreni
Tricolorul Breaza
0
2
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Muscelul Câmpulung Elite
Kids Tâmpa Braşov
2
1
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Olimpic Zărneşti
Olimpic Cetate
4
3
(3)
(0)
-
-
29/03
14:00
Odorheiu Secuiesc
Municipal Braşov
3
1
(2)
(0)
-
-
29/03
14:00
Sepsi II
Viitorul Curiţa
0
2
(0)
(1)
-
-
29/03
16:00
Cetatea Turnu Magurele
Viitorul Dăești
2
0
(2)
(0)
-
-
29/03
14:00
SCM Râmnicu Vâlcea
Vediţa Coloneşti
1
1
(1)
(1)
-
-
30/03
14:00
Flacăra Horezu
Cozia Călimăneşti
2
0
(0)
(0)
-
-
29/03
14:00
Sporting Roşiori
Petrolul Potcoava
3
1
(1)
(1)
-
-
30/03
14:00
Filiaşi
Viitorul Şimian
0
4
(0)
(3)
-
-
29/03
14:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Deva
0
0
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Voinţa Lupac
Jiul Petroşani
5
1
(2)
(1)
-
-
30/03
14:00
Bihor Oradea
Phoenix Buziaș
4
1
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
SSU Poli Timişoara
Peciu Nou
2
1
(1)
(1)
-
-
29/03
14:00
Avântul Periam
Gloria Lunca Teuz Cermei
2
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Progresul Pecica
Ineu
1
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Șoimii Lipova
Socodor
1
0
(1)
(0)
-
-
29/03
14:00
Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin
2
2
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Unirea Alba Iulia
Viitorul Cluj
3
1
(1)
(1)
-
-
29/03
14:00
SCM Zalău
Sighetu Marmaţiei
0
0
(0)
(0)
-
-
29/03
14:00
Lotus Băile Felix
Minaur Baia Mare
2
2
(0)
(1)
-
-
30/03
14:00
Victoria Carei
Minerul Ocna Dej
1
2
(1)
(2)
-
-

05/06
16:30
Metalul Buzău
Focşani
2
0
(1)
(0)
-
-
05/06
16:30
CS Dinamo București
Afumaţi
0
2
-
-
-
-
05/06
16:30
SCM Râmnicu Vâlcea  
Muscelul Câmpulung Elite
0
0
(0)
(0)
-
-
05/06
16:30
Bihor Oradea
Ghiroda şi Giarmata Vii  
3
0
(2)
(0)
-
-
05/06
16:30
Unirea Ungheni
Gloria Bistriţa
2
1
-
-
-
-
01/06
17:00
Focşani
Metalul Buzău
2
1
(1)
(0)
-
-
01/06
17:00
Afumaţi
CS Dinamo București
1
0
-
-
-
-
01/06
17:00
Muscelul Câmpulung Elite
SCM Râmnicu Vâlcea
2
1
(0)
(0)
-
-
01/06
17:00
Ghiroda şi Giarmata Vii  
Bihor Oradea
2
2
(1)
(0)
-
-
01/06
17:00
Gloria Bistriţa
Unirea Ungheni
2
2
-
-
-
-

25/05
17:00
Viitorul Şuţeşti
Hamangia Baia
-
-
-
-
-
-
25/05
17:00
Dacia Unirea Brăila
Voința Limpeziș
3
2
(2)
(1)
-
-
24/05
17:00
Râmnicu Sărat
Viitorul Ianca
2
4
(1)
(1)
-
-
25/05
17:00
Voluntari II
Axiopolis
3
3
(1)
(3)
-
-
25/05
17:00
Gloria Băneasa
Înainte Modelu
2
1
(0)
(1)
-
-
25/05
17:00
Recolta Gheorghe Doja
Progresul Fundulea
1
1
(0)
(1)
-
-
25/05
17:00
Păuleşti
Plopeni
2
4
(0)
(0)
-
-
25/05
17:00
Flacăra Moreni
ARO Muscelul Câmpulung
2
1
-
-
-
-
25/05
17:00
Pucioasa
Tricolorul Breaza
3
1
(2)
(0)
-
-
25/05
17:00
Municipal Braşov
Sepsi II
3
0
(2)
(0)
-
-
25/05
17:00
Târgu Secuiesc
Viitorul Curiţa
2
2
(1)
(0)
-
-
25/05
17:00
Odorheiu Secuiesc
Ciucaş Tărlungeni
4
1
-
-
-
-
25/05
14:00
Cozia Călimăneşti
Unirea Bascov
0
2
(0)
(1)
-
-
24/05
17:00
Sporting Roşiori
Oltul Curtişoara
4
2
-
-
-
-
25/05
17:00
Flacăra Horezu
Petrolul Potcoava
2
3
(1)
(2)
-
-
24/05
17:00
Ineu
Avântul Periam
2
1
(1)
(0)
-
-
24/05
17:00
Șoimii Lipova
Gloria Lunca Teuz Cermei
0
0
(0)
(0)
-
-
24/05
17:00
Progresul Pecica
Socodor
9
2
(1)
(2)
-
-
24/05
17:00
ACS Târgu Mureș 1898
Avântul Reghin
3
3
-
-
-
-
24/05
17:00
Unirea Alba Iulia
Industria Galda de Jos
6
1
(4)
(0)
-
-
24/05
17:00
Şomuz Fălticeni
Rapid Brodoc
7
0
(6)
(0)
-
-
25/05
17:00
Minaur Baia Mare
Sănătatea Cluj
3
1
(0)
(1)
-
-
25/05
17:00
Victoria Carei
Olimpia MCMXXI
2
5
-
-
-
-
25/05
17:00
Lotus Băile Felix
Minerul Ocna Dej
3
0
(0)
(0)
-
-
24/05
17:00
Turceni
Voinţa Lupac
2
2
-
-
-
-
24/05
17:00
Gilortul
Jiul Petroşani
