« Livescore

Belgium  Provincial

15/05
16:00
Linden
Torpedo Hasselt
3
3
(0)
(0)
-
-
15/05
15:00
Rumbeke
Stade Bierbeek
3
1
-
-
-
-
15/05
15:00
Geel
Blankenberge
3
0
-
-
-
-
15/05
15:00
Drongen
Zonhoven United
1
0
-
-
-
-

08/05
16:00
Linden
Wambeek
3
3
(0)
(0)
-
-
08/05
15:00
Rumbeke
Excelsior Mariakerke
3
2
-
-
-
-
08/05
15:00
Torpedo Hasselt
Berg en Dal
1
0
-
-
-
-
08/05
15:00
Zonhoven United
KFC Eksel
4
0
-
-
-
-
08/05
15:00
Sassport Boezinge
Geel
1
1
(0)
(0)
-
-
08/05
15:00
K. Kontich
Blankenberge
1
2
-
-
-
-

08/05
15:00
Sprimont II
Elsautoise
3
2
-
-
-
-
08/05
15:00
Ster-Francorchamps
FC Du Geer
0
6
-
-
-
-
08/05
15:00
Weywertz
Beaufays
0
2
-
-
-
-
08/05
15:00
Aubel
Rechain
2
2
-
-
-
-
08/05
15:00
Etoile de Faimes
Jehaytois
8
0
-
-
-
-
08/05
15:00
Malmundaria
JS Fizoise
1
1
-
-
-
-
08/05
15:00
Pontisse Cité
UCE Liège
1
5
-
-
-
-
08/05
15:00
Mélen-Micheroux
La Calamine
1
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Racing Waregem
Diksmuide
3
0
-
-
-
-
01/05
15:00
RC Lauwe
Wielsbeke
1
8
-
-
-
-
01/05
15:00
Oostnieuwkerke
SC Zonnebeke
3
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Excelsior Zedelgem
Lauwe
4
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Sassport Boezinge
Blankenberge
2
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Meulebeke
Sparta Heestert
1
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Eendracht Wervik
Rumbeke
3
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Grembergen
HO Kalken
0
1
-
-
-
-
01/05
15:00
St-Joris Sleidinge
Eendracht Aalter
1
5
-
-
-
-
01/05
15:00
Berlare
Denderhoutem
3
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Ardennen
Drongen
1
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Excelsior Mariakerke
Elene-Grotenberge
1
3
-
-
-
-
01/05
15:00
Latem
Dendermonde
3
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Munkzwalm
Lokeren Doorslaar
5
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Condruzien
Grand-Leez
0
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Schoonbeek-Beverst
Bregel Sport
4
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Fernelmont-Hemptinne
ES de la Molignée
7
3
-
-
-
-
01/05
15:00
Achel
KFC Eksel
2
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Beauraing
Loyers
3
3
-
-
-
-
01/05
15:00
Herderen-Millen
Juve Hasselt
1
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Andennais
Spy
5
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Eendracht Maasmechelen
Zepperen-Brustem
1
3
-
-
-
-
01/05
15:00
Malonne
Chevetogne
1
3
-
-
-
-
01/05
15:00
Alken
Groen Star Bree-Beek
0
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Biesme
US Dinantaise
5
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Herkol
Torpedo Hasselt
1
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Wallonne Ciney
Flavion-Morialmé
9
4
-
-
-
-
01/05
15:00
RAS Monceau
Ransart
3
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Montignies
Belœil
1
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Péruwelz
Excelsior Biévène
4
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Molenbaix
Snef-Tyber
2
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Gilly
Hornu
2
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Houdeng
Antoing
2
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Morlanwelz
Solre-sur-Sambre
1
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Soignies Sports
Le Roeulx
1
3
-
-
-
-
01/05
15:00
Wambeek
Hoegaarden-Outgaarden
3
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Sporting Kampenhout
Borght-Humbeek
2
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Houtem-Oplinter
Melsbroek
0
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Huldenberg
Tervuren-Duisburg
1
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Liedekerke
Veltem
2
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Linden
