« Livescore

England  Non League Div One

24/09
16:00
Willand Rovers
Slimbridge
-
-
-
-
-
-
03/09
16:00
Evesham United
Bristol Manor Farm
3
2
-
-
-
-

24/09
16:00
Biggleswade Town
Highworth Town
-
-
-
-
-
-

24/09
16:00
Wimborne Town
Sholing
-
-
-
-
-
-
24/09
16:00
Exmouth
Westbury United
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Welwyn Garden City
Aylesbury United
3
0
-
-
-
-

24/09
16:00
Tadcaster Albion
Grimsby Borough
-
-
-
-
-
-

24/09
16:00
Northwood
Sutton Common Rovers
-
-
-
-
-
-

21/09
20:45
Sutton Common Rovers
Bedfont Sports
0
3
-
-
-
-
21/09
20:45
Corinthian
Ashford United
0
4
-
-
-
-
21/09
20:45
New Salamis
Grays Athletic
2
3
-
-
-
-
20/09
20:45
Ashford Town (Middlesex)
Marlow
0
3
-
-
-
-
23/09
20:45
Chertsey Town
Basingstoke Town
0
3
-
-
-
-
20/09
20:45
Leatherhead
Southall
0
0
-
-
-
-
20/09
20:45
Thatcham Town
Binfield
0
4
-
-
-
-
20/09
20:45
Tooting & Mitcham United
Hanworth Villa
0
3
-
-
-
-
27/09
20:45
Walton & Hersham
Northwood
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Westfield
Uxbridge
1
1
-
-
-
-
20/09
20:45
Beckenham Town
Cray Valley PM
0
0
-
-
-
-
20/09
20:45
Faversham Town
Ramsgate
1
3
-
-
-
-
20/09
20:45
Lancing
Whitehawk
0
0
-
-
-
-
20/09
20:45
Littlehampton Town
Chichester City
1
1
-
-
-
-
20/09
20:45
Sheppey United
Chatham Town
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Sittingbourne
Hythe Town
2
3
-
-
-
-
20/09
20:45
Three Bridges
East Grinstead Town
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
VCD Athletic
Sevenoaks Town
2
1
-
-
-
-
20/09
20:45
AFC Sudbury
Felixstowe & Walton Utd
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Basildon United
Great Wakering Rovers
2
1
-
-
-
-
20/09
20:45
Coggeshall Town
Bury Town
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
East Thurrock United
Brentwood Town
1
0
-
-
-
-
20/09
20:45
Gorleston
Stowmarket Town
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Maldon & Tiptree
Hashtag United
0
2
-
-
-
-
20/09
20:45
Tilbury
Hullbridge Sports
0
3
-
-
-
-
20/09
20:45
Witham Town
Heybridge Swifts
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Wroxham
Lowestoft Town
0
3
-
-
-
-
20/09
20:30
Burgess Hill Town
Haywards Heath Town
1
1
-
-
-
-
19/09
20:45
Merstham
Guernsey
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Bashley
Slimbridge
0
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Bideford
AFC Totton
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Bishop's Cleeve
Sholing
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Bristol Manor Farm
Frome Town
1
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Exmouth
Evesham United
4
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Hamworthy United
Melksham Town
2
2
-
-
-
-
17/09
16:00
Lymington Town
Cinderford Town
1
2
-
-
-
-
28/09
20:30
Paulton Rovers
Willand Rovers
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Westbury United
Tavistock
1
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Wimborne Town
Larkhall Athletic
2
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Barton Rovers
Harlow Town
0
3
-
-
-
-
17/09
16:00
Biggleswade
Cirencester Town
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Hadley
AFC Dunstable
0
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Highworth Town
Biggleswade Town
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
AFC Kempston Rovers
Hertford Town
3
2
-
-
-
-
17/09
16:00
Thame United
Berkhamsted
-
-
-
-
-
-
24/09
16:00
Waltham Abbey
Welwyn Garden City
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Walthamstow
Kidlington
0
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Ware
FC Romania
3
0
-
-
-
-
07/09
20:45
Stockton Town
North Shields
4
2
-
-
-
-
07/09
20:45
Corby Town
Yaxley
4
1
-
-
-
-
06/09
20:45
Colne
City of Liverpool
2
1
-
-
-
-
27/09
20:45
Glossop North End
Hanley Town
-
-
-
-
-
-
06/09
20:45
Bootle
Clitheroe
-
-
-
-
-
-
06/09
20:45
Leek Town
Kidsgrove Athletic
1
1
-
-
-
-
06/09
20:45
Newcastle Town
1874 Northwich
2
2
-
-
-
-
06/09
20:45
Ramsbottom United
Workington
0
3
-
-
-
-
06/09
20:45
Skelmersdale United
Runcorn Linnets
1
4
-
-
-
-
06/09
20:45
Trafford
Mossley
2
0
-
-
-
-
06/09
20:45
Widnes
Prescot Cables
0
3
-
-
-
-
06/09
20:45
Witton Albion
Macclesfield
1
0
-
-
-
-
27/09
20:45
Dunston UTS
Pontefract Collieries
-
-
-
-
-
-
06/09
20:45
Grantham Town
Cleethorpes Town
-
-
-
-
-
-
06/09
20:45
Shildon AFC
Consett
1
3
-
-
-
-
06/09
20:45
Stocksbridge Park Steels
Long Eaton United
0
1
-
-
-
-
06/09
20:45
Worksop Town
Lincoln United
6
0
-
-
-
-
06/09
20:45
Chasetown
Harborough Town
0
0
-
-
-
-
06/09
20:45
Daventry Town
Boldmere St. Michaels
0
2
-
-
-
-
06/09
20:45
Dereham Town
Spalding United
0
2
-
-
-
-
06/09
20:45
Halesowen Town
Loughborough Dynamo
3
2
-
-
-
-
06/09
20:45
Hinckley Leicester Road
Cambridge City
2
0
-
-
-
-
06/09
20:45
Shepshed Dynamo
Stamford
-
-
-
-
-
-
06/09
20:45
Sporting Khalsa
Gresley Rovers
1
0
-
-
-
-
06/09
20:45
Sutton Coldfield Town
Bedworth United
4
0
-
-
-
-
05/09
20:45
Coleshill Town
St Neots Town
4
0
-
-
-
-
03/09
16:00
Brighouse Town
Carlton Town
4
1
-
-
-
-
03/09
16:00
Tadcaster Albion
Hebburn Town
1
1
-
-
-
-
03/09
16:00
Bridlington Town
Ossett United
2
2
-
-
-
-
03/09
16:00
Grimsby Borough
Sheffield
1
4
-
-
-
-
20/08
16:00
Chipstead
South Park
0
1
-
-
-
-

