« Livescore

Switzerland  2. Liga Interregional

15/06
19:00
Romontois
Plan-les-Ouates
2
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Veyrier Sports
Martigny Sports
2
6
-
-
-
-
15/06
19:00
Perly-Certoux
Echichens
2
2
-
-
-
-
15/06
19:00
Farvagny / Ogoz
Stade Payerne
0
4
-
-
-
-
15/06
19:00
La Tour / Le Pâquier
Dardania Lausanne
2
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Châtel-St-Denis
Lancy
1
2
-
-
-
-
15/06
16:00
Collex-Bossy
Olympique de Genève
1
5
-
-
-
-
15/06
17:00
Signal
Amical Saint-Prex
3
0
-
-
-
-

12/06
20:00
Dornach
Prishtina Bern
1
2
-
-
-
-
15/06
19:00
Tavannes / Tramelan
Schöftland
4
2
-
-
-
-
15/06
19:00
Muri-Gümligen
Besa Biel/Bienne
4
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Pratteln
Old Boys
1
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Erguël
Concordia Lausanne
1
3
-
-
-
-
15/06
19:00
Ueberstorf
Bosporus
2
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Ajoie-Monterri
Bubendorf
2
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Binningen
Liestal
2
0
-
-
-
-
15/06
19:00
Gambarogno - Contone
Perlen-Buchrain
1
0
-
-
-
-
15/06
19:00
Brunnen
Locarno
3
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Goldau
Unterstrass
4
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Sursee
Emmen
3
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Frauenfeld
SV Schaffhausen
3
2
-
-
-
-
15/06
17:30
Weesen
Wil II
2
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Rapperswil-Jona II
Dardania St. Gallen
5
2
-
-
-
-
15/06
19:00
Adliswil
Tägerwilen
4
1
-
-
-
-
15/06
19:00
Widnau
Dübendorf
3
0
-
-
-
-
15/06
19:00
Lachen / Altendorf
Thalwil
3
3
-
-
-
-
15/06
17:30
Bazenheid
Bülach
3
4
-
-
-
-
15/06
18:00
Buochs
Red Star Zürich
0
1
-
-
-
-
15/06
16:30
Uster
Chur 97
1
2
-
-
-
-
15/06
13:00
Cham II
Collina d'Oro
1
3
-
-
-
-
12/06
20:00
Zug
Kickers Luzern
5
0
-
-
-
-
19/05
15:00
Farvagny / Ogoz
Echichens
1
1
-
-
-
-
18/05
18:00
Perly-Certoux
UGS
2
3
-
-
-
-
18/05
17:30
Plan-les-Ouates
La Tour / Le Pâquier
5
3
-
-
-
-
18/05
17:30
Veyrier Sports
Amical Saint-Prex
0
3
-
-
-
-
18/05
17:00
Châtel-St-Denis
Dardania Lausanne
2
2
-
-
-
-
18/05
17:00
Collex-Bossy
Romontois
1
0
-
-
-
-
18/05
17:00
Stade Payerne
Lancy
1
0
-
-
-
-
18/05
17:00
Olympique de Genève
Martigny Sports
0
1
-
-
-
-