Bodegem Kapelle United
3
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Bertem-Leefdaal
Aarschot
5
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Grimbergen
Stade Bierbeek
1
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Bornem
Ranst
3
6
-
-
-
-
01/05
15:00
Geel
Kalmthout
3
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Ternesse
Wezel
0
4
-
-
-
-
01/05
15:00
Retie
Rapid Leest
3
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Eendracht Zoersel
Vorselaar
0
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Bevel
Antonia
0
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Berg en Dal
Oppuurs
4
1
-
-
-
-
01/05
15:00
K. Kontich
Vosselaar
1
1
-
-
-
-
01/05
13:30
Meux II
Nismes
4
4
-
-
-
-
30/04
19:00
Helson Helchteren
Herk
0
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Léopold
Stade Everois
3
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Kosova Schaerbeek
Ixelles
3
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Sportive Brainoise
Etterbeek
3
4
-
-
-
-
10/04
15:00
Nivellois
Union Lasne-Ohain
1
7
-
-
-
-
10/04
15:00
Genappe
Sporting Bruxelles
4
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Saint-Josse
NSeth Berchem
4
3
-
-
-
-
10/04
15:00
Tubize II
FC Schaerbeek
7
0
-
-
-
-
10/04
14:30
Grez-Doiceau
BX Brussels
2
0
-
-
-
-

01/05
18:30
La Roche
Florenville
3
2
-
-
-
-
01/05
15:00
Aubange
Sartoise
0
3
-
-
-
-
01/05
15:00
Longlier
Jeunesse Freylangeoise
2
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Arlon
Libramont
1
3
-
-
-
-
01/05
15:00
RAC Saint-Mard
Bastogne
0
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Meix-Devant-Virton
Ethe Belmont
1
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Biesme
Flavion-Morialmé
1
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Meux II
Loyers
1
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Andennais
ES de la Molignée
1
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Malonne
Fernelmont-Hemptinne
1
1
-
-
-
-
10/04
15:00
US Dinantaise
Spy
6
2
-
-
-
-
09/04
20:00
Grand-Leez
Nismes
5
1
-
-
-
-
09/04
20:00
Condruzien
Chevetogne
2
3
-
-
-
-
09/04
20:00
Wallonne Ciney
Beauraing
2
0
-
-
-
-
03/04
15:00
Houdeng
Gilly
0
2
-
-
-
-
03/04
15:00
Soignies Sports
Excelsior Biévène
2
0
-
-
-
-
03/04
15:00
Belœil
Le Roeulx
1
0
-
-
-
-
03/04
15:00
Morlanwelz
Hornu
0
3
-
-
-
-
03/04
15:00
Molenbaix
Péruwelz
5
0
-
-
-
-
03/04
15:00
Ransart
Solre-sur-Sambre
2
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Montignies
Antoing
4
2
-
-
-
-
03/04
15:00
RAS Monceau
Snef-Tyber
2
0
-
-
-
-
27/03
16:00
Munkzwalm
Eendracht Aalter
2
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Oostnieuwkerke
Roeselare Daisel
2
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Excelsior Zedelgem
Blankenberge
0
5
-
-
-
-
27/03
15:00
Racing Waregem
Wielsbeke
1
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Sparta Heestert
SC Zonnebeke
0
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Drongen
Lokeren Doorslaar
3
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Eendracht Zele
HO Kalken
1
1
-
-
-
-
27/03
16:00
Ardennen
Denderhoutem
3
2
-
-
-
-
27/03
15:00
Grembergen
St-Joris Sleidinge
2
1
-
-
-
-
27/03
15:00
Zonhoven United
Juve Hasselt
2
1
-
-
-
-
27/03
15:00
Helson Helchteren
Achel
0
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Eendracht Maasmechelen
Bregel Sport
3
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Herderen-Millen
Schoonbeek-Beverst
0
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Grimbergen
Tervuren-Duisburg
2
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Hoegaarden-Outgaarden
Veltem
1
6
-
-
-
-
27/03
15:00
Liedekerke
Bodegem Kapelle United
0
2
-
-
-
-
27/03
15:00
Wambeek
Melsbroek
2
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Bertem-Leefdaal
