27/04
19:00 |
Alberes Argelès
Bordeaux II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
19:00 |
Lège-Cap-Ferret
Colomiers |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
19:00 |
Les Genêts d'Anglet
Stade Bordelais |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
19:00 |
La Chapelle
Is-Selongey |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:30 |
Castanet
Aviron Bayonnais |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Caen PTT
AG Caennaise |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:30 |
Pays de Cassel
Saint-Amand |
-
- |
- - |
-
- |
26/04
18:00 |
Balagne
Bastia II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:30 |
Moulins Yzeure Foot
Gueugnon |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:30 |
Hauts Lyonnais
Lyon La Duchere |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Béziers
St Clément Montferrier |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
14:30 |
Cannet Rocheville
Corte |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Rousset-Ste Victoire
Olympique Marseille II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Istres
Ardziv |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Stade Beaucairois
Agde |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Montpellier II
Fos |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Blagnac
Onet-le-Château |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Châtellerault
Chambray |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
15:30 |
Ouest Tourangeau
Vierzon FC |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Stade Poitevin
Châteauroux II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Tours
Montlouis |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Les Sables
St-Philbert Gd Lieu |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
La Châtaigneraie
Le Poiré sur Vie |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Niort II
Ancienne Château-Gontier |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Nantes II
Laval II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Sablé
Chauray |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Saint-Nazaire AF
Vendée Fontenay |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Challans
USSA Vertou |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
US Fougères
CPBB Rennes |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Stade Briochin II
Vannes |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Stade Pontivy
Rennes II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Saint-Pierre Milizac
Stade Plabennec |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Lannion
GSI Pontivy |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Saint-Colomban Locminé
Vitré |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
TA Rennes
Ergué-Gaberic |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Flers
Oissel |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Dieppe
Le Havre II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Dives-Cabourg
Alençon |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Saint-Lô Manche
Chatou |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
17:00 |
IC Croix
Chantilly |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Lille II
St Ouen l'Aumône |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
16:00 |
Lens II
Vimy |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Le Pays du Valois
Compiègne |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Drancy JA
Valenciennes II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Entente SSG
Olympique Marcquois |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:30 |
CA Vitry
Sainte Geneviève |
-
- |
- - |
-
- |
28/04
15:00 |
Neuilly sur Marne
Ivry |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Orléans II
St Maur Lusitanos |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Métropole Troyenne
Prix-lès-Mézières |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Sarre Union
Thaon |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
17:00 |
Reims II
Nancy II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Raon l'Etape
Thionville Lusitanos |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Vesoul
Pontarlier |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Dijon II
Rumilly Vallières |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Jura Dolois
Sochaux II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Louhans-Cuiseaux
Besançon |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Union Cosnoise
ASPTT Dijon |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Olympique de Valence
Feurs |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Vaulx
Chassieu Décines |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Saint-Priest
Saint-Étienne II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Clermont II
Espaly-Saint-Marcel |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Ain Sud
Olympique Lyonnais II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
18:00 |
Chambéry
Limonest |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
17:00 |
Strasbourg Koenigshoffen
Strasbourg II |
-
- |
- - |
-
- |
27/04
14:30 |
Gallia Lucciana
Cagnes-Le Cros |
-
- |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
St Clément Montferrier
Istres |
0
2 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Ardziv
Olympique Marseille II |
2
3 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Saint-Estève Perpignan
Alberes Argelès |
0
0 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Chambray
Stade Poitevin |
0
3 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Bourges Foot 18 II
Panazol |
3
3 |
- - |
-
- |
21/04
15:30 |
Le Havre II
Les Mureaux |
0
0 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Vimy
Entente SSG |
0
0 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Saint-Amand
IC Croix |
0
1 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
CA Vitry
Ajaccio II |
1
1 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Saran Municipal
Neuilly sur Marne |
1
0 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Troyes II
Belfort |
2
1 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Nancy II
Raon l'Etape |
1
2 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Strasbourg II
Reims II |
2
5 |
- - |
-
- |
21/04
15:00 |
Saint-Étienne II
Vaulx |
1
2 |
- - |
-
- |
20/04
20:00 |
Olympique Marcquois
Drancy JA |
1
1 |
- - |
-
- |
20/04
19:00 |
Saint-Paul Sport
Les Genêts d'Anglet |
1
0 |
- - |
-
- |
20/04
19:00 |
Stade Bordelais
Lège-Cap-Ferret |
3
1 |
- - |
-
- |
20/04
19:00 |
Montlouis
Châteauneuf-sur-Loire |
2
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:30 |
Vierzon FC
Bourges Moulon |
2
2 |
- - |
-
- |
20/04
18:30 |
Villers Houlgate CF
Flers |
1
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Cagnes-Le Cros
Béziers |
-
- |
- - |
-
- |
21/04
17:00 |
Corte
Gallia Lucciana |
1
2 |
- - |
-
- |
01/05
18:00 |
Fos
Stade Beaucairois |
-
- |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Montpellier II
Rousset-Ste Victoire |
0
0 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Colomiers
Bordeaux II |
2
2 |
(2) (1) |
-
- |
20/04
18:00 |
Onet-le-Château
Pau II |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
Aviron Bayonnais
Blagnac |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
20/04
18:00 |
Canet Roussillon
Castanet |
1
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Chauvigny
Châtellerault |
2
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Vineuil
Ouest Tourangeau |
2
3 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Laval II
Challans |
3
2 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
USSA Vertou
Saint-Nazaire AF |
3
