« Livescore

Croatia  3. HNL

01/06
18:00
Dinamo OO
Tondach
0
2
-
-
-
-
01/06
18:00
Trešnjevka
Mladost Petrinja
3
1
-
-
-
-
01/06
18:00
HAŠK
Ponikve
2
1
-
-
-
-
02/06
18:00
Sava Strmec
Kurilovec
3
0
-
-
-
-
01/06
18:00
Samobor
Lučko
3
2
-
-
-
-
01/06
18:00
Bistra
Gaj
7
1
-
-
-
-
01/06
18:00
NK Lukavec
Vrapče Zagreb
0
1
-
-
-
-
01/06
18:00
Zelina
Maksimir Zagreb
2
0
-
-
-
-
01/06
18:00
Segesta Sisak
Zagorec
2
1
-
-
-
-

01/06
18:00
Valpovka
Đakovo-Croatia
0
4
-
-
-
-
01/06
18:00
Svačić
Čepin
2
2
-
-
-
-
01/06
18:00
Oriolik Oriovac
Sloga Nova Gradiška
0
0
-
-
-
-
01/06
18:00
Bedem Ivankovo
Slavonija Požega
2
3
-
-
-
-
01/06
18:00
NAŠK Našice
Tomislav Cerna
4
5
-
-
-
-
01/06
18:00
Slavija Pleternica
Kutjevo
2
1
-
-
-
-
01/06
18:00
Borac Kneževi Vinogradi
Tomislav
1
1
-
-
-
-
01/06
18:00
Vuteks-Sloga
Graničar Županja
1
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Omiš
Vodice
0
1
-
-
-
-
25/05
17:30
HNK Zadar
Uskok Klis
2
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Hrvatski vitez
Kamen Ivanbegovina
5
1
-
-
-
-
25/05
17:30
GOŠK Dubrovnik
Neretva Metković
2
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Zmaj Makarska
Sloga Mravince
2
5
-
-
-
-
24/05
19:00
Primorac Biograd
GOŠK Kaštel Gomilica
1
0
-
-
-
-
12/05
17:30
Sava Strmec
Trešnjevka
1
1
-
-
-
-
12/05
17:30
Bistra
Mladost Petrinja
3
1
-
-
-
-
11/05
17:30
Dinamo OO
HAŠK
2
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Samobor
Tondach
6
0
-
-
-
-
11/05
17:30
NK Lukavec
Ponikve
0
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Zelina
Kurilovec
1
2
-
-
-
-
11/05
17:30
Segesta Sisak
Lučko
1
1
-
-
-
-
11/05
17:30
Zagorec
Gaj
0
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Maksimir Zagreb
Vrapče Zagreb
1
2
-
-
-
-

01/06
17:30
Koprivnica
Pitomača
1
1
-
-
-
-
01/06
17:30
Međimurje Čakovec
Polet
0
2
-
-
-
-
01/06
17:30
Graničar Kotoriba
Rudar Mursko Središće
1
4
-
-
-
-
01/06
17:30
Virovitica
Varteks Varaždin
1
3
-
-
-
-
12/05
17:30
Tomislav
Valpovka
2
1
-
-
-
-
12/05
17:30
Kutjevo
Graničar Županja
1
2
-
-
-
-
12/05
17:30
Tomislav Cerna
Vuteks-Sloga
5
2
-
-
-
-
12/05
17:30
Svačić
Oriolik Oriovac
2
2
-
-
-
-
11/05
17:30
Slavonija Požega
Borac Kneževi Vinogradi
6
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Sloga Nova Gradiška
Slavija Pleternica
1
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Čepin
NAŠK Našice
3
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Đakovo-Croatia
Bedem Ivankovo
1
1
-
-
-
-
04/05
18:30
Sloga Mravince
Neretvanac Opuzen
7
1
-
-
-
-
04/05
17:00
GOŠK Kaštel Gomilica
Zagora
1
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Neretva Metković
Junak
1
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Kamen Ivanbegovina
Primorac Biograd
1
0
-
-
-
-
04/05
17:00
Uskok Klis
Zmaj Makarska
4
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Vodice
GOŠK Dubrovnik
1
3
-
-
-
-
04/05
17:00
RNK Split
Hrvatski vitez
1
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Omiš
HNK Zadar
0
2
-
-
-
-
28/04
17:30
Sava Strmec
Samobor
1
3
-
-
-
-
28/04
11:00
Gaj
Dinamo OO
3
3
-
-
-
-
22/05
18:00
Lučko
Vrapče Zagreb
2
3
-
-
-
-
27/04
17:30
Kurilovec
Maksimir Zagreb
2
1
-
-
-
-
27/04
17:30
Ponikve
Zagorec
0
0
-
-
-
-
27/04
17:30
Mladost Petrinja
Segesta Sisak
1
3
-
-
-
-
27/04
17:30
Tondach
Zelina
2
0
-
-
-
-
27/04
17:30
Trešnjevka
NK Lukavec
1
1
-
-
-
-
27/04
17:30
HAŠK
Bistra
2
0
-
-
-
-