17/09
16:00
Basingstoke Town
Ashford Town (Middlesex)
5
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Bedfont Sports
Westfield
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Binfield
Sutton Common Rovers
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Guernsey
Leatherhead
1
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Hanworth Villa
Thatcham Town
3
2
-
-
-
-
17/09
16:00
Marlow
Chipstead
3
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Northwood
Chertsey Town
3
1
-
-
-
-
17/09
16:00
South Park
Walton & Hersham
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Southall
Tooting & Mitcham United
1
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Uxbridge
Merstham
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Ashford United
Three Bridges
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Chatham Town
VCD Athletic
-
-
-
-
-
-
01/10
16:00
Chichester City
Faversham Town
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Cray Valley PM
Sittingbourne
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
East Grinstead Town
Sheppey United
0
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Haywards Heath Town
Littlehampton Town
2
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Hythe Town
Beckenham Town
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Ramsgate
Lancing
2
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Sevenoaks Town
Corinthian
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Whitehawk
Burgess Hill Town
-
-
-
-
-
-
24/09
16:00
Brentwood Town
Maldon & Tiptree
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Bury Town
Basildon United
1
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Felixstowe & Walton Utd
New Salamis
5
0
-
-
-
-
28/09
20:45
Grays Athletic
Wroxham
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Great Wakering Rovers
Witham Town
0
4
-
-
-
-
17/09
16:00
Hashtag United
Tilbury
3
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Heybridge Swifts
Gorleston
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Hullbridge Sports
AFC Sudbury
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Lowestoft Town
Coggeshall Town
4
0
-
-
-
-
27/09
20:45
Stowmarket Town
East Thurrock United
-
-
-
-
-
-
29/08
16:00
1874 Northwich
Leek Town
0
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Bootle
City of Liverpool
2
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Colne
Hanley Town
1
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Glossop North End
Trafford
0
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Macclesfield
Widnes
5
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Newcastle Town
Kidsgrove Athletic
1
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Ramsbottom United
Mossley
3
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Runcorn Linnets
Witton Albion
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Bridlington Town
Grimsby Borough
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Skelmersdale United
Prescot Cables
3
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Brighouse Town
Tadcaster Albion
3
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Workington
Clitheroe
0
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Carlton Town
Long Eaton United
2
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Cleethorpes Town
Lincoln United
5
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Dunston UTS
Consett
4
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Grantham Town
Worksop Town
-
-
-
-
-
-
29/08
16:00
Pontefract Collieries
Ossett United
3
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Sheffield
Stocksbridge Park Steels
1
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Stockton Town
Shildon AFC
2
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Bedworth United
Chasetown
0
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Corby Town
Stamford
1
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Dereham Town
Cambridge City
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Gresley Rovers
Boldmere St. Michaels
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Harborough Town
Daventry Town
2
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Loughborough Dynamo
Shepshed Dynamo
2
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Spalding United
Yaxley
4
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Sporting Khalsa
Halesowen Town
0
5
-
-
-
-
29/08
16:00
St Neots Town
Hinckley Leicester Road
3
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Sutton Coldfield Town
Coleshill Town
0
3
-
-
-
-
29/08
14:00
North Shields
Hebburn Town
1
2
-
-
-
-

