« Livescore

Poland  III Liga

08/06
17:00
Lechia T. Mazowiecki
Olimpia Zambrów
0
5
(0)
(2)
-
-
08/06
17:00
Bełchatów
Legia Warszawa II    
3
2
(2)
(1)
-
-
08/06
17:00
Jagiellonia II
Pelikan Łowicz
2
1
(1)
(1)
-
-
08/06
17:00
Wikielec
Concordia Elbląg
7
0
(2)
(0)
-
-
08/06
17:00
Warta Sieradz
Mławianka Mława
0
2
-
-
-
-
06/06
19:00
Victoria Sulejówek
Swit
2
3
(0)
(1)
-
-
08/06
17:00
Łomża
Pilica Białobrzegi
3
0
-
-
-
-
08/06
17:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Unia Skierniewice
3
0
(2)
(0)
-
-
08/06
17:00
Stolem Gniewino
Elana Toruń
0
3
(0)
(3)
-
-
08/06
17:00
Unia Swarzędz
Pogoń Szczecin II
3
0
(1)
(0)
-
-
08/06
17:00
Flota Świnoujście
Starogard Gdański
2
1
(2)
(0)
-
-
08/06
17:00
Luzino
Błękitni Stargard
4
3
(2)
(1)
-
-
08/06
17:00
Noteć Czarnków
Zawisza Bydgoszcz
1
5
(0)
(2)
-
-
07/06
18:00
Gedania Gdańsk
Vineta Wolin
5
1
(2)
(0)
-
-
08/06
17:00
Starowice Dolne
Odra Bytom Odrzański
1
3
-
-
-
-
08/06
17:00
Unia Turza Śląska
Warta Gorzów
2
0
(0)
(0)
-
-
08/06
17:00
Ślęza Wrocław
Górnik Zabrze II  
1
0
(1)
(0)
-
-
08/06
17:00
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Polkowice
2
1
(1)
(1)
-
-
08/06
17:00
Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk Wrocław II
2
5
(1)
(1)
-
-
08/06
17:00
Lechia Zielona Góra
Raków Częstochowa II
1
0
-
-
-
-
08/06
17:00
Sokół Sieniawa
Wiązownica
1
2
(1)
(1)
-
-
08/06
17:00
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska    
0
1
(0)
(1)
-
-
08/06
17:00
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
2
2
(1)
(0)
-
-
08/06
17:00
Garbarnia Kraków
KSZO 1929
2
2
(0)
(0)
-
-
08/06
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Unia Tarnów
3
1
(0)
(1)
-
-
08/06
17:00
Karpaty Krosno
Wisłoka Dębica
0
1
(0)
(1)
-
-
08/06
17:00
Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ
1
0
(0)
(0)
-
-
07/06
18:00
Siarka Tarnobrzeg
Świdniczanka Świdnik
2
2
(0)
(0)
-
-
08/06
15:00
Sokół Kleczew
Cartusia Kartuzy
3
1
(1)
(0)
-
-
08/06
15:00
Kluczbork
Goczałkowice Zdrój
2
2
(0)
(1)
-
-
08/06
17:00
Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry
3
1
(2)
(1)
-
-
08/06
12:00
Unia Solec Kujawski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0
3
(0)
(2)
-
-
07/06
17:15
Star Starachowice
Wieczysta Kraków  
2
1
(1)
(0)
-
-
07/06
17:00
Świt Skolwin
Polonia Środa
5
0
(3)
(0)
-
-
07/06
17:00
Stilon Gorzów
Pawłowice Śląskie
1
3
(0)
(0)
-
-
05/06
18:00
Legionovia Legionowo
Broń Radom
2
2
(2)
(0)
-
-

02/06
12:00
Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo
2
1
(1)
(1)
-
-
01/06
19:57
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
3
1
(2)
(1)
-
-
01/06
17:30
Concordia Elbląg
Warta Sieradz
0
3
(0)
(2)
-
-
01/06
17:30
Gwarek Tarnowskie Góry  
Rekord Bielsko-Biała
1
4
(1)
(2)
-
-
01/06
17:00
Pilica Białobrzegi
Pogoń Grod. Mazowiecki
2
3
-
-
-
-
01/06
17:00
Mławianka Mława
Victoria Sulejówek
2
0
-
-
-
-
01/06
17:00
Polonia Środa
Sokół Kleczew
5
1
(1)
(0)
-
-
01/06
17:00
Vineta Wolin
Świt Skolwin
2
6
(0)
(3)
-
-
01/06
17:00
Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk
2
0
(1)
(0)
-
-
01/06
17:00
Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
0
0
(0)
(0)
-
-
01/06
17:00
Wisłoka Dębica
Star Starachowice
0
1
(0)
(1)
-
-
01/06
13:00
Unia Tarnów
Karpaty Krosno
1
4
(0)
(1)
-
-
01/06
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Garbarnia Kraków
2
3
(1)
(1)
-
-
01/06
16:00
Stolem Gniewino
Luzino
0
1
(0)
(1)
-
-
01/06
16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń
1
2
(1)
(1)
-
-
01/06
16:00
Warta Gorzów
Ślęza Wrocław
