« Livescore

Belarus  2. Division

04/10
18:00
Neman Belkard
Spartak Shklov
4
0
-
-
-
-
02/10
12:00
Leskhoz
Niva Dolbizno
3
2
-
-
-
-
02/10
15:00
Krumkachy
Bumprom
1
0
-
-
-
-
01/10
16:30
Gazovik Vitebsk
Viktoriya Maryina Horka
2
4
-
-
-
-
01/10
13:30
Veles 2020
Stenles Pinsk
3
3
-
-
-
-
02/10
14:30
Svislach
Gorki
3
0
-
-
-
-
02/10
14:00
Novaya Pripyat
Zhodino Yuzhnoe
2
3
-
-
-
-
01/10
18:15
Partizan Salihorsk
Uni Minsk
2
1
-
-
-
-

25/09
18:00
Uni Minsk
Serebryanka
6
0
-
-
-
-
25/09
16:00
Energosbyt-BSATU
Tarpeda
1
3
-
-
-
-
25/09
14:30
BGU Minsk
Traktor Minsk
4
3
-
-
-
-
25/09
15:00
Slonim City
Neman Belkard
3
4
-
-
-
-
25/09
12:00
Mosty
FSK Dyatlovo
2
3
-
-
-
-
25/09
12:00
Postavy
Gazovik Vitebsk
1
3
-
-
-
-
25/09
11:00
DYuSSh Orsha
Veles 2020
0
2
-
-
-
-
24/09
14:00
Vertykal
Leskhoz
1
1
-
-
-
-
25/09
15:30
Iput DYuSSh
MNPZ
2
5
-
-
-
-
24/09
13:00
Vetka DYuSSh
Dnepr Rogachev
-
-
-
-
-
-
24/09
15:00
DYuSSh-2 Rechitsa
Zhlobin
3
1
-
-
-
-
24/09
11:30
Bumprom
Svetlogorsk
-
-
-
-
-
-
24/09
11:00
Smena Vawkavysk
Shchuchyn
4
2
-
-
-
-
24/09
00:00
Grodnensky
Fakel Novogrudok
-
-
-
-
-
-
24/09
14:30
Svislach
Chayka Zelva
6
2
-
-
-
-
24/09
15:30
Gorodokskiye L'vy
Senno
4
3
-
-
-
-
24/09
13:00
Miory
Niva Tolochin
5
0
-
-
-
-
24/09
14:00
Polotsk
Lepel
-
-
-
-
-
-
22/09
19:15
SDJuShOR-3
Krumkachy
1
6
-
-
-
-

25/09
00:00
Novaya Pripyat
Pogranichnaya
-
-
-
-
-
-
24/09
14:00
Stenles Pinsk
Niva Dolbizno
3
1
-
-
-
-
24/08
17:30
Kolos Cherven
Edinstvo Dzerzhinsk
-
-
-
-
-
-

24/09
14:00
Partizan Salihorsk
Bobovnya
3
2
(0)
(0)
-
-

18/09
16:00
Tarpeda
Uni Minsk
0
2
-
-
-
-
18/09
15:30
Krumkachy
Energosbyt-BSATU
5
0
-
-
-
-
18/09
12:15
Serebryanka
BGU Minsk
3
9
-
-
-
-
18/09
12:00
Mosty
Fakel Novogrudok
2
1
-
-
-
-
18/09
14:00
Leskhoz
MNPZ
1
0
-
-
-
-
18/09
12:30
Dnepr Rogachev
DYuSSh-2 Rechitsa
0
9
-
-
-
-
17/09
15:00
Slonim City
Svislach
1
3
-
-
-
-
18/09
13:00
Lepel
DYuSSh Orsha
0
7
-
-
-
-
18/09
14:00
Senno
Postavy
2
4
-
-
-
-
17/09
15:00
Urozhaynaya
SDJuShOR-3
0
0
-
-
-
-
18/09
12:00
Svetlogorsk
Vertykal
2
5
-
-
-
-
17/09
15:30
Iput DYuSSh
Vetka DYuSSh
4
1
-
-
-
-
17/09
14:00
Zhlobin
Bumprom
2
9
-
-
-
-
17/09
13:00
FSK Dyatlovo
Smena Vawkavysk
5
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Shchuchyn
Neman Belkard
-
-
-
-
-
-
17/09
16:00
Chayka Zelva
Grodnensky
5
2
-
-
-
-
17/09
11:00
Niva Tolochin
Polotsk
2
5
-
-
-
-
17/09
12:00
Gazovik Vitebsk
Miory
3
1
-
-
-
-
17/09
13:00
Veles 2020
Gorodokskiye L'vy
5
1
-
-
-
-