3
4
(2)
(2)
-
-
24/05
17:00
Universitatea Craiova II
U Craiova 1948 II
3
2
-
-
-
-
24/05
17:00
Viitorul Cluj
Metalurgistul Cugir
0
1
(0)
(0)
-
-

18/05
17:00
CSM Bacău
FC Bacău
0
1
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Ştiinţa Miroslava
Bucovina Rădăuţi
3
1
(2)
(0)
-
-
18/05
17:00
Rapid Brodoc
CSSM Vaslui
-
-
-
-
-
-
17/05
17:00
Aerostar Bacău
Şomuz Fălticeni
0
1
(0)
(1)
-
-
18/05
17:00
Minerul Ocna Dej
Minaur Baia Mare
0
3
(0)
(0)
-
-
18/05
15:00
Olimpia MCMXXI
Lotus Băile Felix
0
0
-
-
-
-
17/05
17:00
Sănătatea Cluj
Victoria Carei
3
0
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
CSM Olimpia Satu Mare
Sighetu Marmaţiei
1
2
(1)
(1)
-
-
17/05
17:00
Crişul Sântandrei
SCM Zalău
2
1
-
-
-
-
18/05
17:00
Viitorul Ianca
Viitorul Şuţeşti
0
1
-
-
-
-
18/05
17:00
Voința Limpeziș
Râmnicu Sărat
1
1
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Hamangia Baia
Dacia Unirea Brăila
0
3
-
-
-
-
18/05
17:00
Focşani
Unirea Braniştea
2
0
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Sporting Lieşti
Metalul Buzău
0
4
(0)
(2)
-
-
18/05
17:00
Progresul Fundulea
Voluntari II
1
1
(0)
(0)
-
-
17/05
17:00
Înainte Modelu
Recolta Gheorghe Doja
3
1
(1)
(1)
-
-
18/05
17:00
Axiopolis
Gloria Băneasa
1
1
(1)
(0)
-
-
17/05
17:00
Dunărea Călăraşi
LPS HD Clinceni
3
2
(2)
(1)
-
-
17/05
17:00
Agricola Borcea
Afumaţi
0
0
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Tricolorul Breaza
Păuleşti
2
0
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Plopeni
Flacăra Moreni
1
0
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Popești-Leordeni
Dunărea 2020 Giurgiu
3
0
-
-
-
-
18/05
17:00
Blejoi
CS Dinamo București
3
7
-
-
-
-
18/05
17:00
Ciucaş Tărlungeni
Municipal Braşov
2
4
-
-
-
-
18/05
17:00
Viitorul Curiţa
Odorheiu Secuiesc
2
4
(2)
(2)
-
-
17/05
17:00
Sepsi II
Târgu Secuiesc
2
0
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Olimpic Zărneşti
Kids Tâmpa Braşov
0
1
(0)
(1)
-
-
17/05
17:00
Olimpic Cetate
Muscelul Câmpulung Elite
1
0
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Petrolul Potcoava
Cozia Călimăneşti
1
2
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Oltul Curtişoara
Flacăra Horezu
0
2
-
-
-
-
17/05
17:00
Unirea Bascov
Sporting Roşiori
1
0
(0)
(0)
-
-
17/05
17:00
SCM Râmnicu Vâlcea
Viitorul Dăești
1
4
(0)
(1)
-
-
17/05
17:00
Vediţa Coloneşti
Cetatea Turnu Magurele
0
3
(0)
(2)
-
-
18/05
17:00
Socodor
Ineu
2
1
(2)
(0)
-
-
17/05
17:00
Gloria Lunca Teuz Cermei
Progresul Pecica
1
2
(0)
(1)
-
-
17/05
17:00
Avântul Periam
Șoimii Lipova
2
0
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
SSU Poli Timişoara
Phoenix Buziaș
3
1
(3)
(1)
-
-
17/05
17:00
Avântul Reghin
Unirea Alba Iulia
3
1
(0)
(0)
-
-
17/05
17:00
Metalurgistul Cugir
ACS Târgu Mureș 1898
3
2
-
-
-
-
18/05
17:00
ACS Mediaş 2022
Universitatea Alba Iulia
3
1
-
-
-
-
17/05
17:00
Unirea Ungheni
Gloria Bistriţa
2
2
-
-
-
-
18/05
17:00
U Craiova 1948 II
Turceni
1
2
-
-
-
-
17/05
13:00
Jiul Petroşani
Universitatea Craiova II
1
6
-
-
-
-
18/05
17:00
Filiaşi
CSM Deva
0
2
(0)
(1)
-
-
18/05
15:00
Viitorul Şimian
Ghiroda şi Giarmata Vii
2
4
(0)
(2)
-
-
18/05
17:00
Industria Galda de Jos
Viitorul Cluj
2
0
(1)
(0)
-
-
17/05
17:00
Voinţa Lupac
Gilortul
2
1
(2)
(1)
-
-
18/05
17:00
Peciu Nou
Bihor Oradea
0
3
(0)
(3)
-
-
17/05
13:00
ARO Muscelul Câmpulung
Pucioasa
4
2
-
-
-
-

11/05
17:00
FC Bacău
Ştiinţa Miroslava
2
1
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Bucovina Rădăuţi
CSM Bacău
1
1
(1)
(1)
-
-
11/05
17:00
CSSM Vaslui
Aerostar Bacău
3
0
(2)
(0)
-
-
11/05
17:00
Sighetu Marmaţiei
Crişul Sântandrei
2
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Viitorul Şuţeşti
