« Livescore

Denmark  Denmark Series

25/05
18:30
B 1908
LSF
-
-
-
-
-
-

22/05
13:00
Holstebro
VRI
1
3
-
-
-
-
21/05
15:30
Kjellerup
Nørresundby
3
2
-
-
-
-
21/05
14:00
Brønshøj
Herstedøster
4
1
-
-
-
-
21/05
14:00
B 1903
Solrød
1
1
-
-
-
-
21/05
14:00
Aarhus Fremad II
Varde IF Elite
4
1
-
-
-
-
21/05
14:00
AB Tårnby
Køge Nord
4
0
-
-
-
-
21/05
14:00
Odder
ASA Aarhus
1
3
-
-
-
-
21/05
13:30
Hedensted
B 1909
1
0
-
-
-
-
21/05
13:00
Allerød
Greve
2
2
-
-
-
-
21/05
13:00
Ishøj
BK Union
7
1
-
-
-
-
21/05
13:00
OKS
SfB-Oure
2
4
-
-
-
-
21/05
13:00
LSF
Skovshoved
1
1
-
-
-
-
21/05
12:00
GVI
B 1908
4
1
-
-
-
-
20/05
19:15
Ringkøbing
Fuglebakken KFUM
1
0
-
-
-
-
20/05
19:00
B 1913
Marienlyst
3
0
-
-
-
-
20/05
19:00
KFUM
Ringsted
3
2
-
-
-
-
20/05
19:00
Holbæk B&I
Tårnby FF
0
0
-
-
-
-
20/05
19:00
Vejgaard B
AaB II
3
4
-
-
-
-
20/05
18:30
Avarta
Frederikssund
2
2
-
-
-
-
20/05
18:30
Sydvest
Tarup-Paarup
0
3
-
-
-
-

17/05
19:00
Allerød
Herstedøster
6
1
-
-
-
-
27/03
14:00
Ringkøbing
ASA Aarhus
1
0
-
-
-
-
27/03
13:00
Holstebro
Nørresundby
2
1
-
-
-
-
26/03
14:00
Brønshøj
Solrød
1
2
-
-
-
-
26/03
14:00
Marienlyst
Varde IF Elite
1
0
-
-
-
-
26/03
14:00
Aarhus Fremad II
Tarup-Paarup
2
1
-
-
-
-
26/03
14:00
BK Union
B 1903
4
2
-
-
-
-
26/03
14:00
Holbæk B&I
Ringsted
6
0
-
-
-
-
26/03
14:00
AB Tårnby
Skovshoved
2
1
-
-
-
-
26/03
14:00
Vejgaard B
Fuglebakken KFUM
2
1
-
-
-
-
26/03
14:00
Køge Nord
KFUM
1
3
-
-
-
-
26/03
13:30
Hedensted
B 1913
4
1
-
-
-
-
26/03
13:30
Kjellerup
AaB II
1
0
-
-
-
-
26/03
13:00
Avarta
Greve
1
1
-
-
-
-
26/03
13:00
Ishøj
Frederikssund
2
3
-
-
-
-
26/03
13:00
Sydvest
SfB-Oure
1
3
-
-
-
-
26/03
13:00
OKS
B 1909
2
1
-
-
-
-
26/03
13:00
LSF
B 1908
0
3
-
-
-
-
26/03
12:00
GVI
Tårnby FF
2
2
-
-
-
-
26/03
12:00
VRI
Odder
1
2
-
-
-
-

14/05
16:00
AaB II
Ringkøbing
3
1
-
-
-
-
14/05
15:00
Varde IF Elite
Tarup-Paarup
0
2
-
-
-
-
14/05
14:00
Solrød
BK Union
1
0
-
-
-
-
14/05
14:00
B 1909
Marienlyst
2
2
-
-
-
-
14/05
14:00
Holstebro
Odder
4
3
-
-
-
-
14/05
13:00
SfB-Oure
Hedensted
2
2
-
-
-
-
14/05
13:00
Ringsted
Køge Nord
1
3
-
-
-
-
14/05
13:00
VRI
Kjellerup
2
2
-
-
-
-
14/05
12:00
B 1908
Holbæk B&I
3
2
-
-
-
-
13/05
19:00
Herstedøster
B 1903
1
0
-
-
-
-
13/05
19:00
B 1913
Aarhus Fremad II
1
1
-
-
-
-
13/05
19:00
OKS
Sydvest
2
2
-
-
-
-
13/05
14:00
Avarta
Ishøj
0
3
-
-
-
-
13/05
14:00
AB Tårnby
LSF
3
3
-
-
-
-
13/05
14:00
Skovshoved
GVI
1
1
-
-
-
-
13/05
13:00
Greve
Brønshøj
1
1
-
-
-
-
12/05
19:00
Frederikssund
Allerød
4
3
-
-
-
-
12/05
19:00
Fuglebakken KFUM
ASA Aarhus
3
2
-
-
-
-
12/05
19:00
Nørresundby
Vejgaard B
1
3
-
-
-
-
12/05
18:00
Tårnby FF
KFUM
3
0
-
-
-
-