18/09
15:00
Servolyuks
Gorki
1
2
-
-
-
-
17/09
00:00
SOZh Krichev
Kirovsk
-
-
-
-
-
-
17/09
13:00
Zarya Krugloe
Niva Chausy
1
0
-
-
-
-
17/09
16:00
Spartak Shklov
Krasnapolle
9
0
-
-
-
-
03/09
12:00
Berezino
Falko
0
11
-
-
-
-
03/09
11:00
Viliya
Kolos Cherven
1
4
-
-
-
-
03/09
11:00
Viktoriya Maryina Horka
Zhodino Yuzhnoe
4
2
-
-
-
-
03/09
16:00
Starye Dorogi
Kletsk
3
3
-
-
-
-
03/09
16:30
Respect
Kronon
3
0
-
-
-
-
03/09
15:00
Bobovnya
Spartak Slutsk
-
-
-
-
-
-
28/08
19:00
Uni Minsk
Traktor Minsk
2
1
-
-
-
-
28/08
16:00
Slonim City
FSK Dyatlovo
3
1
-
-
-
-
28/08
17:00
Leskhoz
Svetlogorsk
8
2
-
-
-
-
28/08
15:00
Mosty
Shchuchyn
1
4
-
-
-
-
28/08
12:00
Polotsk
Postavy
3
3
-
-
-
-
28/08
13:00
Veles 2020
Gazovik Vitebsk
0
1
-
-
-
-
27/08
17:15
Serebryanka
Urozhaynaya
1
7
-
-
-
-
27/08
16:00
Tarpeda
Krumkachy
3
1
-
-
-
-
27/08
16:00
Iput DYuSSh
Zhlobin
1
2
-
-
-
-
27/08
11:00
Vetka DYuSSh
Bumprom
0
10
-
-
-
-
27/08
16:00
Vertykal
DYuSSh-2 Rechitsa
3
1
-
-
-
-
27/08
14:00
MNPZ
Dnepr Rogachev
18
2
-
-
-
-
27/08
12:00
Smena Vawkavysk
Svislach
2
4
-
-
-
-
27/08
15:00
Grodnensky
Neman Belkard
6
1
-
-
-
-
27/08
12:00
Fakel Novogrudok
Chayka Zelva
1
1
-
-
-
-
27/08
14:00
Gorodokskiye L'vy
Miory
2
0
-
-
-
-
27/08
15:00
Lepel
Niva Tolochin
5
0
-
-
-
-
26/08
17:30
BGU Minsk
SDJuShOR-3
3
2
-
-
-
-
14/08
00:00
Malorita
Pogranichnaya
-
-
-
-
-
-
14/08
00:00
Malorita
Pogranichnaya
-
-
-
-
-
-
13/08
16:00
Stenles Pinsk
Nadezhda Baranovichy
10
1
-
-
-
-
13/08
17:00
Luninets
Ivanovo
2
2
-
-
-
-
13/08
11:00
Niva Dolbizno
Drogichin
16
2
-
-
-
-
13/08
15:00
Atlant Kobrin
Ivatsevichi
1
3
-
-
-
-
13/08
12:00
Granit
DYuSSh Stolin
6
2
-
-
-
-

