« Livescore

Belgium  Third Amateur Division

25/02
15:00
Pepingen-Halle
Jong Lede
2
2
-
-
-
-
25/02
15:00
Sint-Denijs Sport
Blankenberge
1
0
-
-
-
-
25/02
15:00
HO Kalken
Westhoek
0
0
-
-
-
-
25/02
15:00
VW Hamme
Wielsbeke
2
2
-
-
-
-
25/02
15:00
Nijlen
Geel
1
1
-
-
-
-
25/02
15:00
Berg en Dal
Zepperen-Brustem
0
2
-
-
-
-
25/02
15:00
Beerschot VA II
Betekom
3
3
-
-
-
-
25/02
15:00
Schoonbeek-Beverst
Esperanza Pelt
3
2
-
-
-
-
25/02
15:00
Elene-Grotenberge
Wolvertem Merchtem
2
2
-
-
-
-
24/02
19:30
Eendracht Aalter
Erpe-Mere United
2
1
-
-
-
-
24/02
19:30
KFC Turnhout
Sint-Lenaarts
1
1
-
-
-
-
24/02
19:30
KFC Eksel
Eendracht Termien
1
4
-
-
-
-
24/02
19:30
Zwarte Leeuw
Diest
1
1
-
-
-
-
24/02
19:30
Witgoor Sport
Wellen
1
2
-
-
-
-
24/02
19:00
Roeselare Daisel
Wambeek-Ternat
2
2
-
-
-
-
24/02
18:30
Eendracht Wervik
Avanti
0
0
-
-
-
-
18/02
15:00
Couvin-Mariembourg
Rapid Symphorinois
0
4
-
-
-
-
18/02
15:00
Flénu
Belœil
0
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Ostiches
Arquet
1
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Jodoigne LS
Braine
1
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Mormont
Herstal
3
0
-
-
-
-
18/02
15:00
Habay-la-Neuve
Aywaille
2
0
-
-
-
-
18/02
15:00
Meix-Devant-Virton
Longlier
1
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Waremme
Marloie Sport
0
0
-
-
-
-
18/02
15:00
Raeren-Eynatten
Gouvy
0
0
-
-
-
-
18/02
15:00
Elsautoise
Seraing II
0
1
-
-
-
-
18/02
15:00
RAS Monceau
Crossing Schaerbeek
2
1
-
-
-
-
17/02
20:00
Perwez
Onhaye
1
3
-
-
-
-
17/02
20:00
Aische
Jeunesse Tamines
2
0
-
-
-
-
17/02
20:00
Wallonne Ciney
Entité Manageoise
2
4
-
-
-
-
17/02
20:00
Sprimont
Huy
1
0
-
-
-
-
17/02
20:00
Richelle United
Wanze / Bas-Oha
2
0
-
-
-
-

25/02
15:00
Entité Manageoise
Aische
0
2
-
-
-
-
25/02
15:00
Jodoigne LS
RAS Monceau
0
0
-
-
-
-
25/02
15:00
Jeunesse Tamines
Belœil
1
0
-
-
-
-
25/02
15:00
Seraing II
Raeren-Eynatten
3
1
-
-
-
-
25/02
15:00
Aywaille
Mormont
2
0
-
-
-
-
25/02
15:00
Gouvy
Herstal
3
0
-
-
-
-
25/02
15:00
Wanze / Bas-Oha
Elsautoise
1
2
-
-
-
-
25/02
15:00
Braine
Ostiches
2
0
-
-
-
-
24/02
20:00
Arquet
Flénu
4
1
-
-
-
-
24/02
20:00
Onhaye
Couvin-Mariembourg
4
0
-
-
-
-
24/02
20:00
Huy
Habay-la-Neuve
0
2
-
-
-
-
24/02
20:00
Sprimont
Waremme
0
1
-
-
-
-
24/02
20:00
Marloie Sport
Meix-Devant-Virton
1
1
-
-
-
-
24/02
20:00
Longlier
Richelle United
1
2
-
-
-
-
24/02
20:00
Rapid Symphorinois
Wallonne Ciney
2
4
-
-
-
-
21/02
20:30
Crossing Schaerbeek
Perwez
3
1
-
-
-
-