Dacia Unirea Brăila
0
2
-
-
-
-
11/05
17:00
Râmnicu Sărat
Hamangia Baia
3
1
(2)
(1)
-
-
11/05
17:00
Viitorul Ianca
Voința Limpeziș
3
1
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Unirea Braniştea
Sporting Lieşti
2
2
(1)
(2)
-
-
11/05
17:00
Metalul Buzău
Focşani
2
1
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Voluntari II
Gloria Băneasa
0
1
(0)
(1)
-
-
11/05
17:00
Recolta Gheorghe Doja
Axiopolis
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Progresul Fundulea
Înainte Modelu
0
0
(0)
(0)
-
-
11/05
17:00
LPS HD Clinceni
Agricola Borcea
1
2
(1)
(1)
-
-
11/05
17:00
Afumaţi
Dunărea Călăraşi
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Păuleşti
Flacăra Moreni
1
2
(0)
(2)
-
-
11/05
17:00
Pucioasa
Plopeni
2
2
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Tricolorul Breaza
ARO Muscelul Câmpulung
2
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Dunărea 2020 Giurgiu
Blejoi
2
2
-
-
-
-
11/05
17:00
CS Dinamo București
Popești-Leordeni
0
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Municipal Braşov
Târgu Secuiesc
1
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Ciucaş Tărlungeni
Viitorul Curiţa
0
0
-
-
-
-
11/05
17:00
Cozia Călimăneşti
Sporting Roşiori
1
3
(0)
(3)
-
-
11/05
17:00
Flacăra Horezu
Unirea Bascov
1
4
(0)
(1)
-
-
11/05
17:00
Petrolul Potcoava
Oltul Curtişoara
0
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Viitorul Dăești
Vediţa Coloneşti
1
3
(0)
(1)
-
-
11/05
17:00
Progresul Pecica
Avântul Periam
2
3
(1)
(1)
-
-
11/05
17:00
Socodor
Gloria Lunca Teuz Cermei
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
17:00
Bihor Oradea
SSU Poli Timişoara
2
1
(2)
(0)
-
-
11/05
17:00
Unirea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir
2
2
(1)
(1)
-
-
11/05
17:00
Industria Galda de Jos
Avântul Reghin
2
2
(1)
(2)
-
-
11/05
17:00
Universitatea Alba Iulia
Unirea Ungheni
3
2
(2)
(0)
-
-
11/05
17:00
Gloria Bistriţa
ACS Mediaş 2022
4
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Turceni
Gilortul
3
2
-
-
-
-
10/05
17:00
Minaur Baia Mare
Victoria Carei
1
1
(0)
(0)
-
-
10/05
17:00
Lotus Băile Felix
Sănătatea Cluj
3
3
(3)
(0)
-
-
10/05
17:00
Minerul Ocna Dej
Olimpia MCMXXI
-
-
-
-
-
-
10/05
17:00
SCM Zalău
CSM Olimpia Satu Mare
1
1
(0)
(1)
-
-
10/05
17:00
Odorheiu Secuiesc
Sepsi II
5
2
(4)
(0)
-
-
10/05
17:00
Kids Tâmpa Braşov
Olimpic Cetate
0
4
(0)
(3)
-
-
10/05
13:00
Muscelul Câmpulung Elite
Olimpic Zărneşti
3
0
(0)
(0)
-
-
10/05
17:00
Cetatea Turnu Magurele
SCM Râmnicu Vâlcea
1
2
(0)
(1)
-
-
10/05
17:00
Ineu
Șoimii Lipova
1
5
(0)
(0)
-
-
10/05
17:00
Phoenix Buziaș
Peciu Nou
0
1
(0)
(0)
-
-
10/05
17:00
Viitorul Cluj
ACS Târgu Mureș 1898
1
4
-
-
-
-
10/05
17:00
Universitatea Craiova II
Voinţa Lupac
12
0
-
-
-
-
10/05
17:00
CSM Deva
Viitorul Şimian
2
2
(0)
(2)
-
-
10/05
17:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
Filiaşi
4
3
(2)
(1)
-
-
10/05
13:00
U Craiova 1948 II
Jiul Petroşani
8
6
-
-
-
-

08/05
17:00
CSM Bacău
Ştiinţa Miroslava
2
1
(1)
(0)
-
-
08/05
17:00
Şomuz Fălticeni
CSSM Vaslui
2
0
(1)
(0)
-
-
08/05
17:00
Voința Limpeziș
Viitorul Şuţeşti
0
5
-
-
-
-
08/05
17:00
Focşani
Sporting Lieşti
4
0
(1)
(0)
-
-
08/05
17:00
Înainte Modelu
Voluntari II
0
0
(0)
(0)
-
-
08/05
17:00
Axiopolis
Progresul Fundulea
3
1
(1)
(1)
-
-
08/05
17:00
Gloria Băneasa
Recolta Gheorghe Doja
1
2
(1)
(2)
-
-
08/05
17:00
Afumaţi
LPS HD Clinceni
5
1
(1)
(1)
-
-
08/05
17:00
Dunărea Călăraşi
Agricola Borcea
2
0
(1)
(0)
-
-
08/05
17:00
ARO Muscelul Câmpulung
Păuleşti
2
0
-
-
-
-
08/05
17:00
Plopeni
Tricolorul Breaza
1
2
(1)
(1)
-
-
08/05
17:00
Flacăra Moreni
Pucioasa
1
0
(0)