18/09
00:00
Niva Dolbizno
Novaya Pripyat
-
-
-
-
-
-
17/09
13:00
Pogranichnaya
Luninets
1
3
-
-
-
-
17/09
12:00
Ivatsevichi
Stenles Pinsk
3
1
-
-
-
-

17/09
15:00
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
1
2
(0)
(0)
-
-
17/09
11:00
Viktoriya Maryina Horka
Partizan Salihorsk
1
1
-
-
-
-
11/09
16:00
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
0
1
-
-
-
-
10/09
15:00
Bobovnya
Zhodino Yuzhnoe
0
2
-
-
-
-

17/09
00:00
Viliya
Respect
0
3
-
-
-
-
17/09
15:00
Starye Dorogi
Edinstvo Dzerzhinsk
2
3
-
-
-
-
17/09
13:00
Kolos Cherven
Kronon
6
0
-
-
-
-
17/09
10:30
Falko
Kletsk
3
1
(0)
(0)
-
-
17/09
12:30
Spartak Slutsk
Berezino
5
3
-
-
-
-
17/09
00:00
Uzda
Krupki
0
3
-
-
-
-
11/09
00:00
Krupki
Uzda
3
0
-
-
-
-
10/09
16:00
Berezino
Spartak Slutsk
5
5
-
-
-
-
10/09
14:00
Kletsk
Falko
4
1
-
-
-
-
10/09
13:00
Kronon
Kolos Cherven
1
6
-
-
-
-
10/09
12:00
Edinstvo Dzerzhinsk
Starye Dorogi
5
0
-
-
-
-
10/09
00:00
Respect
Viliya
3
0
-
-
-
-
27/08
00:00
DYuSSh Stolin
Atlant Kobrin
-
-
-
-
-
-
27/08
17:00
Nadezhda Baranovichy
Drogichin
4
2
(0)
(0)
-
-
27/08
16:00
Krechet
Ivanovo
2
2
(0)
(0)
-
-
20/08
13:00
Ivanovo
Krechet
1
2
-
-
-
-
20/08
00:00
Atlant Kobrin
DYuSSh Stolin
0
3
-
-
-
-
20/08
00:00
Drogichin
Nadezhda Baranovichy
3
0
-
-
-
-

11/09
18:30
Uni Minsk
Krumkachy
3
0
-
-
-
-
11/09
16:15
Serebryanka
Tarpeda
1
4
-
-
-
-
11/09
12:00
Mosty
Chayka Zelva
1
2
-
-
-
-
11/09
15:30
Grodnensky
Slonim City
1
2
-
-
-
-
11/09
13:00
Veles 2020
Lepel
15
0
-
-
-
-
11/09
13:00
Miory
Senno
-
-
-
-
-
-
10/09
18:00
Energosbyt-BSATU
Urozhaynaya
2
3
-
-
-
-
10/09
15:30
Iput DYuSSh
Leskhoz
0
5
-
-
-
-
10/09
12:00
Vertykal
Zhlobin
-
-
-
-
-
-
10/09
13:00
Bumprom
Dnepr Rogachev
29
0
-
-
-
-
10/09
11:00
Vetka DYuSSh
DYuSSh-2 Rechitsa
0
6
-
-
-
-
10/09
14:00
MNPZ
Svetlogorsk
3
1
-
-
-
-
10/09
14:00
Smena Vawkavysk
Neman Belkard
3
7
-
-
-
-
10/09
16:45
Svislach
Shchuchyn
3
1
-
-
-
-
10/09
13:00
FSK Dyatlovo
Fakel Novogrudok
2
0
-
-
-
-
10/09
11:00
Polotsk
Gazovik Vitebsk
0
2
-
-
-
-
10/09
11:00
DYuSSh Orsha
Niva Tolochin
3
0
-
-
-
-
10/09
14:00
Gorodokskiye L'vy
Postavy
-
-
-
-
-
-
08/09
19:00
SDJuShOR-3
Traktor Minsk
1
4
-
-
-
-