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Vendée Fontenay
Chauray |
0
0 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Ancienne Château-Gontier
La Châtaigneraie |
1
5 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Niort II
Sablé |
3
0 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Stade Plabennec
TA Rennes |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
20/04
18:00 |
Ergué-Gaberic
Saint-Colomban Locminé |
0
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Vitré
GSI Pontivy |
0
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
CPBB Rennes
Saint-Pierre Milizac |
4
3 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Vannes
US Fougères |
2
2 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Stade Pontivy
Lannion |
0
2 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
AG Caennaise
Saint-Lô Manche |
3
1 |
(2) (1) |
-
- |
20/04
18:00 |
Chatou
Dives-Cabourg |
1
2 |
(1) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
Alençon
Caen II |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
Oissel
Caen PTT |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
Dieppe
Quevilly II |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
20/04
18:00 |
Valenciennes II
Compiègne |
2
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
St Ouen l'Aumône
Pays de Cassel |
1
2 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Lille II
Le Pays du Valois |
3
0 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Ivry
Orléans II |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
St Maur Lusitanos
Mainvilliers |
5
0 |
(2) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
Montrouge
Linas-Montlhery |
3
4 |
(1) (2) |
-
- |
20/04
18:00 |
Bastia II
Brétigny Foot |
2
2 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Sainte Geneviève
Balagne |
1
2 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Thionville Lusitanos
Metz II |
1
0 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Sarre Union
Reims Sainte-Anne |
3
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
ASPTT Dijon
Louhans-Cuiseaux |
0
4 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Besançon
Is-Selongey |
2
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Gueugnon
Jura Dolois |
2
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Pontarlier
Moulins Yzeure Foot |
3
0 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Dijon II
La Chapelle |
1
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Espaly-Saint-Marcel
Chambéry |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
Limonest
Ain Sud |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
20/04
18:00 |
Olympique Lyonnais II
Lyon La Duchere |
3
2 |
(1) (1) |
-
- |
20/04
16:00 |
Feurs
Clermont II |
2
1 |
- - |
-
- |
20/04
18:00 |
Chassieu Décines
Olympique de Valence |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
20/04
18:00 |
Saint-Priest
Hauts Lyonnais |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
20/04
17:00 |
Thaon
Métropole Troyenne |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
20/04
17:00 |
Rumilly Vallières
Vesoul |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
20/04
16:30 |
Agde
Cannet Rocheville |
2
2 |
(1) (2) |
-
- |
20/04
16:00 |
Chantilly
Lens II |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
20/04
16:00 |
Sochaux II
Union Cosnoise |
3
1 |
(0) (0) |
-
- |
20/04
15:00 |
Châteauroux II
Tours |
2
0 |
- - |
-
- |
20/04
15:00 |
Prix-lès-Mézières
Strasbourg Koenigshoffen |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
30/03
15:00 |
St-Philbert Gd Lieu
Nantes II |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
10/02
16:00 |
Stade Briochin II
Rennes II |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
14/04
15:00 |
Pau II
Aviron Bayonnais |
4
1 |
(3) (0) |
-
- |
14/04
15:00 |
Bordeaux II
Stade Bordelais |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
14/04
15:00 |
Bourges Moulon
Vineuil |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
14/04
15:00 |
Panazol
Vierzon FC |
0
0 |
- - |
-
- |
14/04
15:00 |
Châteauneuf-sur-Loire
Châteauroux II |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
14/04
15:00 |
Quevilly II
Alençon |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
14/04
15:00 |
Les Mureaux
Dieppe |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Neuilly sur Marne
Bastia II |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
14/04
15:00 |
Brétigny Foot
Sainte Geneviève |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
14/04
15:00 |
Mainvilliers
Ivry |
0
3 |
(0) (1) |
-
- |
14/04
15:00 |
Metz II
Nancy II |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
14/04
15:00 |
Reims Sainte-Anne
Troyes II |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
14/04
13:30 |
Ajaccio II
Montrouge |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
20:00 |
Stade Beaucairois
Montpellier II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
19:00 |
Les Genêts d'Anglet
Onet-le-Château |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
19:00 |
Lège-Cap-Ferret
Saint-Paul Sport |
3
2 |
(2) (2) |
-
- |
13/04
19:00 |
Alberes Argelès
Colomiers |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
19:00 |
Chauray
USSA Vertou |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
19:00 |
La Chapelle
Besançon |
4
0 |
(4) (0) |
-
- |
13/04
18:30 |
Castanet
Saint-Estève Perpignan |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:30 |
Caen PTT
Villers Houlgate CF |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:30 |
Compiègne
Olympique Marcquois |
1
4 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:30 |
Pays de Cassel
Lille II |
2
3 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:30 |
Moulins Yzeure Foot
Rumilly Vallières |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:30 |
Hauts Lyonnais
Olympique Lyonnais II |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Béziers
Corte |
-
- |
- - |
-
- |
13/04
18:00 |
Cannet Rocheville
Fos |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Rousset-Ste Victoire
Ardziv |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Istres
Cagnes-Le Cros |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Olympique Marseille II
St Clément Montferrier |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Blagnac
Canet Roussillon |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Châtellerault
Bourges Foot 18 II |
5
3 |
(1) (2) |
-
- |
13/04
18:00 |
Ouest Tourangeau
Montlouis |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Stade Poitevin
Chauvigny |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Tours
Chambray |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
13/04
19:00 |
Les Sables
Ancienne Château-Gontier |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Nantes II
Le Poiré sur Vie |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Challans
St-Philbert Gd Lieu |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Saint-Nazaire AF
Laval II |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Sablé
Vendée Fontenay |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
La Châtaigneraie
Niort II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
US Fougères
Rennes II |
2
3 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Saint-Pierre Milizac
Vannes |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
TA Rennes
CPBB Rennes |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Saint-Colomban Locminé
Stade Plabennec |
5
0 |
(3) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
GSI Pontivy
Ergué-Gaberic |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Lannion
Vitré |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Stade Briochin II
Stade Pontivy |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Flers