25/05
18:00
Zagorec
Dinamo OO
2
2
-
-
-
-
25/05
18:00
Maksimir Zagreb
Segesta Sisak
0
1
-
-
-
-
25/05
18:00
Vrapče Zagreb
Zelina
3
2
-
-
-
-
25/05
14:00
Gaj
NK Lukavec
4
1
-
-
-
-
25/05
18:00
Lučko
Bistra
2
2
-
-
-
-
25/05
18:00
Kurilovec
Samobor
0
0
-
-
-
-
25/05
18:00
Ponikve
Sava Strmec
1
2
-
-
-
-
25/05
18:00
Mladost Petrinja
HAŠK
3
2
-
-
-
-
25/05
18:00
Tondach
Trešnjevka
4
2
-
-
-
-

25/05
18:00
Graničar Županja
Valpovka
2
1
-
-
-
-
25/05
18:00
Tomislav
Vuteks-Sloga
3
3
-
-
-
-
25/05
18:00
Kutjevo
Borac Kneževi Vinogradi
3
1
-
-
-
-
25/05
18:00
Tomislav Cerna
Slavija Pleternica
2
1
-
-
-
-
25/05
18:00
Slavonija Požega
NAŠK Našice
4
2
-
-
-
-
25/05
18:00
Sloga Nova Gradiška
Bedem Ivankovo
4
0
-
-
-
-
25/05
18:00
Čepin
Oriolik Oriovac
2
1
-
-
-
-
25/05
18:00
Đakovo-Croatia
Svačić
3
3
-
-
-
-
19/05
17:30
Neretvanac Opuzen
Zagora
3
3
-
-
-
-
17/05
18:00
Sloga Mravince
Primorac Biograd
1
1
-
-
-
-
18/05
17:30
GOŠK Kaštel Gomilica
Junak
0
1
-
-
-
-
18/05
17:30
Neretva Metković
Zmaj Makarska
1
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Kamen Ivanbegovina
GOŠK Dubrovnik
2
4
-
-
-
-
18/05
17:30
Uskok Klis
Hrvatski vitez
1
2
-
-
-
-
18/05
17:30
Vodice
HNK Zadar
1
1
-
-
-
-
18/05
17:30
RNK Split
Omiš
2
1
-
-
-
-
05/05
11:00
Gaj
Maksimir Zagreb
3
3
-
-
-
-
04/05
17:30
Vrapče Zagreb
Dinamo OO
3
1
-
-
-
-
04/05
17:30
Lučko
Zagorec
4
2
-
-
-
-
04/05
17:30
Kurilovec
Segesta Sisak
2
4
-
-
-
-
04/05
17:30
Ponikve
Zelina
1
0
-
-
-
-
04/05
17:30
Mladost Petrinja
NK Lukavec
2
2
-
-
-
-
04/05
17:30
Tondach
Bistra
2
3
-
-
-
-
04/05
17:30
Trešnjevka
Samobor
1
0
-
-
-
-
04/05
17:30
HAŠK
Sava Strmec
2
0
-
-
-
-