18/02
15:00
Jong Lede
Elene-Grotenberge
6
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Avanti
HO Kalken
2
3
-
-
-
-
18/02
15:00
Blankenberge
Eendracht Wervik
1
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Erpe-Mere United
Roeselare Daisel
2
2
-
-
-
-
18/02
15:00
Wielsbeke
Pepingen-Halle
1
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Westhoek
Sint-Denijs Sport
1
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Eendracht Termien
Berg en Dal
2
2
-
-
-
-
18/02
15:00
Wolvertem Merchtem
VW Hamme
1
1
-
-
-
-
18/02
15:00
Wambeek-Ternat
Eendracht Aalter
1
0
-
-
-
-
17/02
20:00
Betekom
Nijlen
2
4
-
-
-
-
17/02
20:00
Wellen
KFC Eksel
8
1
-
-
-
-
17/02
20:00
Geel
Schoonbeek-Beverst
1
0
-
-
-
-
17/02
20:00
Esperanza Pelt
Beerschot VA II
1
0
-
-
-
-
17/02
19:30
Diest
Zepperen-Brustem
1
2
-
-
-
-
17/02
19:30
Sint-Lenaarts
Witgoor Sport
2
1
-
-
-
-
17/02
19:30
KFC Turnhout
Zwarte Leeuw
1
2
-
-
-
-
11/02
15:00
Entité Manageoise
Couvin-Mariembourg
4
0
-
-
-
-
11/02
15:00
Flénu
Aische
1
1
-
-
-
-
11/02
15:00
Braine
RAS Monceau
2
1
-
-
-
-
11/02
15:00
Jeunesse Tamines
Wallonne Ciney
1
3
-
-
-
-
11/02
15:00
Belœil
Ostiches
2
2
-
-
-
-
11/02
15:00
Huy
Waremme
1
1
-
-
-
-
11/02
15:00
Seraing II
Richelle United
3
1
-
-
-
-
03/03
15:00
Mormont
Raeren-Eynatten
-
-
-
-
-
-
11/02
15:00
Aywaille
Meix-Devant-Virton
2
0
-
-
-
-
11/02
14:30
Gouvy
Elsautoise
2
3
-
-
-
-
11/02
15:00
Herstal
Habay-la-Neuve
0
3
-
-
-
-
11/02
15:00
Crossing Schaerbeek
Jodoigne LS
2
0
-
-
-
-
10/02
20:00
Arquet
Perwez
1
2
-
-
-
-
10/02
20:00
Onhaye
Rapid Symphorinois
4
0
-
-
-
-
10/02
20:00
Marloie Sport
Sprimont
2
5
-
-
-
-
10/02
20:00
Longlier
Wanze / Bas-Oha
1
3
-
-
-
-

04/02
15:00
Eendracht Aalter
Avanti
1
1
-
-
-
-
04/02
15:00
VW Hamme
Westhoek
1
1
-
-
-
-
04/02
15:00
Jong Lede
Erpe-Mere United
1
4
-
-
-
-
04/02
15:00
Zepperen-Brustem
Schoonbeek-Beverst
0
2
-
-
-
-
04/02
15:00
Berg en Dal
Esperanza Pelt
3
1
-
-
-
-
04/02
15:00
Elene-Grotenberge
Wambeek-Ternat
3
3
-
-
-
-
04/02
15:00
Sint-Denijs Sport
Wolvertem Merchtem
3
0
-
-
-
-
04/02
15:00
Pepingen-Halle
Blankenberge
2
2
-
-
-
-
03/02
20:00
Wellen
Nijlen
0
2
-
-
-
-
03/02
20:00
Betekom
Eendracht Termien
3
3
-
-
-
-
03/02
20:00
Geel
Beerschot VA II
0
0
-
-
-
-
03/02
19:30
Diest
Witgoor Sport
2
0
-
-
-
-
03/02
19:30
KFC Eksel
KFC Turnhout
0
4
-
-
-
-
03/02
19:30
Zwarte Leeuw
Sint-Lenaarts
2
1
-
-
-
-
03/02
18:00
Eendracht Wervik
Roeselare Daisel
1
0
-
-
-
-
28/01
15:00
Richelle United
Aywaille
0
0
-
-
-
-
28/01
14:30
Couvin-Mariembourg
Arquet
3
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Perwez
Entité Manageoise
2
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Jodoigne LS
Onhaye
1
2
-
-
-
-
28/01
14:30
RAS Monceau
Jeunesse Tamines
1
0
-
-
-
-
28/01
14:30
Rapid Symphorinois
Crossing Schaerbeek
0
3
-
-
-
-
27/01
20:00
Aische
Belœil
2
0
-
-
-
-
28/01
14:30
Wallonne Ciney
Braine
2
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Habay-la-Neuve
Mormont
1
3
-
-
-
-
28/01
14:30
Meix-Devant-Virton
Seraing II
2
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Sprimont
Longlier
4
0
-
-
-
-
28/01
14:30
Wanze / Bas-Oha
Marloie Sport
2
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Raeren-Eynatten
Herstal
4
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Elsautoise
Huy
0
4
-
-
-
-
28/01
14:30
Ostiches
Flénu
2
1
-
-
-
-
28/01
14:00
Waremme
Gouvy
0
3
-
-
-
-