Borght-Humbeek
0
1
-
-
-
-
27/03
15:00
Bornem
Geel
0
4
-
-
-
-
27/03
15:00
Berg en Dal
Wezel
2
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Vosselaar
Vorselaar
0
2
-
-
-
-
27/03
15:00
Bevel
Ternesse
0
2
-
-
-
-
27/03
15:00
Retie
Ranst
0
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Rapid Leest
Oppuurs
1
0
-
-
-
-
26/03
20:00
Groen Star Bree-Beek
Zepperen-Brustem
4
3
-
-
-
-
26/03
20:00
Alken
Herk
1
1
-
-
-
-
26/03
20:00
Huldenberg
Linden
0
2
-
-
-
-
26/03
20:00
Stade Bierbeek
Aarschot
1
0
-
-
-
-
26/03
20:00
Eendracht Zoersel
Kalmthout
1
1
-
-
-
-
26/03
19:30
Diksmuide
Lauwe
0
3
-
-
-
-
26/03
19:30
Latem
Elene-Grotenberge
2
6
-
-
-
-
26/03
19:30
Berlare
Excelsior Mariakerke
2
2
-
-
-
-
26/03
19:30
Herkol
KFC Eksel
1
4
-
-
-
-
26/03
19:30
Houtem-Oplinter
Sporting Kampenhout
0
2
-
-
-
-
26/03
19:30
K. Kontich
Antonia
3
0
-
-
-
-
26/03
19:00
Meulebeke
Rumbeke
2
2
-
-
-
-
26/03
18:00
Eendracht Wervik
Sassport Boezinge
2
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Aubel
Etoile de Faimes
2
2
-
-
-
-
20/03
15:00
FC Du Geer
Beaufays
1
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Sprimont II
Rechain
3
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Elsautoise
JS Fizoise
4
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Weywertz
Jehaytois
4
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Ster-Francorchamps
UCE Liège
0
5
-
-
-
-
20/03
15:00
Malmundaria
La Calamine
3
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Pontisse Cité
Mélen-Micheroux
0
5
-
-
-
-
06/03
15:00
Stade Everois
FC Schaerbeek
0
2
-
-
-
-
06/03
15:00
Nivellois
Kosova Schaerbeek
0
4
-
-
-
-
06/03
15:00
Léopold
Union Lasne-Ohain
3
1
-
-
-
-
06/03
15:00
Genappe
Ixelles
1
0
-
-
-
-
06/03
15:00
Tubize II
NSeth Berchem
1
3
-
-
-
-
06/03
15:00
Sportive Brainoise
Saint-Josse
0
1
-
-
-
-
06/03
14:30
Grez-Doiceau
Etterbeek
3
1
-
-
-
-
06/03
14:30
BX Brussels
Sporting Bruxelles
0
4
-
-
-
-

01/05
15:00
Beaufays
Ster-Francorchamps
4
1
-
-
-
-
01/05
15:00
La Calamine
Etoile de Faimes
2
1
-
-
-
-
01/05
15:00
JS Fizoise
Weywertz
2
4
-
-
-
-
01/05
15:00
Elsautoise
Mélen-Micheroux
1
0
-
-
-
-
01/05
15:00
Jehaytois
Pontisse Cité
2
1
-
-
-
-
01/05
15:00
Rechain
Malmundaria
1
0
-
-
-
-
01/05
15:00
FC Du Geer
Sprimont II
3
3
-
-
-
-
01/05
15:00
UCE Liège
Aubel
1
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Rumbeke
RC Lauwe
4
1
-
-
-
-
24/04
15:00
SC Zonnebeke
Meulebeke
1
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Lauwe
Oostnieuwkerke
3
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Sparta Heestert
Racing Waregem
0
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Diksmuide
Sassport Boezinge
0
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Roeselare Daisel
Eendracht Wervik
3
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Wielsbeke
Excelsior Zedelgem
1
0
-
-
-
-
24/04
15:00
HO Kalken
Latem
3
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Drongen
Eendracht Zele
3
4
-
-
-
-
24/04
15:00
Elene-Grotenberge
St-Joris Sleidinge
2
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Denderhoutem
Grembergen
1
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Dendermonde
Munkzwalm
1
5
-
-
-
-
24/04
15:00
Lokeren Doorslaar
Ardennen
2
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Eendracht Aalter
Berlare
1
1
-
-
-
-
24/04
15:00
US Dinantaise
Condruzien
2
3
-
-
-
-
24/04
15:00
ES de la Molignée
Wallonne Ciney
3
3
-
-
-
-
24/04
15:00
KFC Eksel
Schoonbeek-Beverst
0
3
-
-
-
-
24/04
15:00
Loyers
Fernelmont-Hemptinne
0
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Grand-Leez
Beauraing
2
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Zepperen-Brustem
Alken
2
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Chevetogne
Meux II
1
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Torpedo Hasselt