23/05
17:30
Pomorac Kostrena
Kraljevica
2
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Buje
Rudar Labin
4
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Naprijed Hreljin
Medulin
3
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Crikvenica
Halubjan Viškovo
3
3
-
-
-
-
25/05
17:30
Pazinka
Vinodol
3
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Uljanik
Rovinj
1
0
-
-
-
-
25/05
17:30
Cres
Nehaj
3
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Pitomača
Virovitica
3
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Varteks Varaždin
Dinamo Domašinec
0
0
-
-
-
-
25/05
17:30
Polet
Graničar Kotoriba
3
2
-
-
-
-
25/05
17:30
Podravina Ludbreg
Međimurje Čakovec
1
3
-
-
-
-
05/05
17:30
Bedem Ivankovo
Svačić
2
0
-
-
-
-
05/05
17:30
Graničar Županja
Tomislav Cerna
3
1
-
-
-
-
05/05
17:30
Tomislav
Kutjevo
2
3
-
-
-
-
04/05
17:30
Valpovka
Oriolik Oriovac
0
0
-
-
-
-
04/05
17:30
NAŠK Našice
Đakovo-Croatia
5
1
-
-
-
-
04/05
17:30
Slavija Pleternica
Čepin
4
1
-
-
-
-
04/05
17:30
Borac Kneževi Vinogradi
Sloga Nova Gradiška
0
1
-
-
-
-
04/05
17:30
Vuteks-Sloga
Slavonija Požega
0
0
-
-
-
-
28/04
17:00
Neretvanac Opuzen
Neretva Metković
2
2
-
-
-
-
27/04
17:00
Zagora
HNK Zadar
1
2
-
-
-
-
27/04
17:00
Hrvatski vitez
Omiš
1
0
-
-
-
-
27/04
17:00
GOŠK Dubrovnik
RNK Split
1
0
-
-
-
-
27/04
17:00
Zmaj Makarska
Vodice
1
1
-
-
-
-
26/04
18:00
Primorac Biograd
Uskok Klis
0
1
-
-
-
-
27/04
17:00
Junak
Kamen Ivanbegovina
6
1
-
-
-
-
27/04
17:00
GOŠK Kaštel Gomilica
Sloga Mravince
1
1
-
-
-
-
22/05
18:00
Zagorec
Mladost Petrinja
4
0
-
-
-
-
21/04
17:15
Bistra
Sava Strmec
4
1
-
-
-
-
20/04
17:15
Dinamo OO
Samobor
1
2
-
-
-
-
20/04
17:15
NK Lukavec
HAŠK
3
0
-
-
-
-
20/04
17:15
Zelina
Trešnjevka
1
2
-
-
-
-
20/04
17:15
Tondach
Segesta Sisak
2
5
-
-
-
-
20/04
17:15
Maksimir Zagreb
Ponikve
4
2
-
-
-
-
20/04
17:15
Vrapče Zagreb
Kurilovec
4
1
-
-
-
-
20/04
17:15
Lučko
Gaj
1
2
-
-
-
-

19/05
18:00
Sava Strmec
Mladost Petrinja
0
0
-
-
-
-
19/05
18:00
Bistra
Kurilovec
1
0
-
-
-
-
19/05
11:00
Zelina
Gaj
2
3
-
-
-
-
18/05
18:00
Dinamo OO
Trešnjevka
1
0
-
-
-
-
18/05
18:00
HAŠK
Tondach
5
1
-
-
-
-
18/05
18:00
Samobor
Ponikve
5
3
-
-
-
-
18/05
18:00
NK Lukavec
Lučko
1
1
-
-
-
-
18/05
18:00
Segesta Sisak
Vrapče Zagreb
2
2
-
-
-
-
18/05
18:00
Zagorec
Maksimir Zagreb
1
0
-
-
-
-

19/05
17:30
Bedem Ivankovo
Čepin
1
1
-
-
-
-
19/05
17:30
Graničar Županja
Tomislav
2
3
-
-
-
-
18/05
17:30
Valpovka
Svačić
2
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Oriolik Oriovac
Đakovo-Croatia
1
0
-
-
-
-
18/05
17:30
NAŠK Našice
Sloga Nova Gradiška
3
1
-
-
-
-
18/05
17:30
Slavija Pleternica
Slavonija Požega
2
3
-
-
-
-
18/05
17:30
Borac Kneževi Vinogradi
Tomislav Cerna
1
0
-
-
-
-
19/05
17:30
Vuteks-Sloga
Kutjevo
4
2
-
-
-
-
12/05
17:00
Neretvanac Opuzen
GOŠK Kaštel Gomilica
2
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Zagora
Omiš
4
1
-
-
-
-
11/05
17:00
HNK Zadar
RNK Split
2
1
-
-
-
-
10/05
17:00
Hrvatski vitez
Vodice
3
1
-
-
-
-
11/05
17:00
GOŠK Dubrovnik
Uskok Klis
2
2
-
-
-
-
11/05
17:00
Zmaj Makarska
Kamen Ivanbegovina
1
0
-
-
-
-
11/05
17:00
Primorac Biograd
Neretva Metković
2
4
-
-
-
-
11/05
17:00
Junak
Sloga Mravince
1
0
-
-
-
-
01/05
17:30
Dinamo OO
Sava Strmec
2
2
-
-
-
-
01/05
17:30
Samobor
HAŠK
1
0
-
-
-
-
01/05
17:30
Bistra
Trešnjevka
1
1
-
-
-
-
01/05
17:30
Tondach
NK Lukavec
1
0
-
-
-
-
01/05
17:30
Zelina
Mladost Petrinja
2
1
-
-
-
-
01/05
17:30
Segesta Sisak
Ponikve
5
2
-
-
-
-
01/05
17:30
Zagorec
Kurilovec
3
0
-
-
-
-
01/05
17:30
Maksimir Zagreb
Lučko
0
4
-
-
-
-
01/05
17:30
Vrapče Zagreb
Gaj
1
2
-
-
-
-