17/09
16:00
Bootle
Workington
0
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Colne
1874 Northwich
1
0
-
-
-
-
24/09
16:00
Hanley Town
City of Liverpool
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Leek Town
Prescot Cables
4
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Newcastle Town
Runcorn Linnets
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Ramsbottom United
Macclesfield
0
5
-
-
-
-
17/09
16:00
Skelmersdale United
Glossop North End
0
2
-
-
-
-
17/09
16:00
Trafford
Kidsgrove Athletic
1
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Bridlington Town
Carlton Town
0
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Widnes
Clitheroe
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Brighouse Town
Pontefract Collieries
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Witton Albion
Mossley
0
2
-
-
-
-
17/09
16:00
Dunston UTS
Sheffield
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Shildon AFC
Ossett United
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Stocksbridge Park Steels
Lincoln United
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Stockton Town
Cleethorpes Town
1
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Tadcaster Albion
Long Eaton United
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Worksop Town
Consett
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Chasetown
Stamford
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Coleshill Town
Cambridge City
1
2
-
-
-
-
17/09
16:00
Corby Town
Loughborough Dynamo
0
2
-
-
-
-
17/09
16:00
Daventry Town
Bedworth United
0
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Dereham Town
Gresley Rovers
2
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Halesowen Town
Yaxley
3
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Hinckley Leicester Road
Spalding United
1
1
-
-
-
-
17/09
16:00
Shepshed Dynamo
Boldmere St. Michaels
2
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Sporting Khalsa
Harborough Town
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Sutton Coldfield Town
St Neots Town
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
North Shields
Grantham Town
2
0
-
-
-
-
20/08
16:00
Grimsby Borough
Hebburn Town
0
1
-
-
-
-

17/09
16:00
Brentwood Town
Gorleston
3
0
-
-
-
-

17/09
16:00
Hebburn Town
Tadcaster Albion
5
3
-
-
-
-
03/09
16:00
Gresley Rovers
Sporting Khalsa
0
2
-
-
-
-
20/08
16:00
Yaxley
Corby Town
1
2
-
-
-
-

17/09
16:00
Biggleswade
Thame United
2
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Faversham Town
VCD Athletic
0
1
-
-
-
-