(0)
-
-
08/05
17:00
Viitorul Curiţa
Municipal Braşov
1
0
(0)
(0)
-
-
08/05
17:00
Oltul Curtişoara
Cozia Călimăneşti
2
0
-
-
-
-
08/05
17:00
Unirea Bascov
Petrolul Potcoava
1
2
(0)
(1)
-
-
08/05
17:00
Sporting Roşiori
Flacăra Horezu
1
4
(0)
(1)
-
-
08/05
17:00
Avântul Periam
Socodor
4
0
(0)
(0)
-
-
08/05
17:00
Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos
2
2
(0)
(1)
-
-
08/05
17:00
Gloria Bistriţa
Universitatea Alba Iulia
6
0
-
-
-
-
08/05
17:00
ACS Mediaş 2022
Unirea Ungheni
0
1
-
-
-
-
08/05
14:00
Metalul Buzău
Unirea Braniştea
4
0
(1)
(0)
-
-
08/05
17:00
Bucovina Rădăuţi
FC Bacău
1
3
(0)
(3)
-
-
07/05
17:00
Olimpia MCMXXI
Minaur Baia Mare
0
1
-
-
-
-
07/05
17:00
Sănătatea Cluj
Minerul Ocna Dej
-
-
-
-
-
-
07/05
17:00
Victoria Carei
Lotus Băile Felix
2
2
(1)
(0)
-
-
07/05
17:00
SCM Zalău
Sighetu Marmaţiei
6
1
(2)
(1)
-
-
07/05
17:00
CSM Olimpia Satu Mare
Crişul Sântandrei
2
0
-
-
-
-
08/05
17:00
Hamangia Baia
Viitorul Ianca
0
3
(0)
(1)
-
-
08/05
17:00
Dacia Unirea Brăila
Râmnicu Sărat
1
4
(1)
(1)
-
-
08/05
17:00
CS Dinamo București
Dunărea 2020 Giurgiu
5
2
-
-
-
-
08/05
17:00
Popești-Leordeni
Blejoi
1
3
(1)
(1)
-
-
07/05
17:00
Sepsi II
Ciucaş Tărlungeni
4
0
-
-
-
-
07/05
17:00
Târgu Secuiesc
Odorheiu Secuiesc
1
0
(0)
(0)
-
-
07/05
17:00
Muscelul Câmpulung Elite
Kids Tâmpa Braşov
3
2
(0)
(2)
-
-
07/05
17:00
Olimpic Zărneşti
Olimpic Cetate
2
1
(1)
(0)
-
-
07/05
17:00
Cetatea Turnu Magurele
Viitorul Dăești
0
2
(0)
(1)
-
-
07/05
17:00
SCM Râmnicu Vâlcea
Vediţa Coloneşti
1
1
(0)
(1)
-
-
07/05
17:00
Gloria Lunca Teuz Cermei
Ineu
4
2
(2)
(2)
-
-
07/05
17:00
Șoimii Lipova
Progresul Pecica
2
0
(2)
(0)
-
-
07/05
17:00
Bihor Oradea
Phoenix Buziaș
1
1
(1)
(0)
-
-
07/05
17:00
SSU Poli Timişoara
Peciu Nou
1
1
(0)
(0)
-
-
07/05
17:00
Avântul Reghin
Viitorul Cluj
3
1
(2)
(0)
-
-
14/05
17:00
ACS Târgu Mureș 1898
Unirea Alba Iulia
0
2
-
-
-
-
07/05
17:00
Jiul Petroşani
Turceni
0
1
-
-
-
-
07/05
17:00
Voinţa Lupac
U Craiova 1948 II
2
5
-
-
-
-
07/05
17:00
Gilortul
Universitatea Craiova II
2
1
-
-
-
-
07/05
17:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Deva
3
1
(3)
(1)
-
-
07/05
17:00
Filiaşi
Viitorul Şimian
2
0
(1)
(0)
-
-

03/05
17:00
FC Bacău
CSM Bacău
2
0
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Bucovina Rădăuţi
Ştiinţa Miroslava
3
1
(1)
(1)
-
-
03/05
17:00
Rapid Brodoc
Aerostar Bacău
0
6
(0)
(3)
-
-
03/05
17:00
Minaur Baia Mare
Lotus Băile Felix
2
0
(2)
(0)
-
-
03/05
17:00
Minerul Ocna Dej
Victoria Carei
-
-
-
-
-
-
03/05
17:00
Olimpia MCMXXI
Sănătatea Cluj
2
0
-
-
-
-
03/05
17:00
Sighetu Marmaţiei
CSM Olimpia Satu Mare
2
2
(2)
(1)
-
-
03/05
17:00
SCM Zalău
Crişul Sântandrei
3
0
-
-
-
-
03/05
17:00
Viitorul Şuţeşti
Râmnicu Sărat
0
6
-
-
-
-
03/05
17:00
Viitorul Ianca
Dacia Unirea Brăila
0
2
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Voința Limpeziș
Hamangia Baia
2
2
(1)
(0)
-
-
03/05
17:00
Unirea Braniştea
Focşani
1
0
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Metalul Buzău
Sporting Lieşti
5
0
(3)
(0)
-
-
03/05
17:00
Voluntari II
Recolta Gheorghe Doja
3
1
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Progresul Fundulea
Gloria Băneasa
0
1
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Înainte Modelu
Axiopolis
2
2
(1)
(1)
-
-
03/05
17:00
LPS HD Clinceni
Dunărea Călăraşi
1
1
(1)
(1)
-
-
03/05
13:00
Afumaţi
Agricola Borcea
3
0
(1)
(0)
-
-
03/05
17:00
Păuleşti
Pucioasa
0
2
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Tricolorul Breaza
Flacăra Moreni
1
2
(1)
(2)
-
-
03/05
13:00
ARO Muscelul Câmpulung
Plopeni
2
1
-
-
-
-
03/05
17:00
Dunărea 2020 Giurgiu
Popești-Leordeni
0
3
-
-
-
-
03/05
17:00