5
0
(2)
(0)
-
-
01/06
15:00
Olimpia Zambrów
Bełchatów
2
2
(1)
(1)
-
-
01/06
15:00
Błękitni Stargard
Noteć Czarnków
2
4
(1)
(1)
-
-
01/06
15:00
Górnik Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra
2
1
(1)
(1)
-
-
01/06
13:00
Świdniczanka Świdnik
Sokół Sieniawa
5
2
(3)
(1)
-
-
01/06
12:00
Legia Warszawa II
Jagiellonia II
5
1
(3)
(0)
-
-
01/06
12:00
Pawłowice Śląskie
Lechia Zielona Góra
4
2
(3)
(0)
-
-
01/06
12:00
Śląsk Wrocław II
Stilon Gorzów
3
0
(1)
(0)
-
-
01/06
12:00
Odra Bytom Odrzański
Unia Turza Śląska
1
0
-
-
-
-
01/06
12:00
Wieczysta Kraków
Czarni Połaniec
3
1
(0)
(1)
-
-
31/05
19:45
Unia Skierniewice
Lechia T. Mazowiecki
2
1
(1)
(0)
-
-
31/05
19:29
KSZO 1929
Wiślanie Jaśkowice
0
2
(0)
(0)
-
-
31/05
19:00
Broń Radom
Wikielec
2
1
(1)
(0)
-
-
01/06
13:00
Wiązownica  
Avia Świdnik    
3
2
(0)
(0)
-
-
31/05
17:00
Swit
Łomża
4
3
(1)
(3)
-
-
31/05
17:00
Raków Częstochowa II
Kluczbork
1
0
-
-
-
-
31/05
16:00
Górnik Zabrze II
Carina Gubin  
2
2
(0)
(2)
-
-
30/05
17:00
Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski
1
2
(0)
(1)
-
-
30/05
17:00
Pogoń Szczecin II
Flota Świnoujście
1
2
(1)
(1)
-
-
30/05
15:00
Cartusia Kartuzy
Unia Swarzędz
1
2
(1)
(0)
-
-
29/05
17:00
Goczałkowice Zdrój
Starowice Dolne
3
0
(0)
(0)
-
-

26/05
18:00
Lechia Zielona Góra   
Śląsk Wrocław II
0
2
(0)
(1)
-
-
26/05
17:00
Kluczbork
Starowice Dolne
1
2
(0)
(2)
-
-
26/05
17:00
Stilon Gorzów
Górnik Polkowice
3
4
(1)
(1)
-
-
26/05
17:00
Siarka Tarnobrzeg
Wieczysta Kraków
6
2
(0)
(1)
-
-
26/05
16:00
Świt Skolwin
Zawisza Bydgoszcz
2
1
(0)
(0)
-
-
25/05
18:00
Lechia T. Mazowiecki
Bełchatów
5
1
(2)
(0)
-
-
25/05
18:00
Victoria Sulejówek
Concordia Elbląg
1
0
(0)
(0)
-
-
25/05
17:00
Warta Sieradz  
Broń Radom
2
0
(1)
(0)
-
-
25/05
17:00
Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi
5
0
-
-
-
-
25/05
17:00
Sokół Kleczew
Unia Swarzędz
4
3
(3)
(2)
-
-
25/05
17:00
Flota Świnoujście
Cartusia Kartuzy
1
1
(1)
(0)
-
-
25/05
17:00
Elana Toruń
Starogard Gdański
3
0
(1)
(0)
-
-
25/05
17:00
Polonia Środa
Vineta Wolin
3
1
(1)
(1)
-
-
25/05
17:00
Unia Turza Śląska
Goczałkowice Zdrój
1
0
(0)
(0)
-
-
25/05
17:00
Karkonosze Jelenia Góra
Gwarek Tarnowskie Góry
0
3
(0)
(2)
-
-
25/05
17:00
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
1
4
(1)
(3)
-
-
25/05
17:00
Chełmianka Chełm
Wiązownica
2
5
(1)
(3)
-
-
25/05
17:00
Star Starachowice
Unia Tarnów  
3
2
(0)
(2)
-
-
25/05
17:00
Czarni Połaniec
Wisłoka Dębica
1
2
(1)
(1)
-
-
25/05
11:00
Legionovia Legionowo
Legia Warszawa II
0
0
(0)
(0)
-
-
26/05
18:00
Ślęza Wrocław
Odra Bytom Odrzański
0
1
-
-
-
-
25/05
16:00
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Zabrze II
4
1
(2)
(0)
-
-
25/05
15:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Swit
4
0
(3)
(0)
-
-
25/05
15:00
Garbarnia Kraków
Podlasie Biała Podlaska
0
1
(0)
(1)
-
-
25/05
14:00
Łomża
Mławianka Mława
2
1
-
-
-
-
25/05
13:00
Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski
1
0
(0)
(0)
-
-
25/05
13:00
Świdniczanka Świdnik
Podhale Nowy Targ
0
0
(0)
(0)
-
-
25/05
12:00
Unia Solec Kujawski
Pogoń Szczecin II
1
1
(1)
(0)
-
-
25/05
12:00
Noteć Czarnków
Stolem Gniewino
3
0
(1)
(0)
-
-
25/05
12:00
Gedania Gdańsk
Błękitni Stargard  
3
1
(1)
(1)
-
-
25/05
11:00
Jagiellonia II
Olimpia Zambrów  
2
0
(0)
(0)
-
-
24/05
18:00
Wikielec  
Pelikan Łowicz
1
0
(1)
(0)
-
-
24/05
17:30
Carina Gubin
Warta Gorzów
0
1
(0)
(0)
-
-
24/05
17:00
Karpaty Krosno
KSZO 1929
0
1
(0)
(1)
-
-
24/05
17:00
Raków Częstochowa II
Pawłowice Śląskie
0
1
-
-
-
-