Le Havre II |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Saint-Lô Manche
Oissel |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Dives-Cabourg
AG Caennaise |
1
2 |
- - |
-
- |
13/04
18:00 |
Entente SSG
Chantilly |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Drancy JA
Vimy |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Le Pays du Valois
Valenciennes II |
4
2 |
- - |
-
- |
13/04
18:00 |
Orléans II
Saran Municipal |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Linas-Montlhery
St Maur Lusitanos |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Balagne
CA Vitry |
4
0 |
(2) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Raon l'Etape
Strasbourg II |
3
1 |
- - |
-
- |
13/04
18:00 |
Belfort
Thionville Lusitanos |
1
3 |
(1) (3) |
-
- |
13/04
18:00 |
Métropole Troyenne
Sarre Union |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Jura Dolois
Pontarlier |
2
2 |
(2) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Union Cosnoise
Gueugnon |
1
3 |
(1) (2) |
-
- |
13/04
18:00 |
Louhans-Cuiseaux
Sochaux II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Is-Selongey
ASPTT Dijon |
4
2 |
(1) (2) |
-
- |
13/04
18:00 |
Vesoul
Dijon II |
2
2 |
(0) (1) |
-
- |
13/04
18:00 |
Olympique de Valence
Saint-Étienne II |
0
2 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Clermont II
Chassieu Décines |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Chambéry
Feurs |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Ain Sud
Espaly-Saint-Marcel |
4
0 |
(3) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Lyon La Duchere
Limonest |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
18:00 |
Vaulx
Saint-Priest |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
13/04
17:00 |
Lens II
Saint-Amand |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
17:00 |
Reims II
Prix-lès-Mézières |
2
3 |
(1) (1) |
-
- |
13/04
16:00 |
Caen II
Chatou |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
13/04
16:00 |
Strasbourg Koenigshoffen
Thaon |
2
2 |
(1) (1) |
-
- |
13/04
15:00 |
IC Croix
St Ouen l'Aumône |
1
3 |
(1) (1) |
-
- |
13/04
14:30 |
Gallia Lucciana
Agde |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
07/04
15:00 |
St Clément Montferrier
Ardziv |
5
0 |
(0) (0) |
-
- |
07/04
15:00 |
Saint-Estève Perpignan
Blagnac |
1
4 |
(1) (2) |
-
- |
07/04
15:00 |
Chambray
Châteauneuf-sur-Loire |
2
6 |
(1) (4) |
-
- |
07/04
15:00 |
Bourges Foot 18 II
Stade Poitevin |
1
5 |
(1) (1) |
-
- |
07/04
15:30 |
Le Havre II
Caen PTT |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
07/04
15:00 |
Les Mureaux
Quevilly II |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |
07/04
15:00 |
Saint-Amand
Entente SSG |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
07/04
15:00 |
CA Vitry
Brétigny Foot |
0
3 |
(0) (2) |
-
- |
07/04
15:00 |
Saran Municipal
Mainvilliers |
4
0 |
(2) (0) |
-
- |
07/04
15:00 |
Nancy II
Belfort |
0
3 |
(0) (0) |
-
- |
07/04
15:00 |
Strasbourg II
Metz II |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
15:00 |
Sochaux II
Is-Selongey |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
07/04
15:00 |
Saint-Étienne II
Clermont II |
2
2 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
20:00 |
Olympique Marcquois
Valenciennes II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
20:00 |
Vesoul
La Chapelle |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
20:00 |
Olympique de Valence
Saint-Priest |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
19:00 |
Stade Bordelais
Colomiers |
2
3 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
19:00 |
Saint-Paul Sport
Bordeaux II |
0
3 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
19:00 |
Montlouis
Bourges Moulon |
3
1 |
- - |
-
- |
06/04
18:30 |
Castanet
Alberes Argelès |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:30 |
Villers Houlgate CF
Saint-Lô Manche |
1
1 |
- - |
-
- |
06/04
18:30 |
Pays de Cassel
Le Pays du Valois |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Agde
Béziers |
-
- |
- - |
-
- |
06/04
14:00 |
Cagnes-Le Cros
Olympique Marseille II |
1
2 |
(1) (2) |
-
- |
06/04
18:00 |
Stade Beaucairois
Rousset-Ste Victoire |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Onet-le-Château
Lège-Cap-Ferret |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Canet Roussillon
Pau II |
0
4 |
- - |
-
- |
06/04
18:00 |
Aviron Bayonnais
Les Genêts d'Anglet |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Châtellerault
Panazol |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Vineuil
Vierzon FC |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Chauvigny
Tours |
1
3 |
(0) (2) |
-
- |
06/04
18:00 |
USSA Vertou
Vendée Fontenay |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Laval II
Chauray |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
16:30 |
Niort II
Les Sables |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Ancienne Château-Gontier
Nantes II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Le Poiré sur Vie
Challans |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
La Châtaigneraie
Sablé |
2
2 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Ergué-Gaberic
Vitré |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Stade Plabennec
GSI Pontivy |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
CPBB Rennes
Saint-Colomban Locminé |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Stade Pontivy
US Fougères |
3
3 |
(2) (2) |
-
- |
06/04
18:00 |
Vannes
TA Rennes |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Stade Briochin II
Lannion |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
06/04
16:00 |
AG Caennaise
Caen II |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Oissel
Dives-Cabourg |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Dieppe
Flers |
3
2 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Lille II
IC Croix |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
St Ouen l'Aumône
Lens II |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
St Maur Lusitanos
Montrouge |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Ivry
Linas-Montlhery |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Sainte Geneviève
Neuilly sur Marne |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Bastia II
Orléans II |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
06/04
16:00 |
Balagne
Ajaccio II |
4
1 |
(3) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
Thionville Lusitanos
Troyes II |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Sarre Union
Strasbourg Koenigshoffen |
1
3 |
(1) (2) |
-
- |
06/04
18:00 |
Métropole Troyenne
Reims Sainte-Anne |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
18:00 |
ASPTT Dijon
Besançon |
2
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Gueugnon
Louhans-Cuiseaux |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Dijon II
Moulins Yzeure Foot |
1
2 |
(1) (2) |
-
- |
06/04
18:00 |
Pontarlier
Union Cosnoise |
2
2 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
15:00 |
Limonest
Olympique Lyonnais II |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Espaly-Saint-Marcel
Lyon La Duchere |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Feurs
Ain Sud |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
06/04
19:30 |
Chassieu Décines
Chambéry |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
18:00 |
Vaulx
Hauts Lyonnais |
1
2 |
(0) (2) |
-
- |
06/04
17:00 |
Fos
Gallia Lucciana |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
17:00 |
Rennes II
Saint-Pierre Milizac |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
06/04
17:00 |
Reims II
Thaon |
0
2 |
- - |
-
- |
06/04
17:00 |
Rumilly Vallières
Jura Dolois |
2
2 |
(2) (1) |
-
- |