17/09
16:00
Lincoln United
Consett
0
1
-
-
-
-

14/09
20:45
North Shields
Dunston UTS
-
-
-
-
-
-
21/09
20:45
Cambridge City
Daventry Town
1
1
-
-
-
-
13/09
20:45
City of Liverpool
Widnes
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Clitheroe
Trafford
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Glossop North End
Colne
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Kidsgrove Athletic
Hanley Town
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Macclesfield
Newcastle Town
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Prescot Cables
Witton Albion
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Carlton Town
Grantham Town
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Runcorn Linnets
Bootle
-
-
-
-
-
-
24/09
16:00
Cleethorpes Town
Bridlington Town
-
-
-
-
-
-
24/09
16:00
Workington
Skelmersdale United
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Hebburn Town
Shildon AFC
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Lincoln United
Grimsby Borough
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Long Eaton United
Worksop Town
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Ossett United
Stocksbridge Park Steels
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Pontefract Collieries
Stockton Town
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Sheffield
Brighouse Town
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Bedworth United
Sporting Khalsa
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Boldmere St. Michaels
Halesowen Town
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Gresley Rovers
Chasetown
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Harborough Town
Coleshill Town
2
2
-
-
-
-
13/09
20:45
Spalding United
Corby Town
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
St Neots Town
Dereham Town
-
-
-
-
-
-
13/09
20:45
Stamford
Hinckley Leicester Road
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Yaxley
Shepshed Dynamo
-
-
-
-
-
-
03/09
16:00
Loughborough Dynamo
Sutton Coldfield Town
1
0
-
-
-
-
03/09
16:00
Mossley
Leek Town
0
2
-
-
-
-
03/09
16:00
1874 Northwich
Ramsbottom United
1
1
-
-
-
-
20/08
16:00
Consett
Tadcaster Albion
2
1
-
-
-
-