08/06
18:00
Besa Biel/Bienne
Ajoie-Monterri
5
1
-
-
-
-
08/06
18:00
Old Boys
Dornach
2
1
-
-
-
-
08/06
18:00
Bubendorf
Binningen
3
3
-
-
-
-
08/06
18:00
Bosporus
Erguël
6
2
-
-
-
-
08/06
18:00
Schöftland
Pratteln
1
0
-
-
-
-
08/06
18:00
Liestal
Ueberstorf
3
3
-
-
-
-
08/06
18:00
Prishtina Bern
Muri-Gümligen
2
1
-
-
-
-
08/06
18:00
Perlen-Buchrain
Goldau
5
0
-
-
-
-
08/06
18:00
Kickers Luzern
Ascona
1
2
-
-
-
-
08/06
18:00
Unterstrass
Buochs
5
5
-
-
-
-
08/06
18:00
Locarno
Sursee
2
2
-
-
-
-
08/06
16:00
Red Star Zürich
Zug
2
5
-
-
-
-
08/06
18:00
Emmen
Gambarogno - Contone
2
1
-
-
-
-
08/06
16:00
Collina d'Oro
Brunnen
6
1
-
-
-
-
08/06
18:00
Dardania St. Gallen
Weesen
1
0
-
-
-
-
08/06
18:00
Thalwil
Bazenheid
1
2
-
-
-
-
08/06
18:00
Wil II
Uster
0
2
-
-
-
-
08/06
18:00
Chur 97
Frauenfeld
1
1
-
-
-
-
08/06
18:00
Bülach
Rapperswil-Jona II
2
3
-
-
-
-
08/06
18:00
SV Schaffhausen
Adliswil
5
0
-
-
-
-
08/06
18:00
Dübendorf
Lachen / Altendorf
2
2
-
-
-
-
08/06
18:00
Tägerwilen
Widnau
2
7
-
-
-
-
08/06
17:00
Zofingen
Cham II
-
-
-
-
-
-
12/05
16:00
La Tour / Le Pâquier
Perly-Certoux
1
3
-
-
-
-
12/05
15:30
Dardania Lausanne
Veyrier Sports
5
1
-
-
-
-
11/05
18:00
Amical Saint-Prex
Collex-Bossy
6
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Romontois
Farvagny / Ogoz
0
3
-
-
-
-
11/05
17:00
Signal
Plan-les-Ouates
1
2
-
-
-
-
11/05
17:00
Lancy
Olympique de Genève
2
2
-
-
-
-
11/05
16:00
Echichens
Stade Payerne
1
4
-
-
-
-
08/05
20:30
UGS
Châtel-St-Denis
1
5
-
-
-
-

08/06
18:00
Martigny Sports
Collex-Bossy
4
1
-
-
-
-
08/06
18:00
Farvagny / Ogoz
Olympique de Genève
1
3
-
-
-
-
08/06
18:00
Echichens
Châtel-St-Denis
3
0
-
-
-
-
08/06
18:00
Dardania Lausanne
Signal
0
2
-
-
-
-
08/06
18:00
Romontois
Perly-Certoux
3
4
-
-
-
-
08/06
18:00
Lancy
Veyrier Sports
1
2
-
-
-
-
08/06
18:00
Amical Saint-Prex
Plan-les-Ouates
3
1
-
-
-
-

04/06
20:00
Uster
Frauenfeld
0
1
-
-
-
-
02/06
16:00
Rapperswil-Jona II
Thalwil
0
4
-
-
-
-
02/06
15:30
Ueberstorf
Bubendorf
3
2
-
-
-
-
02/06
14:00
Widnau
SV Schaffhausen
2
3
-
-
-
-
05/06
20:15
Schöftland
Concordia Lausanne
3
0
-
-
-
-
01/06
18:00
Ascona
Red Star Zürich
0
0
-
-
-
-
01/06
18:00
Buochs
Zug
1
1
-
-
-
-
01/06
18:00
Brunnen
Zofingen
-
-
-
-
-
-
01/06
18:00
Unterstrass
Perlen-Buchrain
1
5
-
-
-
-
01/06
17:30
Sursee
Collina d'Oro
0
2
-
-
-
-
01/06
17:30
Bazenheid
Dübendorf
3
1
-
-
-
-
01/06
17:00
Pratteln
Dornach
1
1
-
-
-
-
05/06
20:15
Erguël
Liestal
3
0
-
-
-
-
01/06
17:00
Gambarogno - Contone
Locarno
2
1
-
-
-
-
04/06
20:15
Weesen
Bülach
4
4
-
-
-
-
01/06
17:00
Wil II
Dardania St. Gallen
0
6
-
-
-
-
01/06
16:00
Muri-Gümligen
Old Boys
0
4
-
-
-
-
01/06
16:00
Tavannes / Tramelan
Bosporus
3
0
-
-
-
-
01/06
16:00
Binningen
Besa Biel/Bienne
1
2
-
-
-
-
01/06
16:00
Ajoie-Monterri
Prishtina Bern
1
1
-
-
-
-
01/06
16:00
Adliswil
Chur 97
0
2
-
-
-
-
05/06
20:15
Lachen / Altendorf
Tägerwilen
7
0
-
-
-
-
01/06
16:00
Cham II
Kickers Luzern
3
2
-
-
-
-
29/05
20:15
Goldau
Emmen
1
2
-
-
-
-
04/05
18:00
Farvagny / Ogoz
Amical Saint-Prex
1
1
-
-
-
-
04/05
18:00
Perly-Certoux
Signal
1
1
-
-
-
-
04/05
17:30
Veyrier Sports
UGS
1
1
-
-
-
-
04/05
17:15
Olympique de Genève
Echichens
0
0
-
-
-
-
04/05
17:00
Châtel-St-Denis
La Tour / Le Pâquier
1
3
-
-
-
-
04/05
17:00
Stade Payerne
Romontois
0
4
-
-
-
-
04/05
17:00
Collex-Bossy
Dardania Lausanne
4
2
-
-
-
-
04/05
16:00
Martigny Sports
Lancy
1
1
-
-
-
-