06/04
16:00 |
Montpellier II
Cannet Rocheville |
6
0 |
(3) (0) |
-
- |
06/04
16:00 |
Châteauroux II
Ouest Tourangeau |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
06/04
16:00 |
Vimy
Compiègne |
1
3 |
(0) (2) |
-
- |
06/04
15:00 |
Corte
Istres |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
06/04
15:00 |
St-Philbert Gd Lieu
Saint-Nazaire AF |
2
3 |
(1) (3) |
-
- |
06/04
15:00 |
Chatou
Alençon |
3
1 |
(1) (1) |
-
- |
06/04
15:00 |
Chantilly
Drancy JA |
2
2 |
(2) (1) |
-
- |
06/04
15:00 |
Prix-lès-Mézières
Raon l'Etape |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/03
16:00 |
Ardziv
Cagnes-Le Cros |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
Gallia Lucciana
Montpellier II |
3
3 |
(1) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
Pau II
Saint-Estève Perpignan |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/03
15:00 |
Bordeaux II
Onet-le-Château |
4
2 |
(3) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
Bourges Moulon
Châteauroux II |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
Panazol
Vineuil |
6
0 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Quevilly II
Chatou |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
Neuilly sur Marne
CA Vitry |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
Brétigny Foot
Balagne |
1
3 |
(0) (2) |
-
- |
24/03
15:00 |
Mainvilliers
Bastia II |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/03
15:00 |
Ajaccio II
St Maur Lusitanos |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
Troyes II
Nancy II |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
16:00 |
Metz II
Prix-lès-Mézières |
3
1 |
- - |
-
- |
24/03
15:00 |
Reims Sainte-Anne
Thionville Lusitanos |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
19:30 |
Drancy JA
Saint-Amand |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
19:00 |
Les Genêts d'Anglet
Canet Roussillon |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
19:00 |
Lège-Cap-Ferret
Aviron Bayonnais |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
19:00 |
Alberes Argelès
Stade Bordelais |
2
1 |
- - |
-
- |
23/03
19:00 |
Chauray
St-Philbert Gd Lieu |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
19:00 |
Jura Dolois
Dijon II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
19:00 |
La Chapelle
ASPTT Dijon |
0
2 |
- - |
-
- |
23/03
18:30 |
Vierzon FC
Montlouis |
0
2 |
(0) (2) |
-
- |
23/03
19:00 |
Compiègne
Chantilly |
2
2 |
- - |
-
- |
23/03
18:30 |
Moulins Yzeure Foot
Vesoul |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Béziers
Fos |
-
- |
- - |
-
- |
23/03
18:00 |
Cannet Rocheville
Stade Beaucairois |
2
3 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Rousset-Ste Victoire
St Clément Montferrier |
3
2 |
(2) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Blagnac
Castanet |
0
0 |
- - |
-
- |
23/03
18:00 |
Colomiers
Saint-Paul Sport |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Ouest Tourangeau
Chambray |
3
1 |
(3) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Stade Poitevin
Châtellerault |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Tours
Bourges Foot 18 II |
6
0 |
(3) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Chauvigny
Châteauneuf-sur-Loire |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Les Sables
La Châtaigneraie |
2
2 |
(1) (2) |
-
- |
23/03
18:00 |
Nantes II
Niort II |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Challans
Ancienne Château-Gontier |
5
1 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Saint-Nazaire AF
Le Poiré sur Vie |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Vendée Fontenay
Laval II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Sablé
USSA Vertou |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
US Fougères
Stade Briochin II |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Saint-Pierre Milizac
Stade Pontivy |
3
2 |
(1) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
TA Rennes
Rennes II |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Saint-Colomban Locminé
Vannes |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
GSI Pontivy
CPBB Rennes |
2
2 |
(1) (2) |
-
- |
23/03
18:00 |
Vitré
Stade Plabennec |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Lannion
Ergué-Gaberic |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Flers
Les Mureaux |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Saint-Lô Manche
Le Havre II |
4
1 |
(2) (1) |
-
- |
23/03
18:30 |
Dives-Cabourg
Villers Houlgate CF |
4
1 |
(2) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Alençon
AG Caennaise |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Dieppe
Caen PTT |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
24/03
15:00 |
IC Croix
Pays de Cassel |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Entente SSG
St Ouen l'Aumône |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
19:00 |
Le Pays du Valois
Olympique Marcquois |
4
2 |
(1) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Orléans II
Sainte Geneviève |
2
2 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Linas-Montlhery
Saran Municipal |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Raon l'Etape
Thaon |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Belfort
Strasbourg II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
15:00 |
Strasbourg Koenigshoffen
Métropole Troyenne |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Union Cosnoise
Rumilly Vallières |
2
3 |
(2) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Is-Selongey
Gueugnon |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Olympique de Valence
Vaulx |
5
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Clermont II
Saint-Priest |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
23/03
18:00 |
Chambéry
Saint-Étienne II |
4
0 |
(3) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Ain Sud
Chassieu Décines |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
19:30 |
Lyon La Duchere
Feurs |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
18:00 |
Hauts Lyonnais
Limonest |
0
4 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
17:00 |
Istres
Agde |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
17:00 |
Reims II
Sarre Union |
3
1 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
16:00 |
Caen II
Oissel |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
16:00 |
Lens II
Lille II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
15:00 |
Vimy
Valenciennes II |
3
2 |
(0) (1) |
-
- |
23/03
15:00 |
Montrouge
Ivry |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
23/03
15:00 |
Sochaux II
Besançon |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
23/03
14:30 |
Olympique Marseille II
Corte |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
22/03
20:00 |
Louhans-Cuiseaux
Pontarlier |
2
2 |
(0) (1) |
-
- |
22/03
20:00 |
Olympique Lyonnais II
Espaly-Saint-Marcel |
2
3 |
(0) (1) |
-
- |
17/03
15:30 |
Le Havre II
Dives-Cabourg |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
17/03
15:00 |
Corte
Ardziv |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
17/03
15:00 |
Saint-Estève Perpignan
Les Genêts d'Anglet |
2
4 |
(0) (1) |
-
- |
17/03
15:00 |
Chambray
Bourges Moulon |
1
2 |
(1) (0) |
-
- |
17/03
15:00 |
Bourges Foot 18 II
Châteauneuf-sur-Loire |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
17/03
15:00 |
Les Mureaux
Caen PTT |
0
3 |
(0) (3) |
-
- |
17/03
15:00 |
Vimy
Olympique Marcquois |
3
3 |
(2) (2) |
-
- |
17/03
15:00 |
CA Vitry
Orléans II |
0
2 |
(0) (0) |
-
- |
17/03
15:00 |
Strasbourg II
Troyes II |
1
3 |
(1) (2) |
-
- |
17/03
15:00 |
Saint-Étienne II
Ain Sud |
3
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/03
14:30 |
Châteauroux II
Vierzon FC |