24/05
16:00
Luzino
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1
0
(1)
(0)
-
-

19/05
17:00
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
0
2
(0)
(0)
-
-
19/05
16:00
Wiązownica
Garbarnia Kraków    
5
1
(3)
(1)
-
-
19/05
15:00
Pilica Białobrzegi
Lechia T. Mazowiecki
2
6
-
-
-
-
19/05
17:00
Błękitni Stargard
Świt Skolwin
0
1
(0)
(1)
-
-
19/05
13:00
Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice
0
2
(0)
(1)
-
-
19/05
12:00
Pelikan Łowicz
Warta Sieradz    
3
2
(3)
(2)
-
-
19/05
12:00
Śląsk Wrocław II
Raków Częstochowa II
3
0
-
-
-
-
18/05
19:29
KSZO 1929
Star Starachowice
2
0
(1)
(0)
-
-
18/05
18:00
Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg
2
1
(1)
(0)
-
-
18/05
17:30
Concordia Elbląg
Łomża
1
3
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Unia Skierniewice
Swit
4
3
(0)
(1)
-
-
18/05
17:00
Mławianka Mława
Pogoń Grod. Mazowiecki
1
5
-
-
-
-
18/05
17:00
Broń Radom     
Victoria Sulejówek
1
1
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
Bełchatów  
Jagiellonia II
1
0
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa
4
0
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański
2
0
-
-
-
-
18/05
17:00
Pawłowice Śląskie
Kluczbork
2
1
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Stilon Gorzów
1
1
(1)
(1)
-
-
18/05
14:00
Górnik Zabrze II
Karkonosze Jelenia Góra
2
1
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław
3
1
(2)
(0)
-
-
18/05
17:00
Unia Tarnów
Czarni Połaniec
2
3
(2)
(1)
-
-
18/05
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno
1
2
(1)
(0)
-
-
18/05
16:00
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
1
2
(1)
(1)
-
-
18/05
16:00
Starowice Dolne
Unia Turza Śląska
1
4
(1)
(2)
-
-
18/05
15:00
Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo
3
1
(1)
(1)
-
-
18/05
15:00
Górnik Polkowice
Lechia Zielona Góra
2
0
(0)
(0)
-
-
18/05
14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Noteć Czarnków
3
1
(1)
(0)
-
-
18/05
14:00
Starogard Gdański
Luzino
1
5
(0)
(2)
-
-
18/05
14:00
Cartusia Kartuzy
Unia Solec Kujawski
5
2
(3)
(1)
-
-
18/05
13:00
Unia Swarzędz
Flota Świnoujście
4
0
(1)
(0)
-
-
18/05
13:00
Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa    
5
1
(2)
(1)
-
-
18/05
12:00
Legia Warszawa II
Wikielec
1
0
(0)
(0)
-
-
18/05
12:00
Vineta Wolin
Sokół Kleczew
2
3
(1)
(2)
-
-
18/05
18:00
Pogoń Szczecin II    
Elana Toruń
0
2
(0)
(1)
-
-
18/05
12:00
Wieczysta Kraków      
Świdniczanka Świdnik
1
0
(1)
(0)
-
-
17/05
17:00
Warta Gorzów
Rekord Bielsko-Biała
2
2
(2)
(2)
-
-

15/05
18:00
Lechia T. Mazowiecki
Jagiellonia II
7
0
(4)
(0)
-
-
15/05
18:00
Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz  
4
0
(1)
(0)
-
-
15/05
19:45
Unia Skierniewice
Mławianka Mława
3
3
-
-
-
-
15/05
18:00
Vineta Wolin
Zawisza Bydgoszcz
1
1
(1)
(1)
-
-
15/05
18:00
Pawłowice Śląskie
Śląsk Wrocław II
2
2
(0)
(2)
-
-
15/05
17:30
Legionovia Legionowo
Bełchatów
2
3
(0)
(2)
-
-
15/05
17:30
Warta Sieradz
Legia Warszawa II
1
0
(1)
(0)
-
-
15/05
17:30
Łomża
Broń Radom
0
2
(0)
(1)
-
-
15/05
17:30
Gedania Gdańsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0
3
(0)
(1)
-
-
15/05
17:30
Świt Skolwin
Stolem Gniewino
2
0
(2)
(0)
-
-
15/05
17:30
Unia Turza Śląska
Kluczbork
2
2
(1)
(2)
-
-
15/05
17:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Concordia Elbląg
15
0
(6)
(0)
-
-
15/05
17:00
Sokół Kleczew
Flota Świnoujście
1
2
(0)
(1)
-
-
15/05
17:00
Unia Solec Kujawski
Unia Swarzędz
0
1
(0)
(0)
-
-
15/05
17:00
Elana Toruń
Cartusia Kartuzy
3
1
(2)
(0)
-
-