01/06
17:30
Plan-les-Ouates
Dardania Lausanne
1
2
-
-
-
-
01/06
17:00
Châtel-St-Denis
Romontois
0
3
-
-
-
-
01/06
17:00
Signal
UGS
3
0
-
-
-
-
01/06
17:00
Collex-Bossy
Lancy
1
0
-
-
-
-
01/06
17:00
Stade Payerne
Olympique de Genève
5
0
-
-
-
-
31/05
20:15
Farvagny / Ogoz
Martigny Sports
1
2
-
-
-
-

26/05
16:00
Bosporus
Schöftland
2
2
-
-
-
-
26/05
15:00
Dübendorf
Rapperswil-Jona II
1
2
-
-
-
-
25/05
20:00
Locarno
Goldau
2
0
-
-
-
-
25/05
19:00
Prishtina Bern
Binningen
6
0
-
-
-
-
25/05
18:00
Emmen
Unterstrass
2
2
-
-
-
-
25/05
18:00
SV Schaffhausen
Lachen / Altendorf
1
1
-
-
-
-
25/05
18:00
Tägerwilen
Bazenheid
0
2
-
-
-
-
25/05
18:00
Bülach
Wil II
1
0
-
-
-
-
25/05
17:30
Collina d'Oro
Gambarogno - Contone
1
1
-
-
-
-
25/05
17:15
Kickers Luzern
Brunnen
2
6
-
-
-
-
25/05
17:00
Concordia Lausanne
Pratteln
1
2
-
-
-
-
25/05
17:00
Zofingen
Sursee
-
-
-
-
-
-
25/05
17:00
Perlen-Buchrain
Buochs
1
3
-
-
-
-
25/05
16:30
Dardania St. Gallen
Uster
3
1
-
-
-
-
25/05
16:00
Old Boys
Ajoie-Monterri
3
2
-
-
-
-
25/05
16:00
Dornach
Muri-Gümligen
5
4
-
-
-
-
25/05
16:00
Bubendorf
Erguël
5
4
-
-
-
-
25/05
16:00
Liestal
Tavannes / Tramelan
0
1
-
-
-
-
25/05
16:00
Zug
Ascona
5
1
-
-
-
-
25/05
16:00
Red Star Zürich
Cham II
5
3
-
-
-
-
25/05
16:00
Chur 97
Widnau
0
3
-
-
-
-
25/05
16:00
Frauenfeld
Adliswil
2
2
-
-
-
-
25/05
16:00
Thalwil
Weesen
3
2
-
-
-
-
24/05
20:15
Besa Biel/Bienne
Ueberstorf
6
0
-
-
-
-
28/04
16:00
Signal
Châtel-St-Denis
2
0
-
-
-
-
28/04
15:30
Dardania Lausanne
Farvagny / Ogoz
0
2
-
-
-
-
27/04
18:00
Amical Saint-Prex
Stade Payerne
1
2
-
-
-
-
27/04
17:30
Plan-les-Ouates
Perly-Certoux
3
1
-
-
-
-
27/04
17:30
Romontois
Olympique de Genève
1
4
-
-
-
-
27/04
17:00
UGS
Collex-Bossy
5
2
-
-
-
-
27/04
17:00
La Tour / Le Pâquier
Veyrier Sports
4
4
-
-
-
-
27/04
16:00
Echichens
Martigny Sports
1
3
-
-
-
-

26/05
15:30
Dardania Lausanne
Perly-Certoux
1
3
-
-
-
-
25/05
17:30
Romontois
Veyrier Sports
5
0
-
-
-
-
25/05
17:00
Châtel-St-Denis
Amical Saint-Prex
0
2
-
-
-
-
25/05
17:00
Lancy
Farvagny / Ogoz
1
0
-
-
-
-
25/05
17:00
UGS
Plan-les-Ouates
1
0
-
-
-
-
25/05
17:00
La Tour / Le Pâquier
Signal
4
2
-
-
-
-
25/05
16:00
Echichens
Collex-Bossy
1
0
-
-
-
-
25/05
16:00
Martigny Sports
Stade Payerne
0
1
-
-
-
-

