« Livescore

Belgium  Second Amateur Division

23/05
20:00
Cercle Brugge KSV 2
Hasselt
-
-
-
-
-
-
18/05
18:30
Waregem 2
Ninove
-
-
-
-
-
-
23/05
20:00
Merelbeke
Lyra-Lierse Berlaar
-
-
-
-
-
-
19/05
15:00
KV Mechelen 2
Boom
-
-
-
-
-
-
19/05
15:00
Union Rochefortoise
Tubize
-
-
-
-
-
-
18/05
20:00
Tournai
Binche
5
2
-
-
-
-
11/05
15:00
Cercle Brugge II
Mechelen II
1
0
-
-
-
-
12/05
15:00
Lyra-Lierse Berlaar
Rupel Boom
5
0
(2)
(0)
-
-
12/05
15:00
Merelbeke
Zulte Waregem II
2
1
(0)
(0)
-
-
11/05
20:00
Sporting Hasselt
Ninove
1
0
-
-
-
-

12/05
15:00
La Louvière Centre
Meux
2
3
(2)
(1)
-
-
12/05
15:00
Ganshoren
Acren-Lessines
3
2
(1)
(1)
-
-
12/05
15:00
Hamoir
Tubize
1
2
(1)
(0)
-
-
12/05
15:00
Warnant
La Calamine
1
1
(0)
(0)
-
-
12/05
15:00
Stade Verviers
Stockay-Warfusée
2
1
(2)
(0)
-
-
12/05
15:00
Rebecq
RUS Binche
1
6
(1)
(4)
-
-
12/05
15:00
Jette
Union Saint-Gilloise II
1
5
(0)
(2)
-
-
11/05
20:00
Rochefort
Tournai
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
20:00
RAEC Mons
Verlaine
5
0
(2)
(0)
-
-
05/05
15:00
Dikkelvenne
Oostkamp
1
2
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
Eendracht Aalst
Gullegem
1
3
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
Zulte Waregem II
Harelbeke
1
2
(0)
(2)
-
-
05/05
15:00
Sparta Petegem
Mandel United
3
0
(1)
(0)
-
-
05/05
15:00
RFC Wetteren
Ninove
1
2
(0)
(2)
-
-
05/05
15:00
Merelbeke
Voorde Appelterre
2
3
(0)
(1)
-
-
05/05
15:00
Cercle Brugge II
Olsa Brakel
2
1
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
KRC Gent
Torhout
0
2
(0)
(1)
-
-
05/05
15:00
Zelzate
Oudenaarde
1
3
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
Diegem Sport
Belisia Bilzen
3
4
(1)
(2)
-
-
05/05
15:00
Berchem Sport
Lille United
1
1
(0)
(0)
-
-
05/05
15:00
Mechelen II
Tempo Overijse
6
4
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
City Pirates Antwerpen
Londerzeel
2
1
(2)
(1)
-
-
05/05
15:00
Bocholt
Houtvenne
1
1
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
Sporting Hasselt
Hades
3
1
(0)
(0)
-
-
05/05
15:00
Tongeren
Rupel Boom
1
2
(0)
(0)
-
-
05/05
15:00
Lyra-Lierse Berlaar
Wezel
1
1
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
Racing Mechelen
FC Lebbeke
0
1
(0)
(0)
-
-