Eendracht Maasmechelen
1
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Spy
Biesme
0
3
-
-
-
-
24/04
15:00
Nismes
Andennais
2
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Flavion-Morialmé
Malonne
3
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Groen Star Bree-Beek
Zonhoven United
1
3
-
-
-
-
08/05
15:00
Excelsior Biévène
Houdeng
1
1
-
-
-
-
08/05
15:00
Antoing
Molenbaix
1
0
-
-
-
-
08/05
15:00
Hornu
Péruwelz
0
1
-
-
-
-
08/05
15:00
Ransart
Gilly
4
0
-
-
-
-
08/05
15:00
Le Roeulx
Montignies
1
2
-
-
-
-
08/05
15:00
Snef-Tyber
Morlanwelz
1
4
-
-
-
-
08/05
15:00
Belœil
RAS Monceau
1
1
-
-
-
-
08/05
15:00
Solre-sur-Sambre
Soignies Sports
3
3
-
-
-
-
24/04
15:00
Bodegem Kapelle United
Houtem-Oplinter
5
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Stade Bierbeek
Sporting Kampenhout
1
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Tervuren-Duisburg
Bertem-Leefdaal
1
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Melsbroek
Huldenberg
2
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Borght-Humbeek
Linden
4
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Veltem
Wambeek
2
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Hoegaarden-Outgaarden
Grimbergen
0
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Aarschot
Liedekerke
3
2
-
-
-
-
24/04
15:00
Vosselaar
Retie
1
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Vorselaar
K. Kontich
1
3
-
-
-
-
24/04
15:00
Antonia
Bornem
8
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Ranst
Berg en Dal
1
4
-
-
-
-
24/04
15:00
Wezel
Geel
0
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Oppuurs
Eendracht Zoersel
1
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Rapid Leest
Ternesse
2
5
-
-
-
-
24/04
15:00
Kalmthout
Bevel
1
2
-
-
-
-
24/04
14:30
Herk
Herderen-Millen
0
3
-
-
-
-
23/04
20:00
Bregel Sport
Helson Helchteren
0
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Juve Hasselt
Herkol
2
0
-
-
-
-
03/04
15:00
Stade Everois
Saint-Josse
5
3
-
-
-
-
03/04
15:00
FC Schaerbeek
Genappe
1
4
-
-
-
-
03/04
15:00
NSeth Berchem
Kosova Schaerbeek
3
3
-
-
-
-
03/04
15:00
Etterbeek
Nivellois
10
0
-
-
-
-
03/04
15:00
Sporting Bruxelles
Grez-Doiceau
0
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Union Lasne-Ohain
Tubize II
4
1
-
-
-
-
03/04
15:00
BX Brussels
Léopold
1
4
-
-
-
-
03/04
15:00
Ixelles
Sportive Brainoise
2
1
-
-
-
-

24/04
20:00
Jeunesse Freylangeoise
Vaux-Noville
0
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Sartoise
Longlier
4
0
-
-
-
-
24/04
15:00
Libramont
La Roche
4
1
-
-
-
-
24/04
15:00
Bastogne
Arlon
1
3
-
-
-
-
24/04
15:00
Florenville
Aubange
2
4
-
-
-
-
24/04
15:00
Ethe Belmont
RAC Saint-Mard
1
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Flavion-Morialmé
Condruzien
0
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Beauraing
Spy
1
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Fernelmont-Hemptinne
Meux II
0
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Chevetogne
Grand-Leez
1
2
-
-
-
-
03/04
15:00
ES de la Molignée
Biesme
0
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Loyers
Andennais
4
2
-
-
-
-
02/04
20:00
Wallonne Ciney
Malonne
5
0
-
-
-
-
02/04
20:00
Nismes
US Dinantaise
2
2
-
-
-
-
27/03
15:00
Solre-sur-Sambre
Belœil
2
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Hornu
Soignies Sports
3
1
-
-
-
-
27/03
15:00
Excelsior Biévène
Montignies
1
2
-
-
-
-
27/03
15:00
Péruwelz
Morlanwelz
5
1
-
-
-
-
26/03
20:00
Snef-Tyber
Ransart
3
2
-
-
-
-
26/03
20:00
Antoing
RAS Monceau
2
2
-
-
-
-
26/03
20:00
Gilly
Le Roeulx
2
5
-
-
-
-
26/03
15:00
Houdeng
Molenbaix
0
1
-
-
-
-
20/03
16:00
Blankenberge
Oostnieuwkerke
4
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Wielsbeke
Diksmuide
5
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Lauwe