03/09
16:00
Chertsey Town
Southall
2
2
-
-
-
-

03/09
16:00
Melksham Town
Lymington Town
3
2
-
-
-
-

29/08
16:00
AFC Totton
Sholing
0
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Bashley
Hamworthy United
0
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Bideford
Tavistock
1
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Evesham United
Bishop's Cleeve
3
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Larkhall Athletic
Frome Town
0
4
-
-
-
-
29/08
16:00
Melksham Town
Westbury United
3
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Paulton Rovers
Cinderford Town
5
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Slimbridge
Bristol Manor Farm
1
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Willand Rovers
Exmouth
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Wimborne Town
Lymington Town
5
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Ashford Town (Middlesex)
Bedfont Sports
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Basingstoke Town
Binfield
0
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Chertsey Town
Hanworth Villa
1
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Chipstead
Westfield
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Leatherhead
Walton & Hersham
0
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Marlow
Sutton Common Rovers
1
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Merstham
South Park
1
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Northwood
Southall
2
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Uxbridge
Thatcham Town
2
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Barton Rovers
Biggleswade
2
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Berkhamsted
Aylesbury United
4
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Biggleswade Town
AFC Kempston Rovers
2
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Harlow Town
Walthamstow
1
2
-
-
-
-
29/08
14:00
Hertford Town
Hadley
-
-
-
-
-
-
29/08
16:00
Highworth Town
Didcot Town
0
6
-
-
-
-
29/08
16:00
Kidlington
Cirencester Town
2
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Thame United
AFC Dunstable
-
-
-
-
-
-
29/08
16:00
Waltham Abbey
FC Romania
2
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Welwyn Garden City
Ware
1
3
-
-
-
-
29/08
16:00
Burgess Hill Town
Littlehampton Town
0
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Corinthian
Cray Valley PM
1
2
-
-
-
-
29/08
16:00
East Grinstead Town
Haywards Heath Town
2
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Faversham Town
Ashford United
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Lancing
Chichester City
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Ramsgate
Hythe Town
2
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Sevenoaks Town
Chatham Town
2
3
-
-
-
-
29/08
16:00
Sheppey United
Sittingbourne
0
1
-
-
-
-
29/08
13:00
VCD Athletic
Beckenham Town
0
1
-
-
-
-
29/08
16:00
Whitehawk
Three Bridges
3
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Basildon United
Hullbridge Sports
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Brentwood Town
Hashtag United
1
3
-
-
-
-
29/08
16:00
Bury Town
AFC Sudbury
2
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Coggeshall Town
Felixstowe & Walton Utd
1
3
-
-
-
-
29/08
16:00
East Thurrock United
Tilbury
1
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Gorleston
Lowestoft Town
-
-
-
-
-
-
29/08
16:00
Great Wakering Rovers
New Salamis
1
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Maldon & Tiptree
Heybridge Swifts
1
2
-
-
-
-
29/08
16:00
Stowmarket Town
Wroxham
1
0
-
-
-
-
29/08
16:00
Witham Town
Grays Athletic
2
1
-
-
-
-
29/08
13:00
Guernsey
Tooting & Mitcham United
0
2
-
-
-
-
27/08
16:00
City of Liverpool
Macclesfield
0
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Clitheroe
1874 Northwich
1
3
-
-
-
-
27/08
16:00
Hanley Town
Skelmersdale United
2
4
-
-
-
-
27/08
16:00
Kidsgrove Athletic
Glossop North End
1
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Leek Town
Ramsbottom United
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Mossley
Newcastle Town
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Prescot Cables
Runcorn Linnets
1
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Trafford
Bootle
2
3
-
-
-
-
27/08
16:00
Consett
Carlton Town
5
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Widnes
Colne
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Grimsby Borough
Brighouse Town
3
5
-
-
-
-
27/08
16:00
Witton Albion
Workington
3
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Hebburn Town
Sheffield
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Lincoln United
Pontefract Collieries
2
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Long Eaton United
North Shields
3
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Ossett United
Cleethorpes Town
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Shildon AFC
Bridlington Town
6
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Stocksbridge Park Steels
Stockton Town
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Tadcaster Albion
Grantham Town
0
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Worksop Town
Dunston UTS
3
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Boldmere St. Michaels
Bedworth United
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Cambridge City
Sutton Coldfield Town
0
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Chasetown
Corby Town
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Coleshill Town
Spalding United
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Daventry Town
Dereham Town
2
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Halesowen Town
St Neots Town
3
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Hinckley Leicester Road
Sporting Khalsa
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Shepshed Dynamo
Harborough Town
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Stamford
Gresley Rovers
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Yaxley
Loughborough Dynamo
0
3
-
-
-
-