08/05
14:00
Ringkøbing
Nørresundby
0
2
-
-
-
-
07/05
14:00
B 1903
Greve
1
1
-
-
-
-
07/05
14:00
Brønshøj
Frederikssund
1
1
-
-
-
-
07/05
14:00
Aarhus Fremad II
B 1909
2
1
-
-
-
-
07/05
14:00
Odder
Fuglebakken KFUM
2
2
-
-
-
-
07/05
13:00
Allerød
Avarta
2
3
-
-
-
-
07/05
13:00
Marienlyst
SfB-Oure
1
1
-
-
-
-
07/05
13:00
ASA Aarhus
AaB II
1
0
-
-
-
-
07/05
13:00
Vejgaard B
VRI
5
0
-
-
-
-
07/05
12:00
GVI
LSF
5
1
-
-
-
-
07/05
12:00
KFUM
B 1908
1
2
-
-
-
-
06/05
19:00
Ishøj
Solrød
5
1
-
-
-
-
06/05
19:00
BK Union
Herstedøster
3
1
-
-
-
-
06/05
19:00
Køge Nord
Tårnby FF
0
2
-
-
-
-
06/05
19:00
Holbæk B&I
Skovshoved
3
0
-
-
-
-
06/05
19:00
Kjellerup
Holstebro
1
2
-
-
-
-
06/05
18:30
Sydvest
Varde IF Elite
1
1
-
-
-
-
05/05
19:00
Hedensted
OKS
1
3
-
-
-
-
04/05
19:00
AB Tårnby
Ringsted
2
0
-
-
-
-

30/04
14:00
AaB II
Fuglebakken KFUM
1
0
-
-
-
-
30/04
14:00
Holstebro
Vejgaard B
3
0
-
-
-
-
30/04
13:30
Hedensted
Sydvest
1
1
-
-
-
-
30/04
13:30
Nørresundby
ASA Aarhus
0
1
-
-
-
-
30/04
13:00
Allerød
Ishøj
4
2
-
-
-
-
30/04
13:00
Frederikssund
B 1903
5
0
-
-
-
-
30/04
13:00
Greve
BK Union
4
0
-
-
-
-
30/04
13:00
SfB-Oure
Aarhus Fremad II
2
0
-
-
-
-
29/04
19:00
B 1909
Tarup-Paarup
2
1
-
-
-
-
29/04
18:45
B 1913
Varde IF Elite
1
1
-
-
-
-
29/04
18:45
Kjellerup
Odder
4
2
-
-
-
-
29/04
18:30
Herstedøster
Solrød
1
2
-
-
-
-
29/04
18:30
Avarta
Brønshøj
1
0
-
-
-
-
29/04
18:30
OKS
Marienlyst
3
2
-
-
-
-
29/04
18:30
GVI
AB Tårnby
2
1
-
-
-
-
29/04
18:30
Skovshoved
KFUM
2
0
-
-
-
-
29/04
18:30
LSF
Holbæk B&I
1
0
-
-
-
-
29/04
18:00
Tårnby FF
Ringsted
3
0
-
-
-
-
28/04
18:30
B 1908
Køge Nord
1
2
-
-
-
-
28/04
18:30
VRI
Ringkøbing
1
2
-
-
-
-

24/04
14:00
ASA Aarhus
VRI
0
1
-
-
-
-
23/04
14:00
BK Union
Frederikssund
2
4
-
-
-
-
23/04
14:00
Solrød
Greve
2
2
-
-
-
-
23/04
14:00
Brønshøj
Allerød
0
0
-
-
-
-
23/04
14:00
Tarup-Paarup
SfB-Oure
1
2
-
-
-
-
23/04
14:00
Holbæk B&I
GVI
3
0
-
-
-
-
23/04
14:00
AB Tårnby
Tårnby FF
1
0
-
-
-
-
23/04
14:00
Køge Nord
Skovshoved
2
1
-
-
-
-
23/04
14:00
Odder
AaB II
3
0
-
-
-
-
23/04
13:00
Ishøj
Herstedøster
3
0
-
-
-
-
23/04
13:00
Marienlyst
Hedensted
0
0
-
-
-
-
23/04
13:00
Fuglebakken KFUM
Nørresundby
1
1
-
-
-
-
23/04
13:00
Vejgaard B
Kjellerup
4
3
-
-
-
-
22/04
19:00
Aarhus Fremad II
OKS
4
1
-
-
-
-
22/04
18:30
B 1903
Avarta
0
1
-
-
-
-
22/04
18:30
Sydvest
B 1913
1
2
-
-
-
-
22/04
18:30
Varde IF Elite
B 1909
0
1
-
-
-
-
22/04
18:30
Ringsted
B 1908
0
4
-
-
-
-
22/04
18:00
Ringkøbing
Holstebro
1
0
-
-
-
-
21/04
19:00
KFUM
LSF
1
0
-
-
-
-

