« Livescore

Netherlands  Derde Divisie

15/06
15:00
ROHDA Raalte
GVV Unitas
4
0
(0)
(0)
-
-
08/06
14:30
JOS Watergraafsmeer
HBC
0
2
(0)
(1)
-
-
08/06
15:30
Achilles Veen
Smitshoek
0
1
(0)
(0)
-
-
08/06
14:30
Huizen
ROHDA Raalte
0
0
(0)
(0)
-
-
08/06
14:30
FC 's-Gravenzande
GVV Unitas
1
0
(0)
(0)
-
-
05/06
20:00
ROHDA Raalte
Huizen
0
1
(0)
(0)
-
-
05/06
20:00
HBC
JOS Watergraafsmeer
2
1
(1)
(1)
-
-
05/06
20:00
GVV Unitas
FC 's-Gravenzande
2
2
(0)
(2)
-
-
05/06
19:00
Smitshoek
Achilles Veen
1
0
(1)
(0)
-
-
01/06
18:00
Hoogeveen
ROHDA Raalte
0
3
(0)
(1)
-
-
01/06
14:30
Huizen
AZSV
1
1
(1)
(0)
-
-
01/06
14:30
Staphorst
JOS Watergraafsmeer
2
4
(0)
(0)
-
-
01/06
14:30
Scherpenzeel
HBC
2
2
(0)
(0)
-
-
01/06
17:00
Achilles Veen
Westlandia
2
0
(2)
(0)
-
-
01/06
14:30
FC 's-Gravenzande
Halsteren
2
0
(1)
(0)
-
-
01/06
14:00
AWC
Smitshoek
0
2
(0)
(0)
-
-
01/06
14:00
GVV Unitas
Dongen
1
1
(0)
(0)
-
-
29/05
20:30
HBC
Scherpenzeel
0
0
(0)
(0)
-
-
29/05
20:00
JOS Watergraafsmeer
Staphorst
1
2
(0)
(0)
-
-
29/05
20:00
ROHDA Raalte
Hoogeveen
1
3
(0)
(0)
-
-
29/05
20:00
Dongen
GVV Unitas
1
1
(1)
(1)
-
-
29/05
20:00
Westlandia
Achilles Veen
0
3
(0)
(1)
-
-
29/05
20:00
Halsteren
FC 's-Gravenzande
2
3
(1)
(2)
-
-
29/05
19:00
AZSV
Huizen
0
1
(0)
(1)
-
-
29/05
19:00
Smitshoek
AWC
1
1
(0)
(0)
-
-

12/06
20:00
JOS Watergraafsmeer
GVV Unitas
2
3
(1)
(1)
-
-
12/06
20:00
ROHDA Raalte
Achilles Veen
2
1
(1)
(1)
-
-

25/05
18:00
Sportlust '46
Quick
5
1
(2)
(0)
-
-
25/05
18:00
UNA
SteDoCo
0
1
(0)
(0)
-
-
25/05
18:00
AWC
Meerssen
1
4
(1)
(3)
-
-
25/05
18:00
Kloetinge
Barendrecht
0
2
(0)
(1)
-
-
25/05
18:00
TOGB
Blauw Geel '38
0
0
(0)
(0)
-
-
25/05
18:00
TEC
OJC Rosmalen
1
1
(0)
(0)
-
-
25/05
18:00
Groene Ster
Gemert
3
4
(1)
(1)
-
-
25/05
18:00
GVV Unitas
OSS '20
1
3
(0)
(1)
-
-
25/05
18:00
Baronie
HSV Hoek
2
1
(1)
(1)
-
-
25/05
15:30
Urk
DOVO
1
0
(0)
(0)
-
-
25/05
15:30
Rijnvogels
DEM
1
1
(0)
(1)
-
-
25/05
15:30
IJsselmeervogels
ODIN '59
2
1
(2)
(1)
-
-
25/05
15:30
Eemdijk
Sparta Nijkerk
4
3
(1)
(1)
-
-
25/05
15:30
DVS '33
Staphorst
1
1
(0)
(0)
-
-
25/05
15:30
Harkemase Boys
VVSB
3
0
(0)
(0)
-
-
25/05
15:30
Hoogeveen
RKAV Volendam
1
3
(1)
(2)
-
-
25/05
15:30
Kampong
Genemuiden
2
1
(1)
(0)
-
-
25/05
15:30
USV Hercules
HSC '21
3
0
(1)
(0)
-
-