19/05
14:00
Widnau
Frauenfeld
1
1
-
-
-
-
18/05
19:00
Wil II
Thalwil
1
2
-
-
-
-
18/05
18:30
Rapperswil-Jona II
Tägerwilen
5
0
-
-
-
-
18/05
18:00
Schöftland
Liestal
2
2
-
-
-
-
18/05
18:00
Buochs
Ascona
0
0
-
-
-
-
18/05
18:00
Goldau
Collina d'Oro
2
0
-
-
-
-
17/05
20:15
Brunnen
Red Star Zürich
1
1
-
-
-
-
18/05
18:00
Unterstrass
Locarno
3
4
-
-
-
-
18/05
17:30
Bazenheid
SV Schaffhausen
0
1
-
-
-
-
18/05
17:00
Concordia Lausanne
Bosporus
1
2
-
-
-
-
18/05
17:00
Pratteln
Muri-Gümligen
1
0
-
-
-
-
18/05
17:00
Erguël
Besa Biel/Bienne
1
3
-
-
-
-
18/05
17:00
Perlen-Buchrain
Emmen
0
2
-
-
-
-
18/05
17:00
Weesen
Dübendorf
3
3
-
-
-
-
18/05
16:30
Uster
Adliswil
2
0
-
-
-
-
18/05
16:30
Dardania St. Gallen
Bülach
1
2
-
-
-
-
18/05
16:00
Tavannes / Tramelan
Bubendorf
2
1
-
-
-
-
18/05
16:00
Binningen
Old Boys
1
4
-
-
-
-
18/05
16:00
Ajoie-Monterri
Dornach
1
2
-
-
-
-
18/05
16:00
Lachen / Altendorf
Chur 97
0
1
-
-
-
-
18/05
00:00
Gambarogno - Contone
Zofingen
-
-
-
-
-
-
17/05
20:30
Sursee
Kickers Luzern
2
1
-
-
-
-
17/05
20:00
Cham II
Zug
3
3
-
-
-
-
16/05
20:00
Ueberstorf
Prishtina Bern
2
5
-
-
-
-
24/04
20:30
Veyrier Sports
Signal
2
2
-
-
-
-
24/04
20:30
Stade Payerne
Dardania Lausanne
2
2
-
-
-
-
24/04
20:15
Romontois
Martigny Sports
4
1
-
-
-
-
24/04
20:15
Collex-Bossy
La Tour / Le Pâquier
1
0
-
-
-
-
15/05
20:15
Châtel-St-Denis
Plan-les-Ouates
0
1
-
-
-
-
24/04
20:15
Olympique de Genève
Amical Saint-Prex
3
1
-
-
-
-
24/04
20:00
Lancy
Echichens
5
1
-
-
-
-
24/04
20:15
Farvagny / Ogoz
UGS
2
2
-
-
-
-

12/05
16:00
Bosporus
Pratteln
1
2
-
-
-
-
12/05
15:00
Old Boys
Ueberstorf
5
3
-
-
-
-
12/05
15:00
Dübendorf
Wil II
2
6
-
-
-
-
11/05
20:00
Locarno
Perlen-Buchrain
2
0
-
-
-
-
11/05
19:00
Prishtina Bern
Erguël
5
0
-
-
-
-
11/05
18:00
Besa Biel/Bienne
Tavannes / Tramelan
2
0
-
-
-
-
11/05
18:00
Ascona
Cham II
1
0
-
-
-
-
11/05
18:00
Emmen
Buochs
3
4
-
-
-
-
11/05
18:00
Tägerwilen
Weesen
2
4
-
-
-
-
11/05
17:30
Collina d'Oro
Unterstrass
3
0
-
-
-
-
11/05
17:15
Kickers Luzern
Gambarogno - Contone
1
2
-
-
-
-
11/05
17:00
Zofingen
Goldau
-
-
-
-
-
-
11/05
16:00
Muri-Gümligen
Ajoie-Monterri
5
0
-
-
-
-
11/05
16:00
Dornach
Binningen
0
2
-
-
-
-
11/05
16:00
Bubendorf
Schöftland
4
2
-
-
-
-
11/05
16:00
Liestal
Concordia Lausanne
2
1
-
-
-
-
11/05
16:00
Zug
Brunnen
2
4
-
-
-
-
11/05
16:00
Red Star Zürich
Sursee
9
0
-
-
-
-
11/05
16:00
Thalwil
Dardania St. Gallen
2
2
-
-
-
-
11/05
16:00
SV Schaffhausen
Rapperswil-Jona II
3
1
-
-
-
-
11/05
16:00
Bülach
Uster
2
3
-
-
-
-
11/05
16:00
Frauenfeld
Lachen / Altendorf
1
3
-
-
-
-
08/05
20:30
Chur 97
Bazenheid
0
1
-
-
-
-
08/05
20:00
Adliswil
Widnau
1
4
-
-
-
-
01/05
20:15
La Tour / Le Pâquier
Farvagny / Ogoz
0
0
-
-
-
-
20/04
18:00
Amical Saint-Prex
Martigny Sports
2
1
-
-
-
-
20/04
18:00
Perly-Certoux
Châtel-St-Denis
2
1
-
-
-
-
20/04
17:30
Plan-les-Ouates
Veyrier Sports
2
2
-
-
-
-
20/04
17:00
Dardania Lausanne
Olympique de Genève
2
3
-
-
-
-
20/04
17:00
Romontois
Lancy
2
5
-
-
-
-
20/04
17:00
UGS
Stade Payerne
0
3
-
-
-
-
20/04
17:00
Signal
Collex-Bossy
1
0
-
-
-
-