28/01
15:00
Wolvertem Merchtem
Eendracht Wervik
3
1
-
-
-
-
28/01
15:00
Blankenberge
Jong Lede
0
0
-
-
-
-
28/01
15:00
Roeselare Daisel
VW Hamme
1
0
-
-
-
-
28/01
15:00
Eendracht Termien
Geel
3
0
-
-
-
-
28/01
15:00
Westhoek
Eendracht Aalter
2
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Wielsbeke
Elene-Grotenberge
2
1
-
-
-
-
28/01
14:30
Avanti
Pepingen-Halle
3
0
-
-
-
-
28/01
14:30
Erpe-Mere United
Sint-Denijs Sport
0
2
-
-
-
-
28/01
14:30
Wambeek-Ternat
HO Kalken
0
3
-
-
-
-
28/01
14:30
Beerschot VA II
Diest
0
0
-
-
-
-
27/01
20:00
Nijlen
Zwarte Leeuw
2
1
-
-
-
-
27/01
20:00
Esperanza Pelt
Zepperen-Brustem
1
0
-
-
-
-
27/01
20:00
Schoonbeek-Beverst
Betekom
1
3
-
-
-
-
27/01
19:30
Sint-Lenaarts
KFC Eksel
2
1
-
-
-
-
27/01
19:30
KFC Turnhout
Wellen
1
2
-
-
-
-
27/01
19:30
Witgoor Sport
Berg en Dal
0
0
-
-
-
-
04/02
14:30
Crossing Schaerbeek
Braine
2
1
-
-
-
-
03/02
20:00
Seraing II
Sprimont
2
6
-
-
-
-
04/02
14:30
Entité Manageoise
Jodoigne LS
3
1
-
-
-
-
04/02
14:30
Flénu
Perwez
4
0
-
-
-
-
04/02
14:30
Belœil
Couvin-Mariembourg
4
1
-
-
-
-
04/02
14:30
Mormont
Meix-Devant-Virton
5
1
-
-
-
-
04/02
14:30
Aywaille
Waremme
3
1
-
-
-
-
04/02
14:30
Gouvy
Wanze / Bas-Oha
4
3
-
-
-
-
04/02
14:30
Raeren-Eynatten
Habay-la-Neuve
3
1
-
-
-
-
04/02
14:30
Herstal
Richelle United
1
2
-
-
-
-
04/02
14:30
Jeunesse Tamines
Rapid Symphorinois
1
0
-
-
-
-
03/02
20:00
Arquet
RAS Monceau
1
2
-
-
-
-
04/02
14:30
Onhaye
Wallonne Ciney
4
1
-
-
-
-
04/02
14:30
Marloie Sport
Huy
1
3
-
-
-
-
04/02
14:30
Longlier
Elsautoise
1
5
-
-
-
-
04/02
14:30
Aische
Ostiches
1
1
-
-
-
-