Sparta Heestert
3
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Elene-Grotenberge
Munkzwalm
3
3
-
-
-
-
20/03
15:00
Dendermonde
Drongen
0
1
-
-
-
-
20/03
15:00
St-Joris Sleidinge
Latem
2
4
-
-
-
-
20/03
15:00
Denderhoutem
Eendracht Zele
1
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Helson Helchteren
Herderen-Millen
3
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Torpedo Hasselt
Groen Star Bree-Beek
2
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Schoonbeek-Beverst
Herkol
5
2
-
-
-
-
20/03
15:00
Bregel Sport
Alken
2
2
-
-
-
-
20/03
15:00
Melsbroek
Grimbergen
2
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Bodegem Kapelle United
Wambeek
0
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Borght-Humbeek
Liedekerke
2
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Sporting Kampenhout
Veltem
1
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Aarschot
Hoegaarden-Outgaarden
1
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Bevel
Bornem
3
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Ranst
Rapid Leest
4
0
-
-
-
-
20/03
14:30
Herk
Zonhoven United
1
4
-
-
-
-
20/03
14:00
Tervuren-Duisburg
Stade Bierbeek
1
1
-
-
-
-
19/03
20:00
Linden
Bertem-Leefdaal
2
3
-
-
-
-
19/03
20:00
Geel
Berg en Dal
3
1
-
-
-
-
19/03
20:00
Kalmthout
K. Kontich
3
3
-
-
-
-
19/03
19:30
Eendracht Aalter
Ardennen
2
2
-
-
-
-
19/03
19:30
Berlare
Grembergen
1
1
-
-
-
-
19/03
19:30
Excelsior Mariakerke
Lokeren Doorslaar
3
0
-
-
-
-
19/03
19:30
Achel
Zepperen-Brustem
3
0
-
-
-
-
19/03
19:30
KFC Eksel
Eendracht Maasmechelen
2
2
-
-
-
-
19/03
19:30
Houtem-Oplinter
Huldenberg
1
1
-
-
-
-
19/03
19:30
Oppuurs
Vosselaar
2
1
-
-
-
-
19/03
19:30
Antonia
Retie
2
0
-
-
-
-
19/03
19:30
Ternesse
Vorselaar
5
1
-
-
-
-
19/03
19:00
Roeselare Daisel
Meulebeke
3
0
-
-
-
-
19/03
19:00
Rumbeke
Racing Waregem
2
4
-
-
-
-
19/03
19:00
Wezel
Eendracht Zoersel
5
0
-
-
-
-
19/03
18:30
Sassport Boezinge
SC Zonnebeke
1
0
-
-
-
-
19/03
18:00
Eendracht Wervik
RC Lauwe
1
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Jehaytois
Ster-Francorchamps
2
3
-
-
-
-
13/03
15:00
Pontisse Cité
Aubel
0
6
-
-
-
-
13/03
15:00
JS Fizoise
FC Du Geer
0
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Mélen-Micheroux
Beaufays
3
4
-
-
-
-
13/03
15:00
UCE Liège
Sprimont II
1
0
-
-
-
-
13/03
15:00
Etoile de Faimes
Malmundaria
2
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Rechain
Elsautoise
1
3
-
-
-
-
12/03
19:30
La Calamine
Weywertz
3
0
-
-
-
-
20/02
15:00
Sportive Brainoise
Nivellois
0
0
-
-
-
-
20/02
15:00
Union Lasne-Ohain
Stade Everois
2
1
-
-
-
-
20/02
15:00
Kosova Schaerbeek
Tubize II
1
2
-
-
-
-
20/02
15:00
Saint-Josse
Sporting Bruxelles
2
0
-
-
-
-
20/02
15:00
FC Schaerbeek
BX Brussels
0
0
-
-
-
-
20/02
15:00
Etterbeek
Léopold
0
3
-
-
-
-
20/02
15:00
NSeth Berchem
Genappe
3
2
-
-
-
-

19/04
20:00
Grand-Leez
US Dinantaise
2
2
-
-
-
-
19/04
20:00
Condruzien
Spy
2
1
-
-
-
-
18/04
16:00
Meux II
Flavion-Morialmé
3
1
-
-
-
-
18/04
15:00
Biesme
Nismes
5
2
-
-
-
-
18/04
15:00
Malonne
ES de la Molignée
2
0
-
-
-
-
18/04
15:00
Wallonne Ciney
Loyers
1
3
-
-
-
-
18/04
15:00
Fernelmont-Hemptinne
Beauraing
3
1
-
-
-
-
18/04
15:00
Andennais
Chevetogne
1
4
-
-
-
-
17/04
15:00
Molenbaix
Excelsior Biévène
3
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Morlanwelz
Antoing
2
2
-
-
-
-
17/04
15:00
Soignies Sports
Snef-Tyber
1
1
-
-
-
-
17/04
15:00
Houdeng
Hornu
0
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Péruwelz
Gilly
3
4
-
-
-
-
17/04
15:00
RAS Monceau
Le Roeulx
2
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Montignies
Solre-sur-Sambre
4
0
-
-
-
-
16/04
20:00
Ransart
Belœil
1
4
-
-
-
-
10/04
15:00
Retie
Vorselaar
3
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Sprimont II