05/05
16:00
Bosporus
Liestal
7
2
-
-
-
-
05/05
16:00
Rapperswil-Jona II
Chur 97
2
1
-
-
-
-
05/05
15:30
Ueberstorf
Dornach
3
2
-
-
-
-
05/05
10:15
Unterstrass
Zofingen
-
-
-
-
-
-
04/05
18:00
Schöftland
Besa Biel/Bienne
1
0
-
-
-
-
04/05
18:00
Buochs
Cham II
0
4
-
-
-
-
04/05
18:00
Goldau
Kickers Luzern
2
1
-
-
-
-
04/05
18:00
Emmen
Locarno
0
3
-
-
-
-
04/05
18:00
Brunnen
Ascona
4
1
-
-
-
-
04/05
18:00
Bülach
Thalwil
2
1
-
-
-
-
04/05
17:30
Bazenheid
Frauenfeld
2
3
-
-
-
-
04/05
17:00
Pratteln
Ajoie-Monterri
1
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Concordia Lausanne
Bubendorf
4
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Erguël
Old Boys
1
3
-
-
-
-
04/05
17:00
Gambarogno - Contone
Red Star Zürich
1
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Perlen-Buchrain
Collina d'Oro
0
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Dardania St. Gallen
Dübendorf
3
3
-
-
-
-
04/05
17:00
Weesen
SV Schaffhausen
1
4
-
-
-
-
04/05
17:00
Wil II
Tägerwilen
2
1
-
-
-
-
04/05
16:30
Uster
Widnau
3
5
-
-
-
-
04/05
16:00
Tavannes / Tramelan
Prishtina Bern
2
4
-
-
-
-
04/05
16:00
Binningen
Muri-Gümligen
0
3
-
-
-
-
04/05
16:00
Lachen / Altendorf
Adliswil
4
1
-
-
-
-
03/05
20:15
Sursee
Zug
0
2
-
-
-
-
12/04
20:30
Veyrier Sports
Perly-Certoux
1
1
-
-
-
-
13/04
17:15
Olympique de Genève
UGS
1
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Collex-Bossy
Plan-les-Ouates
3
5
-
-
-
-
13/04
17:00
Stade Payerne
La Tour / Le Pâquier
3
2
-
-
-
-
13/04
17:00
Lancy
Amical Saint-Prex
5
2
-
-
-
-
13/04
16:00
Echichens
Romontois
0
2
-
-
-
-
13/04
16:00
Martigny Sports
Dardania Lausanne
3
0
-
-
-
-
13/04
16:00
Farvagny / Ogoz
Signal
1
1
-
-
-
-