18/05
18:00
Quick
UNA
0
1
(0)
(0)
-
-
18/05
18:00
OSS '20
Baronie
3
4
(3)
(1)
-
-
18/05
18:00
Gemert
GVV Unitas
0
2
(0)
(0)
-
-
18/05
18:00
OJC Rosmalen
Groene Ster
4
1
(2)
(1)
-
-
18/05
18:00
Blauw Geel '38
TEC
3
0
(2)
(0)
-
-
18/05
18:00
Barendrecht
TOGB
2
1
(1)
(0)
-
-
18/05
18:00
Meerssen
Kloetinge
1
0
(0)
(0)
-
-
18/05
18:00
SteDoCo
AWC
3
3
(2)
(2)
-
-
18/05
18:00
HSV Hoek
Sportlust '46
1
2
(0)
(0)
-
-
18/05
15:30
DOVO
Rijnvogels
4
2
(2)
(1)
-
-
18/05
15:30
Genemuiden
USV Hercules
2
1
(1)
(1)
-
-
18/05
15:30
RKAV Volendam
Kampong
6
0
(4)
(0)
-
-
18/05
15:30
VVSB
Hoogeveen
3
1
(1)
(0)
-
-
18/05
15:30
Staphorst
Harkemase Boys
2
0
(1)
(0)
-
-
18/05
15:30
Sparta Nijkerk
DVS '33
1
5
(0)
(1)
-
-
18/05
15:30
ODIN '59
Eemdijk
0
4
(0)
(1)
-
-
18/05
15:30
DEM
IJsselmeervogels  
2
0
(0)
(0)
-
-
18/05
15:30
HSC '21
Urk
5
2
(2)
(0)
-
-

12/05
14:30
Kampong
VVSB
1
3
(1)
(0)
-
-
12/05
14:30
Groene Ster
Blauw Geel '38
0
3
(0)
(2)
-
-
12/05
14:00
AWC
Quick
0
0
(0)
(0)
-
-
12/05
14:00
TOGB
Meerssen
1
0
(1)
(0)
-
-
12/05
14:00
Baronie
Gemert
3
4
(2)
(4)
-
-
11/05
18:30
Hoogeveen
Staphorst
1
3
(0)
(2)
-
-
11/05
18:00
HSC '21
Genemuiden
1
1
(0)
(0)
-
-
11/05
18:00
GVV Unitas  
OJC Rosmalen
4
2
(3)
(1)
-
-
11/05
18:00
UNA
Sportlust '46
1
2
(0)
(1)
-
-
11/05
15:30
USV Hercules
RKAV Volendam
4
0
(3)
(0)
-
-
11/05
15:30
TEC
Barendrecht
3
3
(2)
(1)
-
-
11/05
15:00
IJsselmeervogels
DOVO
3
1
(0)
(1)
-
-
11/05
15:00
DVS '33
ODIN '59
7
1
(4)
(0)
-
-
11/05
15:00
Kloetinge
SteDoCo
1
1
(1)
(0)
-
-
11/05
14:30
Eemdijk
DEM
0
3
(0)
(2)
-
-
11/05
14:30
Rijnvogels
Urk  
4
1
(3)
(0)
-
-
11/05
14:30
Harkemase Boys
Sparta Nijkerk
1
0
(0)
(0)
-
-
11/05
14:30
HSV Hoek
OSS '20
2
0
(1)
(0)
-
-

05/05
14:30
Meerssen
TEC    
2
3
(2)
(1)
-
-
05/05
14:00
Gemert
OSS '20
5
1
(3)
(0)
-
-
04/05
14:00
Quick
Kloetinge
3
1
(0)
(0)
-
-
04/05
17:00
UNA
HSV Hoek
1
2
(1)
(0)
-
-
04/05
15:00
Blauw Geel '38
GVV Unitas
4
2
(1)
(1)
-
-
04/05
16:00
OJC Rosmalen
Baronie
4
4
(2)
(2)
-
-
04/05
15:00
Urk
IJsselmeervogels
1
6
(0)
(1)
-
-
04/05
15:00
VVSB
USV Hercules
2
1
(2)
(0)
-
-
04/05
15:00
ODIN '59
Harkemase Boys
2
2
(2)
(0)
-
-
04/05
15:00
Sportlust '46
AWC
2
0
(1)
(0)
-
-
04/05
14:30
DOVO
Eemdijk
5
2
(4)
(0)
-
-
04/05
14:30
Rijnvogels
HSC '21
0
1
(0)
(0)
-
-
04/05
14:30
RKAV Volendam
Genemuiden
3
0
(1)
(0)
-
-
04/05
14:30
Staphorst
Kampong
1
1
(0)
(1)
-
-
04/05
14:30
Barendrecht
Groene Ster
3
1
(1)
(1)
-
-
04/05
14:30
SteDoCo
TOGB
1
0
(1)
(0)
-
-
04/05
14:00
Sparta Nijkerk
Hoogeveen
3
2
(2)
(1)
-
-
04/05
14:00
DEM
DVS '33
0
2
(0)
(2)
-
-