15/05
17:00
Luzino
Pogoń Szczecin II
0
0
(0)
(0)
-
-
15/05
17:00
Noteć Czarnków
Starogard Gdański
3
1
(3)
(0)
-
-
15/05
17:00
Polonia Środa
Błękitni Stargard
0
3
(0)
(2)
-
-
15/05
17:00
Ślęza Wrocław
Starowice Dolne
3
0
(0)
(0)
-
-
15/05
17:00
Carina Gubin
Goczałkowice Zdrój
1
1
(1)
(0)
-
-
15/05
17:00
Stilon Gorzów
Górnik Zabrze II
4
2
(2)
(2)
-
-
15/05
17:00
Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry    
2
1
(1)
(0)
-
-
15/05
17:00
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
1
2
(1)
(1)
-
-
15/05
17:00
Garbarnia Kraków
Avia Świdnik
1
1
(1)
(0)
-
-
15/05
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Wiązownica
2
1
(0)
(1)
-
-
15/05
17:00
Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska
0
2
(0)
(2)
-
-
15/05
17:00
Star Starachowice  
Orlęta Radzyń Podlaski    
1
0
(0)
(0)
-
-
15/05
17:00
Czarni Połaniec
KSZO 1929
3
0
(3)
(0)
-
-
15/05
17:00
Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów
3
0
(2)
(0)
-
-
15/05
17:00
Świdniczanka Świdnik
Wisłoka Dębica
0
1
(0)
(1)
-
-
15/05
16:00
Wikielec
Olimpia Zambrów
1
0
(0)
(0)
-
-
15/05
16:00
Podhale Nowy Targ
Wieczysta Kraków
1
0
(1)
(0)
-
-
15/05
17:30
Pilica Białobrzegi
Swit
0
5
-
-
-
-
14/05
17:00
Rekord Bielsko-Biała
Odra Bytom Odrzański
1
1
-
-
-
-
15/05
16:00
Raków Częstochowa II
Górnik Polkowice
1
2
-
-
-
-
14/05
17:00
Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów
1
1
(0)
(0)
-
-

12/05
17:00
Unia Tarnów
Świdniczanka Świdnik
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
12:00
Legia Warszawa II
Victoria Sulejówek
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
13:00
Stolem Gniewino
Polonia Środa
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Pelikan Łowicz
Łomża
1
5
(0)
(3)
-
-
12/05
12:00
Jagiellonia II
Legionovia Legionowo
4
0
(1)
(0)
-
-
11/05
19:29
KSZO 1929
Siarka Tarnobrzeg    
1
2
(0)
(0)
-
-
11/05
17:30
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
0
7
(0)
(2)
-
-
11/05
17:00
Bełchatów
Wikielec
0
1
(0)
(0)
-
-
11/05
17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Raków Częstochowa II
2
3
-
-
-
-
11/05
17:00
Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław
2
2
(2)
(0)
-
-
11/05
17:00
Wisłoka Dębica    
Podhale Nowy Targ    
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Połaniec
0
3
(0)
(2)
-
-
11/05
17:00
Chełmianka Chełm
Garbarnia Kraków
0
1
(0)
(1)
-
-
11/05
16:00
Mławianka Mława
Pilica Białobrzegi
1
0
-
-
-
-
11/05
16:00
Elana Toruń
Unia Swarzędz
2
2
(1)
(0)
-
-
11/05
16:00
Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
1
3
(0)
(1)
-
-
11/05
16:00
Warta Gorzów  
Stilon Gorzów    
1
1
(0)
(1)
-
-
11/05
15:00
Olimpia Zambrów
Warta Sieradz
1
2
(1)
(1)
-
-
11/05
15:00
Błękitni Stargard
Vineta Wolin
6
1
(3)
(0)
-
-
11/05
15:00
Górnik Polkowice
Pawłowice Śląskie
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
15:00
Starowice Dolne
Carina Gubin
2
1
(1)
(0)
-
-
11/05
14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin
1
2
(1)
(0)
-
-
11/05
14:00
Flota Świnoujście
Unia Solec Kujawski
4
1
(0)
(0)
-
-
11/05
13:00
Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
2
2
(0)
(0)
-
-
11/05
13:00
Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice
2
1
(2)
(0)
-
-
11/05
12:00
Pogoń Szczecin II
Noteć Czarnków  
2
1
(2)
(0)
-
-
11/05
12:00
Śląsk Wrocław II
Kluczbork
0
1
(0)
(1)
-
-
11/05
12:00
Górnik Zabrze II
Lechia Zielona Góra
1
0
(0)
(0)
-
-
11/05
12:00
Odra Bytom Odrzański
Karkonosze Jelenia Góra
0
0
-
-
-
-
11/05
12:00
Wieczysta Kraków
Sokół Sieniawa
8