30/04
20:00
Chur 97
Weesen
5
1
-
-
-
-
28/04
16:00
Ajoie-Monterri
Binningen
0
0
-
-
-
-
28/04
15:00
Dübendorf
Bülach
2
1
-
-
-
-
28/04
14:30
Besa Biel/Bienne
Concordia Lausanne
1
2
-
-
-
-
28/04
14:00
Widnau
Lachen / Altendorf
2
2
-
-
-
-
27/04
20:00
Locarno
Buochs
2
0
-
-
-
-
27/04
19:00
Prishtina Bern
Schöftland
2
1
-
-
-
-
27/04
18:00
Ascona
Sursee
3
4
-
-
-
-
27/04
17:30
Collina d'Oro
Emmen
1
1
-
-
-
-
27/04
17:30
Cham II
Brunnen
1
1
-
-
-
-
27/04
17:15
Kickers Luzern
Unterstrass
0
2
-
-
-
-
27/04
17:00
Zofingen
Perlen-Buchrain
-
-
-
-
-
-
27/04
16:30
Uster
Thalwil
1
3
-
-
-
-
27/04
16:00
Muri-Gümligen
Ueberstorf
1
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Old Boys
Tavannes / Tramelan
5
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Dornach
Erguël
2
0
-
-
-
-
27/04
16:00
Bubendorf
Bosporus
1
2
-
-
-
-
27/04
16:00
Liestal
Pratteln
5
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Zug
Gambarogno - Contone
0
0
-
-
-
-
27/04
16:00
Red Star Zürich
Goldau
2
3
-
-
-
-
27/04
16:00
Frauenfeld
Rapperswil-Jona II
4
0
-
-
-
-
27/04
16:00
SV Schaffhausen
Wil II
1
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Adliswil
Bazenheid
3
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Tägerwilen
Dardania St. Gallen
5
3
-
-
-
-
06/04
19:00
La Tour / Le Pâquier
Olympique de Genève
0
1
-
-
-
-
06/04
18:00
Amical Saint-Prex
Echichens
2
2
-
-
-
-
06/04
18:00
Perly-Certoux
Collex-Bossy
2
1
-
-
-
-
06/04
17:30
Plan-les-Ouates
Farvagny / Ogoz
1
1
-
-
-
-
06/04
17:00
Dardania Lausanne
Lancy
0
4
-
-
-
-
06/04
17:00
Châtel-St-Denis
Veyrier Sports
3
1
-
-
-
-
06/04
17:00
UGS
Martigny Sports
0
2
-
-
-
-
06/04
17:00
Signal
Stade Payerne
3
1
-
-
-
-

24/04
20:45
Concordia Lausanne
Prishtina Bern
1
1
-
-
-
-
24/04
20:15
Bosporus
Besa Biel/Bienne
1
4
-
-
-
-
24/04
20:15
Schöftland
Old Boys
1
3
-
-
-
-
21/05
20:15
Buochs
Brunnen
1
1
-
-
-
-
24/04
20:15
Unterstrass
Red Star Zürich
0
4
-
-
-
-
24/04
20:15
Gambarogno - Contone
Ascona
1
1
-
-
-
-
24/04
20:15
Goldau
Zug
0
4
-
-
-
-
24/04
20:15
Locarno
Collina d'Oro
0
1
-
-
-
-
24/04
20:15
Dardania St. Gallen
SV Schaffhausen
2
2
-
-
-
-
14/05
20:00
Bazenheid
Widnau
2
0
-
-
-
-
01/05
20:00
Tavannes / Tramelan
Dornach
2
1
-
-
-
-
24/04
20:00
Erguël
Muri-Gümligen
0
6
-
-
-
-
24/04
20:00
Pratteln
Binningen
0
0
-
-
-
-
24/04
20:00
Liestal
Bubendorf
1
1
-
-
-
-
24/04
20:00
Sursee
Cham II
5
1
-
-
-
-
24/04
20:00
Emmen
Zofingen
-
-
-
-
-
-
24/04
20:00
Bülach
Tägerwilen
5
2
-
-
-
-
24/04
20:00
Uster
Lachen / Altendorf
1
6
-
-
-
-
15/05
20:00
Thalwil
Dübendorf
0
2
-
-
-
-
24/04
20:00
Rapperswil-Jona II
Adliswil
0
0
-
-
-
-
24/04
20:00
Wil II
Chur 97
2
1
-
-
-
-
23/04
20:30
Ueberstorf
Ajoie-Monterri
3
2
-
-
-
-
07/05
20:15
Weesen
Frauenfeld
2
2
-
-
-
-
01/05
20:00
Perlen-Buchrain
Kickers Luzern
2
1
-
-
-
-
31/03
15:00
Stade Payerne
Plan-les-Ouates
3
1
-
-
-
-
30/03
17:00
Romontois
Amical Saint-Prex
1
2
-
-
-
-
30/03
16:00
Farvagny / Ogoz
Perly-Certoux
3
2
-
-
-
-
30/03
16:00
Echichens
Dardania Lausanne
0
3
-
-
-
-
29/03
16:00
Collex-Bossy
Châtel-St-Denis
1
0
-
-
-
-
27/03
20:30
Olympique de Genève
Signal
2
2
-
-
-
-
27/03
20:15
Martigny Sports
La Tour / Le Pâquier
2
1
-
-
-
-
27/03
20:00
Lancy
UGS
4
1
-
-
-
-