19/04
18:30
Fuglebakken KFUM
VRI
1
1
-
-
-
-
18/04
14:00
Ringkøbing
Kjellerup
7
0
-
-
-
-
18/04
13:00
ASA Aarhus
Holstebro
0
1
-
-
-
-
16/04
15:00
Varde IF Elite
SfB-Oure
0
0
-
-
-
-
16/04
14:00
B 1903
Allerød
2
1
-
-
-
-
16/04
14:00
Solrød
Frederikssund
0
4
-
-
-
-
16/04
14:00
AB Tårnby
Holbæk B&I
0
4
-
-
-
-
16/04
14:00
Køge Nord
LSF
3
1
-
-
-
-
16/04
13:00
Ishøj
Brønshøj
7
3
-
-
-
-
16/04
13:00
Tarup-Paarup
OKS
1
2
-
-
-
-
16/04
13:00
Ringsted
Skovshoved
3
3
-
-
-
-
16/04
12:00
KFUM
GVI
2
1
-
-
-
-
15/04
18:00
Tårnby FF
B 1908
1
1
-
-
-
-
15/04
11:00
Herstedøster
Greve
1
2
-
-
-
-
14/04
16:00
AaB II
Nørresundby
3
2
-
-
-
-
14/04
14:00
Odder
Vejgaard B
1
1
-
-
-
-
14/04
13:00
Sydvest
Marienlyst
1
3
-
-
-
-
14/04
13:00
B 1913
B 1909
3
2
-
-
-
-
14/04
12:00
BK Union
Avarta
0
1
-
-
-
-
13/04
18:15
Aarhus Fremad II
Hedensted
1
1
-
-
-
-

10/04
13:00
Holstebro
Fuglebakken KFUM
3
1
-
-
-
-
09/04
14:00
Brønshøj
B 1903
1
1
-
-
-
-
09/04
14:00
B 1909
Sydvest
3
3
-
-
-
-
17/05
19:00
Skovshoved
Tårnby FF
1
0
-
-
-
-
09/04
13:30
Hedensted
Tarup-Paarup
4
2
-
-
-
-
09/04
13:30
Nørresundby
Odder
3
4
-
-
-
-
09/04
13:30
Kjellerup
ASA Aarhus
1
3
-
-
-
-
09/04
13:00
Allerød
BK Union
3
2
-
-
-
-
09/04
13:00
Avarta
Solrød
3
1
-
-
-
-
09/04
13:00
Frederikssund
Herstedøster
3
1
-
-
-
-
09/04
13:00
Greve
Ishøj
1
0
-
-
-
-
09/04
13:00
Marienlyst
Aarhus Fremad II
4
1
-
-
-
-
09/04
13:00
OKS
Varde IF Elite
0
0
-
-
-
-
09/04
13:00
LSF
Ringsted
4
1
-
-
-
-
09/04
13:00
VRI
AaB II
1
0
-
-
-
-
09/04
13:00
Vejgaard B
Ringkøbing
0
0
-
-
-
-
09/04
12:00
GVI
Køge Nord
3
1
-
-
-
-
09/04
12:00
B 1908
AB Tårnby
1
2
-
-
-
-
09/04
11:30
Holbæk B&I
KFUM
3
0
-
-
-
-
08/04
18:00
SfB-Oure
B 1913
1
0
-
-
-
-

03/04
14:00
Ringkøbing
Odder
1
1
-
-
-
-
03/04
13:00
AaB II
Holstebro
1
2
-
-
-
-
03/04
13:00
ASA Aarhus
Vejgaard B
0
3
-
-
-
-
02/04
16:30
Aarhus Fremad II
Sydvest
4
3
-
-
-
-
02/04
15:00
Varde IF Elite
Hedensted
0
2
-
-
-
-
02/04
14:00
BK Union
Brønshøj
2
2
-
-
-
-
02/04
14:00
Solrød
Allerød
1
4
-
-
-
-
02/04
14:00
B 1909
SfB-Oure
1
1
-
-
-
-
02/04
14:00
Tårnby FF
LSF
1
0
-
-
-
-
02/04
14:00
Køge Nord
Holbæk B&I
1
4
-
-
-
-
02/04
13:30
Nørresundby
VRI
2
1
-
-
-
-
02/04
13:00
Greve
Frederikssund
4
1
-
-
-
-
02/04
13:00
Tarup-Paarup
Marienlyst
2
1
-
-
-
-
02/04
13:00
B 1913
OKS
0
4
-
-
-
-
02/04
13:00
Ishøj
B 1903
1
1
-
-
-
-
02/04
13:00
Ringsted
GVI
2
2
-
-
-
-
02/04
13:00
Fuglebakken KFUM
Kjellerup
0
0
-
-
-
-
02/04
12:00
B 1908
Skovshoved
1
0
-
-
-
-
02/04
14:00
KFUM
AB Tårnby
1
1
-
-
-
-
01/04
17:45
Herstedøster
Avarta
0
1
-
-
-
-
« Livescore

Denmark  Denmark Series

Summary

© 2022 BoltScore