« Livescore

Bulgaria  Third League

19/05
17:00
Spartak Plovdiv
Karnobat
-
-
-
-
-
-
19/05
18:00
Sozopol
Botev Plovdiv II
-
-
-
-
-
-
19/05
17:00
Levski Karlovo
Nesebar
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
Haskovo
Sokol Markovo
6
0
(2)
(0)
-
-
18/05
17:00
Beroe II
Rodopa Smolyan
0
1
(0)
(0)
-
-
19/05
17:00
Yambol 1915
Atletik Kuklen
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
Asenovets
Rozova Dolina
1
1
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Gigant Saedinenie
Zagorets
0
2
(0)
(2)
-
-
18/05
17:00
Sekirovo
Lokomotiv Plovdiv II
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
FK Sliven
Dimitrovgrad
-
-
-
-
-
-

19/05
16:00
Kubrat
Cherno More II
-
-
-
-
-
-
19/05
16:00
Ustrem Donchevo
Ludogorets III
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
Etar VT II
Dunav Lom
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
Botev Vratsa II
OFK Levski
2
0
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Boruna Tsareva livada
Akademik Svishtov
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
Pavlikeni
Mezdra
1
1
-
-
-
-
18/05
17:00
Sevlievo
Vihar Slavyanovo
4
0
-
-
-
-
18/05
17:00
Juventus Malchika
Partizan Cerven Brjag
5
0
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Drenovets
Yantra Polski Trambesh
2
1
(0)
(0)
-
-
19/05
16:00
Dorostol
Svetkavitsa
-
-
-
-
-
-
19/05
16:00
Septemvri Tervel
Spartak II
-
-
-
-
-
-
18/05
14:00
Chernolomets
Lokomotiv Ruse
6
2
(4)
(1)
-
-
18/05
16:00
Fratria
Riltsi
-
-
-
-
-
-
24/04
16:00
Lokomotiv Plovdiv II
Botev Plovdiv II
2
0
(1)
(0)
-
-
07/04
16:00
Spartak Plovdiv
Sozopol
4
1
(3)
(0)
-
-
06/04
16:00
Levski Karlovo
Yambol 1915
2
2
(0)
(2)
-
-
06/04
16:00
Asenovets
Beroe II
4
0
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Gigant Saedinenie
Sayana Haskovo
1
2
(0)
(0)
-
-
06/04
16:00
Sekirovo
Nesebar
3
3
-
-
-
-
06/04
16:00
FK Sliven
Sokol Markovo
5
2
-
-
-
-
06/04
16:00
Dimitrovgrad
Rodopa Smolyan
4
2
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Zagorets
Atletik Kuklen
3
0
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Rozova dolina
Karnobat
4
1
(3)
(1)
-
-
06/04
15:00
Vihren Sandanski
Bansko
5
2
(4)
(1)
-
-
06/04
15:00
Kyustendil
Botev Ihtiman
0
3
(0)
(2)
-
-
06/04
15:00
Septemvri Simitli
Rilski sportist
3
1
(1)
(1)
-
-
06/04
15:00
Minyor Pernik
Chavdar Etropole
3
0
-
-
-
-
06/04
15:00
Septemvri Sofia II
Hebar 1918 II
0
0
(0)
(0)
-
-
06/04
15:00
Slivnishki geroy
Pirin Razlog
4
0
(0)
(0)
-
-
06/04
15:00
CSKA 1948 Sofia III
Oborishte
1
2
(0)
(0)
-
-
15/05
15:00
Balkan Botevgrad
Slavia Sofia II
2
2
-
-
-
-
06/04
15:00
Levski Sofia II
CSKA Sofia II
-
-
-
-
-
-
06/04
15:00
Kostinbrod
Vitosha Bistritsa
1
0
(0)
(0)
-
-

19/05
16:00
CSKA 1948 Sofia III
Vihren
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
Balkan Botevgrad
Slivnishki Geroy
5
1
(1)
(0)
-
-
18/05
17:00
Levski Sofia II
Septemvri Sofia 2
1
1
(1)
(1)
-
-
18/05
17:00
Kostinbrod
Minyor Pernik
1
3
(0)
(1)
-
-
18/05
17:00
Vitosha Bistritsa
Septemvri Simitli
0
0
(0)
(0)
-
-
18/05
17:00
CSKA Sofia II
Kyustendil
3
0
(2)
(0)
-
-
18/05
17:00
Slavia Sofia II
Bansko
-
-
-
-
-
-
18/05
17:00
Oborishte
Botev Ihtiman
3
1
-
-
-
-
18/05
17:00
Razlog
Rilski Sportist
2
1
(1)
(1)
-
-
18/05
17:00
Hebar 1918 II
Chavdar Etropole
-
-
-
-
-
-
15/05
17:00
Dimitrovgrad
Levski Karlovo
2
0
-
-
-
-
15/05
17:00
Lokomotiv Plovdiv II
FK Sliven
4
2
-
-
-
-
15/05
17:00
Zagorets
Sekirovo
2
1
-
-
-
-
15/05
17:00
Rozova Dolina
Gigant Saedinenie
0
0
(0)
(0)
-
-
15/05
17:00
Karnobat
Asenovets
2
2
-
-
-
-
15/05
17:00
Atletik Kuklen
Spartak Plovdiv
1
0
(0)
(0)
-
-
16/05
17:00
Botev Plovdiv II
Yambol 1915
4
0
(2)
(0)
-
-
15/05
17:00
Rodopa Smolyan
Sozopol
2
2
(1)
(0)
-
-
15/05
17:00
Sokol Markovo
Beroe II
2
2
(2)
(1)
-
-
15/05
17:00
Nesebar
Haskovo
2
1
(0)
(0)
-
-