11/09
13:00
Ivatsevichi
Novaya Pripyat
1
1
-
-
-
-
10/09
14:00
Luninets
Niva Dolbizno
0
5
-
-
-
-
10/09
00:00
Stenles Pinsk
Pogranichnaya
-
-
-
-
-
-

10/09
00:00
Krasnapolle
Zarya Krugloe
-
-
-
-
-
-
10/09
14:00
Gorki
SOZh Krichev
-
-
-
-
-
-
10/09
00:00
Kirovsk
Spartak Shklov
-
-
-
-
-
-
10/09
14:00
Niva Chausy
Servolyuks
1
2
-
-
-
-
28/08
15:00
Krupki
Viktoriya Maryina Horka
0
8
-
-
-
-
28/08
14:30
Partizan Salihorsk
Bobovnya
3
0
-
-
-
-
27/08
15:00
Spartak Slutsk
Starye Dorogi
3
3
-
-
-
-
27/08
16:30
Kronon
Uzda
4
1
-
-
-
-
27/08
14:00
Kletsk
Respect
2
1
-
-
-
-
27/08
11:00
Falko
Viliya
3
2
-
-
-
-
27/08
17:00
Zhodino Yuzhnoe
Berezino
11
0
-
-
-
-
21/08
14:00
Krumkachy
BGU Minsk
2
0
-
-
-
-
21/08
15:00
Mosty
Neman Belkard
0
2
-
-
-
-
21/08
16:00
Slonim City
Fakel Novogrudok
3
0
-
-
-
-
20/08
17:00
Urozhaynaya
Tarpeda
0
2
-
-
-
-
20/08
14:00
Zhlobin
Leskhoz
0
3
-
-
-
-
20/08
16:00
Svetlogorsk
Vetka DYuSSh
-
-
-
-
-
-
20/08
15:00
DYuSSh-2 Rechitsa
MNPZ
2
1
-
-
-
-
20/08
16:00
Iput DYuSSh
Dnepr Rogachev
7
2
-
-
-
-
20/08
14:00
Bumprom
Vertykal
12
2
-
-
-
-
20/08
15:00
Chayka Zelva
Smena Vawkavysk
1
1
-
-
-
-
20/08
17:00
Svislach
Grodnensky
8
1
-
-
-
-
20/08
17:00
Shchuchyn
FSK Dyatlovo
1
3
-
-
-
-
19/08
18:45
SDJuShOR-3
Energosbyt-BSATU
0
7
-
-
-
-
19/08
17:45
Traktor Minsk
Serebryanka
6
1
-
-
-
-
07/08
13:00
Postavy
DYuSSh Orsha
3
3
-
-
-
-
07/08
12:00
Senno
Veles 2020
0
1
-
-
-
-
07/08
13:00
Nadezhda Baranovichy
Novaya Pripyat
2
3
-
-
-
-
07/08
15:00
Krechet
Atlant Kobrin
2
0
-
-
-
-
06/08
11:00
Gazovik Vitebsk
Lepel
16
0
-
-
-
-
06/08
11:00
Niva Tolochin
Gorodokskiye L'vy
1
8
-
-
-
-
06/08
11:00
Miory
Polotsk
4
1
-
-
-
-
06/08
14:00
Ivanovo
Stenles Pinsk
0
6
-
-
-
-
06/08
00:00
Drogichin
Malorita
-
-
-
-
-
-
06/08
11:00
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
1
6
-
-
-
-