0
(5)
(0)
-
-
10/05
19:57
Podlasie Biała Podlaska  
Star Starachowice
0
3
(0)
(1)
-
-
10/05
19:45
Wiązownica
Karpaty Krosno
2
1
(1)
(0)
-
-
10/05
19:00
Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew
1
2
(0)
(1)
-
-
10/05
18:00
Broń Radom
Pogoń Grod. Mazowiecki
1
1
(0)
(1)
-
-
10/05
17:30
Cartusia Kartuzy
Luzino
0
0
(0)
(0)
-
-
10/05
17:00
Swit
Lechia T. Mazowiecki
3
1
(2)
(0)
-
-

05/05
17:00
Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski
3
0
(2)
(0)
-
-
05/05
14:00
Rekord Bielsko-Biała
Starowice Dolne
6
2
(3)
(0)
-
-
05/05
12:00
Śląsk Wrocław II
Górnik Polkowice
0
0
(0)
(0)
-
-
04/05
17:30
Świt Skolwin
Starogard Gdański
3
1
(1)
(1)
-
-
04/05
17:00
Łomża
Legia Warszawa II
3
1
(2)
(1)
-
-
04/05
17:00
Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski
3
2
(1)
(2)
-
-
04/05
17:00
Karkonosze Jelenia Góra
Goczałkowice Zdrój
1
1
(0)
(0)
-
-
04/05
17:00
Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów
1
1
(0)
(1)
-
-
04/05
17:00
Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
2
2
(1)
(1)
-
-
04/05
17:00
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
2
3
(1)
(1)
-
-
04/05
16:00
Wikielec
Jagiellonia II
0
3
(0)
(2)
-
-
04/05
16:00
Elana Toruń
Flota Świnoujście
0
0
(0)
(0)
-
-
04/05
16:00
Vineta Wolin
Stolem Gniewino
1
1
(0)
(1)
-
-
04/05
16:00
Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska
1
0
(1)
(0)
-
-
04/05
15:30
Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
0
0
(0)
(0)
-
-
04/05
15:00
Victoria Sulejówek
Olimpia Zambrów
1
3
(0)
(3)
-
-
04/05
15:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Pelikan Łowicz
3
1
(2)
(1)
-
-
04/05
14:00
Stilon Gorzów
Odra Bytom Odrzański
1
1
-
-
-
-
04/05
13:00
Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów
2
1
(2)
(0)
-
-
04/05
12:00
Wieczysta Kraków
Wisłoka Dębica
5
1
(2)
(1)
-
-
03/05
19:45
Unia Skierniewice
Broń Radom
3
1
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Lechia T. Mazowiecki
Legionovia Legionowo
3
1
(2)
(1)
-
-
03/05
17:00
Warta Sieradz
Bełchatów
2
1
(0)
(1)
-
-
03/05
17:00
Kluczbork
Ślęza Wrocław
1
1
(1)
(1)
-
-
03/05
17:00
Sokół Sieniawa
Garbarnia Kraków
3
2
(1)
(1)
-
-
03/05
16:00
Swit
Mławianka Mława
3
0
-
-
-
-
03/05
16:00
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
2
4
(2)
(3)
-
-
03/05
16:00
Carina Gubin
Unia Turza Śląska
3
1
(1)
(0)
-
-
03/05
15:00
Raków Częstochowa II
Górnik Zabrze II
2
1
-
-
-
-
03/05
16:00
Świdniczanka Świdnik
KSZO 1929
0
0
(0)
(0)
-
-
03/05
15:00
Noteć Czarnków
Cartusia Kartuzy
4
0
(1)
(0)
-
-
03/05
15:00
Star Starachowice
Wiązownica
1
0
(1)
(0)
-
-
03/05
13:00
Polonia Środa
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1
1
(1)
(0)
-
-
03/05
12:00
Pilica Białobrzegi
Concordia Elbląg
0
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Luzino
Unia Swarzędz
1
2
(1)
(1)
-
-
01/05
12:00
Gedania Gdańsk
Pogoń Szczecin II
2
1
(1)
(0)
-
-

28/04
17:00
Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
1
2
(0)
(1)
-
-
28/04
13:00
Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz
1
1
(1)
(1)
-
-
28/04
13:00
Górnik Zabrze II
Pawłowice Śląskie
1
3
(1)
(1)
-
-
27/04
19:57
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
1
4
(0)
(0)
-
-
27/04
17:00
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
2
1
-
-
-
-
27/04
17:00
Bełchatów
Victoria Sulejówek
1
1
(0)
(0)
-
-
27/04
17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Śląsk Wrocław II
1
1
(0)
(1)
-
-
27/04
17:00
Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała
2
1
(0)
(1)
-
-
27/04