05/05
15:00
RUS Binche
Stade Verviers
4
1
(2)
(0)
-
-
05/05
15:00
Stockay-Warfusée
Hamoir
4
0
(2)
(0)
-
-
05/05
15:00
Verlaine
Ganshoren
2
2
(1)
(1)
-
-
05/05
15:00
Union Saint-Gilloise II
RAEC Mons
1
3
(1)
(2)
-
-
05/05
15:00
Acren-Lessines
Rebecq
6
5
(1)
(0)
-
-
04/05
19:30
La Calamine
Rochefort
2
1
(0)
(0)
-
-
04/05
19:30
Tournai
Jette
6
0
(3)
(0)
-
-
05/05
15:00
Tubize
La Louvière Centre
2
0
(0)
(0)
-
-
05/05
15:00
Meux
Warnant
5
0
(3)
(0)
-
-
28/04
15:00
Oostkamp
RFC Wetteren
2
3
(0)
(2)
-
-
28/04
15:00
Olsa Brakel
Merelbeke
0
3
(0)
(1)
-
-
28/04
15:00
Oudenaarde
Zulte Waregem II
3
0
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Harelbeke
Eendracht Aalst
1
0
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Gullegem
Dikkelvenne
2
2
(0)
(1)
-
-
28/04
15:00
Voorde Appelterre
Zelzate
3
1
(2)
(0)
-
-
28/04
15:00
Ninove
Sparta Petegem
4
5
(2)
(3)
-
-
28/04
15:00
Mandel United
KRC Gent
0
3
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Belisia Bilzen
Mechelen II
1
0
(1)
(0)
-
-
28/04
15:00
Lille United
City Pirates Antwerpen
1
2
(0)
(1)
-
-
28/04
15:00
FC Lebbeke
Tongeren
0
0
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Tempo Overijse
Racing Mechelen
1
2
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Houtvenne
Lyra-Lierse Berlaar
0
0
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Londerzeel
Berchem Sport
1
2
(1)
(0)
-
-
28/04
15:00
Hades
Diegem Sport
3
3
(3)
(1)
-
-
28/04
15:00
Rupel Boom
Sporting Hasselt
3
2
(1)
(1)
-
-
27/04
20:00
Torhout
Cercle Brugge II
2
1
(1)
(0)
-
-
26/04
20:15
Wezel
Bocholt
1
3
(1)
(0)
-
-

28/04
15:00
Ganshoren
RUS Binche
0
0
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Hamoir
Tournai
0
2
(0)
(1)
-
-
28/04
15:00
Acren-Lessines
Tubize
2
3
(2)
(2)
-
-
28/04
15:00
Warnant
Stockay-Warfusée
1
0
(0)
(0)
-
-
28/04
15:00
Rebecq
Verlaine
0
2
(0)
(0)
-
-
27/04
20:00
La Louvière Centre
La Calamine
1
0
(0)
(0)
-
-
27/04
20:00
Rochefort
Union Saint-Gilloise II
2
1
(1)
(1)
-
-
27/04
20:00
RAEC Mons
Meux
1
1
(1)
(0)
-
-
27/04
20:00
Stade Verviers
Jette
1
0
(1)
(0)
-
-
21/04
16:00
Zelzate
Olsa Brakel
4
0
(0)
(0)
-
-
21/04
15:00
RFC Wetteren
Sparta Petegem
0
4
(0)
(3)
-
-
21/04
15:00
Eendracht Aalst
Ninove
3
0
(2)
(0)
-
-
21/04
15:00
Cercle Brugge II
Harelbeke
2
1
(1)
(0)
-
-
21/04
15:00
Diegem Sport
FC Lebbeke
5
1
(3)
(0)
-
-
21/04
15:00
Mechelen II
Rupel Boom
1
2
(1)
(1)
-
-
20/04
20:00
KRC Gent
Gullegem
3
1
(2)
(1)
-
-
20/04
20:00
Merelbeke
Oostkamp
1
2
(0)
(1)
-
-
20/04
20:00
Lyra-Lierse Berlaar
Belisia Bilzen
0
2
(0)
(1)
-
-
20/04
20:00
Sporting Hasselt
Houtvenne
1
1
(1)
(0)
-
-
20/04
20:00
Tongeren
Tempo Overijse
3
0
(3)
(0)
-
-
20/04
20:00
Racing Mechelen
Lille United
1
0
(0)
(0)
-
-
20/04
20:00
Berchem Sport
Hades
3
2
(2)
(0)
-
-
20/04
20:00
City Pirates Antwerpen
Wezel
2
2
(1)
(2)
-
-
20/04
20:00
Bocholt
Londerzeel
2
0
(0)
(0)
-
-
20/04
19:30
Oudenaarde
Torhout
1
0
(1)
(0)
-
-
20/04
19:30
Dikkelvenne
Mandel United
2
0
(0)
(0)
-
-
20/04
18:30
Zulte Waregem II
Voorde Appelterre
4
0
(1)
(0)
-
-