Beaufays
3
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Etoile de Faimes
Mélen-Micheroux
2
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Weywertz
Rechain
4
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Elsautoise
FC Du Geer
1
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Pontisse Cité
La Calamine
0
5
-
-
-
-
10/04
15:00
Aubel
Jehaytois
8
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Malmundaria
UCE Liège
2
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Ster-Francorchamps
JS Fizoise
2
5
-
-
-
-
10/04
15:00
Oostnieuwkerke
Wielsbeke
0
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Excelsior Zedelgem
Rumbeke
2
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Racing Waregem
SC Zonnebeke
2
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Grembergen
Eendracht Aalter
2
0
-
-
-
-
10/04
15:00
St-Joris Sleidinge
Excelsior Mariakerke
2
5
-
-
-
-
10/04
15:00
Munkzwalm
HO Kalken
4
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Eendracht Zele
Lokeren Doorslaar
2
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Ardennen
Dendermonde
8
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Herderen-Millen
Bregel Sport
0
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Zonhoven United
Zepperen-Brustem
2
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Helson Helchteren
KFC Eksel
1
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Schoonbeek-Beverst
Achel
1
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Wambeek
Aarschot
0
4
-
-
-
-
10/04
15:00
Liedekerke
Tervuren-Duisburg
4
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Grimbergen
Veltem
0
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Bevel
Wezel
2
4
-
-
-
-
10/04
15:00
Rapid Leest
Vosselaar
0
3
-
-
-
-
10/04
15:00
Eendracht Zoersel
Ranst
2
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Bornem
Kalmthout
0
6
-
-
-
-
10/04
15:00
Berg en Dal
Antonia
2
1
-
-
-
-
09/04
20:00
Alken
Torpedo Hasselt
1
5
-
-
-
-
09/04
20:00
Eendracht Maasmechelen
Juve Hasselt
1
0
-
-
-
-
09/04
20:00
Linden
Sporting Kampenhout
2
1
-
-
-
-
09/04
20:00
Stade Bierbeek
Hoegaarden-Outgaarden
2
1
-
-
-
-
09/04
20:00
Huldenberg
Bodegem Kapelle United
3
1
-
-
-
-
09/04
20:00
Geel
Ternesse
3
2
-
-
-
-
09/04
19:30
Diksmuide
Sparta Heestert
1
3
-
-
-
-
09/04
19:30
Latem
Denderhoutem
5
2
-
-
-
-
09/04
19:30
Berlare
Elene-Grotenberge
0
1
-
-
-
-
09/04
19:30
Herkol
Herk
1
3
-
-
-
-
09/04
19:30
Houtem-Oplinter
Borght-Humbeek
2
1
-
-
-
-
09/04
19:30
Bertem-Leefdaal
Melsbroek
1
0
-
-
-
-
09/04
19:30
K. Kontich
Oppuurs
4
1
-
-
-
-
09/04
18:30
RC Lauwe
Roeselare Daisel
1
5
-
-
-
-
09/04
18:00
Eendracht Wervik
Blankenberge
1
2
-
-
-
-
09/04
18:00
Meulebeke
Lauwe
1
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Léopold
Sporting Bruxelles
0
3
-
-
-
-
20/03
15:00
Kosova Schaerbeek
Saint-Josse
2
2
-
-
-
-
20/03
15:00
Tubize II
Etterbeek
4
3
-
-
-
-
20/03
15:00
Stade Everois
BX Brussels
0
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Nivellois
Ixelles
0
5
-
-
-
-
20/03
15:00
Sportive Brainoise
NSeth Berchem
2
3
-
-
-
-
20/03
15:00
Genappe
Union Lasne-Ohain
4
2
-
-
-
-
20/03
14:30
Grez-Doiceau
FC Schaerbeek
4
1
-
-
-
-

18/04
15:00
Zonhoven United
Eendracht Maasmechelen
3
1
-
-
-
-
17/04
18:00
Wielsbeke
Blankenberge
1
3
-
-
-
-
17/04
15:00
HO Kalken
Elene-Grotenberge
0
1
-
-
-
-
17/04
15:00
Dendermonde
St-Joris Sleidinge
0
5
-
-
-
-
17/04
15:00
Ardennen
Excelsior Mariakerke
2
1
-
-
-
-
17/04
15:00
Eendracht Zele
Munkzwalm
1
3
-
-
-
-
17/04
15:00
Lokeren Doorslaar
Berlare
0
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Denderhoutem
Eendracht Aalter
0
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Torpedo Hasselt
Schoonbeek-Beverst
4
2
-
-
-
-
17/04
15:00
Wambeek
Sporting Kampenhout
1
4
-
-
-
-
17/04
15:00