1
4 |
(1) (2) |
-
- |
17/03
14:30 |
Saint-Amand
Compiègne |
4
1 |
(2) (0) |
-
- |
16/03
15:00 |
IC Croix
Le Pays du Valois |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
15:00 |
Chantilly
Valenciennes II |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
17/03
14:30 |
Saran Municipal
Montrouge |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
17/03
14:30 |
Brétigny Foot
Ajaccio II |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
17/03
14:30 |
Nancy II
Thionville Lusitanos |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
16/03
20:00 |
Drancy JA
St Ouen l'Aumône |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
19:00 |
Blagnac
Alberes Argelès |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
19:00 |
Saint-Paul Sport
Stade Bordelais |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
19:00 |
Montlouis
Vineuil |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
19:00 |
Balagne
Neuilly sur Marne |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:30 |
Castanet
Pau II |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:30 |
Villers Houlgate CF
Caen II |
3
2 |
(0) (2) |
-
- |
16/03
18:30 |
Pays de Cassel
Lens II |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:30 |
Moulins Yzeure Foot
La Chapelle |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
17:00 |
Agde
Olympique Marseille II |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Cagnes-Le Cros
St Clément Montferrier |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Cannet Rocheville
Rousset-Ste Victoire |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Fos
Istres |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Montpellier II
Béziers |
-
- |
- - |
-
- |
16/03
18:00 |
Canet Roussillon
Lège-Cap-Ferret |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Aviron Bayonnais
Bordeaux II |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Onet-le-Château
Colomiers |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Stade Poitevin
Panazol |
4
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Chauvigny
Ouest Tourangeau |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Châtellerault
Tours |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
La Châtaigneraie
Nantes II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
15:00 |
Niort II
Challans |
1
2 |
(1) (2) |
-
- |
16/03
18:00 |
Ancienne Château-Gontier
Saint-Nazaire AF |
0
3 |
(0) (2) |
-
- |
16/03
18:00 |
Le Poiré sur Vie
Chauray |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Laval II
USSA Vertou |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Les Sables
Sablé |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Stade Briochin II
Saint-Pierre Milizac |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Stade Pontivy
TA Rennes |
1
5 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
17:00 |
Rennes II
Saint-Colomban Locminé |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Vannes
GSI Pontivy |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
CPBB Rennes
Vitré |
4
4 |
(3) (2) |
-
- |
16/03
18:00 |
Stade Plabennec
Ergué-Gaberic |
0
3 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
US Fougères
Lannion |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Dieppe
Saint-Lô Manche |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Oissel
Alençon |
0
3 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:30 |
AG Caennaise
Chatou |
2
3 |
(1) (3) |
-
- |
16/03
18:00 |
Flers
Quevilly II |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Lille II
Entente SSG |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Sainte Geneviève
Mainvilliers |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Bastia II
Linas-Montlhery |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Ivry
St Maur Lusitanos |
1
3 |
(0) (3) |
-
- |
16/03
18:00 |
Métropole Troyenne
Reims II |
0
3 |
(0) (2) |
-
- |
16/03
18:00 |
Sarre Union
Raon l'Etape |
4
2 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Thaon
Metz II |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Strasbourg Koenigshoffen
Reims Sainte-Anne |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Vesoul
Jura Dolois |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Pontarlier
Is-Selongey |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Gueugnon
Besançon |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
16:00 |
Vaulx
Clermont II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Saint-Priest
Chambéry |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
16/03
18:00 |
Chassieu Décines
Lyon La Duchere |
3
2 |
(0) (2) |
-
- |
16/03
18:00 |
Feurs
Olympique Lyonnais II |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Espaly-Saint-Marcel
Limonest |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
18:00 |
Olympique de Valence
Hauts Lyonnais |
3
2 |
(0) (1) |
-
- |
16/03
17:00 |
Dijon II
Union Cosnoise |
3
3 |
(2) (1) |
-
- |
16/03
17:00 |
Rumilly Vallières
Louhans-Cuiseaux |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
15:00 |
St-Philbert Gd Lieu
Vendée Fontenay |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
01/05
15:00 |
Prix-lès-Mézières
Belfort |
-
- |
- - |
-
- |
16/03
14:30 |
Stade Beaucairois
Gallia Lucciana |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
16/03
14:30 |
Sochaux II
ASPTT Dijon |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
16:00 |
Ardziv
Agde |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
15:00 |
Bordeaux II
Canet Roussillon |
0
2 |
(0) (2) |
-
- |
10/03
15:00 |
Pau II
Blagnac |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
15:00 |
Bourges Moulon
Chauvigny |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
15:00 |
Châteauneuf-sur-Loire
Châtellerault |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
10/03
15:00 |
Quevilly II
AG Caennaise |
3
2 |
(1) (2) |
-
- |
10/03
15:00 |
Mainvilliers
CA Vitry |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Ajaccio II
Ivry |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
15:00 |
Troyes II
Prix-lès-Mézières |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
15:00 |
Metz II
Sarre Union |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Olympique Marseille II
Fos |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Panazol
Montlouis |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
10/03
14:30 |
Valenciennes II
Saint-Amand |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
10/03
14:30 |
Neuilly sur Marne
Brétigny Foot |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
19:30 |
Olympique Marcquois
Chantilly |
0
2 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
20:00 |
Orléans II
Balagne |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
19:00 |
Stade Bordelais
Onet-le-Château |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
19:00 |
Lège-Cap-Ferret
Saint-Estève Perpignan |
5
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
19:00 |
Les Genêts d'Anglet
Castanet |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
19:00 |
Alberes Argelès
Saint-Paul Sport |
4
1 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
19:00 |
Chauray
Ancienne Château-Gontier |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
19:00 |
La Chapelle
Sochaux II |
1
2 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
18:30 |
Vierzon FC
Chambray |
5
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
18:30 |
Caen PTT
Flers |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Béziers
Stade Beaucairois |
-
- |
- - |
-
- |
09/03
18:00 |
Rousset-Ste Victoire
Cagnes-Le Cros |
4
3 |
(1) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Colomiers
Aviron Bayonnais |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
17:00 |
Ouest Tourangeau