27/08
16:00
Frome Town
AFC Totton
0
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Hamworthy United
Slimbridge
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Sholing
Evesham United
-
-
-
-
-
-
27/08
16:00
Tavistock
Melksham Town
0
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Westbury United
Wimborne Town
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Willand Rovers
Lymington Town
-
-
-
-
-
-
27/08
16:00
Bedfont Sports
Chipstead
0
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Binfield
Merstham
4
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Hanworth Villa
Basingstoke Town
0
4
-
-
-
-
27/08
16:00
Sutton Common Rovers
Chertsey Town
0
5
-
-
-
-
27/08
16:00
Thatcham Town
Leatherhead
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Tooting & Mitcham United
Marlow
0
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Walton & Hersham
Uxbridge
3
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Westfield
Northwood
1
3
-
-
-
-
27/09
20:45
AFC Dunstable
Hertford Town
-
-
-
-
-
-
27/08
16:00
Aylesbury United
Barton Rovers
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Biggleswade
Harlow Town
2
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Cirencester Town
Welwyn Garden City
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Didcot Town
Biggleswade Town
1
0
-
-
-
-
27/08
16:00
FC Romania
Berkhamsted
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Hadley
Kidlington
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
AFC Kempston Rovers
Highworth Town
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Walthamstow
Thame United
0
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Ware
Waltham Abbey
0
3
-
-
-
-
27/08
16:00
Ashford United
East Grinstead Town
2
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Beckenham Town
Sheppey United
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Chatham Town
Burgess Hill Town
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Chichester City
Corinthian
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Cray Valley PM
Whitehawk
2
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Haywards Heath Town
Ramsgate
1
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Hythe Town
Sevenoaks Town
0
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Sittingbourne
Faversham Town
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Three Bridges
Lancing
3
0
-
-
-
-
27/08
16:00
AFC Sudbury
Gorleston
5
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Felixstowe & Walton Utd
Basildon United
2
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Grays Athletic
Brentwood Town
3
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Hashtag United
Stowmarket Town
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Heybridge Swifts
East Thurrock United
2
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Hullbridge Sports
Witham Town
1
3
-
-
-
-
27/08
16:00
Lowestoft Town
Maldon & Tiptree
2
1
-
-
-
-
27/08
16:00
New Salamis
Bury Town
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Tilbury
Coggeshall Town
0
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Wroxham
Great Wakering Rovers
3
3
-
-
-
-
27/08
16:00
VCD Athletic
Littlehampton Town
0
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Bristol Manor Farm
Larkhall Athletic
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Cinderford Town
Bideford
1
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Exmouth
Paulton Rovers
2
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Evesham United
Sholing
0
2
-
-
-
-
27/08
15:00
Southall
Guernsey
3
0
-
-
-
-
26/08
20:45
Ashford Town (Middlesex)
South Park
3
1
-
-
-
-
24/08
20:45
North Shields
Tadcaster Albion
2
1
-
-
-
-
24/08
20:45
Stockton Town
Hebburn Town
2
1
-
-
-
-
24/08
20:45
Corby Town
Cambridge City
1
1
-
-
-
-
20/09
20:45
1874 Northwich
City of Liverpool
2
0
-
-
-
-
20/09
20:45
Bootle
Witton Albion
2
1
-
-
-
-
23/08
20:45
Colne
Mossley
2
3
-
-
-
-
23/08
20:45
Glossop North End
Leek Town
1
1
-
-
-
-
27/09
20:45
Macclesfield
Kidsgrove Athletic
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Newcastle Town
Widnes
-
-
-
-
-
-
23/08
20:45
Ramsbottom United
Prescot Cables
-
-
-
-
-
-
23/08
20:45
Runcorn Linnets
Hanley Town
0
0
-
-
-
-
23/08
20:45
Skelmersdale United
Clitheroe
0
1
-
-
-
-
23/08
20:45
Bridlington Town
Worksop Town
2
2
-
-
-
-
23/08
20:45
Workington
Trafford
2
1
-
-
-
-
23/08
20:45
Carlton Town
Stocksbridge Park Steels
-
-
-
-
-
-
20/09
20:45
Cleethorpes Town
Long Eaton United
-
-
-
-
-
-
23/08
20:45
Dunston UTS
Ossett United
3
3
-
-
-
-
23/08
20:45
Grantham Town
Grimsby Borough
-
-
-
-
-
-
23/08
20:45
Pontefract Collieries
Consett
1
1
-
-
-
-
27/09
20:45
Sheffield
Lincoln United
-
-
-
-
-
-
27/09
20:45
Bedworth United
Hinckley Leicester Road
-
-
-
-
-
-
23/08
20:45
Dereham Town
Stamford
1
3
-
-
-
-
23/08
20:45
Gresley Rovers
Halesowen Town
2
3
-
-
-
-
23/08
20:45
Harborough Town
Yaxley
9
1
-
-
-
-
23/08
20:45
Loughborough Dynamo
Chasetown
1
0
-
-
-
-
23/08
20:45
Spalding United
Shepshed Dynamo
1
0
-
-
-
-
23/08
20:45
Sporting Khalsa
Coleshill Town
1
0
-
-
-
-
23/08
20:45
St Neots Town
Daventry Town
1
2
-
-
-
-
23/08
20:45
Sutton Coldfield Town
Boldmere St. Michaels
1
2
-
-
-
-
24/09
16:00
Brighouse Town
Shildon AFC
-
-
-
-
-
-
27/08
16:00
Bishop's Cleeve
Bashley
1
0
-
-
-
-