01/05
20:00
Dübendorf
Uster
3
4
-
-
-
-
21/04
14:30
Cham II
Gambarogno - Contone
1
1
-
-
-
-
21/04
14:00
Widnau
Rapperswil-Jona II
1
2
-
-
-
-
20/04
19:00
Prishtina Bern
Bosporus
3
1
-
-
-
-
20/04
18:00
Besa Biel/Bienne
Liestal
3
2
-
-
-
-
20/04
18:00
Ascona
Goldau
2
0
-
-
-
-
20/04
18:00
Brunnen
Sursee
3
2
-
-
-
-
20/04
18:00
Tägerwilen
Thalwil
2
0
-
-
-
-
20/04
17:30
Collina d'Oro
Buochs
3
0
-
-
-
-
20/04
17:15
Kickers Luzern
Emmen
1
2
-
-
-
-
20/04
17:00
Zofingen
Locarno
-
-
-
-
-
-
20/04
16:00
Old Boys
Concordia Lausanne
2
4
-
-
-
-
20/04
16:00
Dornach
Schöftland
2
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Muri-Gümligen
Tavannes / Tramelan
1
2
-
-
-
-
20/04
16:00
Bubendorf
Pratteln
3
3
-
-
-
-
20/04
16:00
Ajoie-Monterri
Erguël
1
1
-
-
-
-
20/04
16:00
Binningen
Ueberstorf
1
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Zug
Unterstrass
2
4
-
-
-
-
20/04
16:00
Red Star Zürich
Perlen-Buchrain
1
2
-
-
-
-
20/04
16:00
Chur 97
Dardania St. Gallen
2
1
-
-
-
-
20/04
16:00
SV Schaffhausen
Bülach
3
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Adliswil
Weesen
1
0
-
-
-
-
01/05
20:15
Lachen / Altendorf
Bazenheid
4
1
-
-
-
-
20/04
16:00
Frauenfeld
Wil II
3
2
-
-
-
-
23/03
19:00
La Tour / Le Pâquier
Lancy
3
4
-
-
-
-
23/03
18:00
Perly-Certoux
Stade Payerne
1
3
-
-
-
-
23/03
17:30
Plan-les-Ouates
Olympique de Genève
0
0
-
-
-
-
23/03
17:00
Dardania Lausanne
Romontois
0
0
-
-
-
-
23/03
17:00
Signal
Martigny Sports
1
1
-
-
-
-

14/04
16:00
Bosporus
Old Boys
3
2
-
-
-
-
14/04
16:00
Rapperswil-Jona II
Lachen / Altendorf
2
0
-
-
-
-
14/04
15:00
Dübendorf
Tägerwilen
9
2
-
-
-
-
13/04
20:00
Locarno
Kickers Luzern
3
0
-
-
-
-
13/04
18:00
Emmen
Red Star Zürich
0
1
-
-
-
-
13/04
18:00
Goldau
Cham II
1
0
-
-
-
-
13/04
17:30
Collina d'Oro
Zofingen
-
-
-
-
-
-
13/04
17:00
Pratteln
Ueberstorf
3
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Concordia Lausanne
Dornach
3
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Schöftland
Muri-Gümligen
1
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Erguël
Binningen
1
3
-
-
-
-
13/04
17:00
Gambarogno - Contone
Brunnen
2
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Perlen-Buchrain
Zug
1
4
-
-
-
-
08/05
20:00
Buochs
Sursee
0
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Unterstrass
Ascona
3
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Wil II
Adliswil
1
2
-
-
-
-
13/04
16:30
Uster
Bazenheid
1
2
-
-
-
-
13/04
16:30
Dardania St. Gallen
Frauenfeld
1
2
-
-
-
-
13/04
16:00
Tavannes / Tramelan
Ajoie-Monterri
2
4
-
-
-
-
13/04
16:00
Bubendorf
Besa Biel/Bienne
2
4
-
-
-
-
13/04
16:00
Liestal
Prishtina Bern
0
3
-
-
-
-
13/04
16:00
Weesen
Widnau
2
4
-
-
-
-
13/04
16:00
Thalwil
SV Schaffhausen
5
1
-
-
-
-
13/04
16:00
Bülach
Chur 97
0
0
-
-
-
-