21/04
15:00
RUS Binche
La Louvière Centre
2
0
(1)
(0)
-
-
21/04
15:00
Stockay-Warfusée
Rochefort
2
2
(1)
(2)
-
-
21/04
15:00
Union Saint-Gilloise II
Ganshoren
0
2
(0)
(2)
-
-
20/04
20:00
Verlaine
Warnant
0
2
(0)
(1)
-
-
20/04
20:00
Tubize
Stade Verviers
4
1
(3)
(1)
-
-
20/04
20:00
Meux
Acren-Lessines
1
1
(0)
(0)
-
-
20/04
19:30
La Calamine
Rebecq
3
1
(0)
(1)
-
-
20/04
19:30
Jette
Hamoir
1
0
(0)
(0)
-
-
20/04
19:30
Tournai
RAEC Mons
1
1
(1)
(1)
-
-
14/04
16:00
Voorde Appelterre
RFC Wetteren
2
2
(0)
(1)
-
-
14/04
15:00
Harelbeke
Oudenaarde
2
2
(0)
(1)
-
-
14/04
15:00
Olsa Brakel
Eendracht Aalst
2
3
(1)
(1)
-
-
14/04
15:00
Gullegem
Zelzate
2
0
(1)
(0)
-
-
14/04
15:00
Londerzeel
Tongeren
0
0
(0)
(0)
-
-
14/04
15:00
Rupel Boom
Diegem Sport
1
1
(1)
(1)
-
-
13/04
20:00
Ninove
Dikkelvenne
1
2
(1)
(1)
-
-
13/04
20:00
Mandel United
Zulte Waregem II
0
2
(0)
(1)
-
-
13/04
20:00
Tempo Overijse
Sporting Hasselt
0
1
(0)
(0)
-
-
13/04
20:00
Lille United
Bocholt
0
1
(0)
(0)
-
-
13/04
20:00
FC Lebbeke
Mechelen II
1
1
(0)
(0)
-
-
13/04
20:00
Houtvenne
City Pirates Antwerpen
3
0
(0)
(0)
-
-
13/04
19:30
Oostkamp
KRC Gent
1
3
(1)
(0)
-
-
13/04
19:30
Torhout
Merelbeke
2
1
(1)
(0)
-
-
13/04
19:30
Sparta Petegem
Cercle Brugge II
1
2
(0)
(2)
-
-
13/04
19:30
Wezel
Berchem Sport
4
1
(0)
(0)
-
-
13/04
19:30
Hades
Lyra-Lierse Berlaar
2
2
(1)
(1)
-
-
13/04
19:30
Belisia Bilzen
Racing Mechelen
4
2
(1)
(0)
-
-