12/05
17:00
Spartak Plovdiv
Botev Plovdiv II
1
1
(1)
(1)
-
-
11/05
18:00
Sozopol
Sokol Markovo
5
1
(2)
(1)
-
-
11/05
17:00
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
3
0
-
-
-
-
11/05
17:00
Rilski sportist
Hebar 1918 II
3
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Botev Ihtiman
Pirin Razlog
4
2
(2)
(1)
-
-
11/05
17:00
Bansko
Oborishte
3
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Kyustendil
Slavia Sofia II
1
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Septemvri Simitli
CSKA Sofia II
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Minyor Pernik
Vitosha Bistritsa
1
0
-
-
-
-
11/05
17:00
Septemvri Sofia II
Kostinbrod
-
-
-
-
-
-
11/05
17:00
Slivnishki geroy
Levski Sofia II
1
1
-
-
-
-
11/05
17:00
CSKA 1948 Sofia III
Balkan Botevgrad
3
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Levski Karlovo
Sayana Haskovo
0
4
(0)
(1)
-
-
11/05
17:00
Beroe II
Nesebar
0
3
(0)
(1)
-
-
11/05
17:00
Yambol 1915
Rodopa Smolyan
2
2
(0)
(1)
-
-
11/05
17:00
Asenovets
Atletik Kuklen
1
2
(1)
(1)
-
-
11/05
17:00
Gigant Saedinenie
Karnobat
4
0
(1)
(0)
-
-
11/05
17:00
Sekirovo
Rozova dolina
4
0
-
-
-
-
10/05
17:00
FK Sliven
Zagorets
1
0
-
-
-
-
11/05
17:00
Dimitrovgrad
Lokomotiv Plovdiv II
1
0
(1)
(0)
-
-

11/05
17:00
Partizan Cherven bryag
Drenovets
0
1
(0)
(0)
-
-
11/05
17:00
Vihar Slavyanovo
Juventus Malchika
2
1
(2)
(0)
-
-
11/05
17:00
Lokomotiv Mezdra
Sevlievo
0
0
(0)
(0)
-
-
11/05
17:00
Akademik Svishtov
Pavlikeni
7
0
(5)
(0)
-
-
11/05
17:00
Levski 2007
Boruna Tsareva livada
2
0
-
-
-
-
11/05
17:00
Dunav Lom
Botev Vratsa II
0
3
-
-
-
-
11/05
17:00
Lokomotiv GO
Etar VT II
3
0
(1)
(0)
-
-
12/05
16:00
Ludogorets III
Dorostol Silistra
2
0
(1)
(0)
-
-
11/05
16:00
Riltsi
Ustrem Donchevo
4
1
-
-
-
-
11/05
16:00
Benkovski Isperih
Fratria
1
5
-
-
-
-
12/05
16:00
Spartak Varna II
Chernolomets 1919
5
1
(2)
(0)
-
-
11/05
16:00
Cherno more II
Septemvri Tervel
2
1
(0)
(0)
-
-
11/05
16:00
Svetkavitsa Tg
Dunav ot Ruse II
2
1
-
-
-
-
03/04
17:00
Sozopol
Asenovets
3
1
(2)
(0)
-
-
03/04
16:00
Karnobat
Levski Karlovo
2
0
(2)
(0)
-
-
03/04
16:00
Atletik Kuklen
Rozova dolina
0
2
(0)
(1)
-
-
22/05
17:00
Botev Plovdiv II
Zagorets
-
-
-
-
-
-
03/04
16:00
Rodopa Smolyan
Lokomotiv Plovdiv II
1
0
(1)
(0)
-
-
03/04
16:00
Sokol Markovo
Dimitrovgrad
1
0
(1)
(0)
-
-
03/04
16:00
Nesebar
FK Sliven
3
1
-
-
-
-
03/04
16:00
Sayana Haskovo
Sekirovo
4
0
-
-
-
-
03/04
16:00
Beroe II
Gigant Saedinenie
0
1
(0)
(1)
-
-
03/04
16:00
Yambol 1915
Spartak Plovdiv
0
2
(0)
(1)
-
-
30/03
14:00
Vitosha Bistritsa
Vihren Sandanski
2
1
(1)
(1)
-
-
31/03
14:00
CSKA Sofia II
Kostinbrod
4
1
(1)
(0)
-
-
30/03
15:00
Slavia Sofia II
Levski Sofia II
2
1
-
-
-
-
30/03
14:00
Oborishte
Balkan Botevgrad
1
1
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Pirin Razlog
CSKA 1948 Sofia III
1
0
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Hebar 1918 II
Slivnishki geroy
1
3
-
-
-
-
30/03
14:00
Rilski sportist
Minyor Pernik
1
2
-
-
-
-
30/03
14:00
Botev Ihtiman
Septemvri Simitli
4
1
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Bansko
Kyustendil
0
1
-
-
-
-
30/03
13:00
Chavdar Etropole
Septemvri Sofia II
0
3
-
-
-
-

08/05
17:00
Balkan Botevgrad
Vihren Sandanski
0
2
(0)
(1)
-
-
08/05
17:00
Levski Sofia II
CSKA 1948 Sofia III
2
1
(0)
(0)
-
-
08/05
17:00
Kostinbrod
Slivnishki geroy
0
2
(0)
(1)
-
-
08/05
17:00
Vitosha Bistritsa
Septemvri Sofia II
1
1
(0)
(1)
-
-
08/05
17:00
CSKA Sofia II
Minyor Pernik
3
3
(1)
(2)
-
-
08/05
17:00
Slavia Sofia II
Septemvri Simitli
2
1
-
-
-
-
08/05
17:00
Oborishte
Kyustendil
4
0
(0)
(0)
-
-
08/05
17:00
Pirin Razlog
Bansko
1
0
(0)
(0)
-
-
08/05
17:00
Hebar 1918 II
Botev Ihtiman
1
2
(1)
(1)
-
-
08/05
17:00
Chavdar Etropole
Rilski sportist
0
3
-
-
-
-
02/05
17:00
Lokomotiv Plovdiv II
Levski Karlovo
7
1
(3)
(1)
-
-
02/05
17:00
Zagorets
Dimitrovgrad
0
1
(0)
(0)
-
-
02/05
17:00
Rozova dolina
FK Sliven
1
1
-
-
-
-
02/05
17:00
Karnobat
Sekirovo
0
5
-
-
-
-
02/05
17:00
Atletik Kuklen
Gigant Saedinenie
1
2
(0)
(0)
-
-
02/05
17:00
Botev Plovdiv II
Asenovets
5
3
(2)
(1)
-
-
02/05
17:00
Rodopa Smolyan
Spartak Plovdiv
0
2
(0)
(0)
-
-
02/05
17:00
Sokol Markovo
Yambol 1915
1
1
(0)
(1)
-
-
02/05
17:00
Nesebar
Sozopol
5
0
(5)
(0)
-
-
02/05
17:00
Sayana Haskovo
Beroe II
3
0
(3)
(0)
-
-