11/02
15:00
Westhoek
Pepingen-Halle
1
0
-
-
-
-
11/02
15:00
Wolvertem Merchtem
Erpe-Mere United
1
2
-
-
-
-
28/02
20:00
Zepperen-Brustem
Eendracht Termien
-
-
-
-
-
-
11/02
15:00
VW Hamme
Wambeek-Ternat
2
2
-
-
-
-
11/02
15:00
Avanti
Wielsbeke
3
2
-
-
-
-
11/02
15:00
Sint-Denijs Sport
Elene-Grotenberge
6
1
-
-
-
-
10/02
14:30
Berg en Dal
Betekom
3
2
-
-
-
-
11/02
15:00
HO Kalken
Blankenberge
2
2
-
-
-
-
10/02
20:00
Geel
KFC Turnhout
0
0
-
-
-
-
10/02
20:00
Nijlen
Sint-Lenaarts
0
1
-
-
-
-
10/02
20:00
Wellen
Beerschot VA II
0
0
-
-
-
-
10/02
19:30
KFC Eksel
Schoonbeek-Beverst
0
0
-
-
-
-
10/02
19:30
Diest
Esperanza Pelt
0
3
-
-
-
-
09/02
20:30
Zwarte Leeuw
Witgoor Sport
0
0
-
-
-
-
10/02
19:00
Roeselare Daisel
Eendracht Aalter
2
1
-
-
-
-
09/02
20:30
Eendracht Wervik
Jong Lede
2
0
-
-
-
-
14/01
15:00
Ostiches
Crossing Schaerbeek
3
0
-
-
-
-
14/01
15:00
Braine
Onhaye
1
2
-
-
-
-
14/01
15:00
Jodoigne LS
Jeunesse Tamines
2
1
-
-
-
-
14/01
15:00
Richelle United
Mormont
3
0
-
-
-
-
24/01
20:00
Habay-la-Neuve
Marloie Sport
3
0
-
-
-
-
14/01
14:30
Couvin-Mariembourg
Flénu
2
8
-
-
-
-
14/01
14:30
RAS Monceau
Entité Manageoise
0
3
-
-
-
-
14/01
14:30
Meix-Devant-Virton
Raeren-Eynatten
0
2
-
-
-
-
24/01
20:00
Waremme
Seraing II
1
1
-
-
-
-
14/01
14:30
Wanze / Bas-Oha
Aywaille
0
0
-
-
-
-
24/01
20:00
Elsautoise
Herstal
3
0
-
-
-
-
13/01
20:00
Perwez
Aische
2
3
-
-
-
-
13/01
20:00
Rapid Symphorinois
Arquet
1
2
-
-
-
-
13/01
20:00
Wallonne Ciney
Belœil
2
1
-
-
-
-
13/01
20:00
Huy
Longlier
4
2
-
-
-
-
24/01
20:00
Sprimont
Gouvy
4
0
-
-
-
-

14/01
15:00
Blankenberge
Roeselare Daisel
0
0
-
-
-
-
14/01
15:00
Eendracht Termien
Diest
7
1
-
-
-
-
14/01
14:30
Wielsbeke
Westhoek
0
0
-
-
-
-
14/01
14:30
Elene-Grotenberge
VW Hamme
0
5
-
-
-
-
14/01
14:30
Jong Lede
Sint-Denijs Sport
3
1
-
-
-
-
14/01
14:30
Wambeek-Ternat
Avanti
0
2
-
-
-
-
14/01
14:30
Pepingen-Halle
HO Kalken
1
3
-
-
-
-
14/01
14:30
Schoonbeek-Beverst
Berg en Dal
0
3
-
-
-
-
14/01
14:30
Beerschot VA II
Zwarte Leeuw
2
2
-
-
-
-
13/01
20:00
Esperanza Pelt
Geel
0
2
-
-
-
-
13/01
20:00
Betekom
Zepperen-Brustem
1
2
-
-
-
-
13/01
19:30
Eendracht Aalter
Wolvertem Merchtem
1
1
-
-
-
-
13/01
19:30
Erpe-Mere United
Eendracht Wervik
0
0
-
-
-
-
13/01
19:30
KFC Turnhout
Nijlen
1
1
-
-
-
-
13/01
19:30
Witgoor Sport
KFC Eksel
4
1
-
-
-
-
13/01
19:30
Sint-Lenaarts
Wellen
1
2
-
-
-
-
17/12
15:00
Seraing II
Habay-la-Neuve
2
2
-
-
-
-
17/12
15:00
Crossing Schaerbeek
Flénu
2
0
-
-
-
-
17/12
14:30
Entité Manageoise
Ostiches
3
0
-
-
-
-
17/12
14:30
Jeunesse Tamines
Braine
1
0
-
-
-
-
17/12
14:30
Belœil
Perwez
0
1
-
-
-
-
17/12
14:30
Wanze / Bas-Oha
Sprimont
1
1
-
-
-
-
17/12
14:30
Raeren-Eynatten
Richelle United
3
1
-
-
-
-
17/12
14:30
Herstal
Meix-Devant-Virton
1
3
-
-
-
-
17/12
14:00
Gouvy
Huy
0
1
-
-
-
-
16/12
20:00
Arquet
Wallonne Ciney
2
4
-
-
-
-
16/12
20:00
Rapid Symphorinois
Jodoigne LS
2
2
-
-
-
-
16/12
20:00
Aische
Couvin-Mariembourg
13
1
-
-
-
-
16/12
20:00
Onhaye
RAS Monceau
4
2
-
-
-
-
16/12
20:00
Marloie Sport
Mormont
4
0
-
-
-
-
16/12
20:00
Longlier
Waremme
2
2
-
-
-
-
16/12
14:30
Aywaille
Elsautoise
1
1
-
-
-
-