14/04
15:00
Ganshoren
Tournai
2
0
(1)
(0)
-
-
14/04
15:00
Hamoir
La Calamine
0
3
(0)
(0)
-
-
14/04
15:00
Acren-Lessines
Stockay-Warfusée
4
0
(3)
(0)
-
-
14/04
15:00
Warnant
Union Saint-Gilloise II
0
0
(0)
(0)
-
-
14/04
15:00
Rebecq
Tubize
1
1
(1)
(1)
-
-
13/04
20:00
La Louvière Centre
Jette
3
0
(1)
(0)
-
-
13/04
20:00
Verlaine
RUS Binche
1
2
(0)
(0)
-
-
13/04
20:00
Rochefort
Meux
1
1
(1)
(0)
-
-
13/04
20:00
RAEC Mons
Stade Verviers
3
1
(2)
(0)
-
-
07/04
15:00
Zelzate
RFC Wetteren
6
0
(2)
(0)
-
-
07/04
15:00
Eendracht Aalst
Oostkamp
4
1
(2)
(1)
-
-
07/04
15:00
Harelbeke
Olsa Brakel
1
1
(0)
(1)
-
-
07/04
15:00
Cercle Brugge II
Ninove
2
3
(0)
(2)
-
-
07/04
15:00
Lyra-Lierse Berlaar
Berchem Sport
2
1
(1)
(1)
-
-
07/04
15:00
Rupel Boom
FC Lebbeke
3
1
(2)
(1)
-
-
07/04
15:00
Mechelen II
Lille United
1
2
(1)
(2)
-
-
06/04
20:00
KRC Gent
Voorde Appelterre
0
1
(0)
(1)
-
-
06/04
20:00
Merelbeke
Gullegem
4
0
(3)
(0)
-
-
06/04
20:00
Tongeren
Wezel
3
1
(1)
(1)
-
-
06/04
20:00
City Pirates Antwerpen
Tempo Overijse
1
3
(1)
(1)
-
-
06/04
20:00
Racing Mechelen
Houtvenne
3
1
(0)
(1)
-
-
06/04
19:30
Oudenaarde
Mandel United
1
1
(1)
(1)
-
-
06/04
19:30
Hades
Londerzeel
0
1
(0)
(1)
-
-
06/04
19:30
Belisia Bilzen
Sporting Hasselt
1
1
(0)
(0)
-
-
06/04
19:30
Diegem Sport
Bocholt
1
2
(1)
(1)
-
-
06/04
18:30
Zulte Waregem II
Torhout
3
0
(2)
(0)
-
-
30/03
20:00
Dikkelvenne
Sparta Petegem
3
1
(1)
(1)
-
-

07/04
15:00
RUS Binche
Hamoir
0
0
(0)
(0)
-
-
07/04
15:00
Stockay-Warfusée
La Louvière Centre
1
0
(1)
(0)
-
-
07/04
15:00
Union Saint-Gilloise II
Rebecq
5
0
(1)
(0)
-
-
06/04
20:00
Tubize
Verlaine
3
0
(2)
(0)
-
-
06/04
20:00
Meux
Ganshoren
1
0
(0)
(0)
-
-
06/04
20:00
Stade Verviers
Warnant
1
3
(0)
(1)
-
-
06/04
19:30
La Calamine
RAEC Mons
1
3
(0)
(3)
-
-
06/04
19:30
Tournai
Acren-Lessines
1
0
(0)
(0)
-
-
06/04
19:30
Jette
Rochefort
0
1
(0)
(1)
-
-
24/03
15:00
Voorde Appelterre
Oudenaarde
0
0
-
-
-
-
24/03
15:00
Sparta Petegem
Eendracht Aalst
1
6
-
-
-
-
24/03
15:00
RFC Wetteren
Merelbeke
2
5
-
-
-
-
24/03
15:00
Londerzeel
Diegem Sport
2
5
-
-
-
-
23/03
20:00
Torhout
Zelzate
0
6
-
-
-
-
23/03
20:00
KRC Gent
Dikkelvenne
3
2
-
-
-
-
23/03
20:00
Mandel United
Cercle Brugge II
0
4
-
-
-
-
23/03
20:00
Ninove
Harelbeke
2
1
-
-
-
-
23/03
20:00
Gullegem
Olsa Brakel
2
3
-
-
-
-
23/03
20:00
Houtvenne
Mechelen II
1
0
-
-
-
-
23/03
20:00
Berchem Sport
City Pirates Antwerpen
4
0
-
-
-
-
23/03
20:00
FC Lebbeke
Belisia Bilzen
2
2
-
-
-
-
23/03
20:00
Sporting Hasselt
Tongeren
1
0
-
-
-
-
23/03
20:00
Tempo Overijse
Rupel Boom
1
2
-
-
-
-
23/03
20:00
Lille United
Hades
2
1
-
-
-
-
23/03
20:00
Bocholt
Lyra-Lierse Berlaar
2
4
-
-
-
-
23/03
19:30
Oostkamp
Zulte Waregem II
1
5
-
-
-
-
23/03
19:30
Wezel
Racing Mechelen
2
5
-
-
-
-