03/05
17:00
Botev Vratsa II
Lokomotiv GO
1
5
(1)
(2)
-
-
03/05
17:00
Boruna Tsareva livada
Dunav Lom
-
-
-
-
-
-
03/05
17:00
Pavlikeni
Levski 2007
3
2
(1)
(1)
-
-
03/05
17:00
Sevlievo
Akademik Svishtov
1
0
(1)
(0)
-
-
03/05
17:00
Juventus Malchika
Lokomotiv Mezdra
3
5
(3)
(3)
-
-
03/05
17:00
Drenovets
Vihar Slavyanovo
0
0
(0)
(0)
-
-
03/05
17:00
Yantra Polski Trambesh
Partizan Cherven bryag
3
0
(2)
(0)
-
-
01/05
16:00
Dorostol Silistra
Dunav ot Ruse II
2
0
-
-
-
-
01/05
16:00
Kubrat
Svetkavitsa Tg
0
2
(0)
(1)
-
-
01/05
16:00
Chernolomets 1919
Cherno more II
0
1
(0)
(0)
-
-
01/05
16:00
Fratria
Lokomotiv Ruse
5
1
(0)
(1)
-
-
01/05
16:00
Ustrem Donchevo
Benkovski Isperih
1
2
-
-
-
-
01/05
16:00
Ludogorets III
Riltsi
3
1
-
-
-
-
31/03
16:00
Lokomotiv Plovdiv II
Sokol Markovo
1
0
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Levski Karlovo
Spartak Plovdiv
1
2
(0)
(1)
-
-
30/03
14:00
Asenovets
Yambol 1915
2
2
(2)
(0)
-
-
30/03
14:00
Gigant Saedinenie
Sozopol
1
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Sekirovo
Beroe II
5
0
-
-
-
-
30/03
14:00
FK Sliven
Sayana Haskovo
0
1
-
-
-
-
30/03
14:00
Dimitrovgrad
Nesebar
1
1
(0)
(0)
-
-
30/03
14:00
Zagorets
Rodopa Smolyan
2
1
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Rozova dolina
Botev Plovdiv II
0
1
(0)
(1)
-
-
30/03
14:00
Karnobat
Atletik Kuklen
5
1
(2)
(0)
-
-
23/03
14:00
Vihren Sandanski
Kyustendil
2
2
-
-
-
-
23/03
14:00
Septemvri Simitli
Bansko
0
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Minyor Pernik
Botev Ihtiman
1
1
-
-
-
-
23/03
14:00
Septemvri Sofia II
Rilski sportist
2
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Slivnishki geroy
Chavdar Etropole
3
0
-
-
-
-
23/03
14:00
CSKA 1948 Sofia III
Hebar 1918 II
2
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Balkan Botevgrad
Pirin Razlog
1
1
-
-
-
-
23/03
14:00
Levski Sofia II
Oborishte
4
2
-
-
-
-
10/04
16:00
Kostinbrod
Slavia Sofia II
1
0
-
-
-
-
23/03
15:30
Vitosha Bistritsa
CSKA Sofia II
1
1
-
-
-
-

01/05
17:00
Vihren Sandanski
Rilski sportist
2
1
(0)
(0)
-
-
01/05
17:00
Botev Ihtiman
Chavdar Etropole
-
-
-
-
-
-
01/05
17:00
Bansko
Hebar 1918 II
1
2
-
-
-
-
01/05
17:00
Kyustendil
Pirin Razlog
0
2
-
-
-
-
01/05
17:00
Septemvri Simitli
Oborishte
1
1
-
-
-
-
01/05
17:00
Minyor Pernik
Slavia Sofia II
2
1
-
-
-
-
01/05
11:00
Septemvri Sofia II
CSKA Sofia II
1
2
-
-
-
-
01/05
17:00
Slivnishki geroy
Vitosha Bistritsa
1
2
(0)
(0)
-
-
01/05
17:00
CSKA 1948 Sofia III
Kostinbrod
1
1
(0)
(0)
-
-
01/05
17:00
Balkan Botevgrad
Levski Sofia II
2
3
(0)
(2)
-
-
28/04
17:00
Spartak Plovdiv
Sokol Markovo
4
0
(2)
(0)
-
-
27/04
17:00
Lokomotiv Plovdiv II
Zagorets
0
1
(0)
(1)
-
-
27/04
17:00
Sozopol
Sayana Haskovo
0
1
(0)
(1)
-
-
27/04
16:00
Levski Karlovo
Beroe II
1
0
(0)
(0)
-
-
28/04
16:00
Yambol 1915
Nesebar
0
3
(0)
(1)
-
-
27/04
16:00
Asenovets
Rodopa Smolyan
5
1
(2)
(0)
-
-
27/04
16:00
Gigant Saedinenie
Botev Plovdiv II
2
2
(2)
(1)
-
-
27/04
16:00
Sekirovo
Atletik Kuklen
6
2
-
-
-
-
27/04
16:00
FK Sliven
Karnobat
2
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Dimitrovgrad
Rozova dolina
5
0
(2)
(0)
-
-