Tervuren-Duisburg
Borght-Humbeek
2
3
-
-
-
-
17/04
15:00
Grimbergen
Liedekerke
1
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Melsbroek
Bodegem Kapelle United
2
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Aarschot
Linden
2
1
-
-
-
-
17/04
15:00
Rapid Leest
Berg en Dal
0
5
-
-
-
-
17/04
15:00
Retie
Eendracht Zoersel
3
1
-
-
-
-
17/04
15:00
Vosselaar
Bornem
4
0
-
-
-
-
17/04
15:00
Ranst
Wezel
1
3
-
-
-
-
16/04
20:30
K. Kontich
Ternesse
2
2
-
-
-
-
16/04
20:00
Antonia
Kalmthout
3
1
-
-
-
-
16/04
20:00
Rumbeke
Roeselare Daisel
1
1
-
-
-
-
16/04
20:00
Racing Waregem
Oostnieuwkerke
0
0
-
-
-
-
16/04
19:30
Hoegaarden-Outgaarden
Huldenberg
2
1
-
-
-
-
16/04
19:30
Oppuurs
Geel
0
2
-
-
-
-
16/04
19:30
Vorselaar
Bevel
2
1
-
-
-
-
16/04
19:30
Diksmuide
Excelsior Zedelgem
0
4
-
-
-
-
16/04
19:00
Drongen
Grembergen
3
0
-
-
-
-
16/04
19:00
Meulebeke
Sassport Boezinge
0
2
-
-
-
-
16/04
18:00
SC Zonnebeke
Eendracht Wervik
0
2
-
-
-
-
15/04
20:00
Zepperen-Brustem
Helson Helchteren
0
0
-
-
-
-
15/04
20:00
Sparta Heestert
RC Lauwe
1
1
-
-
-
-
14/04
20:00
Herk
Bregel Sport
0
2
-
-
-
-
16/04
20:00
RAC Saint-Mard
Aubange
5
3
-
-
-
-
16/04
17:00
Arlon
Meix-Devant-Virton
2
3
-
-
-
-

16/04
20:00
Beauraing
US Dinantaise
1
2
-
-
-
-
16/04
15:00
Fernelmont-Hemptinne
Wallonne Ciney
1
2
-
-
-
-
16/04
15:00
Chevetogne
Biesme
2
2
-
-
-
-
15/04
20:30
Loyers
Malonne
0
1
-
-
-
-
15/04
20:00
ES de la Molignée
Meux II
1
0
-
-
-
-
15/04
20:00
Nismes
Condruzien
1
3
-
-
-
-
15/04
20:00
Flavion-Morialmé
Andennais
2
0
-
-
-
-
14/04
20:00
Spy
Grand-Leez
2
3
-
-
-
-
10/04
15:00
Excelsior Biévène
Morlanwelz
4
3
-
-
-
-
10/04
15:00
Snef-Tyber
Montignies
0
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Solre-sur-Sambre
RAS Monceau
2
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Hornu
Molenbaix
2
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Gilly
Belœil
0
2
-
-
-
-
10/04
15:00
Péruwelz
Houdeng
0
4
-
-
-
-
10/04
15:00
Antoing
Soignies Sports
0
1
-
-
-
-
09/04
20:00
Le Roeulx
Ransart
0
5
-
-
-
-
03/04
15:00
Dendermonde
Eendracht Zele
0
4
-
-
-
-
03/04
15:00
Bregel Sport
Herkol
1
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Torpedo Hasselt
Zonhoven United
4
2
-
-
-
-
03/04
15:00
Schoonbeek-Beverst
Helson Helchteren
4
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Melsbroek
Liedekerke
2
0
-
-
-
-
03/04
15:00
Aarschot
Grimbergen
4
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Bodegem Kapelle United
Bertem-Leefdaal
3
1
-
-
-
-
03/04
15:00
Ranst
K. Kontich
1
1
-
-
-
-
03/04
14:30
Herk
Eendracht Maasmechelen
2
2
-
-
-
-
03/04
14:30
Veltem
Stade Bierbeek
0
0
-
-
-
-
03/04
14:00
Tervuren-Duisburg
Wambeek
0
3
-
-
-
-
02/04
20:00
Rumbeke
Oostnieuwkerke
5
1
-
-
-
-
02/04
20:00
Eendracht Zoersel
Antonia
1
1
-
-
-
-
02/04
20:00
Eendracht Aalter
Latem
4
2
-
-
-
-
02/04
20:00
Elene-Grotenberge
Grembergen
6
0
-
-
-
-
02/04
20:00
Juve Hasselt
Alken
1
0
-
-
-
-
02/04
20:00
Linden
Houtem-Oplinter
4
1
-
-
-
-
02/04
20:00
Geel
Bevel
3
0
-
-
-
-
02/04
20:00
Kalmthout
Berg en Dal
0
4
-
-
-
-
02/04
19:30
Blankenberge
RC Lauwe
4
1
-
-
-
-
02/04
19:30
Excelsior Mariakerke
Drongen
2
3
-
-
-
-
02/04
19:30
Denderhoutem
Munkzwalm
2
0
-
-
-
-
02/04
19:30
St-Joris Sleidinge
Berlare
0
2
-
-
-
-
02/04
19:30
KFC Eksel
Herderen-Millen
2
1
-
-
-
-
02/04
19:30
Achel
Groen Star Bree-Beek
4
1
-
-
-
-
02/04
19:30
Borght-Humbeek
Huldenberg
3
2
-
-
-
-
02/04
19:30
Oppuurs
Retie
0
0
-
-
-
-
02/04
19:30
Vorselaar
Rapid Leest
1
1
-
-
-
-
02/04
19:30
Ternesse
Vosselaar
4
0
-
-
-
-
02/04
19:00
Roeselare Daisel
Excelsior Zedelgem
4
0
-
-
-
-
02/04
19:00
Wezel
Bornem
5
0
-
-
-
-
02/04
18:30
Sassport Boezinge
Sparta Heestert
2
0
-
-
-
-
02/04
18:00
Wielsbeke
Meulebeke
3
1
-
-
-
-
02/04
18:00
SC Zonnebeke
Diksmuide
2
2
-
-
-
-
02/04
18:00
HO Kalken
Ardennen