04/09
16:00
Traktor Minsk
Energosbyt-BSATU
3
1
-
-
-
-
04/09
15:30
Krumkachy
Serebryanka
7
0
-
-
-
-
04/09
15:00
Mosty
Slonim City
1
5
-
-
-
-
04/09
16:00
Leskhoz
Vetka DYuSSh
7
0
-
-
-
-
04/09
12:00
Dnepr Rogachev
Vertykal
0
19
-
-
-
-
04/09
15:30
Neman Belkard
Svislach
5
2
-
-
-
-
04/09
12:00
Postavy
Miory
0
3
-
-
-
-
04/09
15:30
Senno
Polotsk
3
9
-
-
-
-
03/09
17:00
Urozhaynaya
Uni Minsk
1
3
-
-
-
-
03/09
16:00
Tarpeda
BGU Minsk
2
0
-
-
-
-
03/09
12:00
Fakel Novogrudok
Smena Vawkavysk
0
4
-
-
-
-
03/09
15:00
Chayka Zelva
FSK Dyatlovo
1
1
-
-
-
-
03/09
16:00
Shchuchyn
Grodnensky
1
0
-
-
-
-
03/09
16:00
Lepel
Gorodokskiye L'vy
2
2
-
-
-
-
03/09
14:00
Niva Tolochin
Veles 2020
0
2
-
-
-
-
03/09
14:00
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
2
0
-
-
-
-
03/09
15:00
DYuSSh-2 Rechitsa
Bumprom
0
6
-
-
-
-
03/09
16:30
Iput DYuSSh
Svetlogorsk
4
3
-
-
-
-
03/09
16:00
Zhlobin
MNPZ
1
6
-
-
-
-

04/09
14:00
SOZh Krichev
Spartak Shklov
2
11
-
-
-
-
03/09
15:00
Zarya Krugloe
Kirovsk
-
-
-
-
-
-
03/09
14:00
Gorki
Niva Chausy
8
0
-
-
-
-
03/09
15:00
Servolyuks
Krasnapolle
3
1
-
-
-
-
14/08
17:00
Uni Minsk
SDJuShOR-3
1
0
-
-
-
-
14/08
14:00
Krumkachy
Urozhaynaya
2
1
-
-
-
-
14/08
17:00
Leskhoz
Dnepr Rogachev
3
0
-
-
-
-
14/08
15:00
Mosty
Svislach
3
8
-
-
-
-
14/08
17:00
BGU Minsk
Energosbyt-BSATU
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Tarpeda
Traktor Minsk
0
4
-
-
-
-
13/08
14:00
MNPZ
Bumprom
2
3
-
-
-
-
13/08
17:00
Svetlogorsk
Zhlobin
1
0
-
-
-
-
13/08
16:00
Iput DYuSSh
DYuSSh-2 Rechitsa
4
2
-
-
-
-
13/08
14:00
Vetka DYuSSh
Vertykal
0
8
-
-
-
-
13/08
15:00
Smena Vawkavysk
Grodnensky
9
0
-
-
-
-
13/08
16:00
FSK Dyatlovo
Neman Belkard
1
5
-
-
-
-
13/08
11:00
Fakel Novogrudok
Shchuchyn
2
3
-
-
-
-
06/08
13:00
Kletsk
Spartak Slutsk
7
3
-
-
-
-
06/08
13:00
Starye Dorogi
Partizan Salihorsk
0
3
-
-
-
-
06/08
16:00
Respect
Uzda
3
1
-
-
-
-
06/08
17:00
Bobovnya
Kronon
2
1
-
-
-
-
06/08
11:00
Viktoriya Maryina Horka
Kolos Cherven
4
0
-
-
-
-
06/08
12:00
Viliya
Edinstvo Dzerzhinsk
2
2
-
-
-
-
06/08
13:00
Falko
Zhodino Yuzhnoe
0
5
-
-
-
-
31/07
14:30
Veles 2020
Postavy
6
0
-
-
-
-
31/07
14:00
DYuSSh Orsha
Miory
0
2
-
-
-
-
31/07
13:00
Novaya Pripyat
Granit
11
1
-
-
-
-
31/07
12:00
Nadezhda Baranovichy
Ivanovo
5
2
-
-
-
-
31/07
11:00
Niva Dolbizno
Krechet
6
0
-
-
-
-
31/07
11:30
Gorodokskiye L'vy
Polotsk
3
1
-
-
-
-
30/07
13:00
Niva Tolochin
Gazovik Vitebsk
0
2
-
-
-
-
30/07
16:00
Lepel
Senno
4
0
-
-
-
-
30/07
16:00
Stenles Pinsk
DYuSSh Stolin
14
2
-
-
-
-
30/07
11:00
Pogranichnaya
Drogichin
1
1
-
-
-
-
30/07
00:00
Malorita
Ivatsevichi
-
-
-
-
-
-