24/03
15:00
Hamoir
Union Saint-Gilloise II
0
3
-
-
-
-
24/03
15:00
Warnant
Ganshoren
5
0
-
-
-
-
24/03
15:00
Rebecq
Tournai
0
0
-
-
-
-
23/03
20:00
La Louvière Centre
Acren-Lessines
2
0
-
-
-
-
23/03
20:00
Verlaine
Meux
1
2
-
-
-
-
23/03
20:00
RAEC Mons
Rochefort
1
0
-
-
-
-
23/03
20:00
Tubize
RUS Binche
2
1
-
-
-
-
23/03
19:30
Jette
Stockay-Warfusée
1
0
-
-
-
-
23/03
19:30
La Calamine
Stade Verviers
1
4
-
-
-
-
17/03
15:00
Cercle Brugge II
Oostkamp
5
1
-
-
-
-
17/03
15:00
Olsa Brakel
Voorde Appelterre
0
3
-
-
-
-
17/03
15:00
Merelbeke
Dikkelvenne
2
0
-
-
-
-
17/03
15:00
Zelzate
Sparta Petegem
3
1
-
-
-
-
17/03
15:00
Harelbeke
Gullegem
2
3
-
-
-
-
17/03
15:00
Lyra-Lierse Berlaar
Sporting Hasselt
3
0
-
-
-
-
17/03
15:00
Diegem Sport
Tempo Overijse
2
0
-
-
-
-
17/03
15:00
Mechelen II
Wezel
0
0
-
-
-
-
17/03
15:00
Rupel Boom
Berchem Sport
2
1
-
-
-
-
16/03
20:00
Oudenaarde
Eendracht Aalst
0
1
-
-
-
-
16/03
20:00
Mandel United
Ninove
0
1
-
-
-
-
16/03
20:00
Racing Mechelen
Londerzeel
1
0
-
-
-
-
16/03
20:00
Tongeren
Lille United
3
0
-
-
-
-
16/03
20:00
FC Lebbeke
Houtvenne
5
1
-
-
-
-
16/03
19:30
Torhout
RFC Wetteren
4
1
-
-
-
-
16/03
19:30
Hades
City Pirates Antwerpen
2
1
-
-
-
-
16/03
19:30
Belisia Bilzen
Bocholt
2
1
-
-
-
-
16/03
19:00
Zulte Waregem II
KRC Gent
1
1
-
-
-
-