Bourges Foot 18 II |
4
1 |
(2) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Vineuil
Châteauroux II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Tours
Stade Poitevin |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
USSA Vertou
St-Philbert Gd Lieu |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Vendée Fontenay
Le Poiré sur Vie |
7
1 |
(2) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Saint-Nazaire AF
Niort II |
0
4 |
(0) (2) |
-
- |
09/03
18:00 |
Challans
La Châtaigneraie |
3
2 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Nantes II
Les Sables |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Sablé
Laval II |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Ergué-Gaberic
CPBB Rennes |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Vitré
Vannes |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
GSI Pontivy
Rennes II |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Saint-Colomban Locminé
Stade Pontivy |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
TA Rennes
Stade Briochin II |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Saint-Pierre Milizac
US Fougères |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Lannion
Stade Plabennec |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Chatou
Oissel |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Alençon
Villers Houlgate CF |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
15:00 |
Caen II
Le Havre II |
1
3 |
- - |
-
- |
09/03
18:00 |
Dives-Cabourg
Dieppe |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Saint-Lô Manche
Les Mureaux |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
20:00 |
Drancy JA
Lille II |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Entente SSG
Pays de Cassel |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Le Pays du Valois
Vimy |
2
3 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:30 |
Compiègne
St Ouen l'Aumône |
1
5 |
(0) (4) |
-
- |
09/03
18:00 |
St Maur Lusitanos
Saran Municipal |
1
5 |
(0) (2) |
-
- |
09/03
18:00 |
Montrouge
Bastia II |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Linas-Montlhery
Sainte Geneviève |
2
3 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Thionville Lusitanos
Strasbourg II |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Belfort
Thaon |
0
3 |
(0) (3) |
-
- |
09/03
18:00 |
ASPTT Dijon
Gueugnon |
4
0 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Besançon
Pontarlier |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Is-Selongey
Rumilly Vallières |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Louhans-Cuiseaux
Dijon II |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Union Cosnoise
Vesoul |
3
2 |
(2) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Jura Dolois
Moulins Yzeure Foot |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
08/03
20:00 |
Olympique Lyonnais II
Chassieu Décines |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
18:00 |
Ain Sud
Saint-Priest |
2
2 |
(0) (2) |
-
- |
09/03
18:00 |
Chambéry
Vaulx |
3
1 |
(2) (1) |
-
- |
09/03
17:00 |
Clermont II
Olympique de Valence |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
18:00 |
Hauts Lyonnais
Espaly-Saint-Marcel |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
09/03
17:00 |
Raon l'Etape
Métropole Troyenne |
2
2 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
16:00 |
Istres
Montpellier II |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
16:00 |
Lens II
IC Croix |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
16:00 |
Lyon La Duchere
Saint-Étienne II |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
15:00 |
Reims II
Strasbourg Koenigshoffen |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
15:00 |
Reims Sainte-Anne
Nancy II |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
09/03
15:00 |
Limonest
Feurs |
4
3 |
(1) (2) |
-
- |
09/03
14:30 |
Gallia Lucciana
Cannet Rocheville |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
09/03
12:30 |
St Clément Montferrier
Corte |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
25/02
15:00 |
Onet-le-Château
Saint-Paul Sport |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
25/02
15:00 |
Saint-Estève Perpignan
Bordeaux II |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
25/02
15:00 |
Pau II
Alberes Argelès |
5
2 |
(3) (0) |
-
- |
30/03
16:00 |
Chambray
Vineuil |
0
4 |
(0) (3) |
-
- |
25/02
15:00 |
Bourges Foot 18 II
Bourges Moulon |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
25/02
15:00 |
Les Mureaux
Dives-Cabourg |
2
3 |
(0) (1) |
-
- |
25/02
15:00 |
CA Vitry
Linas-Montlhery |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
25/02
15:00 |
Strasbourg II
Nancy II |
2
4 |
(1) (2) |
-
- |
25/02
15:00 |
Saint-Étienne II
Olympique Lyonnais II |
4
2 |
(2) (0) |
-
- |
25/02
14:30 |
Gallia Lucciana
Rousset-Ste Victoire |
2
3 |
(1) (2) |
-
- |
25/02
14:30 |
Châteauroux II
Montlouis |
1
2 |
(1) (2) |
-
- |
25/02
15:30 |
Le Havre II
Alençon |
3
1 |
(2) (1) |
-
- |
25/02
14:30 |
Saint-Amand
Olympique Marcquois |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
25/02
14:30 |
Chantilly
Vimy |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
25/02
14:30 |
Neuilly sur Marne
Ajaccio II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/03
14:30 |
Saran Municipal
Ivry |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
25/02
14:30 |
Brétigny Foot
Orléans II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
31/03
14:30 |
Prix-lès-Mézières
Thionville Lusitanos |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:30 |
Castanet
Lège-Cap-Ferret |
3
3 |
(1) (1) |
-
- |
24/02
18:30 |
Villers Houlgate CF
Chatou |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:30 |
Caen PTT
Quevilly II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:30 |
Pays de Cassel
Drancy JA |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:30 |
Moulins Yzeure Foot
Union Cosnoise |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Agde
St Clément Montferrier |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Cannet Rocheville
Béziers |
-
- |
- - |
-
- |
24/02
18:00 |
Fos
Ardziv |
3
3 |
(2) (1) |
-
- |
24/02
18:00 |
Stade Beaucairois
Istres |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
24/02
18:00 |
Montpellier II
Olympique Marseille II |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Canet Roussillon
Colomiers |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
30/03
18:00 |
Aviron Bayonnais
Stade Bordelais |
3
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Blagnac
Les Genêts d'Anglet |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Châtellerault
Ouest Tourangeau |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
24/02
18:00 |
Stade Poitevin
Châteauneuf-sur-Loire |
4
1 |
(1) (1) |
-
- |
02/03
18:00 |
Chauvigny
Vierzon FC |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Tours
Panazol |
4
1 |
(3) (0) |
-
- |
30/03
18:00 |
Ancienne Château-Gontier
Vendée Fontenay |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
02/03
18:00 |
Le Poiré sur Vie
USSA Vertou |
2
2 |
(1) (2) |
-
- |
02/03
15:00 |
Niort II
Chauray |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
24/02
18:00 |
Nantes II
Sablé |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
25/02
15:00 |
Les Sables
Challans |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
02/03
18:00 |
La Châtaigneraie
Saint-Nazaire AF |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
16:00 |
Rennes II
Vitré |
3
3 |
(2) (2) |
-
- |
24/02
18:00 |
Vannes
Ergué-Gaberic |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
CPBB Rennes
Stade Plabennec |
3
1 |
(0) (1) |
-
- |
24/02
18:00 |
Stade Pontivy
GSI Pontivy |
2
3 |
(1) (2) |
-
- |