17/12
15:00
Westhoek
Blankenberge
4
0
-
-
-
-
17/12
15:00
VW Hamme
Erpe-Mere United
2
0
-
-
-
-
17/12
15:00
Roeselare Daisel
Wielsbeke
1
0
-
-
-
-
17/12
15:00
Zepperen-Brustem
Zwarte Leeuw
2
0
-
-
-
-
17/12
15:00
Eendracht Termien
Beerschot VA II
5
1
-
-
-
-
17/12
15:00
Wolvertem Merchtem
Wambeek-Ternat
2
0
-
-
-
-
17/12
14:30
Sint-Denijs Sport
Eendracht Aalter
1
0
-
-
-
-
17/12
14:30
Avanti
Jong Lede
2
2
-
-
-
-
17/12
14:30
HO Kalken
Elene-Grotenberge
0
1
-
-
-
-
17/12
14:30
Berg en Dal
Wellen
3
2
-
-
-
-
17/12
14:30
Schoonbeek-Beverst
Witgoor Sport
1
0
-
-
-
-
16/12
20:00
Geel
Sint-Lenaarts
2
1
-
-
-
-
16/12
20:00
Betekom
Esperanza Pelt
0
0
-
-
-
-
16/12
19:30
KFC Eksel
Nijlen
1
3
-
-
-
-
16/12
19:30
Diest
KFC Turnhout
5
1
-
-
-
-
16/12
18:00
Eendracht Wervik
Pepingen-Halle
4
1
-
-
-
-
10/12
15:00
Braine
Rapid Symphorinois
1
0
-
-
-
-
10/12
15:00
Jodoigne LS
Arquet
0
1
-
-
-
-
10/12
15:00
Richelle United
Gouvy
1
4
-
-
-
-
07/01
15:00
Habay-la-Neuve
Meix-Devant-Virton
1
0
-
-
-
-
10/12
15:00
Ostiches
Perwez
0
0
-
-
-
-
10/12
14:30
Couvin-Mariembourg
Jeunesse Tamines
0
9
-
-
-
-
10/12
14:30
Flénu
Entité Manageoise
0
3
-
-
-
-
10/12
14:30
RAS Monceau
Belœil
4
0
-
-
-
-
10/12
14:30
Mormont
Seraing II
1
2
-
-
-
-
10/12
14:30
Waremme
Herstal
1
1
-
-
-
-
10/12
14:30
Elsautoise
Raeren-Eynatten
0
1
-
-
-
-
09/12
20:00
Wallonne Ciney
Aische
1
0
-
-
-
-
09/12
20:00
Huy
Wanze / Bas-Oha
3
2
-
-
-
-
09/12
20:00
Sprimont
Aywaille
2
4
-
-
-
-
09/12
20:00
Longlier
Marloie Sport
1
2
-
-
-
-
09/12
20:00
Onhaye
Crossing Schaerbeek
1
1
-
-
-
-