18/05
17:30
Nehaj
Pomorac Kostrena
2
4
-
-
-
-
18/05
17:00
Rovinj
Cres
4
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Vinodol
Uljanik
1
1
-
-
-
-
18/05
17:30
Halubjan Viškovo
Pazinka
1
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Medulin
Crikvenica
3
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Rudar Labin
Naprijed Hreljin
2
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Kraljevica
Buje
3
4
-
-
-
-
18/05
17:30
Virovitica
Rudar Mursko Središće
2
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Dinamo Domašinec
Pitomača
2
2
-
-
-
-
18/05
17:30
Varteks Varaždin
Podravina Ludbreg
3
0
-
-
-
-
19/05
17:30
Koprivnica
Polet
0
0
-
-
-
-
18/05
17:30
Graničar Kotoriba
Međimurje Čakovec
2
4
-
-
-
-
28/04
17:30
Kutjevo
Valpovka
3
2
-
-
-
-
28/04
17:30
Tomislav Cerna
Tomislav
1
0
-
-
-
-
28/04
17:30
Svačić
NAŠK Našice
2
4
-
-
-
-
27/04
17:30
Slavonija Požega
Graničar Županja
2
0
-
-
-
-
27/04
17:30
Sloga Nova Gradiška
Vuteks-Sloga
2
4
-
-
-
-
27/04
17:30
Čepin
Borac Kneževi Vinogradi
2
1
-
-
-
-
27/04
17:30
Đakovo-Croatia
Slavija Pleternica
3
3
-
-
-
-
27/04
17:30
Oriolik Oriovac
Bedem Ivankovo
1
1
-
-
-
-
21/04
16:30
Sloga Mravince
Zagora
1
5
-
-
-
-
20/04
16:30
Neretva Metković
GOŠK Kaštel Gomilica
1
2
-
-
-
-
20/04
16:30
Kamen Ivanbegovina
Neretvanac Opuzen
2
0
-
-
-
-
20/04
16:30
Uskok Klis
Junak
2
1
-
-
-
-
20/04
16:30
Vodice
Primorac Biograd
2
0
-
-
-
-
20/04
16:30
RNK Split
Zmaj Makarska
2
0
-
-
-
-
20/04
16:30
Omiš
GOŠK Dubrovnik
2
1
-
-
-
-
20/04
16:30
HNK Zadar
Hrvatski vitez
5
0
-
-
-
-
17/04
17:15
Lučko
Dinamo OO
7
0
-
-
-
-
22/05
18:00
Kurilovec
Gaj
0
0
-
-
-
-
17/04
17:15
Ponikve
Vrapče Zagreb
3
2
-
-
-
-
17/04
17:15
Mladost Petrinja
Maksimir Zagreb
3
0
-
-
-
-
17/04
17:15
Tondach
Zagorec
1
4
-
-
-
-
17/04
17:15
Trešnjevka
Segesta Sisak
1
2
-
-
-
-
17/04
17:15
HAŠK
Zelina
2
1
-
-
-
-
17/04
17:15
Sava Strmec
NK Lukavec
2
0
-
-
-
-
17/04
17:15
Samobor
Bistra
0
0
-
-
-
-

15/05
17:45
Maksimir Zagreb
Dinamo OO
3
1
-
-
-
-
15/05
17:45
Vrapče Zagreb
Zagorec
2
0
-
-
-
-
15/05
17:45
Gaj
Segesta Sisak
3
1
-
-
-
-
15/05
17:45
Lučko
Zelina
2
3
-
-
-
-
15/05
17:45
Kurilovec
NK Lukavec
1
0
-
-
-
-
15/05
17:45
Ponikve
Bistra
5
0
-
-
-
-
15/05
17:45
Mladost Petrinja
Samobor
1
4
-
-
-
-
15/05
17:45
Tondach
Sava Strmec
0
0
-
-
-
-
15/05
17:45
Trešnjevka
HAŠK
2
2
-
-
-
-