28/04
15:00
Dunav ot Ruse II
Kubrat
6
0
-
-
-
-
27/04
16:00
Vihar Slavyanovo
Yantra Polski Trambesh
4
1
(1)
(0)
-
-
27/04
16:00
Lokomotiv Mezdra
Drenovets
4
0
(1)
(0)
-
-
27/04
16:00
Juventus Malchika
Akademik Svishtov
0
1
(0)
(1)
-
-
27/04
16:00
Levski 2007
Sevlievo
1
2
(1)
(0)
-
-
27/04
16:00
Dunav Lom
Pavlikeni
0
3
-
-
-
-
27/04
16:00
Lokomotiv GO
Boruna Tsareva livada
7
1
-
-
-
-
27/04
16:00
Etar VT II
Botev Vratsa II
2
1
(1)
(1)
-
-
27/04
15:00
Riltsi
Dorostol Silistra
1
0
-
-
-
-
28/04
15:00
Benkovski Isperih
Ludogorets III
0
3
-
-
-
-
27/04
15:00
Lokomotiv Ruse
Ustrem Donchevo
2
1
(2)
(0)
-
-
27/04
16:00
Spartak Varna II
Fratria
0
1
(0)
(1)
-
-
27/04
15:00
Svetkavitsa Tg
Septemvri Tervel
0
2
(0)
(2)
-
-
24/03
14:00
Spartak Plovdiv
Asenovets
5
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Atletik Kuklen
Levski Karlovo
2
2
-
-
-
-
23/03
14:00
Botev Plovdiv II
Karnobat
8
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Rodopa Smolyan
Rozova dolina
2
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Sokol Markovo
Zagorets
0
2
-
-
-
-
23/03
14:00
Nesebar
Lokomotiv Plovdiv II
2
1
-
-
-
-
24/03
14:00
Sayana Haskovo
Dimitrovgrad
1
1
-
-
-
-
23/03
14:00
Beroe II
FK Sliven
0
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Sozopol
Sekirovo
3
1
-
-
-
-
23/03
14:00
Yambol 1915
Gigant Saedinenie
4
1
-
-
-
-
16/03
14:00
CSKA Sofia II
Vihren Sandanski
1
1
-
-
-
-
16/03
16:00
Slavia Sofia II
Vitosha Bistritsa
0
0
-
-
-
-
16/03
14:00
Oborishte
Kostinbrod
5
2
-
-
-
-
16/03
14:00
Pirin Razlog
Levski Sofia II
1
1
-
-
-
-
16/03
14:00
Hebar 1918 II
Balkan Botevgrad
1
1
-
-
-
-
16/03
14:00
Chavdar Etropole
CSKA 1948 Sofia III
0
3
-
-
-
-
16/03
14:00
Rilski sportist
Slivnishki geroy
0
0
-
-
-
-
15/03
14:00
Botev Ihtiman
Septemvri Sofia II
1
0
-
-
-
-
16/03
14:00
Bansko
Minyor Pernik
0
1
-
-
-
-
16/03
14:00
Kyustendil
Septemvri Simitli
3
3
-
-
-
-

27/04
15:00
Levski Sofia II
Vihren Sandanski
0
5
(0)
(2)
-
-
27/04
15:00
Kostinbrod
Balkan Botevgrad
1
0
(1)
(0)
-
-
27/04
15:00
Vitosha Bistritsa
CSKA 1948 Sofia III
1
1
-
-
-
-
27/04
15:00
CSKA Sofia II
Slivnishki geroy
0
0
(3)
(0)
-
-
27/04
15:00
Slavia Sofia II
Septemvri Sofia II
2
1
-
-
-
-
27/04
15:00
Oborishte
Minyor Pernik
1
2
(0)
(0)
-
-
27/04
15:00
Pirin Razlog
Septemvri Simitli
0
0
(0)
(0)
-
-
27/04
15:00
Hebar 1918 II
Kyustendil
0
0
(0)
(0)
-
-
27/04
15:00
Chavdar Etropole
Bansko
0
3
-
-
-
-
27/04
15:00
Rilski sportist
Botev Ihtiman
1
6
(1)
(4)
-
-
20/04
16:00
Zagorets
Levski Karlovo
2
1
(1)
(1)
-
-
20/04
16:00
Rozova dolina
Lokomotiv Plovdiv II
5
2
(3)
(1)
-
-
20/04
16:00
Karnobat
Dimitrovgrad
0
3
(0)
(1)
-
-
20/04
16:00
Atletik Kuklen
FK Sliven
2
1
-
-
-
-
20/04
16:00
Botev Plovdiv II
Sekirovo
0
0
-
-
-
-
20/04
16:00
Rodopa Smolyan
Gigant Saedinenie
1
0
(1)
(0)
-
-
20/04
16:00
Sokol Markovo
Asenovets
3
2
(1)
(2)
-
-
20/04
16:00
Nesebar
Spartak Plovdiv
3
2
(2)
(0)
-
-
20/04
16:00
Sayana Haskovo
Yambol 1915
5
0
(2)
(0)
-
-
20/04
16:00
Beroe II
Sozopol
3
2
(0)
(0)
-
-

