« Livescore

Cyprus  3. Division

12/04
15:30
Ethnikos Assias
APEP
-
-
-
-
-
-
13/04
15:30
Kedros Agia Marina
Iraklis Yerolakkou
-
-
-
-
-
-
13/04
15:30
Ethnikos Latsion
Anagennisi Deryneia
-
-
-
-
-
-
13/04
15:30
APEA
Halkanoras
-
-
-
-
-
-
13/04
15:30
Spartakos Kitiou
Ormideia
-
-
-
-
-
-
13/04
15:30
Olympiada Lympion
Omonia Psevda
-
-
-
-
-
-
13/04
15:30
AEP Polemidion
Geroskipou
-
-
-
-
-
-
13/04
15:30
ASPIS
Kouris Erimi
-
-
-
-
-
-

07/04
15:30
Ethnikos Assias
Olympiada Lympion
10
0
-
-
-
-
06/04
15:30
Iraklis Yerolakkou
Ormideia
2
0
-
-
-
-
07/04
15:30
Halkanoras
Spartakos Kitiou
0
0
-
-
-
-
06/04
15:30
Anagennisi Deryneia
APEA
2
1
-
-
-
-
06/04
15:30
Kedros Agia Marina
Ethnikos Latsion
1
3
-
-
-
-
06/04
15:30
APEP
Kouris Erimi
3
2
-
-
-
-
06/04
15:30
Geroskipou
ASPIS
2
0
-
-
-
-
06/04
15:30
Omonia Psevda
AEP Polemidion
1
3
-
-
-
-

30/03
15:00
Ethnikos Latsion
Iraklis Yerolakkou
2
1
-
-
-
-
30/03
15:00
APEA
Kedros Agia Marina
3
0
-
-
-
-
30/03
15:00
Spartakos Kitiou
Anagennisi Deryneia
2
0
-
-
-
-
30/03
15:00
Ormideia
Halkanoras
0
2
-
-
-
-
30/03
15:00
Olympiada Lympion
APEP
0
4
-
-
-
-
30/03
15:00
AEP Polemidion
Ethnikos Assias
2
2
-
-
-
-
30/03
15:00
ASPIS
Omonia Psevda
2
0
-
-
-
-
30/03
15:00
Kouris Erimi
Geroskipou
0
1
-
-
-
-

24/03
14:30
Ethnikos Assias
ASPIS
2
4
-
-
-
-
23/03
14:30
Iraklis Yerolakkou
Halkanoras
1
2
-
-
-
-
23/03
14:30
Anagennisi Deryneia
Ormideia
1
0
-
-
-
-
23/03
14:30
Kedros Agia Marina
Spartakos Kitiou
1
2
-
-
-
-
23/03
14:30
Ethnikos Latsion
APEA
1
0
-
-
-
-
23/03
14:30
APEP
Geroskipou
0
1
-
-
-
-
23/03
14:30
Omonia Psevda
Kouris Erimi
0
1
-
-
-
-
23/03
14:30
Olympiada Lympion
AEP Polemidion
1
0
-
-
-
-

16/03
14:30
APEA
Iraklis Yerolakkou
1
0
-
-
-
-
16/03
14:30
Spartakos Kitiou
Ethnikos Latsion
0
1
-
-
-
-
16/03
14:30
Ormideia
Kedros Agia Marina
0
0
-
-
-
-
16/03
14:30
Halkanoras
Anagennisi Deryneia
0
1
-
-
-
-
16/03
14:30
AEP Polemidion
APEP
2
0
-
-
-
-
16/03
14:30
ASPIS
Olympiada Lympion
2
0
-
-
-
-
16/03
14:30
Kouris Erimi
Ethnikos Assias
2
4
-
-
-
-
16/03
14:30
Geroskipou
Omonia Psevda
0
0
-
-
-
-

10/03
14:30
Iraklis Yerolakkou
Anagennisi Deryneia
0
2
-
-
-
-
09/03
14:30
Kedros Agia Marina
Halkanoras
2
1
-
-
-
-
09/03
14:30
Ethnikos Latsion
Ormideia
5
2
-
-
-
-
09/03
14:30
APEA
Spartakos Kitiou
2
3
-
-
-
-
09/03
14:30
APEP
Omonia Psevda
0
1
-
-
-
-
09/03
14:30
Ethnikos Assias
Geroskipou
0
0
-
-
-
-
09/03
14:30
Olympiada Lympion
Kouris Erimi
1
1
-
-
-
-
09/03
14:30
AEP Polemidion
ASPIS
3
1
-
-
-
-

02/03
14:00
Spartakos Kitiou
Iraklis Yerolakkou
0
0
-
-
-
-
02/03
14:00
APEA
Ormideia
6
1
-
-
-
-
02/03
14:00
Ethnikos Latsion
Halkanoras
1
3
-
-
-
-
02/03
14:00
Kedros Agia Marina
Anagennisi Deryneia
1
1
-
-
-
-
02/03
14:00
ASPIS
APEP
0
0
-
-
-
-
02/03
14:00
AEP Polemidion
Kouris Erimi
2
1
-
-
-
-
02/03
14:00
Olympiada Lympion
Geroskipou
1
0
-
-
-
-
02/03
14:00
Ethnikos Assias
Omonia Psevda
2
2
-
-
-
-