11/05
17:30
Pomorac Kostrena
Buje
1
3
-
-
-
-
11/05
17:30
Naprijed Hreljin
Kraljevica
1
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Crikvenica
Rudar Labin
3
1
-
-
-
-
11/05
17:30
Pazinka
Medulin
1
2
-
-
-
-
11/05
17:30
Uljanik
Halubjan Viškovo
1
1
-
-
-
-
11/05
17:00
Cres
Vinodol
1
2
-
-
-
-
11/05
17:30
Nehaj
Rovinj
4
1
-
-
-
-
11/05
17:30
Pitomača
Varteks Varaždin
2
1
-
-
-
-
11/05
17:30
Rudar Mursko Središće
Dinamo Domašinec
1
0
-
-
-
-
11/05
17:30
Međimurje Čakovec
Koprivnica
4
1
-
-
-
-
11/05
17:30
Podravina Ludbreg
Graničar Kotoriba
2
3
-
-
-
-
21/04
17:00
Graničar Županja
Sloga Nova Gradiška
3
1
-
-
-
-
21/04
17:00
Tomislav
Slavonija Požega
1
3
-
-
-
-
21/04
17:00
Kutjevo
Tomislav Cerna
2
1
-
-
-
-
20/04
17:00
Valpovka
Bedem Ivankovo
1
1
-
-
-
-
20/04
17:00
NAŠK Našice
Oriolik Oriovac
0
1
-
-
-
-
20/04
17:00
Slavija Pleternica
Svačić
3
0
-
-
-
-
20/04
17:00
Borac Kneževi Vinogradi
Đakovo-Croatia
2
1
-
-
-
-
20/04
17:00
Vuteks-Sloga
Čepin
4
1
-
-
-
-
17/04
16:30
Zagora
Hrvatski vitez
3
1
-
-
-
-
17/04
16:30
GOŠK Dubrovnik
HNK Zadar
0
3
-
-
-
-
17/04
16:30
Zmaj Makarska
Omiš
0
0
-
-
-
-
17/04
16:30
Primorac Biograd
RNK Split
1
2
-
-
-
-
17/04
16:30
Junak
Vodice
5
4
-
-
-
-
17/04
16:30
Neretvanac Opuzen
Uskok Klis
2
1
-
-
-
-
17/04
16:30
GOŠK Kaštel Gomilica
Kamen Ivanbegovina
2
1
-
-
-
-
17/04
16:30
Sloga Mravince
Neretva Metković
0
2
-
-
-
-
14/04
11:00
Gaj
Ponikve
6
3
-
-
-
-
13/04
17:00
Dinamo OO
Bistra
5
0
-
-
-
-
13/04
15:30
NK Lukavec
Samobor
0
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Zelina
Sava Strmec
2
2
-
-
-
-
13/04
17:00
Segesta Sisak
HAŠK
5
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Zagorec
Trešnjevka
2
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Tondach
Maksimir Zagreb
1
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Vrapče Zagreb
Mladost Petrinja
2
2
-
-
-
-
13/04
17:00
Lučko
Kurilovec
3
0
-
-
-
-

04/05
17:00
Virovitica
Međimurje Čakovec
2
0
-
-
-
-
05/05
17:00
Koprivnica
Graničar Kotoriba
1
3
-
-
-
-
04/05
17:00
Varteks Varaždin
Rudar Mursko Središće
0
0
-
-
-
-
04/05
17:00
Pitomača
Podravina Ludbreg
3
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Dinamo Domašinec
Polet
1
2
-
-
-
-
04/05
17:00
Rovinj
Pomorac Kostrena
2
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Vinodol
Nehaj
5
2
-
-
-
-
04/05
17:30
Halubjan Viškovo
Cres
0
0
-
-
-
-
04/05
17:00
Medulin
Uljanik
0
1
-
-
-
-
04/05
17:00
Rudar Labin
Pazinka
2
3
-
-
-
-
04/05
17:00
Kraljevica
Crikvenica
4
2
-
-
-
-
04/05
17:00
Buje
Naprijed Hreljin
3
3
-
-
-
-
14/04
17:00
Tomislav Cerna
Valpovka
4
1
-
-
-
-
14/04
17:00
Svačić
Borac Kneževi Vinogradi
4
0
-
-
-
-
14/04
17:00
Bedem Ivankovo
NAŠK Našice
1
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Slavonija Požega
Kutjevo
2
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Sloga Nova Gradiška
Tomislav
5
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Čepin
Graničar Županja
1
2
-
-
-
-
13/04
17:00
Đakovo-Croatia
Vuteks-Sloga
5
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Oriolik Oriovac
Slavija Pleternica
0
1
-
-
-
-
13/04
16:30
GOŠK Dubrovnik
Hrvatski vitez
3
0
-
-
-
-
13/04
16:30
Neretva Metković
Zagora
1
3
-
-
-
-
13/04
16:30
Kamen Ivanbegovina
Sloga Mravince
2
0
-
-
-
-
12/04
18:00
Uskok Klis
GOŠK Kaštel Gomilica
1
0
-
-
-
-
13/04
16:30
Vodice
Neretvanac Opuzen
3
2
-
-
-
-
13/04
16:30
RNK Split
Junak
2
1
-
-
-
-
13/04
16:30
Omiš
Primorac Biograd
3
1
-
-
-
-
13/04
16:30
HNK Zadar
Zmaj Makarska
6
0
-
-
-
-
07/04
17:00
Sava Strmec
Segesta Sisak
2
6
-
-
-
-
07/04
17:00
Bistra
NK Lukavec
0
1
-
-
-
-
06/04
17:00
Kurilovec
Dinamo OO
3
1
-
-
-
-
06/04
17:00
Ponikve
Lučko
3
2
-
-
-
-
06/04
17:00
Mladost Petrinja
Gaj
3
0
-
-
-
-
06/04
17:00
Tondach
Vrapče Zagreb
0
0
-
-
-
-
06/04
17:00
Trešnjevka
Maksimir Zagreb
1
3
-
-
-
-
06/04
17:00
HAŠK
Zagorec
1
0
-
-
-
-
06/04
17:00
Samobor
Zelina
3
0
-
-
-
-