21/04
14:00
AWC
UNA  
2
1
(1)
(0)
-
-
21/04
14:00
TOGB
Quick  
3
0
(0)
(0)
-
-
21/04
14:00
Baronie
Blauw Geel '38
0
1
(0)
(0)
-
-
21/04
14:00
OSS '20    
OJC Rosmalen
1
5
(1)
(2)
-
-
20/04
19:30
Groene Ster
Meerssen
0
2
(0)
(1)
-
-
20/04
18:00
Hoogeveen  
ODIN '59
3
2
(0)
(2)
-
-
20/04
18:00
HSC '21
RKAV Volendam
2
0
(0)
(0)
-
-
20/04
18:00
GVV Unitas
Barendrecht
2
1
(2)
(0)
-
-
20/04
15:30
USV Hercules
Staphorst
3
2
(0)
(0)
-
-
20/04
15:30
Kampong
Sparta Nijkerk
0
1
(0)
(0)
-
-
20/04
15:30
TEC      
SteDoCo
3
2
(2)
(0)
-
-
20/04
15:00
IJsselmeervogels
Rijnvogels
1
2
(1)
(1)
-
-
20/04
15:00
DVS '33
DOVO
2
2
(0)
(1)
-
-
20/04
15:00
Kloetinge
Sportlust '46
3
0
-
-
-
-
20/04
14:30
Eemdijk
Urk
1
1
(0)
(1)
-
-
20/04
14:30
Harkemase Boys
DEM
0
1
(0)
(0)
-
-
20/04
14:30
Genemuiden
VVSB
3
3
(2)
(0)
-
-
20/04
14:30
HSV Hoek
Gemert
3
0
(1)
(0)
-
-

14/04
14:00
Quick
TEC
2
1
(1)
(0)
-
-
14/04
14:00
Blauw Geel '38
OSS '20
3
1
(0)
(0)
-
-
13/04
19:00
OJC Rosmalen
Gemert
1
2
(0)
(0)
-
-
13/04
18:00
UNA
Kloetinge  
4
1
(2)
(1)
-
-
13/04
18:00
AWC
HSV Hoek
0
4
(0)
(1)
-
-
13/04
18:00
Meerssen
GVV Unitas
3
0
(2)
(0)
-
-
13/04
15:30
VVSB
RKAV Volendam
1
3
(0)
(2)
-
-
13/04
15:30
DEM
Hoogeveen
2
3
(1)
(1)
-
-
13/04
15:00
Urk
DVS '33
1
3
(1)
(3)
-
-
13/04
15:00
IJsselmeervogels
HSC '21
0
4
(0)
(2)
-
-
13/04
15:00
Sparta Nijkerk
USV Hercules
2
5
(1)
(2)
-
-
13/04
15:00
ODIN '59
Kampong
1
3
(0)
(1)
-
-
13/04
15:00
Sportlust '46
TOGB
2
0
(2)
(0)
-
-
13/04
14:30
DOVO
Harkemase Boys
1
1
(0)
(0)
-
-
13/04
14:30
Rijnvogels
Eemdijk  
1
1
(1)
(1)
-
-
13/04
14:30
Staphorst
Genemuiden
0
0
(0)
(0)
-
-
13/04
14:30
Barendrecht
Baronie
4
2
(3)
(2)
-
-
13/04
14:30
SteDoCo
Groene Ster
5
0
(2)
(0)
-
-