04/09
12:00
Pogranichnaya
Novaya Pripyat
1
6
-
-
-
-
03/09
15:00
Luninets
Ivatsevichi
0
2
-
-
-
-
03/09
12:00
Niva Dolbizno
Stenles Pinsk
2
0
-
-
-
-
24/09
12:00
Ivatsevichi
Luninets
2
0
-
-
-
-

28/08
13:30
Novaya Pripyat
Niva Dolbizno
0
6
-
-
-
-
27/08
16:30
Luninets
Pogranichnaya
6
0
-
-
-
-
27/08
00:00
Stenles Pinsk
Ivatsevichi
3
0
-
-
-
-

27/08
13:00
Krasnapolle
Gorki
0
2
-
-
-
-
27/08
16:00
Spartak Shklov
Zarya Krugloe
7
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Niva Chausy
SOZh Krichev
2
0
-
-
-
-
27/08
16:00
Kirovsk
Servolyuks
1
0
-
-
-
-
07/08
15:00
Slonim City
Smena Vawkavysk
2
1
-
-
-
-
07/08
15:00
Mosty
Grodnensky
0
0
-
-
-
-
07/08
14:00
BGU Minsk
Urozhaynaya
4
1
-
-
-
-
07/08
16:00
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
2
5
-
-
-
-
06/08
18:00
SDJuShOR-3
Serebryanka
6
0
-
-
-
-
10/08
17:00
Vertykal
MNPZ
2
3
-
-
-
-
06/08
12:00
Iput DYuSSh
Bumprom
0
12
-
-
-
-
06/08
15:00
Zhlobin
Vetka DYuSSh
5
0
-
-
-
-
06/08
15:00
DYuSSh-2 Rechitsa
Leskhoz
0
5
-
-
-
-
06/08
13:00
Svislach
FSK Dyatlovo
2
2
-
-
-
-
06/08
16:00
Shchuchyn
Chayka Zelva
6
1
-
-
-
-
06/08
17:00
Neman Belkard
Fakel Novogrudok
3
0
-
-
-
-
05/08
18:00
Traktor Minsk
Krumkachy
2
2
-
-
-
-
04/08
19:45
Energosbyt-BSATU
Uni Minsk
0
4
-
-
-
-
31/07
17:00
Partizan Salihorsk
Kletsk
3
0
-
-
-
-
31/07
17:00
Krupki
Falko
-
-
-
-
-
-
30/07
15:00
Uzda
Bobovnya
1
3
-
-
-
-
30/07
18:00
Spartak Slutsk
Respect
0
0
-
-
-
-
30/07
15:00
Kronon
Starye Dorogi
1
1
-
-
-
-
30/07
15:00
Kolos Cherven
Berezino
9
2
-
-
-
-
30/07
15:00
Edinstvo Dzerzhinsk
Viktoriya Maryina Horka
1
5
-
-
-
-
30/07
12:00
Zhodino Yuzhnoe
Viliya
9
0
-
-
-
-
24/07
13:00
Postavy
Lepel
2
2
-
-
-
-
24/07
13:00
Miory
Veles 2020
2
5
-
-
-
-
24/07
13:00
DYuSSh Stolin
Nadezhda Baranovichy
1
2
-
-
-
-
24/07
16:00
Ivanovo
Novaya Pripyat
0
5
-
-
-
-
24/07
00:00
Krechet
Malorita
-
-
-
-
-
-
23/07
13:30
Gazovik Vitebsk
Gorodokskiye L'vy
1
3
-
-
-
-
23/07
13:00
Senno
Niva Tolochin
3
0
-
-
-
-
23/07
11:00
Polotsk
DYuSSh Orsha
0
0
-
-
-
-
23/07
12:00
Granit
Luninets
0
8
-
-
-
-
23/07
13:00
Ivatsevichi
Pogranichnaya
3
1
-
-
-
-
23/07
16:00
Atlant Kobrin
Niva Dolbizno
1
5
-
-
-
-