25/02
14:00
Iraklis Yerolakkou
Kedros Agia Marina
0
0
-
-
-
-
24/02
14:00
Anagennisi Deryneia
Ethnikos Latsion
3
3
-
-
-
-
24/02
14:00
Halkanoras
APEA
1
0
-
-
-
-
24/02
14:00
Ormideia
Spartakos Kitiou
0
2
-
-
-
-
24/02
14:00
APEP
Ethnikos Assias
1
0
-
-
-
-
24/02
14:00
Omonia Psevda
Olympiada Lympion
0
2
-
-
-
-
24/02
14:00
Geroskipou
AEP Polemidion
0
0
-
-
-
-
24/02
14:00
Kouris Erimi
ASPIS
1
0
-
-
-
-

17/02
14:00
Ormideia
Iraklis Yerolakkou
1
2
-
-
-
-
17/02
14:00
Spartakos Kitiou
Halkanoras
0
1
-
-
-
-
17/02
14:00
APEA
Anagennisi Deryneia
2
1
-
-
-
-
17/02
14:00
Ethnikos Latsion
Kedros Agia Marina
2
3
-
-
-
-
17/02
14:00
Kouris Erimi
APEP
4
0
-
-
-
-
17/02
14:00
ASPIS
Geroskipou
0
0
-
-
-
-
17/02
14:00
AEP Polemidion
Omonia Psevda
2
0
-
-
-
-
17/02
14:00
Olympiada Lympion
Ethnikos Assias
1
0
-
-
-
-

12/02
17:00
Ethnikos Assias
AEP Polemidion
2
1
-
-
-
-
10/02
14:00
Kedros Agia Marina
APEA
0
1
-
-
-
-
10/02
14:00
Anagennisi Deryneia
Spartakos Kitiou
2
2
-
-
-
-
10/02
14:00
Halkanoras
Ormideia
2
0
-
-
-
-
10/02
14:00
APEP
Olympiada Lympion
2
0
-
-
-
-
10/02
14:00
Omonia Psevda
ASPIS
2
1
-
-
-
-
10/02
14:00
Geroskipou
Kouris Erimi
0
2
-
-
-
-
09/02
17:00
Iraklis Yerolakkou
Ethnikos Latsion
1
3
-
-
-
-

03/02
13:30
Halkanoras
Iraklis Yerolakkou
1
0
-
-
-
-
03/02
13:30
Ormideia
Anagennisi Deryneia
1
2
-
-
-
-
03/02
13:30
Spartakos Kitiou
Kedros Agia Marina
3
0
-
-
-
-
03/02
13:30
APEA
Ethnikos Latsion
3
0
-
-
-
-
03/02
13:30
Geroskipou
APEP
1
0
-
-
-
-
03/02
13:30
Kouris Erimi
Omonia Psevda
2
1
-
-
-
-
03/02
13:30
ASPIS
Ethnikos Assias
1
0
-
-
-
-
03/02
13:30
AEP Polemidion
Olympiada Lympion
2
1
-
-
-
-

28/01
13:30
Ethnikos Assias
Kouris Erimi
1
0
-
-
-
-
27/01
13:30
Iraklis Yerolakkou
APEA
0
0
-
-
-
-
27/01
13:30
Ethnikos Latsion
Spartakos Kitiou
0
1
-
-
-
-
27/01
13:30
Kedros Agia Marina
Ormideia
0
0
-
-
-
-
27/01
13:30
Anagennisi Deryneia
Halkanoras
1
1
-
-
-
-
27/01
13:30
APEP
AEP Polemidion
3
1
-
-
-
-
27/01
13:30
Olympiada Lympion
ASPIS
1
3
-
-
-
-
27/01
13:30
Omonia Psevda
Geroskipou
2
1
-
-
-
-

20/01
13:30
Anagennisi Deryneia
Iraklis Yerolakkou
3
2
-
-
-
-
20/01
13:30
Halkanoras
Kedros Agia Marina
1
0
-
-
-
-
20/01
13:30
Ormideia
Ethnikos Latsion
1
2
-
-
-
-
21/01
13:30
Spartakos Kitiou
APEA
0
0
-
-
-
-
20/01
13:30
Omonia Psevda
APEP
3
0
-
-
-
-
20/01
13:30
Geroskipou
Ethnikos Assias
1
2
-
-
-
-
20/01
13:30
Kouris Erimi
Olympiada Lympion
0
0
-
-
-
-
20/01
13:30
ASPIS
AEP Polemidion
2
0
-
-
-
-

14/01
13:30
Ethnikos Assias
Olympiada Lympion
1
0
-
-
-
-
« Livescore

Cyprus  3. Division

Summary

© 2024 BoltScore