07/04
16:00
Ascona
Perlen-Buchrain
1
0
-
-
-
-
07/04
15:30
Ueberstorf
Erguël
1
1
-
-
-
-
07/04
14:30
Cham II
Unterstrass
3
2
-
-
-
-
07/04
14:00
Widnau
Wil II
0
0
-
-
-
-
06/04
19:00
Ajoie-Monterri
Schöftland
1
0
-
-
-
-
06/04
19:00
Prishtina Bern
Bubendorf
6
0
-
-
-
-
06/04
18:00
Besa Biel/Bienne
Pratteln
3
3
-
-
-
-
06/04
18:00
Brunnen
Goldau
0
2
-
-
-
-
06/04
17:30
Sursee
Gambarogno - Contone
1
1
-
-
-
-
06/04
17:30
Bazenheid
Rapperswil-Jona II
3
1
-
-
-
-
06/04
17:15
Kickers Luzern
Collina d'Oro
0
3
-
-
-
-
06/04
17:00
Zofingen
Buochs
-
-
-
-
-
-
06/04
16:00
Muri-Gümligen
Concordia Lausanne
0
0
-
-
-
-
06/04
16:00
Old Boys
Liestal
0
5
-
-
-
-
06/04
16:00
Dornach
Bosporus
2
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Binningen
Tavannes / Tramelan
3
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Zug
Emmen
3
2
-
-
-
-
06/04
16:00
Red Star Zürich
Locarno
1
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Chur 97
Thalwil
2
2
-
-
-
-
06/04
16:00
SV Schaffhausen
Dübendorf
5
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Adliswil
Dardania St. Gallen
1
3
-
-
-
-
06/04
16:00
Tägerwilen
Uster
0
3
-
-
-
-
06/04
16:00
Lachen / Altendorf
Weesen
2
1
-
-
-
-
06/04
16:00
Frauenfeld
Bülach
1
3
-
-
-
-

08/05
20:30
Locarno
Zug
1
2
-
-
-
-
30/03
18:00
Emmen
Ascona
3
1
-
-
-
-
30/03
17:30
Collina d'Oro
Red Star Zürich
1
2
-
-
-
-
30/03
17:00
Pratteln
Erguël
1
1
-
-
-
-
30/03
17:00
Besa Biel/Bienne
Prishtina Bern
0
0
-
-
-
-
30/03
17:00
Bosporus
Muri-Gümligen
4
1
-
-
-
-
30/03
17:00
Buochs
Gambarogno - Contone
1
1
-
-
-
-
30/03
17:00
Dardania St. Gallen
Widnau
1
1
-
-
-
-
30/03
16:30
Uster
Rapperswil-Jona II
3
1
-
-
-
-
30/03
16:00
Liestal
Dornach
5
0
-
-
-
-
30/03
16:00
Zofingen
Kickers Luzern
-
-
-
-
-
-
28/03
20:45
Concordia Lausanne
Ajoie-Monterri
1
1
-
-
-
-
28/03
20:30
SV Schaffhausen
Tägerwilen
6
0
-
-
-
-
28/03
20:15
Schöftland
Binningen
3
1
-
-
-
-
28/03
20:15
Goldau
Sursee
0
2
-
-
-
-
28/03
20:15
Unterstrass
Brunnen
0
1
-
-
-
-
28/03
20:15
Weesen
Bazenheid
0
1
-
-
-
-
28/03
20:00
Tavannes / Tramelan
Ueberstorf
2
1
-
-
-
-
28/03
20:00
Perlen-Buchrain
Cham II
2
1
-
-
-
-
28/03
20:00
Thalwil
Frauenfeld
1
2
-
-
-
-
28/03
20:00
Bülach
Adliswil
3
3
-
-
-
-
27/03
20:15
Bubendorf
Old Boys
2
5
-
-
-
-
27/03
20:15
Dübendorf
Chur 97
2
0
-
-
-
-
27/03
20:00
Wil II
Lachen / Altendorf
3
2
-
-
-
-

24/03
16:00
Rapperswil-Jona II
Weesen
2
1
-
-
-
-
24/03
15:30
Ajoie-Monterri
Bosporus
0
5
-
-
-
-
24/03
15:30
Ueberstorf
Schöftland
1
2
-
-
-
-
24/03
14:30
Gambarogno - Contone
Goldau
2
1
-
-
-
-