21/08
13:30
Novaya Pripyat
Ivatsevichi
6
2
-
-
-
-
20/08
15:30
Niva Dolbizno
Luninets
3
0
-
-
-
-
20/08
14:00
Pogranichnaya
Stenles Pinsk
0
5
-
-
-
-

21/08
15:00
Servolyuks
Spartak Shklov
0
2
-
-
-
-
20/08
16:00
Niva Chausy
Krasnapolle
0
1
-
-
-
-
20/08
16:00
Gorki
Kirovsk
16
0
-
-
-
-
20/08
15:00
SOZh Krichev
Zarya Krugloe
1
0
-
-
-
-
31/07
15:15
Serebryanka
Energosbyt-BSATU
4
4
-
-
-
-
31/07
14:30
BGU Minsk
Uni Minsk
0
1
-
-
-
-
31/07
16:00
Leskhoz
Bumprom
1
0
-
-
-
-
31/07
16:00
Slonim City
Shchuchyn
2
0
-
-
-
-
30/07
17:00
Urozhaynaya
Traktor Minsk
0
1
-
-
-
-
30/07
17:00
Tarpeda
SDJuShOR-3
2
0
-
-
-
-
30/07
14:00
Vetka DYuSSh
MNPZ
1
7
-
-
-
-
30/07
12:30
Iput DYuSSh
Vertykal
5
2
-
-
-
-
30/07
15:00
Zhlobin
Dnepr Rogachev
3
0
-
-
-
-
30/07
17:00
Svetlogorsk
DYuSSh-2 Rechitsa
2
0
-
-
-
-
30/07
14:00
FSK Dyatlovo
Grodnensky
3
2
-
-
-
-
30/07
13:00
Fakel Novogrudok
Svislach
1
4
-
-
-
-
30/07
13:00
Chayka Zelva
Neman Belkard
1
3
-
-
-
-
23/07
15:00
Spartak Slutsk
Partizan Salihorsk
1
7
-
-
-
-
23/07
16:00
Respect
Bobovnya
1
2
-
-
-
-
23/07
15:30
Starye Dorogi
Uzda
2
0
-
-
-
-
23/07
11:00
Viliya
Viktoriya Maryina Horka
1
2
-
-
-
-
23/07
17:00
Zhodino Yuzhnoe
Krupki
12
1
-
-
-
-
23/07
14:00
Berezino
Edinstvo Dzerzhinsk
1
3
-
-
-
-
23/07
11:00
Falko
Kolos Cherven
0
3
-
-
-
-
17/07
12:00
Veles 2020
Polotsk
4
0
-
-
-
-
17/07
14:00
Lepel
Miory
0
7
-
-
-
-
17/07
16:00
Novaya Pripyat
Luninets
3
2
-
-
-
-
17/07
00:00
Malorita
Atlant Kobrin
-
-
-
-
-
-
16/07
13:00
Gorodokskiye L'vy
DYuSSh Orsha
7
2
-
-
-
-
16/07
11:00
Gazovik Vitebsk
Senno
0
0
-
-
-
-
16/07
16:00
Niva Tolochin
Postavy
1
0
-
-
-
-
16/07
16:00
Ivanovo
DYuSSh Stolin
1
1
-
-
-
-
16/07
16:00
Stenles Pinsk
Granit
10
1
-
-
-
-
16/07
15:00
Drogichin
Ivatsevichi
1
1
-
-
-
-
16/07
11:00
Pogranichnaya
Krechet
1
1
-
-
-
-