17:00
Unia Tarnów
Wieczysta Kraków
0
5
(0)
(0)
-
-
27/04
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Świdniczanka Świdnik
0
1
(0)
(0)
-
-
27/04
17:00
Avia Świdnik
Star Starachowice
0
0
(0)
(0)
-
-
27/04
16:30
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
6
0
(1)
(0)
-
-
27/04
16:00
Mławianka Mława
Lechia T. Mazowiecki
2
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Legionovia Legionowo
Wikielec
4
0
(2)
(0)
-
-
27/04
14:00
Starogard Gdański
Polonia Środa
2
4
(1)
(1)
-
-
27/04
16:00
Flota Świnoujście
Luzino
1
4
(0)
(1)
-
-
27/04
15:30
KSZO 1929
Podhale Nowy Targ
1
2
(0)
(1)
-
-
27/04
15:00
Błękitni Stargard
Sokół Kleczew
5
0
(1)
(0)
-
-
27/04
15:00
Górnik Polkowice
Kluczbork  
4
0
(1)
(0)
-
-
27/04
15:00
Starowice Dolne
Karkonosze Jelenia Góra
0
1
(0)
(1)
-
-
27/04
15:00
Garbarnia Kraków
Wiślanie Jaśkowice
2
1
(1)
(1)
-
-
27/04
14:00
Olimpia Zambrów
Łomża
0
1
(0)
(0)
-
-
27/04
14:00
Jagiellonia II
Warta Sieradz
2
0
(0)
(0)
-
-
27/04
14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin
3
0
(0)
(0)
-
-
27/04
14:00
Unia Solec Kujawski
Elana Toruń
0
2
(0)
(0)
-
-
27/04
13:00
Unia Swarzędz
Noteć Czarnków
3
2
(0)
(1)
-
-
27/04
13:00
Warta Gorzów
Raków Częstochowa II
2
1
-
-
-
-
27/04
13:00
Goczałkowice Zdrój
Stilon Gorzów
1
2
(0)
(0)
-
-
27/04
12:00
Concordia Elbląg
Swit
2
1
(0)
(0)
-
-
27/04
12:00
Legia Warszawa II
Pogoń Grod. Mazowiecki
4
3
(2)
(1)
-
-
27/04
12:00
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
1
2
(1)
(2)
-
-
27/04
12:00
Odra Bytom Odrzański
Lechia Zielona Góra
2
2
-
-
-
-
26/04
19:45
Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz
2
1
(2)
(0)
-
-
26/04
19:45
Wiązownica
Czarni Połaniec
1
3
(0)
(0)
-
-
26/04
17:15
Pogoń Szczecin II
Świt Skolwin
0
4
(0)
(3)
-
-
26/04
15:30
Ślęza Wrocław  
Carina Gubin
1
1
(0)
(0)
-
-

20/04
18:00
Victoria Sulejówek
Jagiellonia II
1
0
(0)
(0)
-
-
20/04
17:00
Lechia T. Mazowiecki
Wikielec
3
0
(2)
(0)
-
-
20/04
17:00
Warta Sieradz
Legionovia Legionowo
2
2
(1)
(2)
-
-
20/04
17:00
Swit
Broń Radom
0
0
(0)
(0)
-
-
20/04
17:00
Świt Skolwin
Cartusia Kartuzy
2
0
(0)
(0)
-
-
20/04
17:00
Polonia Środa
Pogoń Szczecin II
1
2
(1)
(0)
-
-
21/04
17:00
Kluczbork
Carina Gubin  
1
2
(1)
(1)
-
-
20/04
17:00
Karkonosze Jelenia Góra
Unia Turza Śląska
2
1
(1)
(1)
-
-
20/04
17:00
Lechia Zielona Góra
Goczałkowice Zdrój
0
2
(0)
(2)
-
-
20/04
17:00
Wisłoka Dębica
Unia Tarnów
2
1
(0)
(0)
-
-
20/04
16:30
Star Starachowice
Chełmianka Chełm
1
1
(0)
(1)
-
-
20/04
16:00
Łomża
Bełchatów
3
0
(1)
(0)
-
-
20/04
17:00
Unia Skierniewice
Legia Warszawa II
4
0
(1)
(0)
-
-
20/04
16:00
Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz
1
1
-
-
-
-
20/04
16:00
Mławianka Mława
Concordia Elbląg
2
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Sokół Kleczew
Elana Toruń
0
1
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Stilon Gorzów
Starowice Dolne
4
1
(1)
(1)
-
-
20/04
16:00
Sokół Sieniawa
Wiślanie Jaśkowice
2
4
(2)
(0)
-
-
20/04
16:00
Siarka Tarnobrzeg
Wiązownica
1
0
(1)
(0)
-
-
20/04
15:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Olimpia Zambrów
4
1
(1)
(0)
-
-
20/04
15:00
Noteć Czarnków
Flota Świnoujście
2
3
(1)
(0)
-
-
20/04
15:00
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3
1
(2)
(1)
-
-
20/04
15:00
Błękitni Stargard
Stolem Gniewino
2
2
(1)
(2)
-
-
20/04
15:00
Górnik Polkowice  
Gwarek Tarnowskie Góry
2
1
(2)
(0)
-
-
20/04
15:00
Czarni Połaniec
Avia Świdnik
1
2
(1)
(1)
-
-
20/04
14:00
Vineta Wolin
Starogard Gdański
0
0
(0)
(0)
-
-
20/04
14:00