CS Dinamo București
Blejoi
2
0
-
-
-
-
03/05
17:00
Municipal Braşov
Odorheiu Secuiesc
2
0
(1)
(0)
-
-
03/05
17:00
Ciucaş Tărlungeni
Târgu Secuiesc
3
2
-
-
-
-
03/05
17:00
Viitorul Curiţa
Sepsi II
1
0
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Kids Tâmpa Braşov
Olimpic Zărneşti
2
6
(1)
(4)
-
-
03/05
17:00
Muscelul Câmpulung Elite
Olimpic Cetate
1
0
(1)
(0)
-
-
03/05
17:00
Cozia Călimăneşti
Flacăra Horezu
1
2
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Petrolul Potcoava
Sporting Roşiori
3
1
(1)
(1)
-
-
03/05
17:00
Oltul Curtişoara
Unirea Bascov
0
2
-
-
-
-
03/05
17:00
Viitorul Dăești
SCM Râmnicu Vâlcea
0
3
(0)
(2)
-
-
03/05
17:00
Cetatea Turnu Magurele
Vediţa Coloneşti
0
4
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Turceni
Universitatea Craiova II
1
4
-
-
-
-
03/05
17:00
U Craiova 1948 II
Gilortul
1
3
-
-
-
-
03/05
17:00
Jiul Petroşani
Voinţa Lupac
1
2
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
CSM Deva
Filiaşi
1
3
(1)
(1)
-
-
03/05
17:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
Viitorul Şimian
4
4
(3)
(1)
-
-
03/05
17:00
Ineu
Progresul Pecica
1
3
(1)
(0)
-
-
03/05
17:00
Socodor
Șoimii Lipova
0
1
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Gloria Lunca Teuz Cermei
Avântul Periam
1
1
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Phoenix Buziaș
SSU Poli Timişoara
2
3
(1)
(1)
-
-
03/05
17:00
Bihor Oradea
Peciu Nou
1
0
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Viitorul Cluj
Unirea Alba Iulia
0
3
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Industria Galda de Jos
ACS Târgu Mureș 1898
0
3
-
-
-
-
03/05
17:00
Avântul Reghin
Metalurgistul Cugir
2
3
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Universitatea Alba Iulia
ACS Mediaş 2022
4
1
-
-
-
-
03/05
17:00
Gloria Bistriţa
Unirea Ungheni
0
0
-
-
-
-

27/04
16:00
Ştiinţa Miroslava
FC Bacău
0
0
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
CSM Bacău
Bucovina Rădăuţi
1
1
(0)
(1)
-
-
27/04
16:00
Rapid Brodoc
Şomuz Fălticeni
1
4
(0)
(2)
-
-
26/04
16:00
Olimpia MCMXXI
Victoria Carei
3
3
-
-
-
-
27/04
16:00
Crişul Sântandrei
Sighetu Marmaţiei
0
1
-
-
-
-
27/04
16:00
CSM Olimpia Satu Mare
SCM Zalău
2
2
(1)
(1)
-
-
27/04
16:00
Hamangia Baia
Viitorul Şuţeşti
4
3
-
-
-
-
27/04
16:00
Voința Limpeziș
Dacia Unirea Brăila
2
3
(0)
(1)
-
-
27/04
16:00
Viitorul Ianca
Râmnicu Sărat
1
2
(1)
(1)
-
-
27/04
16:00
Sporting Lieşti
Unirea Braniştea
0
1
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
Focşani
Metalul Buzău
0
1
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
Axiopolis
Voluntari II
3
2
(0)
(1)
-
-
27/04
16:00
Progresul Fundulea
Recolta Gheorghe Doja
2
1
(2)
(1)
-
-
27/04
16:00
Agricola Borcea
LPS HD Clinceni
2
3
(1)
(2)
-
-
27/04
16:00
Plopeni
Păuleşti
4
2
(1)
(0)
-
-
26/04
16:00
ARO Muscelul Câmpulung
Flacăra Moreni
1
0
-
-
-
-
27/04
16:00
Tricolorul Breaza
Pucioasa
2
2
(0)
(1)
-
-
27/04
16:00
Blejoi
Dunărea 2020 Giurgiu
3
2
-
-
-
-
27/04
16:00
Viitorul Curiţa
Târgu Secuiesc
1
2
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
Ciucaş Tărlungeni
Odorheiu Secuiesc
5
4
-
-
-
-
27/04
16:00
Olimpic Zărneşti
Muscelul Câmpulung Elite
3
2
(1)
(0)
-
-
27/04
16:00
Oltul Curtişoara
Sporting Roşiori
2
0
-
-
-
-
27/04
16:00
Petrolul Potcoava
Flacăra Horezu
1
0
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
Voinţa Lupac
Turceni
0
1
-
-
-
-
26/04
16:00
U Craiova 1948 II
Universitatea Craiova II
1
2
-
-
-
-
27/04
16:00
Filiaşi
Ghiroda şi Giarmata Vii
1
3
(1)
(1)
-
-
27/04
16:00
Gloria Lunca Teuz Cermei
Șoimii Lipova
4
1
(1)
(1)
-
-
27/04
16:00
Socodor
Progresul Pecica
0
1
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