17/08
20:45
Grimsby Borough
Carlton Town
1
2
-
-
-
-
17/08
20:45
Bedfont Sports
Northwood
0
1
-
-
-
-
17/08
20:45
Southall
Uxbridge
1
2
-
-
-
-
03/09
16:00
Sutton Common Rovers
Guernsey
0
1
-
-
-
-
17/08
20:45
Biggleswade
Waltham Abbey
2
1
-
-
-
-
17/08
20:45
FC Romania
Barton Rovers
1
1
-
-
-
-
17/08
20:45
Cambridge City
Spalding United
0
0
-
-
-
-
17/08
20:45
Grays Athletic
Maldon & Tiptree
2
0
-
-
-
-
17/08
20:45
New Salamis
Brentwood Town
1
0
-
-
-
-
17/08
20:45
Exmouth
Wimborne Town
1
0
-
-
-
-
17/08
20:45
Tavistock
Paulton Rovers
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Prescot Cables
Workington
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Trafford
Colne
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Consett
North Shields
0
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Widnes
Bootle
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Hebburn Town
Pontefract Collieries
-
-
-
-
-
-
16/08
20:45
Witton Albion
Glossop North End
0
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Lincoln United
Bridlington Town
1
3
-
-
-
-
16/08
20:45
Long Eaton United
Grantham Town
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Ossett United
Stockton Town
0
3
-
-
-
-
16/08
20:45
Shildon AFC
Dunston UTS
0
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Stocksbridge Park Steels
Brighouse Town
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Tadcaster Albion
Cleethorpes Town
2
4
-
-
-
-
16/08
20:45
Binfield
Chertsey Town
1
1
-
-
-
-
20/09
20:45
Worksop Town
Sheffield
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Hanworth Villa
Ashford Town (Middlesex)
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Leatherhead
South Park
0
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Thatcham Town
Marlow
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Tooting & Mitcham United
Merstham
0
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Walton & Hersham
Chipstead
3
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Westfield
Basingstoke Town
4
0
-
-
-
-
16/08
20:45
AFC Dunstable
Highworth Town
3
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Cirencester Town
Thame United
1
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Didcot Town
Berkhamsted
0
4
-
-
-
-
27/09
20:45
Hadley
Harlow Town
-
-
-
-
-
-
16/08
20:45
AFC Kempston Rovers
Welwyn Garden City
5
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Walthamstow
Hertford Town
1
4
-
-
-
-
16/08
20:45
Ware
Biggleswade Town
3
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Aylesbury United
Kidlington
2
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Boldmere St. Michaels
Sporting Khalsa
1
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Chasetown
Sutton Coldfield Town
3
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Daventry Town
Loughborough Dynamo
0
4
-
-
-
-
16/08
20:45
Halesowen Town
Bedworth United
2
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Hinckley Leicester Road
Corby Town
0
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Shepshed Dynamo
Dereham Town
2
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Stamford
Harborough Town
3
1
-
-
-
-
06/09
20:45
Ashford United
Sevenoaks Town
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Yaxley
St Neots Town
2
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Beckenham Town
Corinthian
3
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Chatham Town
Faversham Town
2
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Chichester City
Burgess Hill Town
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Cray Valley PM
East Grinstead Town
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Haywards Heath Town
Lancing
2
2
-
-
-
-
06/09
20:45
Hythe Town
Sheppey United
-
-
-
-
-
-
16/08
20:45
Littlehampton Town
Whitehawk
0
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Sittingbourne
Ramsgate
0
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Three Bridges
VCD Athletic
2
0
-
-
-
-
16/08
20:45
AFC Sudbury
Witham Town
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Felixstowe & Walton Utd
Gorleston
3
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Heybridge Swifts
Coggeshall Town
2
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Hullbridge Sports
Great Wakering Rovers
-
-
-
-
-
-
16/08
20:45
Lowestoft Town
Stowmarket Town
2
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Tilbury
Basildon United
2
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Wroxham
Bury Town
0
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Bishop's Cleeve
Larkhall Athletic
4
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Bristol Manor Farm
Bideford
0
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Cinderford Town
Slimbridge
2
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Frome Town
Willand Rovers
3
3
-
-
-
-
16/08
20:45
Hamworthy United
AFC Totton
2
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Sholing
Melksham Town
5
1
-
-
-
-
16/08
20:45
Bashley
Lymington Town
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
City of Liverpool
Skelmersdale United
1
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Clitheroe
Ramsbottom United
2
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Hanley Town
Newcastle Town
1
2
-
-
-
-
16/08
20:45
Kidsgrove Athletic
1874 Northwich
3
3
-
-
-
-
16/08
20:45
Leek Town
Macclesfield
1
3
-
-
-
-
16/08
20:45
Mossley
Runcorn Linnets
1
0
-
-
-
-
16/08
20:45
Pontefract Collieries
Hebburn Town
1
1
-
-
-
-
16/08
20:30
Westbury United
Evesham United
0
2
-
-
-
-
15/08
20:45
Coleshill Town
Gresley Rovers
2
0
-
-
-
-
15/08
20:45
Hashtag United
East Thurrock United
2
1
-
-
-
-