27/04
17:00
Pomorac Kostrena
Naprijed Hreljin
1
2
-
-
-
-
27/04
17:00
Crikvenica
Buje
1
0
-
-
-
-
27/04
17:00
Pazinka
Kraljevica
5
3
-
-
-
-
27/04
17:00
Uljanik
Rudar Labin
2
1
-
-
-
-
27/04
16:30
Cres
Medulin
1
0
-
-
-
-
27/04
17:00
Nehaj
Halubjan Viškovo
3
0
-
-
-
-
27/04
17:00
Rovinj
Vinodol
4
2
-
-
-
-
27/04
17:00
Polet
Varteks Varaždin
2
0
-
-
-
-
27/04
17:00
Međimurje Čakovec
Dinamo Domašinec
4
0
-
-
-
-
27/04
17:00
Graničar Kotoriba
Virovitica
2
0
-
-
-
-
27/04
17:00
Rudar Mursko Središće
Pitomača
0
1
-
-
-
-
27/04
17:00
Podravina Ludbreg
Koprivnica
4
1
-
-
-
-
07/04
16:30
Neretvanac Opuzen
RNK Split
2
0
-
-
-
-
06/04
18:00
Sloga Mravince
Uskok Klis
0
2
-
-
-
-
07/04
16:30
Graničar Županja
Đakovo-Croatia
1
0
-
-
-
-
07/04
16:30
Tomislav
Čepin
2
0
-
-
-
-
07/04
16:30
Kutjevo
Sloga Nova Gradiška
3
1
-
-
-
-
07/04
16:30
Tomislav Cerna
Slavonija Požega
2
1
-
-
-
-
06/04
16:30
Zagora
GOŠK Dubrovnik
3
0
-
-
-
-
06/04
16:30
Zmaj Makarska
Hrvatski vitez
3
3
-
-
-
-
06/04
16:30
Primorac Biograd
HNK Zadar
2
2
-
-
-
-
06/04
16:30
Junak
Omiš
3
0
-
-
-
-
06/04
16:30
GOŠK Kaštel Gomilica
Vodice
3
2
-
-
-
-
06/04
16:30
Neretva Metković
Kamen Ivanbegovina
5
0
-
-
-
-
06/04
16:30
Valpovka
NAŠK Našice
2
2
-
-
-
-
06/04
16:30
Slavija Pleternica
Bedem Ivankovo
2
0
-
-
-
-
06/04
16:30
Borac Kneževi Vinogradi
Oriolik Oriovac
3
0
-
-
-
-
06/04
16:30
Vuteks-Sloga
Svačić
1
1
-
-
-
-
30/03
16:00
Dinamo OO
NK Lukavec
1
3
-
-
-
-
30/03
16:00
Zelina
Bistra
2
3
-
-
-
-
30/03
16:00
Segesta Sisak
Samobor
6
1
-
-
-
-
30/03
16:00
Zagorec
Sava Strmec
2
0
-
-
-
-
30/03
16:00
Vrapče Zagreb
Trešnjevka
5
0
-
-
-
-
30/03
11:00
Lučko
Mladost Petrinja
2
4
-
-
-
-
30/03
11:00
Gaj
Tondach
3
2
-
-
-
-
29/03
16:00
Kurilovec
Ponikve
0
3
-
-
-
-
28/03
16:00
Maksimir Zagreb
HAŠK
0
1
-
-
-
-