Peciu Nou
Phoenix Buziaș
1
2
(1)
(0)
-
-
27/04
16:00
SSU Poli Timişoara
Bihor Oradea
0
1
(0)
(1)
-
-
26/04
16:00
Avântul Reghin
ACS Târgu Mureș 1898
0
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Industria Galda de Jos
Unirea Alba Iulia
0
1
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
Unirea Ungheni
Universitatea Alba Iulia
2
3
(0)
(0)
-
-
27/04
16:00
ACS Mediaş 2022
Gloria Bistriţa
0
1
-
-
-
-
26/04
16:00
Sănătatea Cluj
Minaur Baia Mare
2
4
(1)
(1)
-
-
26/04
16:00
Popești-Leordeni
CS Dinamo București
0
1
-
-
-
-
26/04
16:00
Olimpic Cetate
Kids Tâmpa Braşov
2
1
(1)
(0)
-
-
26/04
16:00
Minerul Ocna Dej
Lotus Băile Felix
0
3
-
-
-
-
26/04
16:00
Înainte Modelu
Gloria Băneasa
1
0
(1)
(0)
-
-
26/04
16:00
Dunărea Călăraşi
Afumaţi
0
2
(0)
(0)
-
-
26/04
16:00
Sepsi II
Municipal Braşov
2
3
(2)
(0)
-
-
26/04
16:00
Unirea Bascov
Cozia Călimăneşti
4
0
(0)
(0)
-
-
26/04
16:00
Vediţa Coloneşti
Viitorul Dăești
2
1
(1)
(1)
-
-
26/04
16:00
SCM Râmnicu Vâlcea
Cetatea Turnu Magurele
2
2
(0)
(2)
-
-
26/04
16:00
Jiul Petroşani
Gilortul
0
5
(0)
(2)
-
-
26/04
16:00
Avântul Periam
Ineu
3
2
(3)
(1)
-
-
26/04
16:00
Metalurgistul Cugir
Viitorul Cluj
2
3
-
-
-
-
26/04
13:00
Viitorul Şimian
CSM Deva
2
3
(2)
(2)
-
-

19/04
16:00
FC Bacău
Bucovina Rădăuţi
0
0
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Ştiinţa Miroslava
CSM Bacău
1
1
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
CSSM Vaslui
Rapid Brodoc
7
0
(2)
(0)
-
-
20/04
16:00
Şomuz Fălticeni
Aerostar Bacău
2
1
(0)
(1)
-
-
20/04
16:00
Minaur Baia Mare
Minerul Ocna Dej
1
0
(0)
(0)
-
-
19/04
16:00
Lotus Băile Felix
Olimpia MCMXXI
1
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Victoria Carei
Sănătatea Cluj
3
1
(1)
(0)
-
-
19/04
16:00
Sighetu Marmaţiei
SCM Zalău
3
2
(2)
(2)
-
-
20/04
16:00
Crişul Sântandrei
CSM Olimpia Satu Mare
2
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Viitorul Şuţeşti
Viitorul Ianca
2
2
-
-
-
-
19/04
16:00
Râmnicu Sărat
Voința Limpeziș
3
1
(1)
(1)
-
-
20/04
16:00
Dacia Unirea Brăila
Hamangia Baia
7
0
(3)
(0)
-
-
20/04
16:00
Unirea Braniştea
Metalul Buzău
1
1
(1)
(0)
-
-
20/04
16:00
Sporting Lieşti
Focşani
2
2
(1)
(1)
-
-
20/04
16:00
Voluntari II
Progresul Fundulea
1
2
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Recolta Gheorghe Doja
Înainte Modelu
3
2
(0)
(1)
-
-
20/04
16:00
Gloria Băneasa
Axiopolis
1
0
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
LPS HD Clinceni
Afumaţi
3
3
(1)
(1)
-
-
20/04
16:00
Agricola Borcea
Dunărea Călăraşi
1
1
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Păuleşti
Tricolorul Breaza
1
2
(1)
(2)
-
-
20/04
16:00
Pucioasa
ARO Muscelul Câmpulung
0
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Flacăra Moreni
Plopeni
1
0
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Dunărea 2020 Giurgiu
CS Dinamo București
4
1
-
-
-
-
20/04
16:00
Blejoi
Popești-Leordeni
1
1
(1)
(0)
-
-
20/04
16:00
Municipal Braşov
Ciucaş Tărlungeni
2
2
-
-
-
-
19/04
16:00
Odorheiu Secuiesc
Viitorul Curiţa
1
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Târgu Secuiesc
Sepsi II
0
1
(0)
(0)
-
-
19/04
16:00
Kids Tâmpa Braşov
Muscelul Câmpulung Elite
1
2
-
-
-
-
20/04
16:00
Olimpic Cetate
Olimpic Zărneşti
4
1
(3)
(0)
-
-
20/04
16:00
Cozia Călimăneşti
Petrolul Potcoava
0
1
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Flacăra Horezu
Oltul Curtişoara
2
4
-
-
-
-
19/04
16:00
Sporting Roşiori
Unirea Bascov
1
0
(1)
(0)
-
-
19/04
16:00
Viitorul Dăești
Cetatea Turnu Magurele
0
0
(0)
(0)
-
-
19/04
16:00
Vediţa Coloneşti
SCM Râmnicu Vâlcea
1
2
-
-
-
-
20/04
16:00
Turceni
U Craiova 1948 II
2
2
-
-
-
-
19/04