21/04
15:00
Kubrat
Dorostol Silistra
0
2
(0)
(1)
-
-
20/04
15:00
Chernolomets 1919
Svetkavitsa Tg
2
1
(1)
(0)
-
-
21/04
15:00
Ustrem Donchevo
Spartak Varna II
2
2
(2)
(2)
-
-
20/04
16:00
Boruna Tsareva livada
Etar VT II
0
3
-
-
-
-
20/04
16:00
Pavlikeni
Lokomotiv GO
0
1
(0)
(1)
-
-
20/04
16:00
Sevlievo
Dunav Lom
3
0
-
-
-
-
21/04
16:00
Juventus Malchika
Levski 2007
4
1
(3)
(0)
-
-
20/04
16:00
Drenovets
Akademik Svishtov
0
0
(0)
(0)
-
-
20/04
16:00
Yantra Polski Trambesh
Lokomotiv Mezdra
1
1
(1)
(1)
-
-
20/04
16:00
Partizan Cherven bryag
Vihar Slavyanovo
1
3
(1)
(1)
-
-
20/04
15:00
Septemvri Tervel
Dunav ot Ruse II
4
1
-
-
-
-
20/04
15:00
Fratria
Cherno more II
1
1
(1)
(1)
-
-
20/04
16:00
Ludogorets III
Lokomotiv Ruse
4
1
(1)
(0)
-
-
20/04
15:00
Riltsi
Benkovski Isperih
2
5
-
-
-
-
17/03
14:00
Lokomotiv Plovdiv II
Sayana Haskovo
1
2
-
-
-
-
16/03
14:00
Asenovets
Levski Karlovo
3
1
-
-
-
-
16/03
14:00
Gigant Saedinenie
Spartak Plovdiv
1
1
-
-
-
-
16/03
14:00
Sekirovo
Yambol 1915
1
0
-
-
-
-
13/03
13:00
FK Sliven
Sozopol
1
0
-
-
-
-
16/03
14:00
Dimitrovgrad
Beroe II
3
0
-
-
-
-
16/03
14:00
Zagorets
Nesebar
2
2
-
-
-
-
16/03
14:00
Rozova dolina
Sokol Markovo
2
0
-
-
-
-
16/03
14:00
Karnobat
Rodopa Smolyan
2
1
-
-
-
-
16/03
14:00
Atletik Kuklen
Botev Plovdiv II
1
4
-
-
-
-
09/03
14:00
Vihren Sandanski
Septemvri Simitli
2
1
(1)
(0)
-
-
09/03
14:00
Minyor Pernik
Kyustendil
0
0
(0)
(0)
-
-
10/03
14:00
Septemvri Sofia II
Bansko
3
1
(1)
(0)
-
-
09/03
14:00
Slivnishki geroy
Botev Ihtiman
1
2
(1)
(2)
-
-
09/03
11:00
CSKA 1948 Sofia III
Rilski sportist
1
0
(1)
(0)
-
-
09/03
14:00
Balkan Botevgrad
Chavdar Etropole
3
0
-
-
-
-
10/03
10:00
Levski Sofia II
Hebar 1918 II
1
1
(0)
(0)
-
-
09/03
14:00
Kostinbrod
Pirin Razlog
1
0
-
-
-
-
09/03
14:00
Vitosha Bistritsa
Oborishte
1
2
-
-
-
-
09/03
14:00
CSKA Sofia II
Slavia Sofia II
2
1
-
-
-
-

20/04
15:00
Vihren Sandanski
Botev Ihtiman
3
1
(2)
(0)
-
-
20/04
15:00
Bansko
Rilski sportist
0
1
(0)
(1)
-
-
20/04
15:00
Kyustendil
Chavdar Etropole
3
0
-
-
-
-
20/04
15:00
Septemvri Simitli
Hebar 1918 II
1
0
(1)
(0)
-
-
20/04
17:00
Minyor Pernik
Pirin Razlog
2
0
(1)
(0)
-
-
20/04
15:00
Septemvri Sofia II
Oborishte
0
2
(0)
(0)
-
-
20/04
15:00
Slivnishki geroy
Slavia Sofia II
1
1
-
-
-
-
20/04
15:00
CSKA 1948 Sofia III
CSKA Sofia II
3
1
(0)
(1)
-
-
20/04
15:00
Balkan Botevgrad
Vitosha Bistritsa
0
0
(0)
(0)
-
-
20/04
14:00
Levski Sofia II
Kostinbrod
0
1
(0)
(0)
-
-
17/04
16:00
Levski Karlovo
Sozopol
2
1
(0)
(0)
-
-
17/04
16:00
Yambol 1915
Beroe II
4
0
(2)
(0)
-
-
17/04
16:00
Spartak Plovdiv
Sayana Haskovo
2
1
(1)
(0)
-
-
17/04
16:00
Asenovets
Nesebar
2
3
(1)
(1)
-
-
17/04
16:00
Gigant Saedinenie
Sokol Markovo
1
0
(1)
(0)
-
-
17/04
16:00
Sekirovo
Rodopa Smolyan
1
2
-
-
-
-
17/04
16:00
FK Sliven
Botev Plovdiv II
1
2
-
-
-
-
17/04
16:00
Dimitrovgrad
Atletik Kuklen
2
1
(0)
(0)
-
-
17/04
16:00
Lokomotiv Plovdiv II
Karnobat
3
0
(1)
(0)
-
-
17/04
16:00
Zagorets
Rozova dolina
1
2
(1)
(2)
-
-