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
3
0
(2)
(0)
-
-
20/04
14:00
Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów
2
1
(0)
(1)
-
-
20/04
13:00
Świdniczanka Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
2
1
(1)
(0)
-
-
20/04
13:00
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
3
1
(0)
(1)
-
-
20/04
12:30
Raków Częstochowa II
Odra Bytom Odrzański
0
0
-
-
-
-
20/04
12:00
Luzino  
Unia Solec Kujawski
0
1
(0)
(0)
-
-
20/04
12:00
Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz
1
2
(0)
(1)
-
-
20/04
12:00
Śląsk Wrocław II
Górnik Zabrze II
2
0
(1)
(0)
-
-
20/04
12:00
Wieczysta Kraków
KSZO 1929
4
1
(1)
(1)
-
-
19/04
17:00
Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków
0
1
(0)
(0)
-
-

14/04
14:30
Legia Warszawa II
Pilica Białobrzegi
2
0
-
-
-
-
14/04
13:00
Stolem Gniewino
Sokół Kleczew
1
0
(0)
(0)
-
-
13/04
17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Kluczbork    
2
3
(1)
(1)
-
-
13/04
17:00
Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ
0
0
(0)
(0)
-
-
13/04
16:00
Pelikan Łowicz
Swit
2
3
(2)
(1)
-
-
13/04
16:00
Bełchatów
Pogoń Grod. Mazowiecki
0
0
(0)
(0)
-
-
13/04
16:00
Legionovia Legionowo
Victoria Sulejówek
4
3
(2)
(1)
-
-
13/04
16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard
2
3
(1)
(1)
-
-
13/04
16:00
Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz
1
4
(0)
(1)
-
-
13/04
16:00
Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała
2
3
(2)
(2)
-
-
13/04
16:00
Unia Tarnów
Sokół Sieniawa
4
0
(2)
(0)
-
-
13/04
16:00
Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec
1
1
(1)
(1)
-
-
13/04
16:00
Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Krosno
3
0
(1)
(0)
-
-
13/04
15:30
KSZO 1929
Wisłoka Dębica
1
1
(0)
(0)
-
-
13/04
15:00
Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice  
1
2
(1)
(1)
-
-
13/04
15:00
Flota Świnoujście
Gedania Gdańsk
2
1
(1)
(0)
-
-
13/04
15:00
Elana Toruń
Luzino
3
0
(1)
(0)
-
-
13/04
15:00
Warta Gorzów
Śląsk Wrocław II
0
0
(0)
(0)
-
-
13/04
15:00
Starowice Dolne
Lechia Zielona Góra
4
1
(2)
(1)
-
-
13/04
15:00
Garbarnia Kraków
Star Starachowice
3
0
(0)
(0)
-
-
13/04
14:30
Pogoń Szczecin II
Vineta Wolin
1
0
(0)
(0)
-
-
13/04
14:00
Wikielec
Warta Sieradz
0
0
(0)
(0)
-
-
13/04
14:00
Unia Turza Śląska
Stilon Gorzów
0
1
(0)
(1)
-
-
13/04
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Wieczysta Kraków
0
3
(0)
(1)
-
-
13/04
13:00
Goczałkowice Zdrój
Raków Częstochowa II
0
0
-
-
-
-
13/04
13:00
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
1
2
(0)
(2)
-
-
13/04
12:00
Concordia Elbląg
Lechia T. Mazowiecki
1
1
(1)
(1)
-
-
13/04
12:00
Jagiellonia II
Łomża
0
3
(0)
(0)
-
-
13/04
12:00
Cartusia Kartuzy
Polonia Środa    
2
1
(0)
(0)
-
-
13/04
12:00
Górnik Zabrze II  
Górnik Polkowice
2
0
(1)
(0)
-
-
13/04
12:00
Odra Bytom Odrzański
Pawłowice Śląskie
1
1
-
-
-
-
12/04
19:00
Wiązownica
Świdniczanka Świdnik
1
1
(0)
(1)
-
-
12/04
18:00
Broń Radom
Mławianka Mława
0
0
-
-
-
-
12/04
17:00
Unia Swarzędz
Świt Skolwin
1
0
(1)
(0)
-
-
12/04
17:00
Unia Solec Kujawski
Noteć Czarnków
1
1
(0)
(0)
-
-
12/04
15:30
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
3
0
(3)
(0)
-
-

07/04
16:00
Victoria Sulejówek  
Wikielec
0
1
(0)
(1)
-
-
07/04
12:00
Polonia Środa
Unia Swarzędz
1
0
(1)
(0)
-
-
07/04
16:00
Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno
1
2
(1)
(1)
-
-
07/04
15:00
Swit
Legia Warszawa II
2
2
(1)
(1)
-
-
07/04
12:00
Śląsk Wrocław II
Odra Bytom Odrzański
4
2
-
-
-
-
06/04
17:00
Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
1
1
(0)
(1)
-
-
06/04
17:00
Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin
0
1
(0)
(1)
-
-
06/04
17:00
Lechia Zielona Góra
Unia Turza Śląska
3
6
(1)
(3)
-
-
06/04
16:30
Pawłowice Śląskie
Goczałkowice Zdrój
2
2
(1)
(0)
-
-
06/04
16:30
Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski
1
1
(0)
(0)
-
-
06/04
16:30
Unia Tarnów
KSZO 1929
2
0
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
Lechia T. Mazowiecki
Warta Sieradz
0
1
(0)
(1)
-
-
06/04
16:00
Mławianka Mława
Pelikan Łowicz
0
0
-
-
-
-
06/04
16:00
Sokół Kleczew
Luzino
1
2
(1)
(1)
-
-
06/04
16:00
Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy
1
0
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5
0
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Stilon Gorzów
Ślęza Wrocław
1
0
(1)
(0)
-
-
06/04
16:00
Star Starachowice
Wiślanie Jaśkowice
3
0
(1)
(0)
-
-
06/04
16:00
Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm
5
3
(2)
(1)
-
-
06/04
16:00
Świdniczanka Świdnik
Avia Świdnik
1
1
(1)
(0)
-
-
06/04
15:00
Łomża
Legionovia Legionowo
1
1
(1)
(1)
-
-
06/04
15:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Jagiellonia II
4
0
(2)
(0)
-
-
06/04
15:00
Pilica Białobrzegi
Olimpia Zambrów
0
5
-
-
-
-
06/04
15:00
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin II
3
0
(0)
(0)
-
-
06/04
15:00
Błękitni Stargard
Starogard Gdański
5
1
(2)
(1)
-
-
06/04
15:00
Górnik Polkowice
Warta Gorzów
1
1
(0)
(0)
-
-
06/04
15:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Zabrze II
0
3
(0)
(1)
-
-
06/04
15:00
Czarni Połaniec
Garbarnia Kraków
3
3
(2)
(1)
-
-
06/04
14:00
Noteć Czarnków
Elana Toruń
0
0
(0)
(0)
-
-
06/04
14:00
Raków Częstochowa II
Starowice Dolne
2
2
-
-
-
-
06/04
13:00
Podhale Nowy Targ
Wiązownica
3
0
(2)
(0)
-
-
06/04
12:00
Concordia Elbląg
Broń Radom
5
0
(1)
(0)
-
-
06/04
12:00
Gedania Gdańsk
Unia Solec Kujawski
0
1
(0)
(1)
-
-
06/04
12:00
Wieczysta Kraków
Podlasie Biała Podlaska
1
1
(0)
(0)
-
-
05/04
19:00
Unia Skierniewice
Bełchatów
3
2
(2)
(1)
-
-
05/04
16:30
Świt Skolwin
Flota Świnoujście
4
0
(3)
(0)
-
-

30/03
15:00
Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg
8
0
(4)
(0)
-
-
30/03
15:00
Bełchatów
Pilica Białobrzegi
2
1
-
-
-
-
30/03
15:00
Elana Toruń
Gedania Gdańsk
1
0
(0)
(0)
-
-
30/03
15:00
Starowice Dolne
Pawłowice Śląskie
2
2
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Wikielec
Łomża
0
1
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Warta Sieradz
Victoria Sulejówek
3
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Starogard Gdański
Stolem Gniewino
1
1
(0)
(1)
-
-
30/03
13:30
Wiązownica
Wieczysta Kraków
1
3
(0)
(3)
-
-
30/03
13:00
Legionovia Legionowo
Pogoń Grod. Mazowiecki
1
3
(0)
(1)
-
-
30/03
13:00
Flota Świnoujście
Polonia Środa    
3
0
(0)
(0)
-
-
30/03
13:00
Goczałkowice Zdrój
Śląsk Wrocław II
1
2
(0)
(2)
-
-
30/03
13:00
Unia Turza Śląska
Raków Częstochowa II
0
2
-
-
-
-
30/03
13:00
Rekord Bielsko-Biała
Karkonosze Jelenia Góra
2
1
(2)
(0)
-
-
30/03
13:00
Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica
1
3
(1)
(2)
-
-
30/03
13:00
Avia Świdnik    
Podhale Nowy Targ    
0
0
(0)
(0)
-
-
30/03
13:00
Chełmianka Chełm
Świdniczanka Świdnik
0
2
(0)
(1)
-
-
30/03
13:00
Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg
1
1
(0)
(1)
-
-
30/03
12:00
Legia Warszawa II
Mławianka Mława
2
1
-
-
-
-
30/03
12:00
Olimpia Zambrów
Swit
2
2
(1)
(0)
-
-
30/03
12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew
1
1
(1)
(0)
-
-
30/03
12:00
Cartusia Kartuzy