16:00
Universitatea Craiova II
Jiul Petroşani
0
2
-
-
-
-
19/04
16:00
Gilortul
Voinţa Lupac
0
0
(0)
(0)
-
-
19/04
16:00
CSM Deva
Ghiroda şi Giarmata Vii
3
3
-
-
-
-
20/04
16:00
Viitorul Şimian
Filiaşi
0
1
(0)
(0)
-
-
19/04
16:00
Ineu
Socodor
1
1
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Progresul Pecica
Gloria Lunca Teuz Cermei
4
1
(1)
(0)
-
-
20/04
16:00
Șoimii Lipova
Avântul Periam
0
0
(0)
(0)
-
-
19/04
16:00
Phoenix Buziaș
Bihor Oradea
0
3
-
-
-
-
20/04
16:00
Peciu Nou
SSU Poli Timişoara
0
2
(0)
(1)
-
-
19/04
16:00
Viitorul Cluj
Industria Galda de Jos
2
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Unirea Alba Iulia
Avântul Reghin
2
1
(1)
(1)
-
-
19/04
16:00
ACS Târgu Mureș 1898
Metalurgistul Cugir
4
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Universitatea Alba Iulia
Gloria Bistriţa
0
1
-
-
-
-
20/04
16:00
Unirea Ungheni
ACS Mediaş 2022
1
0
-
-
-
-

13/04
16:00
CSM Bacău
FC Bacău
0
2
(0)
(2)
-
-
13/04
16:00
Ştiinţa Miroslava
Bucovina Rădăuţi
2
2
(2)
(2)
-
-
13/04
16:00
Victoria Carei
Minaur Baia Mare
1
1
(0)
(0)
-
-
13/04
13:00
Olimpia MCMXXI
Minerul Ocna Dej
2
1
-
-
-
-
13/04
16:00
CSM Olimpia Satu Mare
Sighetu Marmaţiei
2
1
(2)
(1)
-
-
13/04
16:00
Crişul Sântandrei
SCM Zalău
1
2
-
-
-
-
13/04
16:00
Dacia Unirea Brăila
Viitorul Şuţeşti
0
0
-
-
-
-
13/04
16:00
Hamangia Baia
Râmnicu Sărat
1
3
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Voința Limpeziș
Viitorul Ianca
0
3
(0)
(2)
-
-
13/04
16:00
Focşani
Unirea Braniştea
2
2
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Sporting Lieşti
Metalul Buzău
1
3
(0)
(2)
-
-
13/04
16:00
Gloria Băneasa
Voluntari II
4
3
(1)
(1)
-
-
13/04
16:00
Axiopolis
Recolta Gheorghe Doja
1
0
(0)
(0)
-
-
13/04
16:00
Agricola Borcea
Afumaţi
0
5
(0)
(1)
-
-
13/04
16:00
Flacăra Moreni
Păuleşti
3
0
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Plopeni
Pucioasa
2
0
(2)
(0)
-
-
12/04
16:00
ARO Muscelul Câmpulung
Tricolorul Breaza
2
0
-
-
-
-
13/04
16:00
Popești-Leordeni
Dunărea 2020 Giurgiu
2
2
-
-
-
-
13/04
16:00
Blejoi
CS Dinamo București
2
0
-
-
-
-
13/04
16:00
Târgu Secuiesc
Municipal Braşov
1
1
(1)
(1)
-
-
13/04
16:00
Viitorul Curiţa
Ciucaş Tărlungeni
2
0
-
-
-
-
13/04
16:00
Olimpic Zărneşti
Kids Tâmpa Braşov
0
2
(0)
(2)
-
-
13/04
16:00
Olimpic Cetate
Muscelul Câmpulung Elite
1
2
(0)
(0)
-
-
13/04
16:00
Oltul Curtişoara
Petrolul Potcoava
7
2
-
-
-
-
12/04
16:00
Gilortul
Turceni
4
0
-
-
-
-
12/04
16:00
Voinţa Lupac
Universitatea Craiova II
2
3
-
-
-
-
12/04
16:00
Jiul Petroşani
U Craiova 1948 II
3
2
-
-
-
-
13/04
16:00
Filiaşi
CSM Deva
3
3
(2)
(3)
-
-
13/04
16:00
Viitorul Şimian
Ghiroda şi Giarmata Vii
2
0
(0)
(0)
-
-
13/04
16:00
Șoimii Lipova
Ineu
2
2
(0)
(2)
-
-
13/04
16:00
Gloria Lunca Teuz Cermei
Socodor
2
3
(2)
(3)
-
-
13/04
16:00
SSU Poli Timişoara
Phoenix Buziaș
2
2
(0)
(1)
-
-
13/04
16:00
Peciu Nou
Bihor Oradea
0
3
(0)
(1)
-
-
13/04
16:00
ACS Mediaş 2022
Universitatea Alba Iulia
2
0
-
-
-
-
13/04
16:00
Unirea Ungheni
Gloria Bistriţa
3
1
-
-
-
-
12/04
16:00
ACS Târgu Mureș 1898
Viitorul Cluj
3
0
-
-
-
-
12/04
16:00
Aerostar Bacău
CSSM Vaslui
0
2
(0)
(1)
-
-
12/04
16:00
Sănătatea Cluj
Lotus Băile Felix
3
0
(1)
(0)
-
-
12/04
16:00
Înainte Modelu
Progresul Fundulea
2
1
(0)
(0)
-
-
12/04
16:00
Dunărea Călăraşi
LPS HD Clinceni
2
0
(0)
(0)
-
-
12/04
16:00
Sepsi II
Odorheiu Secuiesc
2
1
(1)
(1)
-
-
12/04
16:00
Sporting Roşiori
Cozia Călimăneşti
5
0
(2)
(0)
-
-
12/04
16:00
Unirea Bascov
Flacăra Horezu
2
0
(1)
(0)
-
-
12/04
16:00
SCM Râmnicu Vâlcea
Viitorul Dăești
3
0
(2)
(0)
-
-
12/04
16:00
Vediţa Coloneşti
Cetatea Turnu Magurele
1
1
(0)
(1)
-
-
12/04
16:00
Avântul Periam