17/03
15:00
RUS Binche
La Calamine
0
0
-
-
-
-
17/03
15:00
Stockay-Warfusée
Tubize
2
2
-
-
-
-
17/03
15:00
Ganshoren
RAEC Mons
0
3
-
-
-
-
17/03
15:00
Union Saint-Gilloise II
La Louvière Centre
3
1
-
-
-
-
17/03
15:00
Acren-Lessines
Verlaine
1
2
-
-
-
-
16/03
20:00
Stade Verviers
Rebecq
1
3
-
-
-
-
16/03
20:00
Meux
Jette
2
3
-
-
-
-
16/03
20:00
Rochefort
Hamoir
3
0
-
-
-
-
16/03
19:30
Tournai
Warnant
2
1
-
-
-
-
10/03
15:00
RFC Wetteren
Zulte Waregem II
1
2
(0)
(0)
-
-
10/03
15:00
Sparta Petegem
Olsa Brakel
0
1
(0)
(1)
-
-
10/03
15:00
Eendracht Aalst
Cercle Brugge II
2
3
(0)
(2)
-
-
10/03
15:00
Gullegem
Oudenaarde
1
0
(0)
(0)
-
-
10/03
15:00
Voorde Appelterre
Torhout
1
1
(1)
(0)
-
-
10/03
15:00
Rupel Boom
Belisia Bilzen
1
5
(0)
(3)
-
-
10/03
15:00
Londerzeel
Houtvenne
1
2
(1)
(2)
-
-
09/03
20:00
Dikkelvenne
Harelbeke
2
2
(1)
(2)
-
-
09/03
20:00
KRC Gent
Merelbeke
1
1
(0)
(1)
-
-
09/03
20:00
Ninove
Zelzate
2
1
(0)
(1)
-
-
09/03
20:00
Tongeren
Hades
2
3
(1)
(1)
-
-
09/03
20:00
Lille United
Diegem Sport
2
0
(0)
(0)
-
-
09/03
20:00
Berchem Sport
Mechelen II
1
3
(0)
(1)
-
-
09/03
20:00
City Pirates Antwerpen
Bocholt
1
0
(0)
(0)
-
-
09/03
20:00
Sporting Hasselt
Racing Mechelen
3
0
(1)
(0)
-
-
09/03
20:00
Tempo Overijse
Lyra-Lierse Berlaar
0
3
(0)
(2)
-
-
09/03
19:30
Oostkamp
Mandel United
1
1
(1)
(0)
-
-
09/03
19:30
Wezel
FC Lebbeke
0
2
(0)
(2)
-
-

10/03
15:00
RUS Binche
Acren-Lessines
0
2
(0)
(0)
-
-
10/03
15:00
Stockay-Warfusée
Union Saint-Gilloise II
3
0
(0)
(0)
-
-
10/03
15:00
Hamoir
Ganshoren
0
3
(0)
(1)
-
-
10/03
15:00
Rebecq
RAEC Mons
1
1
(1)
(1)
-
-
09/03
20:00
La Louvière Centre
Verlaine
4
1
(1)
(0)
-
-
09/03
20:00
Tubize
Tournai
1
1
(1)
(0)
-
-
09/03
20:00
Stade Verviers
Rochefort
2
2
(1)
(1)
-
-
09/03
19:30
La Calamine
Meux
0
0
(0)
(0)
-
-
09/03
19:30
Jette
Warnant
0
0
(0)
(0)
-
-
03/03
15:00
Zelzate
Merelbeke
1
2
(0)
(1)
-
-
03/03
15:00
Cercle Brugge II
KRC Gent
2
2
(1)
(1)
-
-
03/03
15:00
Olsa Brakel
RFC Wetteren
0
1
(0)
(1)
-
-
03/03
15:00
Voorde Appelterre
Gullegem
0
2
(0)
(1)
-
-
03/03
15:00
Harelbeke
Oostkamp
2
2
(1)
(2)
-
-
03/03
15:00
Belisia Bilzen
Wezel
3
2
(1)
(0)
-
-
03/03
15:00
Mechelen II
Londerzeel
3
0
(0)
(0)
-
-
03/03
15:00
Diegem Sport
Tongeren
1
2
(1)
(0)
-
-
02/03
20:00
Mandel United
Eendracht Aalst
0
2
(0)
(0)
-
-
02/03
20:00
Racing Mechelen
Rupel Boom
0
2
(0)
(0)
-
-
02/03
20:00
Lyra-Lierse Berlaar
City Pirates Antwerpen
2
1
(1)
(1)
-
-
02/03
20:00
FC Lebbeke
Sporting Hasselt
1
3
(1)
(1)
-
-
02/03
20:00
Houtvenne
Lille United
0
0
(0)
(0)
-
-
02/03
20:00
Bocholt
Berchem Sport
0
1
(0)
(1)
-
-
02/03
19:30
Torhout
Dikkelvenne
1
0
(0)
(0)
-
-
02/03
19:30
Oudenaarde
Ninove
2
0
(2)
(0)
-
-
02/03
19:30
Hades
Tempo Overijse
0
0
(0)
(0)
-
-
02/03
18:30
Zulte Waregem II
Sparta Petegem
4
1
(1)
(0)
-
-