24/02
18:00 |
Saint-Pierre Milizac
Lannion |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
US Fougères
TA Rennes |
1
3 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Stade Briochin II
Saint-Colomban Locminé |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Oissel
AG Caennaise |
3
1 |
(1) (1) |
-
- |
30/03
18:00 |
Dieppe
Caen II |
1
2 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Flers
Saint-Lô Manche |
1
4 |
(1) (2) |
-
- |
24/02
18:00 |
St Ouen l'Aumône
Valenciennes II |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
24/02
18:00 |
Lille II
Compiègne |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
24/02
15:00 |
IC Croix
Entente SSG |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
30/03
20:00 |
Sainte Geneviève
Montrouge |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Balagne
Mainvilliers |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Métropole Troyenne
Metz II |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Strasbourg Koenigshoffen
Raon l'Etape |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Pontarlier
ASPTT Dijon |
3
0 |
(3) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Gueugnon
Sochaux II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Dijon II
Is-Selongey |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Jura Dolois
La Chapelle |
2
1 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Vesoul
Louhans-Cuiseaux |
3
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
16:00 |
Chassieu Décines
Limonest |
4
2 |
(2) (2) |
-
- |
24/02
18:00 |
Saint-Priest
Lyon La Duchere |
2
2 |
(2) (1) |
-
- |
24/02
18:00 |
Olympique de Valence
Chambéry |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
24/02
18:00 |
Vaulx
Ain Sud |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
17:00 |
Sarre Union
Belfort |
2
2 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
17:00 |
Reims II
Reims Sainte-Anne |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
17:00 |
Rumilly Vallières
Besançon |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
24/02
17:00 |
Clermont II
Hauts Lyonnais |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
24/02
16:30 |
Feurs
Espaly-Saint-Marcel |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
24/02
16:00 |
Lens II
Le Pays du Valois |
0
2 |
(0) (2) |
-
- |
24/02
16:00 |
Thaon
Troyes II |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
15:00 |
St-Philbert Gd Lieu
Laval II |
1
5 |
(0) (4) |
-
- |
24/02
14:30 |
Corte
Cagnes-Le Cros |
3
2 |
(1) (0) |
-
- |
24/02
14:30 |
Bastia II
St Maur Lusitanos |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
18/02
16:00 |
Rousset-Ste Victoire
Corte |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
18/02
15:00 |
St Clément Montferrier
Fos |
0
2 |
(0) (2) |
-
- |
18/02
15:00 |
Ardziv
Montpellier II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
18/02
15:00 |
Colomiers
Saint-Estève Perpignan |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
18/02
15:00 |
Bordeaux II
Castanet |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
18/02
15:00 |
Bourges Moulon
Châtellerault |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
18/02
15:00 |
Châteauneuf-sur-Loire
Tours |
0
2 |
(0) (0) |
-
- |
18/02
15:00 |
Quevilly II
Oissel |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
18/02
15:00 |
Vimy
Saint-Amand |
3
1 |
(0) (0) |
-
- |
18/02
15:00 |
Mainvilliers
Brétigny Foot |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
18/02
15:00 |
Troyes II
Sarre Union |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
18/02
15:00 |
Metz II
Strasbourg Koenigshoffen |
1
2 |
(0) (2) |
-
- |
18/02
15:00 |
Reims Sainte-Anne
Strasbourg II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
18/02
14:30 |
Panazol
Châteauroux II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
18/02
14:30 |
Valenciennes II
Lille II |
3
3 |
(1) (3) |
-
- |
18/02
14:00 |
Ajaccio II
Saran Municipal |
2
2 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
19:30 |
Olympique Marcquois
St Ouen l'Aumône |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
19:00 |
Les Genêts d'Anglet
Pau II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
19:00 |
Lège-Cap-Ferret
Blagnac |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
19:00 |
Stade Bordelais
Canet Roussillon |
2
2 |
(1) (1) |
-
- |
17/02
19:00 |
Saint-Paul Sport
Aviron Bayonnais |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
19:00 |
Alberes Argelès
Onet-le-Château |
1
2 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
19:00 |
Montlouis
Chambray |
3
1 |
(2) (1) |
-
- |
17/02
19:00 |
Chauray
La Châtaigneraie |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
19:00 |
Linas-Montlhery
Balagne |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
19:00 |
La Chapelle
Gueugnon |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:30 |
Vierzon FC
Bourges Foot 18 II |
3
2 |
(2) (2) |
-
- |
17/02
18:30 |
Compiègne
Pays de Cassel |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Béziers
Gallia Lucciana |
-
- |
- - |
-
- |
17/02
18:00 |
Cagnes-Le Cros
Agde |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
17/02
14:30 |
Olympique Marseille II
Stade Beaucairois |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Vineuil
Chauvigny |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Challans
Nantes II |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Saint-Nazaire AF
Les Sables |
2
1 |
(2) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Vendée Fontenay
Niort II |
2
1 |
(2) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
USSA Vertou
Ancienne Château-Gontier |
2
2 |
(1) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Laval II
Le Poiré sur Vie |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Sablé
St-Philbert Gd Lieu |
0
3 |
(0) (2) |
-
- |
17/02
18:00 |
TA Rennes
Saint-Pierre Milizac |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Saint-Colomban Locminé
US Fougères |
3
2 |
(2) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
GSI Pontivy
Stade Briochin II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Vitré
Stade Pontivy |
5
0 |
(3) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Ergué-Gaberic
Rennes II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Stade Plabennec
Vannes |
3
1 |
(2) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Lannion
CPBB Rennes |
3
0 |
(2) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Saint-Lô Manche
Caen PTT |
2
2 |
(1) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Dives-Cabourg
Flers |
2
2 |
(2) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Alençon
Dieppe |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Chatou
Le Havre II |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
AG Caennaise
Villers Houlgate CF |
1
3 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Entente SSG
Lens II |
2
2 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Drancy JA
IC Croix |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Le Pays du Valois
Chantilly |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Orléans II
Neuilly sur Marne |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Montrouge
CA Vitry |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
St Maur Lusitanos
Sainte Geneviève |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Ivry
Bastia II |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Belfort
Métropole Troyenne |
3
2 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Thionville Lusitanos
Thaon |
3
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Louhans-Cuiseaux
Moulins Yzeure Foot |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Is-Selongey
Vesoul |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Besançon