10/12
15:00
Wolvertem Merchtem
HO Kalken
0
3
-
-
-
-
10/12
15:00
Blankenberge
Sint-Denijs Sport
1
1
-
-
-
-
10/12
15:00
Wellen
Betekom
1
1
-
-
-
-
10/12
15:00
Zepperen-Brustem
KFC Turnhout
1
1
-
-
-
-
10/12
14:30
Wielsbeke
Eendracht Wervik
1
1
-
-
-
-
10/12
14:30
Avanti
VW Hamme
1
0
-
-
-
-
10/12
14:30
Jong Lede
Westhoek
0
1
-
-
-
-
10/12
14:30
Elene-Grotenberge
Pepingen-Halle
0
1
-
-
-
-
10/12
14:30
Erpe-Mere United
Eendracht Aalter
0
3
-
-
-
-
10/12
14:30
Wambeek-Ternat
Roeselare Daisel
4
3
-
-
-
-
10/12
14:30
Beerschot VA II
Berg en Dal
1
0
-
-
-
-
09/12
20:00
Esperanza Pelt
Schoonbeek-Beverst
2
1
-
-
-
-
09/12
20:00
Nijlen
Eendracht Termien
1
2
-
-
-
-
09/12
19:30
Zwarte Leeuw
KFC Eksel
4
0
-
-
-
-
09/12
19:30
Witgoor Sport
Geel
5
1
-
-
-
-
09/12
19:30
Sint-Lenaarts
Diest
2
1
-
-
-
-
03/12
15:00
Crossing Schaerbeek
RAS Monceau
3
1
-
-
-
-
03/12
15:00
Richelle United
Longlier
3
0
-
-
-
-
03/12
15:00
Seraing II
Elsautoise
2
1
-
-
-
-
03/12
14:30
Couvin-Mariembourg
Onhaye
0
7
-
-
-
-
03/12
14:30
Entité Manageoise
Wallonne Ciney
4
0
-
-
-
-
23/12
14:30
Flénu
Jodoigne LS
0
2
-
-
-
-
23/12
14:30
Belœil
Braine
1
0
-
-
-
-
03/12
14:30
Mormont
Sprimont
2
1
-
-
-
-
03/12
14:30
Meix-Devant-Virton
Gouvy
1
2
-
-
-
-
03/12
14:30
Aywaille
Habay-la-Neuve
2
2
-
-
-
-
20/12
20:30
Raeren-Eynatten
Wanze / Bas-Oha
1
0
-
-
-
-
03/12
14:30
Herstal
Huy
1
4
-
-
-
-
02/12
20:00
Perwez
Jeunesse Tamines
2
0
-
-
-
-
02/12
20:00
Arquet
Ostiches
0
3
-
-
-
-
02/12
20:00
Aische
Rapid Symphorinois
1
1
-
-
-
-
02/12
20:00
Marloie Sport
Waremme
1
3
-
-
-
-

03/12
15:00
Westhoek
Wolvertem Merchtem
3
2
-
-
-
-
03/12
15:00
VW Hamme
Jong Lede
3
1
-
-
-
-
03/12
14:30
Pepingen-Halle
Erpe-Mere United
2
2
-
-
-
-
03/12
14:30
HO Kalken
Avanti
1
1
-
-
-
-
03/12
14:30
Sint-Denijs Sport
Wielsbeke
0
0
-
-
-
-
03/12
14:30
Schoonbeek-Beverst
Sint-Lenaarts
0
3
-
-
-
-
03/12
14:30
Berg en Dal
Zwarte Leeuw
3
0
-
-
-
-
02/12
20:00
Geel
Zepperen-Brustem
2
1
-
-
-
-
02/12
20:00
Betekom
Diest
0
1
-
-
-
-
02/12
19:30
Eendracht Aalter
Wambeek-Ternat
4
2
-
-
-
-
02/12
19:30
Witgoor Sport
Nijlen
0
3
-
-
-
-
02/12
19:30
KFC Turnhout
Esperanza Pelt
0
2
-
-
-
-
02/12
19:30
KFC Eksel
Beerschot VA II
1
2
-
-
-
-
02/12
19:00
Roeselare Daisel
Elene-Grotenberge
2
0
-
-
-
-
02/12
18:00
Eendracht Wervik
Blankenberge
0
3
-
-
-
-
01/12
20:15
Eendracht Termien
Wellen
1
0
-
-
-
-
« Livescore

Belgium  Third Amateur Division

Summary

© 2024 BoltScore