14/04
15:00
Kubrat
Septemvri Tervel
0
4
(0)
(3)
-
-
13/04
16:00
Lokomotiv Mezdra
Partizan Cherven bryag
4
0
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Akademik Svishtov
Yantra Polski Trambesh
2
1
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Levski 2007
Drenovets
2
1
(2)
(1)
-
-
13/04
16:00
Dunav Lom
Juventus Malchika
0
3
-
-
-
-
22/05
19:00
Lok. Gorna
Sevlievo
-
-
-
-
-
-
13/04
16:00
Etar VT II
Pavlikeni
4
0
(2)
(0)
-
-
13/04
16:00
Botev Vratsa II
Boruna Tsareva livada
1
2
-
-
-
-
13/04
15:00
Benkovski Isperih
Dorostol Silistra
3
2
-
-
-
-
13/04
15:00
Lokomotiv Ruse
Riltsi
0
2
-
-
-
-
17/04
15:00
Spartak Varna II
Ludogorets III
2
1
(2)
(1)
-
-
14/04
15:00
Cherno more II
Ustrem Donchevo
2
2
(1)
(1)
-
-
13/04
15:00
Dunav ot Ruse II
Chernolomets 1919
0
4
-
-
-
-
10/03
14:00
Spartak Plovdiv
Sekirovo
3
0
-
-
-
-
09/03
14:00
Botev Plovdiv II
Levski Karlovo
3
5
(3)
(3)
-
-
27/03
14:00
Rodopa Smolyan
Atletik Kuklen
3
0
(1)
(0)
-
-
09/03
14:00
Sokol Markovo
Karnobat
1
0
(0)
(0)
-
-
09/03
14:00
Nesebar
Rozova dolina
1
0
(1)
(0)
-
-
09/03
14:00
Sayana Haskovo
Zagorets
1
0
(1)
(0)
-
-
09/03
14:00
Beroe II
Lokomotiv Plovdiv II
1
0
(1)
(0)
-
-
09/03
14:00
Sozopol
Dimitrovgrad
0
0
(0)
(0)
-
-
09/03
14:00
Yambol 1915
FK Sliven
0
3
-
-
-
-
09/03
14:00
Asenovets
Gigant Saedinenie
2
6
(1)
(3)
-
-
06/03
14:00
Slavia Sofia II
Vihren Sandanski
3
0
-
-
-
-
06/03
14:00
Oborishte
CSKA Sofia II
0
2
(0)
(0)
-
-
06/03
14:00
Pirin Razlog
Vitosha Bistritsa
1
0
(0)
(0)
-
-
06/03
14:00
Hebar 1918 II
Kostinbrod
0
2
(0)
(1)
-
-
06/03
14:00
Chavdar Etropole
Levski Sofia II
0
3
-
-
-
-
06/03
14:00
Rilski sportist
Balkan Botevgrad
1
1
(1)
(1)
-
-
06/03
14:00
Botev Ihtiman
CSKA 1948 Sofia III
2
1
(0)
(0)
-
-
06/03
14:00
Bansko
Slivnishki geroy
1
0
(1)
(0)
-
-
06/03
14:00
Kyustendil
Septemvri Sofia II
2
1
(0)
(0)
-
-
06/03
14:00
Septemvri Simitli
Minyor Pernik
0
1
(0)
(0)
-
-

13/04
17:00
Sozopol
Yambol 1915
1
1
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Rozova dolina
Levski Karlovo
5
1
(2)
(1)
-
-
13/04
16:00
Karnobat
Zagorets
1
5
(1)
(1)
-
-
13/04
16:00
Lokomotiv Plovdiv II
Atletik Kuklen
1
2
(0)
(1)
-
-
13/04
16:00
Botev Plovdiv II
Dimitrovgrad
4
0
(3)
(0)
-
-
13/04
16:00
Rodopa Smolyan
FK Sliven
1
1
-
-
-
-
13/04
16:00
Sokol Markovo
Sekirovo
0
3
-
-
-
-
13/04
16:00
Nesebar
Gigant Saedinenie
1
1
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Sayana Haskovo
Asenovets
1
0
(1)
(0)
-
-
13/04
16:00
Beroe II
Spartak Plovdiv
0
1
(0)
(0)
-
-
13/04
15:00
Kostinbrod
Vihren Sandanski
1
1
(0)
(0)
-
-
13/04
15:00
Vitosha Bistritsa
Levski Sofia II
0
1
(0)
(0)
-
-
13/04
15:00
CSKA Sofia II
Balkan Botevgrad
3
1
(1)
(1)
-
-
14/04
16:00
Slavia Sofia II
CSKA 1948 Sofia III
1
0
-
-
-
-
13/04
15:00
Oborishte
Slivnishki geroy
2
1
(1)
(0)
-
-
13/04
15:00
Pirin Razlog
Septemvri Sofia II
2
1
(1)
(0)
-
-
13/04
15:00
Hebar 1918 II
Minyor Pernik
0
4
(0)
(3)
-
-
13/04
15:00
Chavdar Etropole
Septemvri Simitli
0
3
-
-
-
-
13/04
15:00
Rilski sportist
Kyustendil
1
1
(0)
(0)
-
-
13/04
15:00
Botev Ihtiman
Bansko
1
0
(1)
(0)
-
-