1
0
-
-
-
-
02/04
18:00
Sporting Kampenhout
Hoegaarden-Outgaarden
3
0
-
-
-
-
02/04
15:00
Lauwe
Racing Waregem
0
2
-
-
-
-
27/03
15:00
UCE Liège
Weywertz
1
1
-
-
-
-
27/03
15:00
Jehaytois
Malmundaria
1
7
-
-
-
-
27/03
15:00
Mélen-Micheroux
FC Du Geer
4
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Etoile de Faimes
Pontisse Cité
2
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Beaufays
Elsautoise
2
4
-
-
-
-
27/03
15:00
JS Fizoise
Sprimont II
1
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Rechain
Ster-Francorchamps
2
3
-
-
-
-
26/03
19:30
La Calamine
Aubel
0
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Kosova Schaerbeek
Sportive Brainoise
3
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Union Lasne-Ohain
Grez-Doiceau
1
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Etterbeek
Genappe
1
2
-
-
-
-
13/03
15:00
FC Schaerbeek
Léopold
2
4
-
-
-
-
13/03
15:00
Sporting Bruxelles
Stade Everois
2
0
-
-
-
-
13/03
15:00
NSeth Berchem
Nivellois
5
0
-
-
-
-
13/03
15:00
Saint-Josse
BX Brussels
3
0
-
-
-
-
12/03
20:30
Ixelles
Tubize II
1
1
-
-
-
-

10/04
16:00
Meix-Devant-Virton
Jeunesse Freylangeoise
1
1
-
-
-
-
10/04
15:00
Vaux-Noville
Sartoise
2
0
-
-
-
-
10/04
15:00
Florenville
Libramont
1
4
-
-
-
-
10/04
15:00
Arlon
Ethe Belmont
4
1
-
-
-
-
09/04
20:30
La Roche
Bastogne
2
1
-
-
-
-
09/04
20:00
Longlier
Aubange
2
1
-
-
-
-
27/03
16:00
Spy
Nismes
7
3
-
-
-
-
27/03
15:00
Andennais
Fernelmont-Hemptinne
2
4
-
-
-
-
27/03
15:00
Biesme
Loyers
2
1
-
-
-
-
27/03
15:00
Condruzien
ES de la Molignée
4
0
-
-
-
-
27/03
15:00
Malonne
Beauraing
1
3
-
-
-
-
27/03
15:00
US Dinantaise
Chevetogne
2
1
-
-
-
-
26/03
20:00
Grand-Leez
Flavion-Morialmé
2
0
-
-
-
-
25/03
20:00
Meux II
Wallonne Ciney
2
3
-
-
-
-
20/03
15:00
Belœil
Snef-Tyber
5
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Ransart
Antoing
1
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Morlanwelz
Houdeng
0
1
-
-
-
-
20/03
15:00
RAS Monceau
Excelsior Biévène
7
0
-
-
-
-
20/03
15:00
Montignies
Hornu
1
2
-
-
-
-
20/03
15:00
Molenbaix
Gilly
2
1
-
-
-
-
20/03
15:00
Soignies Sports
Péruwelz
2
3
-
-
-
-
20/03
15:00
Le Roeulx
Solre-sur-Sambre
2
3
-
-
-
-
13/03
16:00
Stade Bierbeek
Melsbroek
0
0
-
-
-
-
13/03
15:00
Meulebeke
Blankenberge
0
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Excelsior Zedelgem
Eendracht Wervik
1
3
-
-
-
-
13/03
15:00
Racing Waregem
Roeselare Daisel
1
3
-
-
-
-
13/03
15:00
SC Zonnebeke
Lauwe
0
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Grembergen
Excelsior Mariakerke
3
0
-
-
-
-
13/03
15:00
Munkzwalm
St-Joris Sleidinge
1
0
-
-
-
-
13/03
15:00
Ardennen
Elene-Grotenberge
0
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Eendracht Zele
Eendracht Aalter
0
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Lokeren Doorslaar
Dendermonde
5
0
-
-
-
-
13/03
15:00
Zepperen-Brustem
Torpedo Hasselt
0
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Zonhoven United
Bregel Sport
1
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Eendracht Maasmechelen
Schoonbeek-Beverst
0
4
-
-
-
-
13/03
15:00
Bertem-Leefdaal
Houtem-Oplinter
0
3
-
-
-
-
13/03
15:00
Wambeek
Borght-Humbeek
2
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Liedekerke
Linden
1
0
-
-
-
-
13/03
15:00
Grimbergen
Bodegem Kapelle United
4
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Hoegaarden-Outgaarden
Tervuren-Duisburg
3
4
-
-
-
-
13/03
15:00
Rapid Leest
Antonia
3
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Bornem
Ternesse
0
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Retie
Kalmthout
1
2
-
-
-
-
13/03
15:00
Berg en Dal
Bevel
1
1
-
-
-
-
13/03
15:00
Vosselaar
Ranst
0
1
-
-
-
-
13/03
14:30
Herderen-Millen
Achel
3
5
-
-
-
-
13/03
14:30
Veltem
Aarschot
2
0
-
-
-
-
12/03
20:00
Alken
KFC Eksel
1
2
-
-
-
-