07/04
14:30
Kampong
DEM
1
2
(0)
(1)
-
-
07/04
14:30
HSC '21
VVSB
1
1
(0)
(1)
-
-
07/04
14:30
Groene Ster
Quick
2
1
(0)
(0)
-
-
07/04
14:00
TOGB
UNA
3
0
(1)
(0)
-
-
07/04
14:00
Baronie  
Meerssen
1
3
(0)
(2)
-
-
07/04
14:00
Gemert
Blauw Geel '38  
2
1
(1)
(0)
-
-
06/04
18:00
Hoogeveen
DOVO
0
2
(0)
(0)
-
-
06/04
18:00
GVV Unitas
SteDoCo
2
3
(2)
(0)
-
-
06/04
18:00
OSS '20
Barendrecht
0
3
(0)
(0)
-
-
06/04
15:30
USV Hercules
ODIN '59
1
1
(0)
(1)
-
-
06/04
15:30
TEC
Sportlust '46
5
0
(3)
(0)
-
-
06/04
15:00
DVS '33
Rijnvogels
5
1
(1)
(0)
-
-
06/04
15:00
Kloetinge
AWC
3
0
(1)
(0)
-
-
06/04
14:30
Eemdijk
IJsselmeervogels
2
0
(0)
(0)
-
-
06/04
14:30
RKAV Volendam
Staphorst
3
3
(2)
(0)
-
-
06/04
14:30
Harkemase Boys
Urk
4
4
(2)
(2)
-
-
06/04
14:30
Genemuiden
Sparta Nijkerk
2
1
(1)
(1)
-
-
06/04
14:30
HSV Hoek
OJC Rosmalen
1
2
(0)
(1)
-
-

30/03
18:00
Meerssen
OSS '20
3
1
(1)
(1)
-
-
30/03
18:00
UNA
TEC
1
1
(0)
(1)
-
-
30/03
15:30
DEM
USV Hercules  
2
3
(1)
(2)
-
-
30/03
15:00
Urk
Hoogeveen
4
1
(1)
(0)
-
-
30/03
15:00
IJsselmeervogels
DVS '33
1
0
(1)
(0)
-
-
30/03
15:00
Sparta Nijkerk
RKAV Volendam
4
1
(1)
(1)
-
-
30/03
15:00
ODIN '59
Genemuiden
0
2
(0)
(1)
-
-
30/03
15:00
Sportlust '46
Groene Ster
0
1
(0)
(0)
-
-
30/03
14:30
DOVO
Kampong
3
2
(0)
(1)
-
-
30/03
14:30
Eemdijk
HSC '21
4
1
(4)
(1)
-
-
30/03
14:30
Staphorst
VVSB
1
0
(1)
(0)
-
-
30/03
14:30
Rijnvogels
Harkemase Boys
3
3
(2)
(2)
-
-
30/03
14:30
Barendrecht
Gemert
0
2
(0)
(1)
-
-
30/03
14:30
SteDoCo
Baronie
4
0
(2)
(0)
-
-
30/03
14:00
Quick
GVV Unitas
3
2
(3)
(0)
-
-
30/03
14:00
AWC
TOGB  
0
1
(0)
(1)
-
-
30/03
14:00
Blauw Geel '38
OJC Rosmalen
2
1
(0)
(1)
-
-
29/03
19:00
Kloetinge
HSV Hoek
2
1
(0)
(0)
-
-

24/03
14:30
TEC
AWC
3
0
-
-
-
-
24/03
14:30
Groene Ster
UNA
3
1
-
-
-
-
24/03
14:00
Baronie
Quick
0
4
-
-
-
-
24/03
14:00
Gemert
Meerssen
3
3
-
-
-
-
23/03
18:00
Hoogeveen
Rijnvogels
0
5
-
-
-
-
23/03
18:00
HSC '21
Staphorst
2
0
-
-
-
-
23/03
15:00
TOGB
Kloetinge
2
1
-
-
-
-
23/03
18:00
OSS '20  
SteDoCo
0
2
-
-
-
-
23/03
18:00
OJC Rosmalen
Barendrecht
0
2
-
-
-
-
23/03
18:00
GVV Unitas    
Sportlust '46
1
1
-
-
-
-
23/03
15:30
USV Hercules
DOVO
1
0
-
-
-
-
23/03
15:30
VVSB
Sparta Nijkerk
2
5
-
-
-
-
23/03
15:30
Kampong
Urk
1
2
-
-
-
-
23/03
15:00
DVS '33
Eemdijk
5
0
-
-
-
-
23/03
14:30
Harkemase Boys
IJsselmeervogels
0
0
-
-
-
-
23/03
14:30
Genemuiden
DEM
1
2
-
-
-
-
23/03
14:30
RKAV Volendam
ODIN '59  
11
2
-
-
-
-
23/03
14:30
HSV Hoek
Blauw Geel '38
1
2
-
-
-
-
« Livescore

Netherlands  Derde Divisie

Summary

© 2024 BoltScore