13/08
16:00
Ashford Town (Middlesex)
Binfield
0
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Sheffield
Tadcaster Albion
1
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Basingstoke Town
Bedfont Sports
0
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Stockton Town
Worksop Town
2
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Chertsey Town
South Park
4
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Chipstead
Sutton Common Rovers
3
4
-
-
-
-
13/08
16:00
Guernsey
Thatcham Town
-
-
-
-
-
-
13/08
16:00
Leatherhead
Westfield
0
4
-
-
-
-
13/08
16:00
Marlow
Walton & Hersham
4
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Merstham
Southall
1
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Northwood
Tooting & Mitcham United
3
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Uxbridge
Hanworth Villa
1
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Barton Rovers
AFC Dunstable
0
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Berkhamsted
Biggleswade
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Biggleswade Town
Cirencester Town
0
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Harlow Town
Aylesbury United
3
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Hertford Town
Didcot Town
3
5
-
-
-
-
13/08
16:00
Highworth Town
Hadley
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Kidlington
FC Romania
3
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Thame United
Ware
1
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Bedworth United
Stamford
0
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Waltham Abbey
AFC Kempston Rovers
1
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Corby Town
Coleshill Town
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Welwyn Garden City
Walthamstow
0
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Dereham Town
Hinckley Leicester Road
1
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Gresley Rovers
Cambridge City
0
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Harborough Town
Halesowen Town
1
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Loughborough Dynamo
Boldmere St. Michaels
0
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Spalding United
Daventry Town
3
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Sporting Khalsa
Shepshed Dynamo
1
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Burgess Hill Town
Ashford United
0
1
-
-
-
-
13/08
16:00
St Neots Town
Chasetown
1
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Corinthian
Hythe Town
0
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Sutton Coldfield Town
Yaxley
2
1
-
-
-
-
13/08
16:00
East Grinstead Town
Chatham Town
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Faversham Town
Littlehampton Town
2
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Lancing
Beckenham Town
2
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Ramsgate
Cray Valley PM
3
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Sevenoaks Town
Three Bridges
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Sheppey United
Chichester City
1
1
-
-
-
-
13/08
16:00
VCD Athletic
Haywards Heath Town
2
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Whitehawk
Sittingbourne
2
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Basildon United
Heybridge Swifts
1
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Brentwood Town
Felixstowe & Walton Utd
1
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Bury Town
Hashtag United
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Coggeshall Town
Grays Athletic
0
0
-
-
-
-
13/08
16:00
East Thurrock United
AFC Sudbury
2
4
-
-
-
-
13/08
16:00
Gorleston
New Salamis
2
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Great Wakering Rovers
Lowestoft Town
0
3
-
-
-
-
13/08
16:00
Maldon & Tiptree
Tilbury
0
2
-
-
-
-
13/08
16:00
Stowmarket Town
Hullbridge Sports
4
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Witham Town
Wroxham
4
1
-
-
-
-
13/08
16:00
Frome Town
Evesham United
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
AFC Totton
Bishop's Cleeve
2
1
-
-
-
-
13/08
16:00