07/04
15:00
Chernolomets 1919
Kubrat
6
1
(3)
(0)
-
-
06/04
16:00
Pavlikeni
Botev Vratsa II
2
1
(0)
(0)
-
-
07/04
16:00
Sevlievo
Etar VT II
4
0
(2)
(0)
-
-
06/04
16:00
Juventus Malchika
Lokomotiv GO
1
2
(0)
(2)
-
-
06/04
16:00
Drenovets
Dunav Lom
3
0
-
-
-
-
06/04
16:00
Yantra Polski Trambesh
Levski 2007
2
2
(2)
(1)
-
-
06/04
16:00
Partizan Cherven bryag
Akademik Svishtov
-
-
-
-
-
-
06/04
16:00
Vihar Slavyanovo
Lokomotiv Mezdra
1
3
(1)
(1)
-
-
06/04
15:00
Dorostol Silistra
Septemvri Tervel
1
1
(0)
(0)
-
-
06/04
15:00
Fratria
Svetkavitsa Tg
5
2
(3)
(1)
-
-
05/04
15:00
Ludogorets III
Cherno more II
1
0
(0)
(0)
-
-
06/04
15:00
Riltsi
Spartak Varna II
2
1
-
-
-
-
06/04
15:00
Benkovski Isperih
Lokomotiv Ruse
7
0
-
-
-
-
03/03
14:00
Lokomotiv Plovdiv II
Sozopol
1
1
(0)
(0)
-
-
03/03
14:00
Botev Plovdiv II
Rodopa Smolyan
5
0
(3)
(0)
-
-
02/03
14:00
Vihren Sandanski
Minyor Pernik
0
1
(0)
(1)
-
-
02/03
14:00
Septemvri Sofia II
Septemvri Simitli
0
0
(0)
(0)
-
-
02/03
14:00
Slivnishki geroy
Kyustendil
3
0
(1)
(0)
-
-
02/03
14:00
CSKA 1948 Sofia III
Bansko
3
1
(2)
(1)
-
-
02/03
14:00
Balkan Botevgrad
Botev Ihtiman
2
2
(2)
(1)
-
-
02/03
14:00
Levski Sofia II
Rilski sportist
5
3
(1)
(1)
-
-
02/03
14:00
Kostinbrod
Chavdar Etropole
3
0
-
-
-
-
02/03
14:00
Vitosha Bistritsa
Hebar 1918 II
2
0
(1)
(0)
-
-
02/03
12:00
CSKA Sofia II
Pirin Razlog
1
0
(0)
(0)
-
-
03/03
14:00
Slavia Sofia II
Oborishte
5
1
-
-
-
-
02/03
14:00
Levski Karlovo
Gigant Saedinenie
3
2
(2)
(1)
-
-
02/03
14:00
Sekirovo
Asenovets
3
2
-
-
-
-
02/03
14:00
FK Sliven
Spartak Plovdiv
0
2
-
-
-
-
02/03
14:00
Dimitrovgrad
Yambol 1915
4
0
(1)
(0)
-
-
02/03
14:00
Zagorets
Beroe II
4
0
(1)
(0)
-
-
02/03
14:00
Rozova dolina
Sayana Haskovo
0
2
(0)
(0)
-
-
02/03
14:00
Karnobat
Nesebar
0
1
(0)
(1)
-
-
02/03
14:00
Atletik Kuklen
Sokol Markovo
5
0
(2)
(0)
-
-

31/03
15:00
Spartak Varna II
Benkovski Isperih
1
0
-
-
-
-
31/03
15:00
Dunav ot Ruse II
Fratria
0
5
-
-
-
-
30/03
15:00
Akademik Svishtov
Vihar Slavyanovo
3
0
(0)
(0)
-
-
30/03
15:00
Levski 2007
Partizan Cherven bryag
1
0
(1)
(0)
-
-
30/03
15:00
Lokomotiv GO
Drenovets
1
0
(0)
(0)
-
-
30/03
15:00
Etar VT II
Juventus Malchika
3
0
(2)
(0)
-
-
31/03
15:00
Botev Vratsa II
Sevlievo
3
4
(3)
(3)
-
-
30/03
15:00
Boruna Tsareva livada
Pavlikeni
3
5
-
-
-
-
30/03
15:00
Lokomotiv Ruse
Dorostol Silistra
1
2
(0)
(1)
-
-
30/03
15:00
Cherno more II
Riltsi
0
0
-
-
-
-
30/03
15:00
Svetkavitsa Tg
Ustrem Donchevo
1
3
(0)
(0)
-
-
30/03
15:00
Septemvri Tervel
Chernolomets 1919
3
1
(1)
(0)
-
-
30/03
14:00
Dunav Lom
Yantra Polski Trambesh
0
3
-
-
-
-
25/02
13:00
Spartak Plovdiv
Dimitrovgrad
5
0
(1)
(0)
-
-
24/02
13:00
Sozopol
Zagorets
3
0
(1)
(0)
-
-
24/02
13:00
Gigant Saedinenie
Sekirovo
4
1
-
-
-
-
24/02
13:00
Asenovets
FK Sliven
0
0
-
-
-
-
25/02
13:00
Yambol 1915
Lokomotiv Plovdiv II
1
1
(0)
(1)
-
-
24/02
13:00
Beroe II
Rozova dolina
2
3
(0)
(0)
-
-
24/02
13:00
Sayana Haskovo
Karnobat
4
0
(1)
(0)
-
-
24/02
13:00
Nesebar
Atletik Kuklen
3
0
-
-
-
-
24/02
13:00
Sokol Markovo
Botev Plovdiv II
0
2
(0)
(0)
-
-
24/02
13:00
Rodopa Smolyan
Levski Karlovo
4
2
(2)
(0)
-
-
24/02
13:00
Oborishte
Vihren Sandanski
0
0
(0)
(0)
-
-
24/02
13:00
Pirin Razlog
Slavia Sofia II
2
1
-
-
-
-
24/02
13:00
Hebar 1918 II
CSKA Sofia II
0
2
-
-
-
-
24/02
13:00
Chavdar Etropole
Vitosha Bistritsa
0
3
-
-
-
-
24/02
13:00
Rilski sportist
Kostinbrod
1
2
-
-
-
-
24/02
13:00
Botev Ihtiman
Levski Sofia II
2
0
-
-
-
-
24/02
13:00
Bansko
Balkan Botevgrad
1
0
-
-
-
-
24/02
13:00
Kyustendil
CSKA 1948 Sofia III
0
0
(0)
(0)
-
-
24/02
13:00
Septemvri Simitli
Slivnishki geroy
1
1
-
-
-
-
24/02
13:00
Minyor Pernik
Septemvri Sofia II
1
0
-
-
-
-

24/03
14:00
Kubrat
Fratria
0
5
-
-
-
-
24/03
14:00
Ustrem Donchevo
Dunav ot Ruse II
2
2
-
-
-
-
24/03
14:00
Lokomotiv Ruse
Spartak Varna II
0
1
-
-
-
-
23/03
14:00
Dorostol Silistra
Chernolomets 1919
0
1
-
-
-
-
24/03
14:00
Ludogorets III
Svetkavitsa Tg
3
0
-
-
-
-
23/03
14:00
Benkovski Isperih
Cherno more II
0
1
-
-
-
-
23/03
13:30
Sevlievo
Boruna Tsareva livada
4
0
-
-
-
-
23/03
13:30
Juventus Malchika
Botev Vratsa II
4
0
-
-
-
-
23/03
13:30
Drenovets
Etar VT II
2
1
-
-
-
-
23/03
13:30
Yantra Polski Trambesh
Lokomotiv GO
1
4
-
-
-
-
23/03
13:30
Partizan Cherven bryag
Dunav Lom
3
0
-
-
-
-
23/03
13:30
Vihar Slavyanovo
Levski 2007
2
2
-
-
-
-
23/03
13:30
Lokomotiv Mezdra
Akademik Svishtov
0
0
-
-
-
-