14/08
17:00
Spartak Shklov
Gorki
1
5
-
-
-
-
13/08
15:00
Kirovsk
Niva Chausy
4
1
-
-
-
-
13/08
17:00
Krasnapolle
SOZh Krichev
6
1
-
-
-
-
13/08
15:00
Zarya Krugloe
Servolyuks
1
4
-
-
-
-
17/07
17:00
Partizan Salihorsk
Respect
2
0
-
-
-
-
17/07
16:00
Leskhoz
Vertykal
0
1
-
-
-
-
17/07
16:00
Dnepr Rogachev
Vetka DYuSSh
1
3
-
-
-
-
17/07
17:00
Krupki
Viliya
2
1
-
-
-
-
16/07
14:00
Bobovnya
Starye Dorogi
1
3
-
-
-
-
16/07
15:00
Uzda
Kletsk
2
2
-
-
-
-
16/07
16:00
Kronon
Spartak Slutsk
6
2
-
-
-
-
16/07
18:00
Svetlogorsk
Bumprom
2
4
-
-
-
-
16/07
14:00
MNPZ
Iput DYuSSh
8
2
-
-
-
-
16/07
14:00
Zhlobin
DYuSSh-2 Rechitsa
2
1
-
-
-
-
16/07
11:00
Viktoriya Maryina Horka
Berezino
8
0
-
-
-
-
16/07
15:00
Edinstvo Dzerzhinsk
Falko
5
0
-
-
-
-
16/07
17:00
Kolos Cherven
Zhodino Yuzhnoe
3
0
-
-
-
-
10/07
15:00
FSK Dyatlovo
Mosty
1
3
-
-
-
-
10/07
13:00
Veles 2020
DYuSSh Orsha
4
0
-
-
-
-
10/07
13:00
Gazovik Vitebsk
Postavy
2
1
-
-
-
-
10/07
17:30
Neman Belkard
Slonim City
1
0
-
-
-
-
09/07
18:00
Shchuchyn
Smena Vawkavysk
0
0
-
-
-
-
09/07
13:00
Fakel Novogrudok
Grodnensky
1
1
-
-
-
-
09/07
16:00
Chayka Zelva
Svislach
1
3
-
-
-
-
09/07
12:00
Senno
Gorodokskiye L'vy
0
1
-
-
-
-
09/07
15:00
Niva Tolochin
Miory
0
3
-
-
-
-
09/07
16:30
Lepel
Polotsk
3
5
-
-
-
-

06/08
16:00
Kirovsk
Krasnapolle
3
7
-
-
-
-
06/08
15:00
Gorki
Zarya Krugloe
11
0
-
-
-
-
06/08
16:00
Niva Chausy
Spartak Shklov
1
7
-
-
-
-
06/08
15:00
SOZh Krichev
Servolyuks
2
6
-
-
-
-
10/07
17:00
Krupki
Kolos Cherven
3
7
-
-
-
-
09/07
15:00
Kletsk
Bobovnya
0
1
-
-
-
-
09/07
16:00
Respect
Starye Dorogi
3
2
-
-
-
-
09/07
17:00
Spartak Slutsk
Uzda
0
2
-
-
-
-
09/07
15:00
DYuSSh-2 Rechitsa
Dnepr Rogachev
10
0
-
-
-
-
09/07
12:00
Vertykal
Svetlogorsk
2
2
-
-
-
-
10/07
12:00
Bumprom
Zhlobin
12
0
-
-
-
-
09/07
14:00
Vetka DYuSSh
Iput DYuSSh
1
1
-
-
-
-
09/07
14:00
MNPZ
Leskhoz
1
0
-
-
-
-
13/08
12:00
Viliya
Berezino
9
0
-
-
-
-
09/07
17:00
Zhodino Yuzhnoe
Edinstvo Dzerzhinsk
2
1
-
-
-
-
09/07
11:00
Falko
Viktoriya Maryina Horka
0
3
-
-
-
-
« Livescore

Belarus  2. Division

Summary

© 2022 BoltScore