03/03
15:00
Ganshoren
Jette
2
1
(1)
(0)
-
-
03/03
15:00
Union Saint-Gilloise II
Tubize
1
3
(0)
(1)
-
-
03/03
15:00
Acren-Lessines
La Calamine
3
3
(1)
(1)
-
-
03/03
15:00
Warnant
La Louvière Centre
0
2
(0)
(1)
-
-
02/03
20:00
Verlaine
Hamoir
0
2
(0)
(1)
-
-
02/03
20:00
RAEC Mons
Stockay-Warfusée
2
0
(0)
(0)
-
-
02/03
20:00
Meux
RUS Binche
0
0
(0)
(0)
-
-
02/03
20:00
Rochefort
Rebecq
2
0
(1)
(0)
-
-
02/03
19:30
Tournai
Stade Verviers
1
0
(1)
(0)
-
-
25/02
15:00
Merelbeke
Harelbeke
4
0
(2)
(0)
-
-
25/02
15:00
RFC Wetteren
Cercle Brugge II
0
0
(0)
(0)
-
-
25/02
15:00
Zelzate
Zulte Waregem II
3
2
(1)
(1)
-
-
25/02
15:00
Sparta Petegem
Gullegem
2
1
(1)
(0)
-
-
25/02
15:00
Eendracht Aalst
Dikkelvenne
0
3
(0)
(1)
-
-
25/02
15:00
Tempo Overijse
Houtvenne
2
0
(0)
(0)
-
-
25/02
15:00
Londerzeel
Lyra-Lierse Berlaar
0
2
(0)
(0)
-
-
25/02
15:00
Bocholt
Rupel Boom
0
5
(0)
(2)
-
-
24/02
20:00
KRC Gent
Oudenaarde
3
1
(0)
(0)
-
-
24/02
20:00
Ninove
Olsa Brakel
1
0
(0)
(0)
-
-
24/02
20:00
Mandel United
Voorde Appelterre
1
0
(1)
(0)
-
-
24/02
20:00
Sporting Hasselt
Diegem Sport
0
2
(0)
(1)
-
-
24/02
20:00
Lille United
Belisia Bilzen
2
0
(1)
(0)
-
-
24/02
20:00
City Pirates Antwerpen
FC Lebbeke
1
2
(1)
(1)
-
-
24/02
20:00
Berchem Sport
Racing Mechelen
1
1
(1)
(0)
-
-
24/02
20:00
Tongeren
Mechelen II
3
1
(0)
(1)
-
-
24/02
19:30
Oostkamp
Torhout
1
2
(1)
(1)
-
-
24/02
19:30
Wezel
Hades
1
0
(0)
(0)
-
-

25/02
15:00
RUS Binche
Rochefort
1
3
(1)
(1)
-
-
25/02
15:00
Stockay-Warfusée
Meux
0
0
(0)
(0)
-
-
25/02
15:00
Union Saint-Gilloise II
Tournai
0
2
(0)
(2)
-
-
25/02
15:00
Hamoir
Warnant
0
1
(0)
(0)
-
-
24/02
20:00
La Louvière Centre
Rebecq
3
1
(1)
(1)
-
-
24/02
20:00
Stade Verviers
Ganshoren
3
1
(1)
(1)
-
-
24/02
20:00
Tubize
RAEC Mons
0
1
(0)
(1)
-
-
24/02
19:30
La Calamine
Verlaine
1
0
(0)
(0)
-
-
24/02
19:30
Jette
Acren-Lessines
3
2
(2)
(1)
-
-
« Livescore

Belgium  Second Amateur Division

Summary

© 2024 BoltScore