Dijon II |
0
2 |
(0) (2) |
-
- |
17/02
18:00 |
ASPTT Dijon
Rumilly Vallières |
0
2 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Chambéry
Clermont II |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Ain Sud
Olympique de Valence |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
18:00 |
Espaly-Saint-Marcel
Chassieu Décines |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
18:00 |
Hauts Lyonnais
Feurs |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
17:00 |
Istres
Cannet Rocheville |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
17:00 |
Ouest Tourangeau
Stade Poitevin |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
16:00 |
Raon l'Etape
Reims II |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
17:00 |
Union Cosnoise
Jura Dolois |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
15:00 |
Limonest
Saint-Étienne II |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
17/02
16:00 |
Caen II
Les Mureaux |
0
3 |
(0) (1) |
-
- |
17/02
16:00 |
Lyon La Duchere
Vaulx |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
17/02
16:00 |
Olympique Lyonnais II
Saint-Priest |
2
5 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
14:30 |
Nancy II
Prix-lès-Mézières |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
17/02
14:30 |
Sochaux II
Pontarlier |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
04/02
15:00 |
Saint-Estève Perpignan
Stade Bordelais |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
04/02
15:00 |
Pau II
Lège-Cap-Ferret |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
04/02
15:00 |
Chambray
Châteauroux II |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
04/02
15:00 |
Châteauneuf-sur-Loire
Panazol |
2
2 |
(2) (0) |
-
- |
04/02
15:00 |
Bourges Foot 18 II
Vineuil |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
04/02
15:00 |
Les Mureaux
Alençon |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
04/02
15:00 |
Métropole Troyenne
Troyes II |
0
3 |
(0) (1) |
-
- |
04/02
15:00 |
Saint-Étienne II
Espaly-Saint-Marcel |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
14:30 |
Le Havre II
AG Caennaise |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
04/02
14:30 |
Brétigny Foot
Linas-Montlhery |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |
04/02
14:30 |
Prix-lès-Mézières
Strasbourg II |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
19:00 |
Les Genêts d'Anglet
Alberes Argelès |
1
2 |
(1) (1) |
-
- |
03/02
18:30 |
Castanet
Colomiers |
4
0 |
(2) (0) |
-
- |
03/02
18:30 |
Villers Houlgate CF
Oissel |
-
- |
- - |
-
- |
03/02
18:30 |
Caen PTT
Dives-Cabourg |
2
1 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:30 |
Pays de Cassel
Valenciennes II |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Balagne
Montrouge |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:30 |
Moulins Yzeure Foot
Is-Selongey |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
13:30 |
Agde
Corte |
2
2 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Béziers
Rousset-Ste Victoire |
-
- |
- - |
-
- |
03/02
18:00 |
Cannet Rocheville
Olympique Marseille II |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
19:00 |
Fos
Cagnes-Le Cros |
1
0 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Stade Beaucairois
Ardziv |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Montpellier II
St Clément Montferrier |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Aviron Bayonnais
Onet-le-Château |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Canet Roussillon
Saint-Paul Sport |
1
3 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Blagnac
Bordeaux II |
3
1 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Châtellerault
Vierzon FC |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Stade Poitevin
Bourges Moulon |
1
3 |
(1) (2) |
-
- |
03/02
18:00 |
Chauvigny
Montlouis |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Tours
Ouest Tourangeau |
2
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Le Poiré sur Vie
St-Philbert Gd Lieu |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Ancienne Château-Gontier
Laval II |
0
3 |
(0) (2) |
-
- |
03/02
18:00 |
Niort II
USSA Vertou |
1
1 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
17:00 |
La Châtaigneraie
Vendée Fontenay |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Les Sables
Chauray |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Nantes II
Saint-Nazaire AF |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Challans
Sablé |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Vannes
CPBB Rennes |
10
1 |
(8) (1) |
-
- |
03/02
15:30 |
Rennes II
Stade Plabennec |
2
1 |
(1) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Stade Pontivy
Ergué-Gaberic |
5
3 |
(3) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Stade Briochin II
Vitré |
1
3 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
US Fougères
GSI Pontivy |
1
2 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Saint-Pierre Milizac
Saint-Colomban Locminé |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
TA Rennes
Lannion |
1
1 |
(1) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Dieppe
Chatou |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Flers
Caen II |
2
2 |
(1) (2) |
-
- |
03/02
18:00 |
Saint-Lô Manche
Quevilly II |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
04/02
14:30 |
Saint-Amand
Chantilly |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
St Ouen l'Aumône
Vimy |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Lille II
Olympique Marcquois |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
15:00 |
IC Croix
Compiègne |
3
1 |
(2) (0) |
-
- |
03/02
17:00 |
Lens II
Drancy JA |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Entente SSG
Le Pays du Valois |
2
0 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Bastia II
Saran Municipal |
0
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Sainte Geneviève
Ivry |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
04/02
15:00 |
CA Vitry
St Maur Lusitanos |
1
3 |
(1) (1) |
-
- |
04/02
14:30 |
Neuilly sur Marne
Mainvilliers |
2
2 |
(1) (2) |
-
- |
03/02
20:00 |
Orléans II
Ajaccio II |
2
0 |
(2) (0) |
-
- |
03/02
17:00 |
Thaon
Nancy II |
2
2 |
(2) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Reims II
Metz II |
1
3 |
(0) (3) |
-
- |
03/02
15:00 |
Raon l'Etape
Reims Sainte-Anne |
3
3 |
(1) (2) |
-
- |
03/02
18:00 |
Strasbourg Koenigshoffen
Belfort |
0
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Pontarlier
Gueugnon |
4
1 |
(1) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Dijon II
ASPTT Dijon |
4
0 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Vesoul
Besançon |
5
0 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Jura Dolois
Louhans-Cuiseaux |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Chassieu Décines
Feurs |
1
1 |
(0) (1) |
-
- |
02/02
20:00 |
Saint-Priest
Limonest |
2
2 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Olympique de Valence
Lyon La Duchere |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
18:00 |
Clermont II
Ain Sud |
1
1 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Chambéry
Hauts Lyonnais |
1
0 |
(0) (0) |
-
- |
03/02
17:00 |
Sarre Union
Thionville Lusitanos |
0
1 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
17:00 |
Rumilly Vallières
Sochaux II |
2
1 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
17:00 |
Union Cosnoise
La Chapelle |
3
1 |
(1) (0) |
-
- |
03/02
18:00 |
Vaulx
Olympique Lyonnais II |
1
2 |
(0) (1) |
-
- |
03/02
14:00 |
Gallia Lucciana
Istres |
0
2 |
(0) (1) |
-
- |
28/01
15:00 |
Reims Sainte-Anne
Sarre Union |
4
1 |
(1) (1) |
-
- |
27/01
17:00 |
Union Cosnoise
Sochaux II |
3
0 |
(1) (0) |
-
- |