20/04
17:00
Vinodol
Pomorac Kostrena
3
2
-
-
-
-
20/04
17:00
Halubjan Viškovo
Rovinj
3
0
-
-
-
-
20/04
17:00
Medulin
Nehaj
1
3
-
-
-
-
20/04
17:00
Rudar Labin
Cres
2
1
-
-
-
-
20/04
17:00
Kraljevica
Uljanik
0
5
-
-
-
-
20/04
17:00
Buje
Pazinka
1
0
-
-
-
-
20/04
17:00
Naprijed Hreljin
Crikvenica
4
0
-
-
-
-
20/04
17:00
Dinamo Domašinec
Graničar Kotoriba
1
0
-
-
-
-
20/04
17:00
Rudar Mursko Središće
Podravina Ludbreg
2
0
-
-
-
-
20/04
17:00
Virovitica
Koprivnica
1
1
-
-
-
-
20/04
17:00
Pitomača
Polet
2
3
-
-
-
-
30/03
16:00
Slavonija Požega
Valpovka
5
0
-
-
-
-
30/03
16:00
Sloga Nova Gradiška
Tomislav Cerna
2
0
-
-
-
-
30/03
16:00
Čepin
Kutjevo
3
2
-
-
-
-
30/03
16:00
Đakovo-Croatia
Tomislav
1
2
-
-
-
-
30/03
16:00
Svačić
Graničar Županja
1
2
-
-
-
-
30/03
16:00
Oriolik Oriovac
Vuteks-Sloga
1
1
-
-
-
-
30/03
16:00
Bedem Ivankovo
Borac Kneževi Vinogradi
3
0
-
-
-
-
30/03
16:00
NAŠK Našice
Slavija Pleternica
0
1
-
-
-
-
30/03
15:00
Kamen Ivanbegovina
Zagora
0
3
-
-
-
-
30/03
15:00
Uskok Klis
Neretva Metković
0
1
-
-
-
-
30/03
15:00
Vodice
Sloga Mravince
1
0
-
-
-
-
30/03
15:00
RNK Split
GOŠK Kaštel Gomilica
1
1
-
-
-
-
30/03
15:00
Omiš
Neretvanac Opuzen
3
1
-
-
-
-
30/03
15:00
HNK Zadar
Junak
2
2
-
-
-
-
30/03
15:00
Hrvatski vitez
Primorac Biograd
1
0
-
-
-
-
30/03
15:00
GOŠK Dubrovnik
Zmaj Makarska
1
0
-
-
-
-
24/03
16:00
Sava Strmec
Maksimir Zagreb
1
1
-
-
-
-
24/03
16:00
Bistra
Segesta Sisak
1
2
-
-
-
-
23/03
16:00
Ponikve
Dinamo OO
4
1
-
-
-
-
23/03
16:00
Mladost Petrinja
Kurilovec
3
0
-
-
-
-
23/03
16:00
Tondach
Lučko
0
3
-
-
-
-
23/03
16:00
Trešnjevka
Gaj
1
2
-
-
-
-
23/03
16:00
HAŠK
Vrapče Zagreb
1
1
-
-
-
-
23/03
16:00
Samobor
Zagorec
1
2
-
-
-
-
23/03
16:00
NK Lukavec
Zelina
0
2
-
-
-
-

11/04
17:30
Pomorac Kostrena
Crikvenica
2
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Pazinka
Naprijed Hreljin
2
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Uljanik
Buje
2
1
-
-
-
-
13/04
16:00
Cres
Kraljevica
3
1
-
-
-
-
13/04
17:00
Nehaj
Rudar Labin
1
0
-
-
-
-
13/04
17:00
Rovinj
Medulin
3
2
-
-
-
-
13/04
17:00
Vinodol
Halubjan Viškovo
1
1
-
-
-
-
13/04
16:30
Podravina Ludbreg
Virovitica
0
1
-
-
-
-
13/04
16:30
Polet
Rudar Mursko Središće
1
1
-
-
-
-
13/04
16:30
Međimurje Čakovec
Pitomača
0
0
-
-
-
-
13/04
16:30
Koprivnica
Dinamo Domašinec
2
2
-
-
-
-
13/04
16:30
Graničar Kotoriba
Varteks Varaždin
1
3
-
-
-
-
24/03
15:30
Graničar Županja
Oriolik Oriovac
1
1
-
-
-
-
24/03
15:30
Tomislav
Svačić
2
0
-
-
-
-
24/03
15:30
Kutjevo
Đakovo-Croatia
1
1
-
-
-
-
24/03
15:30
Tomislav Cerna
Čepin
3
0
-
-
-
-
24/03
15:00
Neretvanac Opuzen
HNK Zadar
1
4
-
-
-
-
23/03
15:00
Sloga Mravince
RNK Split
3
2
-
-
-
-
23/03
15:30
Valpovka
Slavija Pleternica
2
1
-
-
-
-
23/03
15:30
Borac Kneževi Vinogradi
NAŠK Našice
2
0
-
-
-
-
23/03
15:30
Vuteks-Sloga
Bedem Ivankovo
2
0
-
-
-
-
23/03
15:30
Slavonija Požega
Sloga Nova Gradiška
2
0
-
-
-
-
23/03
15:00
Zagora
Zmaj Makarska
3
0
-
-
-
-
23/03
15:00
Primorac Biograd
GOŠK Dubrovnik
0
1
-
-
-
-
23/03
15:00
Junak
Hrvatski vitez
2
1
-
-
-
-
23/03
15:00
GOŠK Kaštel Gomilica
Omiš
1
0
-
-
-
-
23/03
15:00
Neretva Metković
Vodice
2
2
-
-
-
-
23/03
15:00
Kamen Ivanbegovina
Uskok Klis
2
0
-
-
-
-