Progresul Pecica
0
3
(0)
(1)
-
-
12/04
16:00
Metalurgistul Cugir
Unirea Alba Iulia
1
2
(0)
(1)
-
-
12/04
16:00
Avântul Reghin
Industria Galda de Jos
2
0
(1)
(0)
-
-

05/04
16:00
FC Bacău
Ştiinţa Miroslava
0
0
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
Bucovina Rădăuţi
CSM Bacău
0
0
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
CSSM Vaslui
Şomuz Fălticeni
1
1
(0)
(1)
-
-
06/04
16:00
Sighetu Marmaţiei
Crişul Sântandrei
2
0
-
-
-
-
06/04
16:00
Viitorul Şuţeşti
Voința Limpeziș
3
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Viitorul Ianca
Hamangia Baia
2
0
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Unirea Braniştea
Sporting Lieşti
1
1
(0)
(1)
-
-
06/04
16:00
Metalul Buzău
Focşani
3
0
(1)
(0)
-
-
06/04
16:00
Voluntari II
Înainte Modelu
3
0
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Progresul Fundulea
Axiopolis
2
3
(1)
(2)
-
-
06/04
16:00
Recolta Gheorghe Doja
Gloria Băneasa
2
0
(1)
(0)
-
-
06/04
16:00
LPS HD Clinceni
Agricola Borcea
1
2
(0)
(2)
-
-
06/04
16:00
Afumaţi
Dunărea Călăraşi
2
1
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Păuleşti
ARO Muscelul Câmpulung
1
3
-
-
-
-
06/04
16:00
Tricolorul Breaza
Plopeni
1
1
(1)
(1)
-
-
06/04
16:00
Dunărea 2020 Giurgiu
Blejoi
3
2
-
-
-
-
06/04
16:00
Municipal Braşov
Viitorul Curiţa
3
3
(2)
(2)
-
-
06/04
16:00
Ciucaş Tărlungeni
Sepsi II
0
2
-
-
-
-
05/04
16:00
Kids Tâmpa Braşov
Olimpic Cetate
2
0
(1)
(0)
-
-
06/04
16:00
Muscelul Câmpulung Elite
Olimpic Zărneşti
2
1
(0)
(1)
-
-
06/04
16:00
Cozia Călimăneşti
Oltul Curtişoara
1
4
-
-
-
-
06/04
16:00
Petrolul Potcoava
Unirea Bascov
1
1
(1)
(0)
-
-
05/04
16:00
Flacăra Horezu
Sporting Roşiori
0
0
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
Viitorul Dăești
Vediţa Coloneşti
1
3
(1)
(0)
-
-
06/04
16:00
Turceni
Jiul Petroşani
3
1
-
-
-
-
05/04
13:00
Universitatea Craiova II
Gilortul
6
3
-
-
-
-
06/04
16:00
CSM Deva
Viitorul Şimian
4
1
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
Socodor
Avântul Periam
2
2
(0)
(1)
-
-
06/04
16:00
Progresul Pecica
Șoimii Lipova
5
0
(1)
(0)
-
-
06/04
16:00
Bihor Oradea
SSU Poli Timişoara
0
0
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
Industria Galda de Jos
Metalurgistul Cugir
2
3
(1)
(2)
-
-
06/04
16:00
Unirea Alba Iulia
ACS Târgu Mureș 1898
2
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Universitatea Alba Iulia
Unirea Ungheni
0
2
(0)
(0)
-
-
05/04
16:00
Minerul Ocna Dej
Sănătatea Cluj
0
4
(0)
(2)
-
-
05/04
16:00
Lotus Băile Felix
Victoria Carei
1
2
(1)
(0)
-
-
05/04
16:00
SCM Zalău
CSM Olimpia Satu Mare
2
1
(1)
(0)
-
-
05/04
16:00
Râmnicu Sărat
Dacia Unirea Brăila
0
0
(0)
(0)
-
-
05/04
16:00
Pucioasa
Flacăra Moreni
2
0
(1)
(0)
-
-
05/04
16:00
Odorheiu Secuiesc
Târgu Secuiesc
2
1
(1)
(0)
-
-
05/04
16:00
Cetatea Turnu Magurele
SCM Râmnicu Vâlcea
0
2
(0)
(1)
-
-
05/04
16:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
Filiaşi
4
0
(2)
(0)
-
-
05/04
16:00
Ineu
Gloria Lunca Teuz Cermei
0
0
(0)
(0)
-
-
05/04
16:00
Phoenix Buziaș
Peciu Nou
0
3
(0)
(2)
-
-
05/04
16:00
Viitorul Cluj
Avântul Reghin
3
1
(1)
(1)
-
-
05/04
16:00
Gloria Bistriţa
ACS Mediaş 2022
1
1
-
-
-
-
05/04
16:00
U Craiova 1948 II
Voinţa Lupac
2
2
-
-
-
-
05/04
16:00
CS Dinamo București
Popești-Leordeni
2
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Minaur Baia Mare
Olimpia MCMXXI
4
2
-
-
-
-

23/03
14:00
Foresta Suceava
Aerostar Bacău
0
3
-
-
-
-
23/03
14:00
FC Bacău
CSSM Vaslui
3
1
-
-
-
-
23/03
14:00
Bucovina Rădăuţi
Şomuz Fălticeni
1
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Viitorul Darabani
Ştiinţa Miroslava
-
-
-
-
-
-
23/03
14:00
Rapid Brodoc
CSM Bacău
1
3