17/03
14:00
Kubrat
Ustrem Donchevo
1
3
-
-
-
-
16/03
14:00
Spartak Varna II
Dorostol Silistra
7
0
-
-
-
-
16/03
14:00
Cherno more II
Lokomotiv Ruse
1
1
-
-
-
-
16/03
14:00
Svetkavitsa Tg
Riltsi
1
2
-
-
-
-
15/03
14:00
Dunav ot Ruse II
Ludogorets III
0
3
-
-
-
-
16/03
14:00
Septemvri Tervel
Fratria
1
0
-
-
-
-
16/03
13:30
Levski 2007
Lokomotiv Mezdra
0
3
-
-
-
-
16/03
13:30
Dunav Lom
Vihar Slavyanovo
0
3
-
-
-
-
16/03
13:30
Lokomotiv GO
Partizan Cherven bryag
7
0
-
-
-
-
17/03
13:30
Etar VT II
Yantra Polski Trambesh
1
1
-
-
-
-
16/03
13:30
Botev Vratsa II
Drenovets
2
1
-
-
-
-
16/03
13:30
Boruna Tsareva livada
Juventus Malchika
5
2
-
-
-
-
16/03
13:30
Pavlikeni
Sevlievo
0
5
-
-
-
-

10/03
14:00
Ustrem Donchevo
Septemvri Tervel
0
0
(0)
(0)
-
-
09/03
14:00
Fratria
Chernolomets 1919
3
1
(1)
(0)
-
-
10/03
14:00
Ludogorets III
Kubrat
9
0
(3)
(0)
-
-
10/03
14:00
Riltsi
Dunav ot Ruse II
2
2
-
-
-
-
09/03
14:00
Benkovski Isperih
Svetkavitsa Tg
3
1
-
-
-
-
12/03
17:00
Spartak Varna II
Cherno more II
0
0
-
-
-
-
09/03
13:30
Juventus Malchika
Pavlikeni
4
2
(4)
(1)
-
-
09/03
13:30
Drenovets
Boruna Tsareva livada
2
0
-
-
-
-
09/03
13:30
Yantra Polski Trambesh
Botev Vratsa II
4
2
-
-
-
-
09/03
13:30
Partizan Cherven bryag
Etar VT II
1
2
(0)
(0)
-
-
10/03
13:30
Vihar Slavyanovo
Lokomotiv GO
1
2
(1)
(1)
-
-
09/03
13:30
Lokomotiv Mezdra
Dunav Lom
3
0
-
-
-
-
09/03
13:30
Akademik Svishtov
Levski 2007
2
1
(1)
(1)
-
-

03/03
14:30
Dunav ot Ruse II
Benkovski Isperih
2
2
-
-
-
-
03/03
14:00
Chernolomets 1919
Ustrem Donchevo
5
0
(0)
(0)
-
-
02/03
14:00
Cherno more II
Dorostol Silistra
2
2
(0)
(1)
-
-
02/03
14:00
Svetkavitsa Tg
Lokomotiv Ruse
0
0
(0)
(0)
-
-
02/03
14:00
Kubrat
Riltsi
0
3
-
-
-
-
08/05
16:00
Septemvri Tervel
Ludogorets III
1
0
(1)
(0)
-
-
02/03
13:30
Dunav Lom
Akademik Svishtov
0
3
-
-
-
-
02/03
13:30
Lokomotiv GO
Lokomotiv Mezdra
1
1
(1)
(1)
-
-
03/03
13:30
Etar VT II
Vihar Slavyanovo
3
1
(1)
(0)
-
-
02/03
13:30
Botev Vratsa II
Partizan Cherven bryag
1
1
(0)
(0)
-
-
02/03
13:30
Boruna Tsareva livada
Yantra Polski Trambesh
2
2
-
-
-
-
02/03
13:30
Pavlikeni
Drenovets
1
0
(1)
(0)
-
-
02/03
13:30
Sevlievo
Juventus Malchika
1
2
(1)
(1)
-
-

24/04
16:00
Lokomotiv Ruse
Dunav ot Ruse II
1
4
-
-
-
-
24/02
13:30
Drenovets
Sevlievo
1
4
(1)
(0)
-
-
24/02
13:30
Yantra Polski Trambesh
Pavlikeni
3
2
(1)
(0)
-
-
24/02
13:30
Partizan Cherven bryag
Boruna Tsareva livada
0
2
-
-
-
-
24/02
13:30
Vihar Slavyanovo
Botev Vratsa II
2
2
-
-
-
-
24/02
13:30
Lokomotiv Mezdra
Etar VT II
3
2
-
-
-
-
24/02
13:30
Akademik Svishtov
Lokomotiv GO
0
1
(0)
(1)
-
-
24/02
13:30
Levski 2007
Dunav Lom
3
0
-
-
-
-
24/02
13:00
Dorostol Silistra
Fratria
1
1
(0)
(0)
-
-
25/02
13:00
Ludogorets III
Chernolomets 1919
1
1
(0)
(1)
-
-
24/02
13:00
Riltsi
Septemvri Tervel
0
0
-
-
-
-
24/02
13:00
Benkovski Isperih
Kubrat
5
0
-
-
-
-
25/02
13:00
Spartak Varna II
Svetkavitsa Tg
2
1
(0)
(0)
-
-
« Livescore

Bulgaria  Third League

Summary

© 2024 BoltScore