06/04
17:00
Halubjan Viškovo
Pomorac Kostrena
3
3
-
-
-
-
06/04
17:00
Medulin
Vinodol
3
1
-
-
-
-
06/04
17:00
Rudar Labin
Rovinj
2
0
-
-
-
-
06/04
17:00
Kraljevica
Nehaj
3
3
-
-
-
-
06/04
16:00
Buje
Cres
2
2
-
-
-
-
06/04
17:00
Naprijed Hreljin
Uljanik
2
0
-
-
-
-
06/04
17:00
Crikvenica
Pazinka
2
1
-
-
-
-
11/05
17:30
Polet
Virovitica
5
0
-
-
-
-
30/05
17:30
Dinamo Domašinec
Podravina Ludbreg
4
1
-
-
-
-
25/05
17:30
Rudar Mursko Središće
Koprivnica
6
0
-
-
-
-
06/04
15:30
Pitomača
Graničar Kotoriba
3
1
-
-
-
-
23/04
17:00
Varteks Varaždin
Međimurje Čakovec
3
1
-
-
-
-
06/04
16:30
Polet
Podravina Ludbreg
5
0
-
-
-
-
06/04
16:30
Varteks Varaždin
Koprivnica
2
0
-
-
-
-
06/04
16:30
Dinamo Domašinec
Virovitica
2
1
-
-
-
-
06/04
16:30
Rudar Mursko Središće
Međimurje Čakovec
3
1
-
-
-
-

30/03
15:30
Pomorac Kostrena
Pazinka
2
0
-
-
-
-
30/03
15:30
Uljanik
Crikvenica
2
0
-
-
-
-
30/03
16:00
Cres
Naprijed Hreljin
2
2
-
-
-
-
30/03
15:30
Nehaj
Buje
2
2
-
-
-
-
30/03
15:30
Rovinj
Kraljevica
0
1
-
-
-
-
30/03
15:30
Vinodol
Rudar Labin
1
0
-
-
-
-
30/03
15:30
Halubjan Viškovo
Medulin
4
1
-
-
-
-
30/03
15:30
Virovitica
Varteks Varaždin
1
0
-
-
-
-
30/03
15:30
Graničar Kotoriba
Međimurje Čakovec
0
2
-
-
-
-
30/03
15:30
Rudar Mursko Središće
Pitomača
3
1
-
-
-
-
30/03
15:30
Podravina Ludbreg
Koprivnica
0
2
-
-
-
-
30/03
15:30
Polet
Dinamo Domašinec
1
0
-
-
-
-

23/03
15:30
Medulin
Pomorac Kostrena
0
2
-
-
-
-
23/03
15:30
Rudar Labin
Halubjan Viškovo
0
4
-
-
-
-
23/03
15:30
Kraljevica
Vinodol
0
1
-
-
-
-
23/03
15:30
Buje
Rovinj
0
0
-
-
-
-
23/03
15:30
Naprijed Hreljin
Nehaj
2
2
-
-
-
-
23/03
15:30
Crikvenica
Cres
0
1
-
-
-
-
23/03
16:30
Pazinka
Uljanik
0
1
-
-
-
-
23/03
15:30
Dinamo Domašinec
Virovitica
1
0
-
-
-
-
24/03
15:30
Koprivnica
Polet
3
4
-
-
-
-
23/03
15:30
Pitomača
Podravina Ludbreg
0
0
-
-
-
-
23/03
15:30
Međimurje Čakovec
Rudar Mursko Središće
0
1
-
-
-
-
23/03
15:30
Varteks Varaždin
Graničar Kotoriba
5
2
-
-
-
-
« Livescore

Croatia  3. HNL

Summary

© 2024 BoltScore